Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez már mindennek a teteje 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MyColtsAccount/status/933401699439562757

😀😀😀 szegény Pags...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Viszont ha reaktiváljuk Manninget, akkor a PO is meglehet.
Stez
Ja, meg Mathist és Wayne-t és mindenki mérheti le a gyűrűméretét.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
szampi#33
Én pont azzal a kellemes érzéssel feküdtem le vasárnap, hogy számunkra majdnem tökéletesen alakult a hétvége, a 3-6-os csapatok közül több nyert, és még a Giants-nak is sikerült összekaparnia egy 2. W-t. Alakul sz a top 5 pick. Már az 1/3 sincs elérhetetlen távolságban.
uatu
Viszont ha reaktiváljuk Manninget, akkor a PO is meglehet.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
(picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
szampi#33
Én pont azzal a kellemes érzéssel feküdtem le vasárnap, hogy számunkra majdnem tökéletesen alakult a hétvége, a 3-6-os csapatok közül több nyert, és még a Giants-nak is sikerült összekaparnia egy 2. W-t. Alakul sz a top 5 pick. Már az 1/3 sincs elérhetetlen távolságban.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luckot is aktiváltuk. Amíg utána a könyvklubban ült és nem került a pálya közelébe, nem is volt gond, addig nem is sérült meg. 8-)

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Geatherst aktiváltuk (még múlt pénteken). Meglátjuk pályára kerül-e a következő hetekben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Elsüthetem idén én? Nem kaptunk ki a hétvégén... (picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
#tenylegjoerzes

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Azert valahol a nezokbol is van penz. A Chiefsnel pont minap olvastam, hogy evek ota (Miota van nezheto foci) a ligaban NFL szinten legjobban emelkedik a helyi sportcsatornan a csapat nezettsege. Ez ilyen 15% per ev. ami par ev alatt komoly kulonbseget jelent. Ami visszahat a bevetelkre komolyan. Valamint a liga bevetele is javareszt a sportcsatornaktol jon. Akik nezettsegi mutatok (varhato bevetel) alapjan dontenek. Az valoban igaz, hogy a jegyeladas mara nem elsodleges beveteli forras.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Halkan teszem hozza, az NFL-ben a zsozso pont nem a nezokbol van. Es egyebkent igen, a nezok nem a szar eredmenyek miatt tojnak a csapatra. Az egesz ott kezdodott, hogy a hulye is tudta, hogy a Luck-ugyintezes vege az lesz, hogy lenyomjuk legjobb esetben is az ideny ketharmadat nelkule, de sokan sejtettek azt is, hogy ez IR lesz.

Ha Luck lenne, allhatnank ugyanigy, a stadion tele lenne. Egyebkent senki sem mondta, hogy direkt vesziteni kell. En azt mondtam, hogy nekunk ezek az L-ek jelenleg nagyon jol jonnek. Persze en is jobban orulok, ha a Steelers elleni tisztes helytallassal kapunk ki, de azert akkor sem sirok, ha kapunk egy nagy pofont, jelen helyzetben ez nem oszt, nem szoroz szamomra.

Csak azt sajnalom tobb hete, hogy a Texans ellen pont az olunkbe hullott a siker Watson serulese miatt, holott az egy sima minusz 20-as meccs lett volna. Az a W meg pont nagyon nem volt tervbe veve, es a drafton azert 3-4 fontos helyet ronthat a pozicionkon.

Lehet furcsan nezni ram emiatt, de megmondom oszinten, engem mar teljesen hidegen hagy a 2017-es szezon, nem erdekel, hogy a rivalisokat verjuk, hogy a gyengebb csapatok ellen illene nyerni es hasonlok. Az sem erdekel, hogy arra varjak, hogy Wilson es a draftoltak mit muvelnek (Hooker erdekelt, az o fejlodesere nagyon kivancsi voltam).

Engem a Colts jovoje erdekel, ebben a tekintetben pedig en most ugy erzem, hogy szamunkra a rosszabb a jobb, tehat minel gyengebb merlegunk van, annal jobb csapatot van esely felepiteni, annal nagyobb tehetsegek kozul valogathatunk.

Ez egy ilyen ev most, nem tehet rola senki, hogy Luck valla nem gyogyult a megfelelo utemben. Talaltunk egy korrekt iranyitot a helyere, es mar ezzel is egyebkent olyat huztunk, amit a liga tobbsegenek azert nem sikerul evek ota, de hat ez a Colts pontosan ennyit tud Luck nelkul, ezt el kell fogadni.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.
Stez
Lehet, de őszintén. Ha Ballard nem képes top 7-8-ból csapatot építeni, akkor top5-ből se tud. És akkor nem is jobb Grigsonnál. Úgyhogy nekem bőven elég, ha top10-ben húzhatunk ... hacsak ki nem derül, hogy Lucknak annyi. De arra gondolni sem akarok.
peterk2005
Nem-nem, kiforgattad a szavaimat. Nem gondolom, hogyha Ballard 1/5-tel kiralykodna, akkor 1/7-nel szarban lenne, nem errol van szo. De jelenleg egy tetnelkuli szezon kellos kozepen vagyunk, ahol valljuk be, nekunk az erdekunk mar az, hogy ne nyerjunk. Az, hogy minel jobb cetlink legyen, az inkabb csak konnyites az FO-nak, en emiatt orulnek, ha lenne egy top3-4-es valasztasi jogunk, nem pedig mondjuk 1/7-1/9 kozott.

Illetve azert ha megnezzuk az elmult evek draftjait, konkretan elit tehetseg 4-5-6 akad egy-egy drafton, olyan fiatal, akit tenyleg oriasi zseninek tartanak es el vannak tole ajulva. A problema egyebkent nalam az, hogy igy ranezve a 2018-as varhato classra, eppen azt latom, hogy azokon a posztokon gyengebb kicsit a class, ahova nekunk kellene jatekos, igy annyira nem latok peldaul Ramsey-fele corner prospectet, esetleg Mack-fele pass rushert, bar nekunk ez a Simon, Sheard paros az epp nem is egeto need.

Kuechly-szintu ILB-vel sem talalkoztam. Akadnak iranyitok, akad futo, DT, OT. Szoval egyebkent engem egy letrade sem lepne meg. Viszont ha meg igy, akkor zsenialis lenne valami top3 pick, hatha valaki feljonne egy iranyitoert, amibol mi profitalhatnank, A Browns 1/1-e utan azert konnyen lehet, hogy nagy lesz a tulekedes a tobbiekert.
Stez
Hát azért a Steelers meccs szerintem üzleti szempontból elég nagy red flag volt ahhoz, hogy csak így bukjuk a meccseket, hogy jobb draftcetlink legyen mentalitás ne legyen annyira vonzó. Szerintem mindent elmondott, hogy legalább akkora hangzavart tudott kerekedni, amikor mi támadtunk, és elég sok sárga törölköző volt a stadionban. Szóval azért ez veszélyes játék.

Amúgy pont napokban olvastam talán Herd-től, hogy az az agyonra hypeolt QB draft class, amire itt szeptemberben már sokan verték a nyálukat, az eddig messze alul teljesít (nem nézem az NCAA-t, szóval én csak írásból tájékozódom). Szóval szerintem még messze vagyunk attól, hogy bármit lehessen értékelni komolyabban. Az meg szerintem a mázli faktor, hogy most 4, 5, 7 vagy csak 3 olyan kimagasló játékos lesz, akit elit szintre tartanak - emiatt tankolni, az előbb említett Steelers meccs miatt szerintem kockázatos üzleti szempontból.
coltman
Egy szar szezon után, ha a következőben talpra állunk, ugyanúgy visszajönnek a nézők. 2012-ben sem volt ez gond.
dugo93
Alapvetően igazad van, de azért ez most meg van fűszerezve a Luck-sagaval, szóval most neccesebb a szitu. Manningnél tudtuk szezon felénél, hogy ott lesz Luck és pont, ha szarok leszünk végig, tehát volt alternatíva. Most ilyen nincs.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.
Stez
Lehet, de őszintén. Ha Ballard nem képes top 7-8-ból csapatot építeni, akkor top5-ből se tud. És akkor nem is jobb Grigsonnál. Úgyhogy nekem bőven elég, ha top10-ben húzhatunk ... hacsak ki nem derül, hogy Lucknak annyi. De arra gondolni sem akarok.
peterk2005
Nem-nem, kiforgattad a szavaimat. Nem gondolom, hogyha Ballard 1/5-tel kiralykodna, akkor 1/7-nel szarban lenne, nem errol van szo. De jelenleg egy tetnelkuli szezon kellos kozepen vagyunk, ahol valljuk be, nekunk az erdekunk mar az, hogy ne nyerjunk. Az, hogy minel jobb cetlink legyen, az inkabb csak konnyites az FO-nak, en emiatt orulnek, ha lenne egy top3-4-es valasztasi jogunk, nem pedig mondjuk 1/7-1/9 kozott.

Illetve azert ha megnezzuk az elmult evek draftjait, konkretan elit tehetseg 4-5-6 akad egy-egy drafton, olyan fiatal, akit tenyleg oriasi zseninek tartanak es el vannak tole ajulva. A problema egyebkent nalam az, hogy igy ranezve a 2018-as varhato classra, eppen azt latom, hogy azokon a posztokon gyengebb kicsit a class, ahova nekunk kellene jatekos, igy annyira nem latok peldaul Ramsey-fele corner prospectet, esetleg Mack-fele pass rushert, bar nekunk ez a Simon, Sheard paros az epp nem is egeto need.

Kuechly-szintu ILB-vel sem talalkoztam. Akadnak iranyitok, akad futo, DT, OT. Szoval egyebkent engem egy letrade sem lepne meg. Viszont ha meg igy, akkor zsenialis lenne valami top3 pick, hatha valaki feljonne egy iranyitoert, amibol mi profitalhatnank, A Browns 1/1-e utan azert konnyen lehet, hogy nagy lesz a tulekedes a tobbiekert.
Stez
Hát azért a Steelers meccs szerintem üzleti szempontból elég nagy red flag volt ahhoz, hogy csak így bukjuk a meccseket, hogy jobb draftcetlink legyen mentalitás ne legyen annyira vonzó. Szerintem mindent elmondott, hogy legalább akkora hangzavart tudott kerekedni, amikor mi támadtunk, és elég sok sárga törölköző volt a stadionban. Szóval azért ez veszélyes játék.

Amúgy pont napokban olvastam talán Herd-től, hogy az az agyonra hypeolt QB draft class, amire itt szeptemberben már sokan verték a nyálukat, az eddig messze alul teljesít (nem nézem az NCAA-t, szóval én csak írásból tájékozódom). Szóval szerintem még messze vagyunk attól, hogy bármit lehessen értékelni komolyabban. Az meg szerintem a mázli faktor, hogy most 4, 5, 7 vagy csak 3 olyan kimagasló játékos lesz, akit elit szintre tartanak - emiatt tankolni, az előbb említett Steelers meccs miatt szerintem kockázatos üzleti szempontból.
coltman
Egy szar szezon után, ha a következőben talpra állunk, ugyanúgy visszajönnek a nézők. 2012-ben sem volt ez gond.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.
Stez
Lehet, de őszintén. Ha Ballard nem képes top 7-8-ból csapatot építeni, akkor top5-ből se tud. És akkor nem is jobb Grigsonnál. Úgyhogy nekem bőven elég, ha top10-ben húzhatunk ... hacsak ki nem derül, hogy Lucknak annyi. De arra gondolni sem akarok.
peterk2005
Nem-nem, kiforgattad a szavaimat. Nem gondolom, hogyha Ballard 1/5-tel kiralykodna, akkor 1/7-nel szarban lenne, nem errol van szo. De jelenleg egy tetnelkuli szezon kellos kozepen vagyunk, ahol valljuk be, nekunk az erdekunk mar az, hogy ne nyerjunk. Az, hogy minel jobb cetlink legyen, az inkabb csak konnyites az FO-nak, en emiatt orulnek, ha lenne egy top3-4-es valasztasi jogunk, nem pedig mondjuk 1/7-1/9 kozott.

Illetve azert ha megnezzuk az elmult evek draftjait, konkretan elit tehetseg 4-5-6 akad egy-egy drafton, olyan fiatal, akit tenyleg oriasi zseninek tartanak es el vannak tole ajulva. A problema egyebkent nalam az, hogy igy ranezve a 2018-as varhato classra, eppen azt latom, hogy azokon a posztokon gyengebb kicsit a class, ahova nekunk kellene jatekos, igy annyira nem latok peldaul Ramsey-fele corner prospectet, esetleg Mack-fele pass rushert, bar nekunk ez a Simon, Sheard paros az epp nem is egeto need.

Kuechly-szintu ILB-vel sem talalkoztam. Akadnak iranyitok, akad futo, DT, OT. Szoval egyebkent engem egy letrade sem lepne meg. Viszont ha meg igy, akkor zsenialis lenne valami top3 pick, hatha valaki feljonne egy iranyitoert, amibol mi profitalhatnank, A Browns 1/1-e utan azert konnyen lehet, hogy nagy lesz a tulekedes a tobbiekert.
Stez
Hát azért a Steelers meccs szerintem üzleti szempontból elég nagy red flag volt ahhoz, hogy csak így bukjuk a meccseket, hogy jobb draftcetlink legyen mentalitás ne legyen annyira vonzó. Szerintem mindent elmondott, hogy legalább akkora hangzavart tudott kerekedni, amikor mi támadtunk, és elég sok sárga törölköző volt a stadionban. Szóval azért ez veszélyes játék.

Amúgy pont napokban olvastam talán Herd-től, hogy az az agyonra hypeolt QB draft class, amire itt szeptemberben már sokan verték a nyálukat, az eddig messze alul teljesít (nem nézem az NCAA-t, szóval én csak írásból tájékozódom). Szóval szerintem még messze vagyunk attól, hogy bármit lehessen értékelni komolyabban. Az meg szerintem a mázli faktor, hogy most 4, 5, 7 vagy csak 3 olyan kimagasló játékos lesz, akit elit szintre tartanak - emiatt tankolni, az előbb említett Steelers meccs miatt szerintem kockázatos üzleti szempontból.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.
Stez
Lehet, de őszintén. Ha Ballard nem képes top 7-8-ból csapatot építeni, akkor top5-ből se tud. És akkor nem is jobb Grigsonnál. Úgyhogy nekem bőven elég, ha top10-ben húzhatunk ... hacsak ki nem derül, hogy Lucknak annyi. De arra gondolni sem akarok.
peterk2005
Nem-nem, kiforgattad a szavaimat. Nem gondolom, hogyha Ballard 1/5-tel kiralykodna, akkor 1/7-nel szarban lenne, nem errol van szo. De jelenleg egy tetnelkuli szezon kellos kozepen vagyunk, ahol valljuk be, nekunk az erdekunk mar az, hogy ne nyerjunk. Az, hogy minel jobb cetlink legyen, az inkabb csak konnyites az FO-nak, en emiatt orulnek, ha lenne egy top3-4-es valasztasi jogunk, nem pedig mondjuk 1/7-1/9 kozott.

Illetve azert ha megnezzuk az elmult evek draftjait, konkretan elit tehetseg 4-5-6 akad egy-egy drafton, olyan fiatal, akit tenyleg oriasi zseninek tartanak es el vannak tole ajulva. A problema egyebkent nalam az, hogy igy ranezve a 2018-as varhato classra, eppen azt latom, hogy azokon a posztokon gyengebb kicsit a class, ahova nekunk kellene jatekos, igy annyira nem latok peldaul Ramsey-fele corner prospectet, esetleg Mack-fele pass rushert, bar nekunk ez a Simon, Sheard paros az epp nem is egeto need.

Kuechly-szintu ILB-vel sem talalkoztam. Akadnak iranyitok, akad futo, DT, OT. Szoval egyebkent engem egy letrade sem lepne meg. Viszont ha meg igy, akkor zsenialis lenne valami top3 pick, hatha valaki feljonne egy iranyitoert, amibol mi profitalhatnank, A Browns 1/1-e utan azert konnyen lehet, hogy nagy lesz a tulekedes a tobbiekert.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.
Stez
Lehet, de őszintén. Ha Ballard nem képes top 7-8-ból csapatot építeni, akkor top5-ből se tud. És akkor nem is jobb Grigsonnál. Úgyhogy nekem bőven elég, ha top10-ben húzhatunk ... hacsak ki nem derül, hogy Lucknak annyi. De arra gondolni sem akarok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Brisett a te kryptonitod! Csóri szívvel lélekkel küzd teszi a dolgát de te nem kegyelmezel neki! Van egy érzésem hogy nálad a csere Qb is legyen HOF képességű.
ParadSEC
Nincs nekem bajom a sráccal egyáltalán. Nem bántani akarom, de ha egyszer ő van pályán és nem Luck, akkor kinek a játékával foglalkozzak, ha nem az övével? 😊

A teljesítményét sem akarom Luckhoz mérni. Nem is lehet, Luckkal lényegében ugyanez a gárda egy top10-es alakulat pontban, yardban, szinte mindenben. Brissett-el pedig bottom 5 szinte mindenben. Ez van. Brisett-el kapcsolatban valójában legtöbbünket az érdekli, hogy lehet-e benne majd trade érték és ha igen mennyi. Én egyelőre nem sokat látok benne. De ki tudja, hátha akad egy új Bill O'Brien aki elviszi nagy pénzért. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A tegnapi meccsben a legidegesítőbb, hogy nagy nehezen sikerült kinyalnunk, de a Houston legyőzésével és a várható plusz 1-2 W-vel szerintem még így is ki fogunk jönni a top5-ből, és top7-8 környékén húzhatunk csak.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Brisett a te kryptonitod! Csóri szívvel lélekkel küzd teszi a dolgát de te nem kegyelmezel neki! Van egy érzésem hogy nálad a csere Qb is legyen HOF képességű.
ParadSEC
Még túl jóindulatú is vele..Csak azért mert expatrióta, még nem kell túlfényezni.
topin
Ez vélemény nem fényezés csak mondom. Azzal kell tisztában lenni Brisett fasza csere Qb de semmi több . Ne várjon el tőle HOF teljesítményt!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Brisett a te kryptonitod! Csóri szívvel lélekkel küzd teszi a dolgát de te nem kegyelmezel neki! Van egy érzésem hogy nálad a csere Qb is legyen HOF képességű.
ParadSEC
Még túl jóindulatú is vele..Csak azért mert expatrióta, még nem kell túlfényezni.
topin
Zárjuk rövidre : 2 évig volt Hasi nálunk csere QB, szóval az a szint nálunk, ennyi 😀
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 947
Brisett a te kryptonitod! Csóri szívvel lélekkel küzd teszi a dolgát de te nem kegyelmezel neki! Van egy érzésem hogy nálad a csere Qb is legyen HOF képességű.
ParadSEC
Még túl jóindulatú is vele..Csak azért mert expatrióta, még nem kell túlfényezni.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Az első félidőben volt egymás után jópár play optionre épülő hívás, Mack-el a backfielden, amik ránézésre design szerint olyan playek lettek volna, ahol (futás esetén) direkt átengedik egyik oldalon az edge rush-t, és Mack ő mögé próbál befutni. Brissett egymás után hívta be ezeket a futó playeket, amik aztán sorban haltak el mínusz yardokon, mert a védő túl korán odaért. Amikor a coordinator bemondja a playt, nem látja még a védelem felállását, azt sem, hogy az edge rusher hol áll fel. Brissettnek kell(ene) észrevennie, hogy nem működik a dolog, és ilyenkor oda kellene küldeni egy TE-t, vagy a tackle-nek szólni, hogy kicsit szorítsa kijjebb a védőt, vagy valami mást dönteni. Esetleg passzolni. De semmi. Ezeket nem veszi észre, nem tudja korrigálni. Megkapja, és végrehajtja. 99%-ban ezt tudja egyelőre.

(Egyébként én szeretném, de nem látom benne a kezdő potenciált. Szorgalmas, jó a karja, elég pontosan dob, jó az ütemérzéke, stb. És sok mindenben még javulhat is. De ezt a lassúságát én adottságnak érzem, amin egy szintnél tovább nem lehet fejleszteni. Sose lesz fejben elég gyors az NFL-hez szerintem. Mármint jó kezdő szinthez. Jó backupnak elég ez is persze. De érdemes megnézni összevetésül mondjuk Trubisky-t - hogy egy jelenleg még küszködő fiatalt mondjak -, látványos, hogy mennyivel gyorsabb fejben. Ő sem tudja olvasni még a védelmet, ő is limitált, de mintha gyorsított felvétel lenne Brissetthez képest.)

Az offense-ünk egyébként hetek óta ugyanolyan szerintem: A félidei, meccs eleji 1-2 scriptel drive-ot kifejezetten jól lehozzuk, a playhívások is jók, voltak olyan hívások amiknél csettintettem is, hogy milyen kreatív. De ahogy halad a meccs, fogynak a meglepetések, kezdenek a védelmek reagálni a történtekre, úgy fogy el a tudomány. A meccs nagy részében azon múlik, hogy tudunk-e pontot szerezni - egyáltalán haladni -, hogy összejön-e 1-2 mély bomba. Ha összejön, jön egy 80 yardos TD, ha nem, akkor kínlódunk. Ma is lényegében 2 playből hoztuk össze az összes pontunkat, a többi szenvedés volt. Részben azért, mert minden két jó playre jut egy holding, false start, és megyünk vissza harmadik és sokra, ami Brisettel alig-alig jön össze.)
peterk2005
Brisett a te kryptonitod! Csóri szívvel lélekkel küzd teszi a dolgát de te nem kegyelmezel neki! Van egy érzésem hogy nálad a csere Qb is legyen HOF képességű.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Az offense-ünk egyébként hetek óta ugyanolyan szerintem: A félidei, meccs eleji 1-2 scriptel drive-ot kifejezetten jól lehozzuk, a playhívások is jók, voltak olyan hívások amiknél csettintettem is, hogy milyen kreatív. De ahogy halad a meccs, fogynak a meglepetések, kezdenek a védelmek reagálni a történtekre, úgy fogy el a tudomány.
peterk2005
Hát erre rímel a 28-110-es negyedik negyedi performanszunk eddig. Meglepő mód, még a nyertes meccseken is buktuk a negyedeket, egyedül egyszer tudtuk egálra hozni, az is csak a JAX miatt volt : 0-0 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Nekem Farley tetszik nagyon a fiatalok közül. Őt simán bírnám a kezdőben hosszú távon is.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az első félidőben volt egymás után jópár play optionre épülő hívás, Mack-el a backfielden, amik ránézésre design szerint olyan playek lettek volna, ahol (futás esetén) direkt átengedik egyik oldalon az edge rush-t, és Mack ő mögé próbál befutni. Brissett egymás után hívta be ezeket a futó playeket, amik aztán sorban haltak el mínusz yardokon, mert a védő túl korán odaért. Amikor a coordinator bemondja a playt, nem látja még a védelem felállását, azt sem, hogy az edge rusher hol áll fel. Brissettnek kell(ene) észrevennie, hogy nem működik a dolog, és ilyenkor oda kellene küldeni egy TE-t, vagy a tackle-nek szólni, hogy kicsit szorítsa kijjebb a védőt, vagy valami mást dönteni. Esetleg passzolni. De semmi. Ezeket nem veszi észre, nem tudja korrigálni. Megkapja, és végrehajtja. 99%-ban ezt tudja egyelőre.

(Egyébként én szeretném, de nem látom benne a kezdő potenciált. Szorgalmas, jó a karja, elég pontosan dob, jó az ütemérzéke, stb. És sok mindenben még javulhat is. De ezt a lassúságát én adottságnak érzem, amin egy szintnél tovább nem lehet fejleszteni. Sose lesz fejben elég gyors az NFL-hez szerintem. Mármint jó kezdő szinthez. Jó backupnak elég ez is persze. De érdemes megnézni összevetésül mondjuk Trubisky-t - hogy egy jelenleg még küszködő fiatalt mondjak -, látványos, hogy mennyivel gyorsabb fejben. Ő sem tudja olvasni még a védelmet, ő is limitált, de mintha gyorsított felvétel lenne Brissetthez képest.)

Az offense-ünk egyébként hetek óta ugyanolyan szerintem: A félidei, meccs eleji 1-2 scriptel drive-ot kifejezetten jól lehozzuk, a playhívások is jók, voltak olyan hívások amiknél csettintettem is, hogy milyen kreatív. De ahogy halad a meccs, fogynak a meglepetések, kezdenek a védelmek reagálni a történtekre, úgy fogy el a tudomány. A meccs nagy részében azon múlik, hogy tudunk-e pontot szerezni - egyáltalán haladni -, hogy összejön-e 1-2 mély bomba. Ha összejön, jön egy 80 yardos TD, ha nem, akkor kínlódunk. Ma is lényegében 2 playből hoztuk össze az összes pontunkat, a többi szenvedés volt. Részben azért, mert minden két jó playre jut egy holding, false start, és megyünk vissza harmadik és sokra, ami Brisettel alig-alig jön össze.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hát ha egy csapat csere QB-val kénytelen végignyomni az idényt, akkor ritka kivételektől kezdve nyugodtan el lehet kezdeni a következő évet kibeszélni. 😊 Többnyire még edzőtől, roster erősségtől is függetlenül. Ez van.
peterk2005
Brissett milyen volt ma?
iktriad
Nekem első félidőben kifejezetten tetszett, olyan passzokat is megdobott, hogy csettintettem. De ezek eddig is megvoltak, a baj a sok benyelt sack, ma is volt amikor nem szabadult időben es zsák lett a vége. A fal nem annyira ergya sztem, Gorenak és Macknek is voltak jó futásai. Brissett sztem bőven lehetne kezdő valahol jövőre, idén még nagyon sok a rookie mistake. Fizikuma, karereje simán megvan, atletikus is. Védelem olvasásban kell még nagyon sokat fejlődnie, de fiatal, nem lehet mindenki Luck/Wentz... Illetve a már említett sackek minimalizálása, sokkal gyorsabban kellene olvasnia a védelmet, átpásztáznia a célpontokat éa szabadulnia a labdától. Matt Ryannak se ciki kidobni oldalra ha jön a nyomás, fogja már fel hogy itt ha látja / érzi a védőt, akkor az több mint biztos hogy oda is fog érni 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."