Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/AndrewSiciliano/status/935201794199773184

 twitter.com/ClarkWade34/status/935268379295932417

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Azért így utánanézve, neki kiugrott a válla, amit utána visszatett a pályán
4x lett megműtve, Luck 2 nél fog járni majusra.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nem agyrázkódás sorozat, szétment térd, boka, gerinc, csigolya, ideg vagy ilyesmi.
Kérdezzük meg Chad Pennington-t. Visszanézve mekkora király volt sérülése előtt. Ezt bizony csak nyáron fogjuk megtudni hogy mi a szita, én azért semlegesként szurkolok neki.
Szivacs
Azért így utánanézve, neki kiugrott a válla, amit utána visszatett a pályán - ergo valószínű, hogy ez már többször is megesett vele előtte - szóval ez így közelébe nem is hasonlít Luck sérülésére.

De tény, hogy a nagy kuss és a titkolózás eléggé aggasztó - de nem tartok attól, hogy Luck feladná ilyen könnyen, eléggé kompetitív a csávó, és vsz mindent megtesz, még akár szőrös macskafark diétát is bevállal, ha az segít neki 😀
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Nem agyrázkódás sorozat, szétment térd, boka, gerinc, csigolya, ideg vagy ilyesmi.
Kérdezzük meg Chad Pennington-t. Visszanézve mekkora király volt sérülése előtt. Ezt bizony csak nyáron fogjuk megtudni hogy mi a szita, én azért semlegesként szurkolok neki.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem is. Abban bízom, hogy bár mindenfélét összeírtak már, azt mindenki egyértelműen állítja, hogy maga a sérülés nem az a fajta, amitől a karrier veszélyben lehetne. Nem agyrázkódás sorozat, szétment térd, boka, gerinc, csigolya, ideg vagy ilyesmi.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát mondjuk azért halkan jegyzem meg, hogy azrt engem valahol aggaszt ez a Luck-cirkusz. Szarabbul lett, oké, ez már gáz, de ami végképp nem tetszik, hogy azóta sem látom, hogy bármi történt volna. Nem hallok róla, hogy az orvosok eldöntötték volna, akkor most operálják-e ismét, a Colts részéről tulajdonképpen semmiféle használható információ nem érkezett.

Annyit hallottunk, hogy Luck Európába megy. Oké, de ennek is már két hete, azóta pedig nulla történés. A végén megint az lesz, hogy szórakoznak itt két hónapot, aztán eldöntik, hogy újra műtét, akkor ismét hatvan napot elbaszkuráltak, jön a fosás és az imádkozás, hogy Luck épüljön fel a 2018-as szezonkezdetre... Meg jön az imádkozás, hogy alapból nem sokkal az alapszakasz kezdete előtt kezdhet el dobálni, és akkor nehogy az legyen, mint ami most, hogy fájni kezd a bibis válla.

Meglep engem, hogy ennyire nagy a tudatlanság, voltak itt már brutális vállsérülések az NFL-ben, voltak nagy megmondások, hogy XY ilyen sérülés és szakadás után nem fog játszani életében, bla bla, azóta meg a liga legjobbja. Na de azért hogy tényleg azt lehessen érezni, hogy Luckkal kapcsolatban konkrétan halvány lila gőze sincs senkinek semmiről, az azért engem aggaszt.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért Luck extrái is bőven számítanak, tekintve, hogy vele olyan meccseket húztunk be, amiken a tegnapinál többet is hibáztunk. Stez
Félreértetted a mondatomat, pont az ellenkezőjére gondoltam. Azt akartam ott írni, hogy jelenleg nincs Luck, nincsenek az extrái sem, ezért az dönt, hogy a játékosaink belehibáznak-e végén vagy sem, mert Brissettnek nincsenek extrái. És mivel idén (is) bele-bele hibázik mindig valaki - időnként maga Brissett, időnként más - ezért sorban kiszopjuk a szoros meccseket.

Ha lesz Luck, akkor meg fog fordulni a világ, egy csomó ilyen meccset be fogunk megint húzni. Nem mindet, tavaly is mentek el meccsek (pl. londoni Jags elleni meccs Allen dropja, vagy a hazai Houston meccs), de jóval kevesebb.

Persze ahhoz, hogy a superbowlba érjünk, majd a kiegészítő játékosok hibái sem lesznek megengedhetők. De pillanatnyilag olyan húha messze vagyunk a superbowltól, hogy ez izgat a legkevésbé. 😊 (Meg ez azért részben pech/mázli is, ahogy a sérülések is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Több jó dolog is van a csapattal kapcsolatban:

... (örülök is neki mert állandóan kis összeggel is nagyobbakat lehet kaszálni csak annyit kell megtenni hogy félidő Colts - végeredmény Ellenfél... )

bobi0092
Szerintem erre a csapat es az edzoi stab is rajott, es nagyban teszik fel az elozo heti pay cheque-t
több mint 6 éve
Szivacs Chicago Bears 174
Jaguars jusson csak be a PO -ba, bárki ellen játszanak állítom földbe állnak. Inkább arra teszem a pézzt mint kaszinóba azon a hétvégén.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért Luck extrái is bőven számítanak, tekintve, hogy vele olyan meccseket húztunk be, amiken a tegnapinál többet is hibáztunk.

De teljesen mindegy, jelenleg fejben senki sincs ott, még a veteránok is pont úgy hbázgatnak, mint a fiatalok. Ezt a szezont fejben már elengedte mindenki. Mondjuk azért majdnem sikerült agyfaszt kapnom, hogy a végén a Texans után ismét jön egy W, amivel nem számoltam, aztán kicsúszunk a top5-ből a drafton, de a srácok hála az égnek hozták a kötelezőt.

Mondjuk a Jaguarsból még idén is kinézem, hogy egyszer kinyalnak ellenünk, de tulajdonképpen kivétel nélkül az összes hátralévő meccsünkben benne van, hogy nyerünk, egyik ellenfelünk sem olyan világmegváltó, illetve a legtöbb nincs jó formában. A Jax meg Jax, azért amikor kell, mindig sikerül balfaszkodni és Gabbertek ellen nyalni.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Fura dolog ez a leolvadás, mert egy - nem is kicsi, inkább jelentős - részük egyszerű egyéni hiba. Az, hogy Mack kezéből kiesik a labda a saját ötösön és még összeszedni se tudja, nem fogható playhívásra, sémára, de még elfáradásra sem. És ugye a jó kapusnak van szerencséje, a rossz meg peches, jönnek az ilyen Steelers elleni kicsit mázlis éppen odapattan labdák is.

Másrészt, és ettől függetlenül érezhető, hogy offense oldalon a meccsek végére elfogy a tudomány. Szerintem ez egyszerűen talent probléma lehet. A meccsek végén számít leginkább az egyéni kvalitás, amikorra már az ellenfelek el-vissza megismerték a másik aznapi taktikáját, alkalmazkodtak a másikhoz, változtattak amin tudtak. Akkor kellene elővenni a pluszt, az egyéni "zsenit". A jó QB-k ilyenkor fordítanak meg meccseket, az igazán elit defense játékosok ilyenkor szereznek turnovert, stb. Nekünk pillanatnyilag nincs ilyen játékosunk. Brissett egyedül nem képes drive-okat megmenteni, meghosszabítani, enélkül meg az dönt, hogy a többiek itt-ott bele-bele hibáznak. Hol Mack, hol Doyle, hol Hilton is. Ezek a hibák döntik el a meccset, nem Luck extrái.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 248
Több jó dolog is van a csapattal kapcsolatban:

-Vinatieri megint felrakott 10 pontot
-Sikerült kikapnunk, tehát a draft esélyeink nem romlottak

-Ez a leolvadás dolog meg... sokan legyintünk már rá, sőt én igazából lassan már mosolygok is, meg persz tökre megszoktuk... (örülök is neki mert állandóan kis összeggel is nagyobbakat lehet kaszálni csak annyit kell megtenni hogy félidő Colts - végeredmény Ellenfél... )
De azért akkor is valami hihetetlen, hogy kijövünk a félidőre csinálunk még értékelhetőt is (lásd mindkét Titans meccs, még pontokat is rakunk fel a félidő után), aztán kvázi értékelhetetlenné válik a játékunk, nem tudunk first downt csinálni és a Vác Pandas is TD-t csinál a védelem ellen, 30-40 yardos játékokkal...

Tegnap sikeresen 0 sacket csináltunk, ellenben benyaltunk 8-at, idén 47-nél tartunk!

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Nem láttam a meccset, de ennyire rossz volt, hogy néma a topik? 😀
dugo93
Ha láttál idén Colts meccset, akkor mindet láttad.

Röviden: 3 negyedig a Titans sehol nincs, ekkor O# labdavesztés a saját 10 yardosunkon belül, Ten TD, majd a szokásos 4. negyed, ahol közünk sincs a játékhoz és pontot sem szerzünk.
Farky
Naaaa, az első negyedben 6-0 volt nekünk! 😊 De aztán tényleg sehol se voltunk... A fumble nélkül nem is hiszem, hogy lett volna fordítás.

Music City Miracle
több mint 6 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
Nem láttam a meccset, de ennyire rossz volt, hogy néma a topik? 😀
dugo93
Ha láttál idén Colts meccset, akkor mindet láttad.

Röviden: 3 negyedig a Titans sehol nincs, ekkor O# labdavesztés a saját 10 yardosunkon belül, Ten TD, majd a szokásos 4. negyed, ahol közünk sincs a játékhoz és pontot sem szerzünk.
Farky
Igen. Nem volt rossz ("nézhetetlen") meccs, akár nyerhettünk is volna. Csak a végére elfogytunk erőben-észben. (Mondjuk, az elején is siralmasak voltunk.) Kétségkívül akadt olyan szakasz a mérkőzésnek, amikor az volt az ember érzése, hogy mindjárt elhúzunk és akár simán is meglehet a vége. Csak aztán nem így lett.

Otthonom MisColts
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Nem láttam a meccset, de ennyire rossz volt, hogy néma a topik? 😀
dugo93
Ha láttál idén Colts meccset, akkor mindet láttad.

Röviden: 3 negyedig a Titans sehol nincs, ekkor O# labdavesztés a saját 10 yardosunkon belül, Ten TD, majd a szokásos 4. negyed, ahol közünk sincs a játékhoz és pontot sem szerzünk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Nem láttam a meccset, de ennyire rossz volt, hogy néma a topik? 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
He probably meant turkey meatballs. Chopped turkey meatballs.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez már mindennek a teteje 😀

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MyColtsAccount/status/933401699439562757

😀😀😀 szegény Pags...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Viszont ha reaktiváljuk Manninget, akkor a PO is meglehet.
Stez
Ja, meg Mathist és Wayne-t és mindenki mérheti le a gyűrűméretét.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
(picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
szampi#33
Én pont azzal a kellemes érzéssel feküdtem le vasárnap, hogy számunkra majdnem tökéletesen alakult a hétvége, a 3-6-os csapatok közül több nyert, és még a Giants-nak is sikerült összekaparnia egy 2. W-t. Alakul sz a top 5 pick. Már az 1/3 sincs elérhetetlen távolságban.
uatu
Viszont ha reaktiváljuk Manninget, akkor a PO is meglehet.

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
(picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
szampi#33
Én pont azzal a kellemes érzéssel feküdtem le vasárnap, hogy számunkra majdnem tökéletesen alakult a hétvége, a 3-6-os csapatok közül több nyert, és még a Giants-nak is sikerült összekaparnia egy 2. W-t. Alakul sz a top 5 pick. Már az 1/3 sincs elérhetetlen távolságban.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luckot is aktiváltuk. Amíg utána a könyvklubban ült és nem került a pálya közelébe, nem is volt gond, addig nem is sérült meg. 8-)

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Geatherst aktiváltuk (még múlt pénteken). Meglátjuk pályára kerül-e a következő hetekben.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Elsüthetem idén én? Nem kaptunk ki a hétvégén... (picsába baszhatjuk a top 5 pickket)
#tenylegjoerzes