Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egyetlen probléma az, hogy a 2018-as classban pont azokra a posztokra nincsen elit tehetség, amik nekünk nagy needek lennének. Futó, irányító és DL kell a frásznak, LT a jelenlegi keretünket nézve nálam kiverné a biztosítékot, még ha lehet mondani, hogy a támadófalba kell az erősítés. Elit corner kellene leginkább, safety, ILB, WR, OL.

Nem jó előjelek. Kicsit olyan Browns-forma, hogy akkor kerülünk oda a draft elejére, amikor nincs ott a megfelelő tehetség.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/zkeefer/status/942792525265428481

A top3as pick durva volna, szépen be lehetne tankolni vele.
Tony Adams
A 3. hely gyakorlatilag garantált, ha nem verjük meg a Ravenst | meglepődnék, ha igen | , mivel akkor max 4 győzelmünk lehet, ott meg SOS (Strength of Schedule) miatt mi vagyunk az elsők :

Indianapolis
3-11 - .487
Cleveland
4-10 - .504
San Francisco
4-10 - .513
Chicago
4-10 - .559
Tampa Bay
4-9 - .559

Persze az SOS még változik a lejátszott meccsek képében, de szerintem 2 forduló alatt nagy átrendeződés nem lesz. Szóval ezt nem kéne elbaszni, és behúzni a harmadik helyre, mert akkor keményen tankolhatnánk pickekből.

 www.tankathon.com/nfl
coltman
A 4-10 Cleveland az a Houston pick miatti, ugyé? 😀
Borbinho
Jól mondod, az az évszázad üzletének végterméke 😀
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/942792525265428481

A top3as pick durva volna, szépen be lehetne tankolni vele.
Tony Adams
A 3. hely gyakorlatilag garantált, ha nem verjük meg a Ravenst | meglepődnék, ha igen | , mivel akkor max 4 győzelmünk lehet, ott meg SOS (Strength of Schedule) miatt mi vagyunk az elsők :

Indianapolis
3-11 - .487
Cleveland
4-10 - .504
San Francisco
4-10 - .513
Chicago
4-10 - .559
Tampa Bay
4-9 - .559

Persze az SOS még változik a lejátszott meccsek képében, de szerintem 2 forduló alatt nagy átrendeződés nem lesz. Szóval ezt nem kéne elbaszni, és behúzni a harmadik helyre, mert akkor keményen tankolhatnánk pickekből.

 www.tankathon.com/nfl
coltman
A 4-10 Cleveland az a Houston pick miatti, ugyé? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/zkeefer/status/942792525265428481

A top3as pick durva volna, szépen be lehetne tankolni vele.
Tony Adams
A 3. hely gyakorlatilag garantált, ha nem verjük meg a Ravenst | meglepődnék, ha igen | , mivel akkor max 4 győzelmünk lehet, ott meg SOS (Strength of Schedule) miatt mi vagyunk az elsők :

Indianapolis
3-11 - .487
Cleveland
4-10 - .504
San Francisco
4-10 - .513
Chicago
4-10 - .559
Tampa Bay
4-9 - .559

Persze az SOS még változik a lejátszott meccsek képében, de szerintem 2 forduló alatt nagy átrendeződés nem lesz. Szóval ezt nem kéne elbaszni, és behúzni a harmadik helyre, mert akkor keményen tankolhatnánk pickekből.

 www.tankathon.com/nfl
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lassan átmegyünk vállizület expertbe. 😊 A kevés bioszom alapján ez egy artroszkópos bicepsz műtét, amit vagy bicepsz szakadásos vagy vállizület sérüléses pácienseknél csinálnak, ha a műtét után az izom (bicepsz) fájdalom nem múlik. Lényegében máshová rögzítik újra a vállon a bicepsz izmot úgy, hogy az ne feszüljön vagy mi. Ilyen műtétje állítólag sok QB-nak volt már, Favre, stb.

Én inkább már hallani sem akarok erről a sagáról. Majd szóljanak ha Luck jól lesz és edz, probléma nélkül. 😊
peterk2005
Szerintem 6-8 hónap és simán játszhat már meccset. | Sakkot. |

A baj amúgy csak az, ha valakinek egyik testrészét szénné műtik, akkor azért hosszú távon nem bíztató dolog, mivel ott sokkal sérülékenyebb lesz. És QB-nál egy dobóváll - az gyakorlatilag a szent ereklye.
coltman
8-10 hónap és megtanul másik kézzel dobni 😀

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/942792525265428481

A top3as pick durva volna, szépen be lehetne tankolni vele.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Lassan átmegyünk vállizület expertbe. 😊 A kevés bioszom alapján ez egy artroszkópos bicepsz műtét, amit vagy bicepsz szakadásos vagy vállizület sérüléses pácienseknél csinálnak, ha a műtét után az izom (bicepsz) fájdalom nem múlik. Lényegében máshová rögzítik újra a vállon a bicepsz izmot úgy, hogy az ne feszüljön vagy mi. Ilyen műtétje állítólag sok QB-nak volt már, Favre, stb.

Én inkább már hallani sem akarok erről a sagáról. Majd szóljanak ha Luck jól lesz és edz, probléma nélkül. 😊
peterk2005
Szerintem 6-8 hónap és simán játszhat már meccset. | Sakkot. |

A baj amúgy csak az, ha valakinek egyik testrészét szénné műtik, akkor azért hosszú távon nem bíztató dolog, mivel ott sokkal sérülékenyebb lesz. És QB-nál egy dobóváll - az gyakorlatilag a szent ereklye.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lassan átmegyünk vállizület expertbe. 😊 A kevés bioszom alapján ez egy artroszkópos bicepsz műtét, amit vagy bicepsz szakadásos vagy vállizület sérüléses pácienseknél csinálnak, ha a műtét után az izom (bicepsz) fájdalom nem múlik. Lényegében máshová rögzítik újra a vállon a bicepsz izmot úgy, hogy az ne feszüljön vagy mi. Ilyen műtétje állítólag sok QB-nak volt már, Favre, stb.

Én inkább már hallani sem akarok erről a sagáról. Majd szóljanak ha Luck jól lesz és edz, probléma nélkül. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
 twitter.com/mortreport/status/942434983830081536

 twitter.com/mortreport/status/942435805653553152
nagytomy
3-6 hónap. Akkor gondolom pár hét és a jövő szezonra is IR-re tesszük 😀

több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
 twitter.com/mortreport/status/942434983830081536

 twitter.com/mortreport/status/942435805653553152
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Just sayin

 www.jerseysunite.com/shop-by-teams-c-1.html#=ss656532-m023335-bb6-2242
Miska84
Ezaz, csak $27,88 a Khaled Holmes mez!!!
szampi#33
Engem nem is érdekel, ha nincs Curtis Painter vagy Kerry Colins mez akkor nincs miről beszélnünk...
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Just sayin

 www.jerseysunite.com/shop-by-teams-c-1.html#=ss656532-m023335-bb6-2242
Miska84
Ezaz, csak $27,88 a Khaled Holmes mez!!!

több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Just sayin

 www.jerseysunite.com/shop-by-teams-c-1.html#=ss656532-m023335-bb6-2242

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem mondtam, hogy bontsunk pezsgőt, de ha már szar lenne a válla annyira, szerintem simán menne a második műtét - majdnem egy hónapja, hogy Luck Európába ment, és ha valamit elbasztak volna, akkor már rég lejeneltették volna a következő műtétre. Bár igazából azt már nehezen tudom eldönteni, hogy Luck azért húzott el Európába, mert tényleg orvosi konzultációra ment, vagy csak simán tele volt a töke, hogy minden héten vele foglalkoznak, és csak simán el akart tűnni az amerikai sajtó elől (amire amúgy Irsay is célozgatott) - ami mellesleg király mód sikerült, Európába távozása óta szinte nem is hallani semmit.coltman
Idény elején én voltam az, aki próbált logikát találni a történtekben és nem hinni a rémmesékben, aztán nesze. Most megcserélődtek a szerepek? 😀

Ezzel együtt, nem tudom megtagadni magamat, én is úgy érzem, hogy józan ész szerint ha lenne valami bibi abban a vállban, amit az eddigi dokik elb*sztak, akkor ejrópát megjárva mára kizárt, hogy ne feküdt volna már be kés alá újra. Mivel nem feküdt, nekem is az a logikus, hogy akkor valószínűleg nem is kell.

Hogy fejben mi van - amit Irsay említ -, az már ismét a varázsgömb területe, fejtegesse meg a rosseb, hogy mit akar ezzel mondani. Mindenesetre, ha tényleg volt a történetben egy olyan faktor is, hogy Luck volt túlságosan maga alá csinálva, hogy nem lesz jó a válla, és már attól is frászt kapott ha érezte, hogy dolgoznak az izmok, abban a rossz mellett hosszabb távon lehet jó is. Eddig az volt a baj, hogy linebackernek képzelte magát. Ha ennek az lesz a végeredménye, hogy végre elkezd kvára vigyázni magára, én aláírom. Az se érdekel, ha úgy fekszik majd le időnként ahogy Brady. Inkább ne jöjjön össze meccsenként 1-1 extra bravúr 3rd down, de stabilan ott legyen a pályán a következő évtized minden meccsén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Brandon Williams állapotáról van valami hír?
bcsarli
agyrázkódása volt, már kiengedték a kórházból

amúgy rá lehetne akár hajtani a rekordra is
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/12/15/colts-approaching-nfl-record-theyd-rather-avoid/

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ugyan Irsay, de azért valami jó hírt csak sejtet amit mond :

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000892879/article/irsay-nothing-ominous-in-andrew-lucks-shoulder
coltman
Mit? Mert nekem ez megint azt sugallja, hogy fingja sincs a Coltsnak, mi van, csak hahotázik a csapat, mert rosszabb sem lett Luck válla (persze, mivel nem is dobált azóta, ha szart sem csinál vele, nem lesz gáz).

Meg azért az is, hogy a vezetőség arra célozgat, hogy Lucknak nincs gáz a vállával, a probléma fejben van, hát nem tudom. Számomra kicsit kétes. Most ha Lucknak elgurul a gyógyszere és hisztizni kezd, hogy a saját csapata sem hisz neki, akkor meg baj van.

Pagano is ezzel jött korábban, hogy mentális gond van szerinte inkább, de azért ez nem biztos, hogy a megfelelő kommunikáció a franchise irányítónkkal. Az ilyen célozgatásokat talán nem kéne erőltetni a médiában.
Stez
Nem mondtam, hogy bontsunk pezsgőt, de ha már szar lenne a válla annyira, szerintem simán menne a második műtét - majdnem egy hónapja, hogy Luck Európába ment, és ha valamit elbasztak volna, akkor már rég lejeneltették volna a következő műtétre. Bár igazából azt már nehezen tudom eldönteni, hogy Luck azért húzott el Európába, mert tényleg orvosi konzultációra ment, vagy csak simán tele volt a töke, hogy minden héten vele foglalkoznak, és csak simán el akart tűnni az amerikai sajtó elől (amire amúgy Irsay is célozgatott) - ami mellesleg király mód sikerült, Európába távozása óta szinte nem is hallani semmit.

Pagano meg év végén megy, szóval az ő dumálása Luck irányába már teljesen lényegtelen. Irsay papát meg mindenki ismeri, hogy szeret néha baromságokat beszélni. Luck meg nem az a brazil szappanopera sztár, aki nem tudja a sajtót a valóságtól elkülöníteni.
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Nektek eszetekbe jutott hogy Osweiler zsinorban harom meccset nyert ellenunk? Nyilvan ez nem elsosorban az o erdeme, de akkor is vicces.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 253 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Brandon Williams állapotáról van valami hír?

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Meg ez a nincs tervben újabb műtét... ilyet akkor mondanak, ha az anesztesnek már leadták az adatait...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugyan Irsay, de azért valami jó hírt csak sejtet amit mond :

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000892879/article/irsay-nothing-ominous-in-andrew-lucks-shoulder
coltman
Mit? Mert nekem ez megint azt sugallja, hogy fingja sincs a Coltsnak, mi van, csak hahotázik a csapat, mert rosszabb sem lett Luck válla (persze, mivel nem is dobált azóta, ha szart sem csinál vele, nem lesz gáz).

Meg azért az is, hogy a vezetőség arra célozgat, hogy Lucknak nincs gáz a vállával, a probléma fejben van, hát nem tudom. Számomra kicsit kétes. Most ha Lucknak elgurul a gyógyszere és hisztizni kezd, hogy a saját csapata sem hisz neki, akkor meg baj van.

Pagano is ezzel jött korábban, hogy mentális gond van szerinte inkább, de azért ez nem biztos, hogy a megfelelő kommunikáció a franchise irányítónkkal. Az ilyen célozgatásokat talán nem kéne erőltetni a médiában.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Ugyan Irsay, de azért valami jó hírt csak sejtet amit mond :

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/z9ppparhpxwg11uy0adh
Irsay: Nothing 'ominous' in Andrew Luck's shoulder
Much of 2017's struggles in Indianapolis can be traced back to one massive void under center. There seems to be good news, though, as Andrew Luck continues receiving shoulder treatment in Europe.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sirok a rohogestol. x-))))
Egeszen zsenialis edzoi stab, barmikor vezetunk a felidoben, garantaltan rakhatjuk meg az ellent. #halftimeadjustment

Nagyon kellett egyebkent ez a zako, oriasit leptunk elore a top3-as pickert zajlo csataban. A Ravenstol mindenkepp ki kellene kapnunk, mert a Houstont sajnos el fogjuk verni. De orulnek, ha meglenne a 0–2-es zaras.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kíváncsi leszek hogyan állunk ki corner poszton. Desir IR, Melvin sérült, Hairston concussion protocoll alatt, ma éjjel még biztosan nem lesz. Wilson és .... passz. Milton? Vagy Green? Jesszus. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/0ap3000000892904/NFL-Films-Presents-The-story-of-T-Y-Hilton


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pont azt írtam, h az első 8 pickből 2 max 3 lehet qb pick, a többiek közül kell minnél előrébb végezni. Akár még a 3. hely is a miénk lehet, akkor pedig a jó eséllyel az első nem qb pick a miénk. uatu
Amit, Ballard, ha van esze rögtön el is cserél egy QB-t kereső csapattal. 😊 Minél több ilyen csapat lesz (és lesz jónéhány), annál több pocenciális cserepartner lehet. Ha tavaly a Chiefs és Texans képes volt a tavalyi felhozatalért 15 helyet feljönni, akkor jövőre miért is ne gondolhatná ugyanezt a Jags, Vikings, Steelers, Bills, stab valamelyike.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)