Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nincs kedvem most visszakeresni, de PM nagyon határozottan mondta, h ő csak Head office feladatot látna el? Tudom, álom, de kb mind elélveznénk ha PM lenne a Bandi vezette csapat OC-je.... 😊

Jó, érzem h vállig a biliben a kezem 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Paganoban én azt a veszélyt látom, hogy képes-e megválni az edzőktől, és esetleg nem kezd majd el ő durcizni, ha mondjuk ő marad, de alóla kihúzzák a DC/OC párost - mindkettő bizonyított már eleget ahhoz, hogy elbúcsúzzunk tőlük. Ugye Chud is az ő haverja, meg Kapucsinó is. Abban tényleg van racionalitás, hogy ha úgymond a people management marad csak nála főként, akkor esetleg maradhat, mert a játékosok tepernek érte. Bár idén már ezt se érzem, szóval már ez is necces. De szerintem már amúgy Pagano se hisz abban, hogy marad, most már tényleg eléggé meglepő lenne, főleg a rajongók átverése után (Luck saga), ott szerintem már eléggé kiakadás lenne rajongók felől, és azért ez az üzlet részben a rajongókból él, és ha éveken át szopatva vannak, akkor az visszaüthet - ugye tudunk pár franchiset az NFL-ben, ahol azért nem teltházzal mennek a meccsek.

De Ballard nem hiszem, hogy hozna úgy HC-t tökmind1, csak legyen más alapon, mert akkor azt már tavaly is megtehette volna, de mégsem tette. De amúgy most úgyis jön majd a szokásos tipp parádé, kezdve szerintem a Luck-Gruden összehozással 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A dline-hoz még annyit, hogy nagyon sajnálom, hogy Anderson kiszállt év közben. Olyan formába lendült az utolsó 3-4 meccsén, hogy szerintem azon a pár meccsen benne volt a legszűkebb NFL elitben a posztján. Az Cox, Short, Malik Jackson szintje.

Volt is pár meccsünk akkoriban egymás után amikor hármasával, négyesével hoztuk a sackeket. De a fontosabb, hogy volt középről is komoly nyomás konstansan. Igazán kár, hogy nem derülhetett ki, hogy csak néhány meccses fellángolásról volt-e szó, ami sose lesz többet, vagy esetleg tudta volna azt a szintet tartani.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más: Pags és sleppje maradni fog szerinted? A hosszú távú eredményesség egyik alapja a stabilitás, és ha nem találnak jobbat Ballardék, akkor csak azért hogy új ember jöjjön, nem látom értelmét a váltásnak. Borbinho
Fogjuk még ezt a gittet rágni eleget, akár marad, akár megy. 😊 De ha már felvetetted: egyrészt itt lenne az ideje. Másrészt inkább tavaly (vagy tavalyelőtt) volt itt jobban az ideje, mint idén, de most már mindegy. Viszont adunk a szarnak egy pofont, ha jön egy Vance Joseph féle meh. Sajna statisztikai alapon erre nagyobb az esély, mint arra, hogy egy McVay jöjjön.... (Megjegyzem, én még McVay-el is úgy vagyok, hogy egyrészt bírom amit eddig csinált, másrészt nem dőlt el még semmi. Mert jelenleg lényegében egy HC pozícióban ülő OC, aki oaadta Son of Bum-nak az amúgy is nagyon jó erőkből álló védelmet, és viszi a támadókat. Amit tudtunk is, hogy jól csinál. De ehhez elég egy jó OC is. Az, hogy HC-nak milyen, majd az évek döntik el. Ahogy a fiatal Shanahan-nél is.)

Szóval, tudom, hogy kisebbségben vagyok, de én Paganot jó edzőnek tartom. Szerintem amikor volt csapata akkor rendszeresen el is vitte a csapatot addig, amennyi az adott csapatban potenciálként benne volt. Amikor playoff szintű csapata volt, akkor playoffba, ott hazai pályán nem kapott ki, verte az akkor igencsak jó Manning-es Denvert idegenben. Csak a Patriots akadt a torkán, de aki gyengébb csapattal, gyengébb rosterrel, underdogként idegenben megveri a playoffban a Patriots-t, azt az edzőt azonnal el is fogadom Pagano helyett. 😀

Lényeg a lényeg, hogy - szerintem - Pagano nem Lewis, Caldwell, és legalább fél tucatnyi többi NFL edző, akiknek van egy jó csapatuk, több helyen jó irányítóval, és hozzák évről évre a 0.500 körüli, fölötti, playoffbaisbejutunkosztannyi szezonokat. Ő ennél jobb. Ezért még jobbat akarok helyette, különben fölösleges váltani. (Számomra még Tomlin, Rivera, Payton sem jobb. Arians meg főleg nem az. Szerintem pl. ez a négy nagyobb underarchiver a lehetőségeihez mérten, mint Pagano. Persze a lehetőségeket meg is kell tudni teremteni, és aki nem tudja, annál nem mentség, hogy rosszabb a csapata. De én roster ügyben a GM-re teszem a döntő felelősséget ott, ahol valódi GM van. Nálunk is és az említett 4 csapatnál is van "valódi" GM. Csak nálunk 5 évig az a "valódi" GM egy óborzalom volt.)

Na mindegy, most már igen hamar ki fog derülni, hogy hogyan tovább. Ha Pagano marad, nekem személyesen azzal sem lesz problémám (feltéve, hogy OC-t cserél. 😊 Chud-ot nem akarom jövőre.) Ha új ember jön, akkor teljes mellszélességgel mellé állok, de igazán hinni nem fogok tudni benne egyelőre. Még Ballard-ban is csak módjával merek hinni. 😊 Az új edzőnek is legalább 1 évre lesz szüksége.

Remélem aktívak leszünk a free agency során, és azt draft alatt is. Már megálmodtam egy hátra tradeet, 1/3at + 3/3at odaadjuk a Jets '18as 1.körös (1/7?) + '18as 2.körös (2/7?) +'19es 1.köröséért 😊 Aztán onnan mehetünk még lejjebb is 😊

Kellene nagyon ember az LB sorba meg a seconderybe is, WR is jöhetne ha Moncrief megy (max 1éves prove it szerződést adnék neki, de lehet azt se...), bár én betrollkodnék és megpróbálnám elhozni ARobot, szakadt ACL ide vagy oda 😀 az OL sztem még jó is lehetne ha egészségesek tudnának maradni, Luck is beszed sok sacket önhibából, de messze nem annyit mint Brissett.

Remélem jön egy állat pass rusher, mert Sheard és Simon jók, de Freeney / Mathis óta nem volt igazán jó emberünk....még mindig fáj a szívem Newsomeért, de valszeg nem véletlen h csak a CFL-be kell azóta is 😕Borbinho
A top5 már fix, szinte a top4 is megvan, az utolsó fordulóban a Texans ellen csak azt döntjük el, hogy melyik húz a másik előtt/után. Mivel egyik csapat sem fog QB-t húzni, nagy jelentősége nem lesz, mert aki hátrébb van annak a pickje olcsóbb, könnyebb lesz egy QB-ért feljövő csapatot találni, aki meg elöl van, bízhat abban, hogy azért lesz kelendő a pickje, mert a mögötte levő is árulja. Sajnos a Niners, Bears is esélyes, hogy nem QB-t húz, így elég sok a "kiadó" top pick ahhoz képest, hogy milyen a jövő évi QB felhozatal. Remélem nem ragadunk meg az elején...

A free agency nagyon érdekes lehet, mert én személy szerint kicsit hasonlóan gondolkodom. A jelenlegi offense-nek a legnagyobb baja, hogy Doyle-n kívül nincs go-to célpont. Moncrief lehetett volna az, de hol sérülés, hol formaingadozás (hol játékrendszeri probléma - mondtam már, hogy Chud-ot nem akarom jövőre? 😊) miatt nem vált be. Úgyhogy A-Rob, Jeffery, vagy akár J. Graham, mindegy, kell még egy ember akit a RZ-ban és akkor ha nagyon kell, meg lehet találni. Én megtartanám Vina-t, semmi jelét nem mutatja az öregedésnek. Sőt, Gore-t is, ha ő is folytatni akarja. Ő sem vesztett semmit abból ami még van, és az ami még van nagyon hasznos. Gore, Turbin és Mack mellé még így is hozhatunk egy új utód jelöltet. Aki ha beválik, akkor Gore átmegy biztonsági tartalékba, de ha nem, még mindig van egy futónk, akit nem állítanak meg nulla yardon rendszeresen.

Brissett számomra egyelőre nem NFL kaliber. Mondhat bárki bármit, dícsérheti a média, nálam nem kezdő szint. Túl lassú a feje, lassan reagál, nem érzi a pocketet, nem tudja olvasni a védelmet. Hogy tud-e fejlődni, azt nem tudom, én csak a jelenleg látottak alapján véleményezem. És nagyon remélem, hogy nem jön el az a helyzet soha, hogy az ő fejlődésében kell majd vakon bíznom. (Értsd: a Luck saga lezárul, felépül, és jó lesz).

A pass rush érdekes, mert mehetünk erre is meg arra is. Szerintem Ballard - Simon sérülése ellenére is - két nagyon jó igazolása volt Sheard és Simon is. Sheard a pff-nél a 8, legjobb edge defender, csak Von Miller, Cam Jordan, Lawrence, C. Campbell, Bosa és Mack van előtte az összes 3-4 OLB-t és 4-3 DE-t beleértve. Ezt azért kicsit túlértékeltnek érzem, de olyan nagyon nem. Tényleg egészen kiváló éven van túl. A másik oldalon Simon volt az első 4-5 meccsen a Colts védelem legjobbja, ha nem sérül le, lehet, hogy ennél is több lett volna benne. Mögöttük Mingo korrektül pótolja Simon-t (cserében már nem lehet Miller-i elvárás, csere szintnek Mingo bevált). A másik oldalon meg ott van Basham, aki gyengén kezdett, de az utóbbi időben már elkezdték használgatni, és látszik is a pályán, vannak jó dolgai. Eleve projektnek hozták, nem kész játékos, meglátjuk mi lesz belőle a második évére.

Összességében a dline és az OLB szerintem most az a poszt, ahol nem feltétlenül kell rohanva upgradelni. Miller, Bosa félét csak draftolni lehet, a többi meg vagy ebben vagy abban nem Miller / Bosa. Egy szituációs pass rusher még elférne, de őszintén szólva szerintem ez a dline és passrush tudna jóval eredményesebb is lenni, ha kicsit gazdagabban lehetne keverni a lapokat. Blitzekkel, stb. De ehhez kellene legalább egy igazán jó off-ball LB, aki blitzelésben is nagyon jó. Vagy (inkább és 😊 ) egy blitzelésben is jó safety. Én inkább errefelé költeném a pénzt / picket. ILB, de abból egy igazán jó.

A secondary is érdekes helyzet. Annyira all-rookie az egész egység, hogy egyrészt elkellene nagyon a tapasztalat, másrészt ha hozunk valami veteránt a fiatalok elé, sose lesz belőlük semmi. A nagy kérdés Melvin. Ha marad, akkor a #1 CB ő lesz. Mellette a Desir, Quincy Wilson, Hairston hármasnak volt olyan jó rookie/első éve, hogy bízni lehet a fejlődésben. Akkor pedig már nem feltétlenül kell egy újabb első körös CB-t hozni. Ha viszont Melvin nem marad, akkor teljesen más a helyzet. Safety poszton Hookernek nyilván játszania kell. Geathers-t nagyon óvasosan hoztuk vissza, ha ez nem jelenti azt, hogy megválunk tőle idény végén, akkor jövőre Hooker, Geathers, Farley helye adott. Butler nem marad, a helyére jöhetne egy 4. valaki.

De ez csak 1 scenario a sokból. Egyrészt még mindig túl kevés a talent, másrészt viszont idén - kis jó a sok rosszban - elég sok fiatal bizonyított ahhoz, hogy a tavalyi muszáj hozni valakit, mert kiállni sem tudunk helyzet helyett az legyen, hogy választhatunk, hogy melyik poszton tartjuk meg a korrekten / bíztatóan / elfogadhatóan játszó idei játékost és hova hozunk náluk jobbat.

Na, kiírtam magamból az elmúlt 1 havi adagomat egyszerre. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Melvinnek már contracttal kellene rendelkeznie. Már tavaly is a legjobb cornerünk volt, idén pedig egész idényben top10 CB szinten tolta. A CB az egyik legkeresettebb poszt, nekünk meg az egyik legnagyobb need-ünk. Kár volt hezitálni, az idény közepén meg lehetett volna olyan contractot kötni vele amivel ő is elégedett, és a Colts büdzsé számára is baráti.

Montecuccoli nyomán továbbra is három dologra van szükségünk: talent, talent, talent. Nem szabadna elengedni SENKIT akiben megvan a talent, miközben MÉG további tehetségeket kell találni. Ehhez megvan a pénz, pénz, pénz, és most már meglesz a jó draftpick is. Minden adott, hogy ne kelljen elengedni EGYETLEN real talentet sem, sőt, még további(ak) idehozatalára is megvan az esély.

Ha nem sikerül Melvint megtartani, azt én óriáis baklövésnek fogom elkönyvelni Ballard számláján. Nem akarok még egy Bethea, Freeman sztorit. Bethea még hagyján, de Freeman félét különösen nem. Nem is kellett volna sokat fizetni, mégis elengedtük úgy, hogy azóta sincs még csak megközelítőleg sem hozzá hasonló játékos a poszton. Luxus. Nem csak bűn, hanem egyenesen hiba.
peterk2005
Pont tegnap néztem Bethea statjait, és még inkább javult is a teljesítménye, de legrosszabb esetben is tartja még a szintet, 33-34 évesen is. Az S poszt nem volt akkor need azóta mint az ILB, ez igaz, de hogy nem ártott volna ha megtartjuk 4 éve, az tuti.
Melvin elvesztését én csak akkor tudnám elfogadni, ha Bouye szintű pénzt raknak le elé valahol, és 1/3ról hátra megyünk és top10ben vagy FAról hozunk egy állat CBt, de egy 4 év 40-45 milliós szerződést sztem nem dobna vissza, és annyit ér is nekünk, főleg h konkrétan nincs rajta kívül senki aki bizonyított volna akár csak fél szezonban is....
Teljesen egyetértek, hogy azt a pici talentet ami a rosteren van, tartsuk már itt basszus...
Más: Pags és sleppje maradni fog szerinted? A hosszú távú eredményesség egyik alapja a stabilitás, és ha nem találnak jobbat Ballardék, akkor csak azért hogy új ember jöjjön, nem látom értelmét a váltásnak.
Remélem aktívak leszünk a free agency során, és azt draft alatt is. Már megálmodtam egy hátra tradeet, 1/3at + 3/3at odaadjuk a Jets '18as 1.körös (1/7?) + '18as 2.körös (2/7?) +'19es 1.köröséért 😊
Aztán onnan mehetünk még lejjebb is 😊

Kellene nagyon ember az LB sorba meg a seconderybe is, WR is jöhetne ha Moncrief megy (max 1éves prove it szerződést adnék neki, de lehet azt se...), bár én betrollkodnék és megpróbálnám elhozni ARobot, szakadt ACL ide vagy oda 😀 az OL sztem még jó is lehetne ha egészségesek tudnának maradni, Luck is beszed sok sacket önhibából, de messze nem annyit mint Brissett.

Remélem jön egy állat pass rusher, mert Sheard és Simon jók, de Freeney / Mathis óta nem volt igazán jó emberünk....még mindig fáj a szívem Newsomeért, de valszeg nem véletlen h csak a CFL-be kell azóta is 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Melvinnek már contracttal kellene rendelkeznie. Már tavaly is a legjobb cornerünk volt, idén pedig egész idényben top10 CB szinten tolta. A CB az egyik legkeresettebb poszt, nekünk meg az egyik legnagyobb need-ünk. Kár volt hezitálni, az idény közepén meg lehetett volna olyan contractot kötni vele amivel ő is elégedett, és a Colts büdzsé számára is baráti.

Montecuccoli nyomán továbbra is három dologra van szükségünk: talent, talent, talent. Nem szabadna elengedni SENKIT akiben megvan a talent, miközben MÉG további tehetségeket kell találni. Ehhez megvan a pénz, pénz, pénz, és most már meglesz a jó draftpick is. Minden adott, hogy ne kelljen elengedni EGYETLEN real talentet sem, sőt, még további(ak) idehozatalára is megvan az esély.

Ha nem sikerül Melvint megtartani, azt én óriáis baklövésnek fogom elkönyvelni Ballard számláján. Nem akarok még egy Bethea, Freeman sztorit. Bethea még hagyján, de Freeman félét különösen nem. Nem is kellett volna sokat fizetni, mégis elengedtük úgy, hogy azóta sincs még csak megközelítőleg sem hozzá hasonló játékos a poszton. Luxus. Nem csak bűn, hanem egyenesen hiba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Khmm...:

 twitter.com/RosenhausSports/status/945764555375996928
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Vina bejelentette, hogy még (legalább) egy évig focizni szeretne.

Nálunk lejár a szerződése, de szeretném ha nálunk maradna...
peterk2005
Vagy az vagy cseréljük Gostkowskiért, aztán még nyer egy SBt utcso évében Vina 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Vina bejelentette, hogy még (legalább) egy évig focizni szeretne.

Nálunk lejár a szerződése, de szeretném ha nálunk maradna...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ez a pár play remekül bemutatja Paganot:

Q3 - 16-7 oda:
1-10-BAL 24
(4:04) 23-F.Gore right guard to BAL 26 for -2 yards (55-T.Suggs).

2-12-BAL 26
(3:21) 7-J.Brissett pass short middle to 17-K.Aiken to BAL 15 for 11 yards (57-C.Mosley). PENALTY on BAL-55-T.Suggs, Defensive Offside, 5 yards, enforced at BAL 26 - No Play.

2-7-BAL 21
(2:59) 23-F.Gore left guard to BAL 17 for 4 yards (23-T.Jefferson).

3-3-BAL 17
(2:20) (Shotgun) 7-J.Brissett left end to BAL 20 for -3 yards (99-M.Judon).

4-6-BAL 20
(1:38) (Field Goal formation) 4-A.Vinatieri 38 yard field goal is GOOD, Center-46-L.Rhodes, Holder-2-R.Sanchez. Kick hits right upright and bounces through.

Egy 2&12ből lehetne egy 3&1, de inkább kéri az 5 yard büntit 😀 a 3.nál Brissettnek esélye sem volt 0ra kihozni a playt, legalább nem lett fumble.. ha volt bármi momentum a csapatban, ott úgy vége is volt a dolognak... gg Ravens
JSanyo
Ezt volt kitol tanulnia. Ti jottok 3and6 4. negyed ket labdabirtoklasi hatrany. Csinaltok 5 yardot, de bunti. Mi kerjuk (es olyan boldogsagmamor uszott a levegoben hogy a topmodel igent mondott volna egy oreg kemenysepronek) es vigan megcsinaljatok a 4and1-t.
no
Ez nem Haribó / Pagano, ez előfordul. Tegnap láttam vagy tizet liga szerte. Ha utána számolnék, lehet, hogy volt az tizenöt is. Szinte minden meccsen van 1-2, gyakran mindkét csapat részéről. 😉
peterk2005
Igen, teny. Az egyiket leirjuk emiatt ( is), a masik sztaredzo. Amugy nem irtam hogy ez kulonlegesseg vagy csak a JH es co. kepes ra, sot. De ha mar felhoztad, akkor kivancsi vagyok a tegnapi meccsek kozul ezen eseteknel hany volt ahol ez a kapcsolat fent all meg. 😊

Raadasul Pagano inkabb bevallalos volt a 4. negyedben, mig JH csak hulye matekbol.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a pár play remekül bemutatja Paganot:

Q3 - 16-7 oda:
1-10-BAL 24
(4:04) 23-F.Gore right guard to BAL 26 for -2 yards (55-T.Suggs).

2-12-BAL 26
(3:21) 7-J.Brissett pass short middle to 17-K.Aiken to BAL 15 for 11 yards (57-C.Mosley). PENALTY on BAL-55-T.Suggs, Defensive Offside, 5 yards, enforced at BAL 26 - No Play.

2-7-BAL 21
(2:59) 23-F.Gore left guard to BAL 17 for 4 yards (23-T.Jefferson).

3-3-BAL 17
(2:20) (Shotgun) 7-J.Brissett left end to BAL 20 for -3 yards (99-M.Judon).

4-6-BAL 20
(1:38) (Field Goal formation) 4-A.Vinatieri 38 yard field goal is GOOD, Center-46-L.Rhodes, Holder-2-R.Sanchez. Kick hits right upright and bounces through.

Egy 2&12ből lehetne egy 3&1, de inkább kéri az 5 yard büntit 😀 a 3.nál Brissettnek esélye sem volt 0ra kihozni a playt, legalább nem lett fumble.. ha volt bármi momentum a csapatban, ott úgy vége is volt a dolognak... gg Ravens
JSanyo
Ezt volt kitol tanulnia. Ti jottok 3and6 4. negyed ket labdabirtoklasi hatrany. Csinaltok 5 yardot, de bunti. Mi kerjuk (es olyan boldogsagmamor uszott a levegoben hogy a topmodel igent mondott volna egy oreg kemenysepronek) es vigan megcsinaljatok a 4and1-t.
no
Ez nem Haribó / Pagano, ez előfordul. Tegnap láttam vagy tizet liga szerte. Ha utána számolnék, lehet, hogy volt az tizenöt is. Szinte minden meccsen van 1-2, gyakran mindkét csapat részéről. 😉

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ez a pár play remekül bemutatja Paganot:

Q3 - 16-7 oda:
1-10-BAL 24
(4:04) 23-F.Gore right guard to BAL 26 for -2 yards (55-T.Suggs).

2-12-BAL 26
(3:21) 7-J.Brissett pass short middle to 17-K.Aiken to BAL 15 for 11 yards (57-C.Mosley). PENALTY on BAL-55-T.Suggs, Defensive Offside, 5 yards, enforced at BAL 26 - No Play.

2-7-BAL 21
(2:59) 23-F.Gore left guard to BAL 17 for 4 yards (23-T.Jefferson).

3-3-BAL 17
(2:20) (Shotgun) 7-J.Brissett left end to BAL 20 for -3 yards (99-M.Judon).

4-6-BAL 20
(1:38) (Field Goal formation) 4-A.Vinatieri 38 yard field goal is GOOD, Center-46-L.Rhodes, Holder-2-R.Sanchez. Kick hits right upright and bounces through.

Egy 2&12ből lehetne egy 3&1, de inkább kéri az 5 yard büntit 😀 a 3.nál Brissettnek esélye sem volt 0ra kihozni a playt, legalább nem lett fumble.. ha volt bármi momentum a csapatban, ott úgy vége is volt a dolognak... gg Ravens
JSanyo
Ezt volt kitol tanulnia. Ti jottok 3and6 4. negyed ket labdabirtoklasi hatrany. Csinaltok 5 yardot, de bunti. Mi kerjuk (es olyan boldogsagmamor uszott a levegoben hogy a topmodel igent mondott volna egy oreg kemenysepronek) es vigan megcsinaljatok a 4and1-t.
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ti is a gaz nyugati hazugságot terjesztitek! Itt az igazság:

Farky
A nagyvezírnek csak nem patkó volt a jele az oviban? ... akarom mondani patkó IS.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Ti is a gaz nyugati hazugságot terjesztitek! Itt az igazság:


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez a pár play remekül bemutatja Paganot:

Q3 - 16-7 oda:
1-10-BAL 24
(4:04) 23-F.Gore right guard to BAL 26 for -2 yards (55-T.Suggs).

2-12-BAL 26
(3:21) 7-J.Brissett pass short middle to 17-K.Aiken to BAL 15 for 11 yards (57-C.Mosley). PENALTY on BAL-55-T.Suggs, Defensive Offside, 5 yards, enforced at BAL 26 - No Play.

2-7-BAL 21
(2:59) 23-F.Gore left guard to BAL 17 for 4 yards (23-T.Jefferson).

3-3-BAL 17
(2:20) (Shotgun) 7-J.Brissett left end to BAL 20 for -3 yards (99-M.Judon).

4-6-BAL 20
(1:38) (Field Goal formation) 4-A.Vinatieri 38 yard field goal is GOOD, Center-46-L.Rhodes, Holder-2-R.Sanchez. Kick hits right upright and bounces through.

Egy 2&12ből lehetne egy 3&1, de inkább kéri az 5 yard büntit 😀 a 3.nál Brissettnek esélye sem volt 0ra kihozni a playt, legalább nem lett fumble.. ha volt bármi momentum a csapatban, ott úgy vége is volt a dolognak... gg Ravens

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baszki srácok meccs volt tegnap, de mindenki nyugodjon le a picsába megnéztem az eredmenyek.com-on és kikaptunk.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
szampi#33
Az nfl.com szerint is szoptunk!

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ja volt meccs, de szerintem már minden érdekeset leírtunk a történtekről.
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Baszki srácok meccs volt tegnap, de mindenki nyugodjon le a picsába megnéztem az eredmenyek.com-on és kikaptunk.

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Stampedeblue-n volt egy jó podcast Luck válláról egy experttel, érdemes meghallgatni, mert jókat mond. De összefoglalva, akinek esetleg nincs ehhez kedve:

Az hogy Luck átment Európába semmit nem jelent, lehetséges, hogy ott van egy olyan specialista, akiben ő bízik, aki ehhez jobban ért. Nem Amerika az expertek egyetlen lelőhelye, a világon mindenhol vannak specialisták.

Chris Mortensen információja szerint Luck hamarosan visszatér Amerikába.

Keringenek infók, hogy vérplazmás vagy ehhez hasonló kezelésre ment át, de ez nem valószínű, mivel az FDA (Food and Drug Administration - Kormányügynökség) engedélyezett Amerikában is, tehát sok értelme nem lenne emiatt átmenni.

Ami most felmerült opció, hogy biceps-tendon műtét, annak semmi köze ahhoz olyan formában, hogy nagyobb a gáz, és nem segített a labrum műtét, ezért kell ez. Először is opcióként merült fel, tehát ameddig Luck nem kezd el dobálni, addig gyakorlatilag nincs is értelme beszélni arról, hogy kell-e vagy nem.

Maga a biceps-tendon műtét oka az az lehet, hogy a vállban a műtét utáni új struktúra miatt a szalag jelenlegi helyén gyulladást okozhat a folyamatos használattól, ami ugye fájdalommal jár - kb olyasmi lehet, mint a teniszkönyök (saját kiegészítés). Maga a műtét nem bonyolult olyan tekintetben, hogy a biceps-tendont leműtik jelenlegi helyéről, ahol a labrumhoz kapcsolódik, és áthelyezik egy olyan pontra, ahol nem okoz ilyen jellegű gyulladást, fájdalmat. Ő 6-9 hónapot mondott a műtét utáni felgyógyulásra, ami azt jelenti, hogy most januárban meg kellene születnie a döntésnek, hogy szükség van-e erre.

Példának hozta a baseballban a pitcher posztot, ahol jelemzően túlhasználják ezt, és ott szokott ez a jelenség előfordulni, viszont nagyon kevés eset van, ahol ezt ténylegesen megműtötték. És nem nagyon tudott olyanról, akit megműtöttek, és utána még nagy karriert futott be. Példának hozta John Elwayt is, akinek biceps-tendon szakadása volt karrierje vége fele (szerintem csak részleges), és nem került sor műtétre, mégis értékes játékos volt, nem okozott komoly problémát a játékában.

NFL-ben nincs példa arra, hogy valakin ilyen biceps-tendon műtétet csináltak volna, tehát gyakorlatilag nincs pro-vagy kontra info arra, hogy mi lehet a műtét eredménye gyakorlatban. Ugye itt az info hiánya azért aggasztó, mivel a generáció egyik legjobb QB-járól van szó, tehát ha esetleg nem lesz olyan sikeres a műtét, akkor a veszteség elég nagy, szemben mondjuk egy "szimplán jó" játékossal.

Szóba került még a csapat orvosi stábjának szerepe, de igazából szintén nem tudni, hogy milyen mélységben volt ebbe bevonva, ergo ténylegesen részt vettek az egész esetben, vagy csak konzultácóis szinten. Lehetséges, hogy offseasonben egy része a stábnak le lesz cserélve, de ez megint teljesen normális, hogy nem szezon közben teszik ezt meg, hanem megvárják a szezont, meg hogy mi lesz az esettel.

Kommunikációra a kansasi eset lett felhozva példaként, ott elvileg az ilyen kérdéseket közvetlen az orvosi stáb válaszolja meg, nem pedig olyan emberek, akiknek egyértelműen nem ez a szakterületük, lásd Irsay, Pagano. Ezt a szemléletet amúgy nagyon szívesen venném itt is, remélem Ballard áthozza ezt is Kansasből (személyes kiegészítés).

Kb ennyi ami így most eszembe jutott a fél órából, de igazából ami lejött nekem a csávóból az a klasszikus expert filozófia, hogy infó nélkül ne kezdjünk kombinálni meg pánikolni, mert ameddig nincs ilyen vagy olyan info, addig gyakorlatilag csak tippmixelni lehet az egész esettel - kb mint Schrödinger macskája (ez az én kiegészítésem 😛)

Amúgy elég szar volt a vonal, szóval esetleges tévedés jogát azért fenntartom 😉



 www.stampedeblue.com/2017/12/18/16789070/colts-cast-diving-into-the-latest-on-andrew-luck-with-will-carroll-of-motus-global

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Közben egy játékosunk sem került be a PB keretbe.

What a surprise 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egyetlen probléma az, hogy a 2018-as classban pont azokra a posztokra nincsen elit tehetség, amik nekünk nagy needek lennének. Futó, irányító és DL kell a frásznak, LT a jelenlegi keretünket nézve nálam kiverné a biztosítékot, még ha lehet mondani, hogy a támadófalba kell az erősítés. Elit corner kellene leginkább, safety, ILB, WR, OL.

Nem jó előjelek. Kicsit olyan Browns-forma, hogy akkor kerülünk oda a draft elejére, amikor nincs ott a megfelelő tehetség.
Stez
A Browns mindig a draft elején van 😀
dugo93
De most már több pickkel vannak jelen a Top 10-ben. Azért ez teljesítmény. Sashi Brown nagy király, kár, hogy kirakta a Cleveland. 😊
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Az egyetlen probléma az, hogy a 2018-as classban pont azokra a posztokra nincsen elit tehetség, amik nekünk nagy needek lennének. Futó, irányító és DL kell a frásznak, LT a jelenlegi keretünket nézve nálam kiverné a biztosítékot, még ha lehet mondani, hogy a támadófalba kell az erősítés. Elit corner kellene leginkább, safety, ILB, WR, OL.

Nem jó előjelek. Kicsit olyan Browns-forma, hogy akkor kerülünk oda a draft elejére, amikor nincs ott a megfelelő tehetség.
Stez
A Browns mindig a draft elején van 😀

több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/mikejurecki/status/943161415027662848

Akkor inkább Bamba Caldwell reuniont pls 😀
Tony Adams
nagyon örülnék ha tényleg hozzátok kerülne 😉, de nekem valamiért az az érzésem ha valóban ez a három csapat a választék akkor a Bears FO nem hagy veszni egy ilyen lehetőséget és Foxy után /én már azt sem értettem anno/ egy újabb edzőlegendát nyernek meg a Chicagoi kispadra

u.i: ha Caldwellt visszahoznátok az szerintem Bazza is likeolná 😀
Cuchulain82
Hogyne, de csak ha ti meg lecserélitek BB-t Singletary-re 😀
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
 twitter.com/mikejurecki/status/943161415027662848

Akkor inkább Bamba Caldwell reuniont pls 😀
Tony Adams
nagyon örülnék ha tényleg hozzátok kerülne 😉, de nekem valamiért az az érzésem ha valóban ez a három csapat a választék akkor a Bears FO nem hagy veszni egy ilyen lehetőséget és Foxy után /én már azt sem értettem anno/ egy újabb edzőlegendát nyernek meg a Chicagoi kispadra

u.i: ha Caldwellt visszahoznátok az szerintem Bazza is likeolná 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/mikejurecki/status/943161415027662848

Akkor inkább Bamba Caldwell reuniont pls 😀