Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
Colts (L)
Asbee
látod, még az 1/2-t is elbaxta ez a nyomorult

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Colts (L)


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 292 — ℧
CSÁ PAGANO!!!!!!!!!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na akkor az utolsó nap PagaNOval.
Új HC-t várok, és remélem Ballard intézi, Irsay Caldwell után Pagano-t hozott, nem kell ez a vérvonal, köszönöm, Moncrief szép volt, jó volt, viszlát.
Tony Adams
Caldwell Dungy embere volt, Pagano-t pedig Grigson hozta.

Ha Cable lesz, sírok... Oakland-ben 0.300-as rekordot ért el, kirúgják, erre elmegy Seattle-be oline edzőnek. Az egyetlen seattlei egységet edzi évek óta, amelyik képtelen normális teljesítményt nyújtani amióta csak Wilsont ledraftolták. Akkor nevezzük ki Philbint, azzal is ugyanott vagyunk és senkinek nem kell költöznie sem. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És Cable nek van Coltos kötődése, mondhatni klublegenda:

"He was a member of the 1987 Indianapolis Colts strike replacement team, but did not play in the two games he was on the team's active roster."
Tony Adams
Ha Colts kötődésű HC-t szeretnél akkor hamarosan felszabadítunk egyet. 😉

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
És Cable nek van Coltos kötődése, mondhatni klublegenda:

"He was a member of the 1987 Indianapolis Colts strike replacement team, but did not play in the two games he was on the team's active roster."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Na akkor az utolsó nap PagaNOval.
Új HC-t várok, és remélem Ballard intézi, Irsay Caldwell után Pagano-t hozott, nem kell ez a vérvonal, köszönöm, Moncrief szép volt, jó volt, viszlát.
Tony Adams
Állítólag Cable az egyik legnagyobb esélyes a HC posztra nálatok.
Bazzani
Olvastam róla, logikus volna, Seattleben megtette amire odavitték, rendbe rakta a falat, most már építheti tovább legendás HC karrierjét, csak 10 W kellene, és egál volna győzelem/vereség mutatója.
több mint 6 éve
nagytomy Indianapolis Colts 461
Na akkor az utolsó nap PagaNOval.
Új HC-t várok, és remélem Ballard intézi, Irsay Caldwell után Pagano-t hozott, nem kell ez a vérvonal, köszönöm, Moncrief szép volt, jó volt, viszlát.
Tony Adams
Állítólag Cable az egyik legnagyobb esélyes a HC posztra nálatok.
Bazzani
Szerintem o a megfelelo ember. Peldaerteku, ahogy a Seahawks OL mukodik. Oh, wait...

Ui.: a hir allitolag az ugynoketol szarmazik
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor az utolsó nap PagaNOval.
Új HC-t várok, és remélem Ballard intézi, Irsay Caldwell után Pagano-t hozott, nem kell ez a vérvonal, köszönöm, Moncrief szép volt, jó volt, viszlát.
Tony Adams
Állítólag Cable az egyik legnagyobb esélyes a HC posztra nálatok.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Na akkor az utolsó nap PagaNOval.
Új HC-t várok, és remélem Ballard intézi, Irsay Caldwell után Pagano-t hozott, nem kell ez a vérvonal, köszönöm, Moncrief szép volt, jó volt, viszlát.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A DC, OC szerintem az új HC reszortja lesz, nem hinném, hogy bárki úgy elvállalná, hogy elé teszik, hogy ki lehet a DC, OC. Egyelőre focus on HC, a többit meglátjuk.

Adamst kellett mondanom, ő is megkapta a contractját. Watkins az én szememben Moncrief 2, csak nagyobb hype-al érkezett. Most igazán minden adott volt neki is, hogy megmutassa, és 600 yardja van? Miközben a rookie Kupp ezernél jár? Meh....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 903 — uatu@freemail.hu
Első körben az új stábot kell összeszedni, aztán majd lehet a tovább lépni. Annyira tele vagyunk needekkel, hogy a még bármit el tudok képzelni, és az ellenkezőjét is a kerettel kapcsolatban.
Jövő héten talán már egy kicsivel okosabbak leszünk. Remélem nem most kezdi el Ballard meg Irsay kitalálni, hogy ki legyen a HC-DC-OC, hanem már kész koncepció van.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/mikejurecki/status/943161415027662848

Akkor inkább Bamba Caldwell reuniont pls 😀
Tony Adams
nagyon örülnék ha tényleg hozzátok kerülne 😉, de nekem valamiért az az érzésem ha valóban ez a három csapat a választék akkor a Bears FO nem hagy veszni egy ilyen lehetőséget és Foxy után /én már azt sem értettem anno/ egy újabb edzőlegendát nyernek meg a Chicagoi kispadra

u.i: ha Caldwellt visszahoznátok az szerintem Bazza is likeolná 😀
Cuchulain82
Rínék az örömtől.

U.i.: Hogy elterjedt már ez a Bamba Jabba becenév. 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megeszem a kalapom, ha Jeffery szabadügynökként hozzánk aláír. Max miután az Eagles kivágta, tekintve, hogy most hosszabbított vele.Stez
Jóvan, erről lemaradtam. Akkor ő kiesett. Marad A-Rob (egy 2017-es Jeffery féle 1+ éves prove it meg keress is jól contracttal, semmiképp nem hosszú távúval). Vagy esetleg Graham. Esetleg Davante Adams, bár a Packers őt úgyis megtartja (még akár Nelson elengedése árán is). Vagy draft.
peterk2005
Egyre jobban felértékelődik Moncrief, ha belemegy egy prove it szerződésbe akkor meg kell tartani.Egy "egészséges" Luck mellett azért nem annyira borzalmas.
szampi#33
Moncrief? Hat nem tudom. Most nem azert, de Moncriefhoz hasonlo, magas potenciallal biro jatekos egy rakat rohangal a piacon. En semmikepp sem tartanam meg, meg egy evre sem. Luckkal sem tudott kiemelkedni, massal sem, nem egy rossz eve volt, o nalam leirta magat.

Szerintem jobb otlet lenne valaki ujjal probalkozni. Amugy meg ha Moncrief kapna egy egyeves szerzodest, nalam akkor is need lenne a WR-poszt, mert egyaltalan nem szamolok vele kezdokent, nekem o nem az a szint.

Noha a Rams jo esellyel megtartja, de en nalam a nagy favorit Watkins. Megmutatta, hogy ligaelit teljesitmenyre kepes, ha nem serul meg, Buffaloban rossz/kozepes iranyitoval is elvacogott eleg rendesen. Nyilvan injury prone, de o fiatal meg, oriasi tehetseg, ha tudnank hasznalni, igazi kincs lenne. Es persze ha egyszer kibirna, hogy ne torje kette magat.

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Megeszem a kalapom, ha Jeffery szabadügynökként hozzánk aláír. Max miután az Eagles kivágta, tekintve, hogy most hosszabbított vele.Stez
Jóvan, erről lemaradtam. Akkor ő kiesett. Marad A-Rob (egy 2017-es Jeffery féle 1+ éves prove it meg keress is jól contracttal, semmiképp nem hosszú távúval). Vagy esetleg Graham. Esetleg Davante Adams, bár a Packers őt úgyis megtartja (még akár Nelson elengedése árán is). Vagy draft.
peterk2005
Egyre jobban felértékelődik Moncrief, ha belemegy egy prove it szerződésbe akkor meg kell tartani.Egy "egészséges" Luck mellett azért nem annyira borzalmas.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/946826296096632833

Értem én Bandikám, blaze it meg minden, de Colorado közelebb lett volna 😀 ha meg a jányok miatt akkor Nevada

 twitter.com/MikeTanier/status/946811512873766913

😀 na ki lehet az első... | Jim papa |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A WR szituhoz hozzá tartozik, hogy Moncrief még csak 24 éves. A legtöbb játékos ennél nem sokkal fiatalabban kerül be a ligába...
Kár, hogy nem jött össze, nagy nyereség lett volna ha hozza azt amit elvileg tudna is hozni, csak aztán mégse... 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Amúgy mivel Hopkins out ellenünk, "szomorú" győzelem lesz ez szerintem. 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem hiszem, hogy A-Robra barmi esely lenne. Meg serulten is kap szerintem egy olyan szerzodest, amit talan jobb is, ha nem mi adunk neki. A hozza hasonlo hangulatemberek veszelyesek, nem biztos, hogy megeri ra kolteni, amikor ennyire lyukas a csapat.

De ez csak az en velemenyem. En semmi eselyet nem latom, sem neki, sem pedig egy jobb elkaponak a piacrol. Draft 2-4. korebol varok inkabb valakit.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Megeszem a kalapom, ha Jeffery szabadügynökként hozzánk aláír. Max miután az Eagles kivágta, tekintve, hogy most hosszabbított vele.Stez
Jóvan, erről lemaradtam. Akkor ő kiesett. Marad A-Rob (egy 2017-es Jeffery féle 1+ éves prove it meg keress is jól contracttal, semmiképp nem hosszú távúval). Vagy esetleg Graham. Esetleg Davante Adams, bár a Packers őt úgyis megtartja (még akár Nelson elengedése árán is). Vagy draft.
peterk2005
El a kezekkel A-Robtol! Remelem megtartja a Jags.

így majdnem a végén: mit gondoltok Brisettről? láttam pár meccset, de nem nagyon tudok róla véleményt mondani, érdekelte a Colts szurkolók véleménye.
winston
Nem jobb a csere-szintnél.

Nem vállalhatatlan (másszóval nemtolzien), ezáltal nem fogunk a meccsekre úgy emlékezni mint anno a Painter-féle börleszkeknél, de kezdő helyet hosszú távon nem érdemes adni neki. Cserébe ilyen jó csere-QB áldás ha van, lásd még Hasselbeck.
Höri
Nekem is ilyesmi jott le abbol a kevesbol, plusz amit olvastam. Drukkolok neki, hogy tovabb tudjon ennel lepni.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megeszem a kalapom, ha Jeffery szabadügynökként hozzánk aláír. Max miután az Eagles kivágta, tekintve, hogy most hosszabbított vele.Stez
Jóvan, erről lemaradtam. Akkor ő kiesett. Marad A-Rob (egy 2017-es Jeffery féle 1+ éves prove it meg keress is jól contracttal, semmiképp nem hosszú távúval). Vagy esetleg Graham. Esetleg Davante Adams, bár a Packers őt úgyis megtartja (még akár Nelson elengedése árán is). Vagy draft.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát Mokacsinónál lehet így is fogalmazni, de én onnan közelíteném, hogy évek óta képtelenek néha a legalapvetőbb dolgokat is megoldani. Első 2-3 fordulóban konkrétan a szomszédok szerintem agyfaszt kaptak, amikor kurvaanyáztam, mert hol elkapót hagytunk olyan üresen, hogy 3 méteren belül senki nem volt körülötte, vagy épp olyan mistackle pardét mutattunk, hogy oda már a Benny Hill zene is kevés lett volna, de az is priceless volt, amikor a két védőnk kiblokkolta egymást, hogy az ellen kényelmesen el tudjon menni. És ebből nem 1-1 eset volt. És ezek rookie mistake-nek számítanak az egyetemen, nem NFL-ben, egyetemen. Tehát lehet hogy van görbe a D-ben, de csak azért, mert olyan mélyről indultunk, hogy onnan már a szinten tartás is elég merész manőver lett volna.coltman
Az év eleji produktumnak oka volt. A csapat fele új igazolás volt, a másik fele újonc, emiatt szinte semmilyen taktikai manővert nem lehetett bevetni. Alig embereztünk, döntően zónát nyomtunk, a cornerek tíz yardnyira álltak fel az elkapóktól, mindez azért, hogy legalább nagy játékokat ne nyeljünk sorban, amíg a rookie-k és az új igazolások föl-alá szaladgálnak azt se tudva kinek hova kellene állni. Még így is sokkal több nagy játékot szoptunk be az idény első felében, mint később. És több volt az elrontott tackle is, mert gyakran üresben, egyedül kellett megcsinálni.

Aztán 4-5 meccs után elkezdték a játékosok megismerni egymást, elkezdtek összeszokni, és el lehetett kezdeni game plan-t kreálni az adott ellenfélre. Sokkal több lett az emberezés (ami ennek a védelmi rendszernek az alapja lenne), sokkal szorosabb lett az őrizet is. És elkezdtünk (keveset) blitzelni, elkezdtük forgatni a front 3-at (5-öt), lehetett már kezdeni valamit. Csak aztán jött Simon, Anderson, Davis, majd Melvin kiesése, és erről már nem sikerült tovább lépni.

Grigson teljesen leamortizálta a védelmet, eleve nem fordított rá elég erőforrást, ráadásul még az se jött össze amit csinált. Az igazolások és a draftok is teljes csődnek bizonyultak. Ballard meg hiába dolgozott jól tavaly, egy év alatt nem lehet mindent pótolni. Ilyen feltételekkel nem tudom TedMon szemére hányni, hogy ennyit tudott összehozni, ezzel az emberanyaggal ez is tisztességes munka. Én neki adnék (adtam volna) további esélyt.

Chudnak viszont nem. Nem is az idei miatt - bár szerintem Brissettből is ki lehetett volna hozni kicsivel többet, ha barátibb rendszerben használjuk, de ez tök mindegy, az idei szezon úgyis kuka -, nekem a fő bajom vele az, hogy az se tetszett amit Luck-al műveltünk. Sokkal több gyors, rövid passzos játékot kellene tervezni, hívni, ma ez eredményes az NFL-ben, és Luck röhögve képes lenne rá.

De most már mindegy is, új stáb jön. Ha már így alakult, akkor én azt remélem, hogy nem Ballard fog dönteni. 😊 Fura lehet, hogy ezt mondom, de tényleg így is gondolom. Egészen más feladat tehetségeket kutatni, rostert menedzselni, és más feladat HC-t keresni és találni. Előbbivel kapcsolatban nagyon bízom Ballardban. Elégedett vagyok az első évvel. De a HC-t inkább keresse és találja meg Irsay. Nyilván úgy, hogy a jelölt Ballardnak se legyen ellenére, de akkor se Ballard válasszon. Nem is bízom teljesen abban, hogy képes megtalálni a legjobb jelöltet, másrészt nem akarok "GM embere" HC-t. Az hosszú távon csak problémát jelenthet, mert akkor a GM a HC-ért is felel, nem csak a saját munkája, de a HC miatt is meginoghat a széke. A megingó szék meg a rossz döntések melegágya. Legyen csak a GM és a HC független, mindegyik feleljen csak kizárólag a saját területéért, és mindegyik az ownernek számoljon csak el, ne egymásnak.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Eközben 2,75 az odds a Texansra. Holnap megyek a bankba hitelt felvenni 😀

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
így majdnem a végén: mit gondoltok Brisettről? láttam pár meccset, de nem nagyon tudok róla véleményt mondani, érdekelte a Colts szurkolók véleménye.
winston
Nem jobb a csere-szintnél.

Nem vállalhatatlan (másszóval nemtolzien), ezáltal nem fogunk a meccsekre úgy emlékezni mint anno a Painter-féle börleszkeknél, de kezdő helyet hosszú távon nem érdemes adni neki. Cserébe ilyen jó csere-QB áldás ha van, lásd még Hasselbeck.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
így majdnem a végén: mit gondoltok Brisettről? láttam pár meccset, de nem nagyon tudok róla véleményt mondani, érdekelte a Colts szurkolók véleménye.