Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Mondjuk Grigson az új munkahelyén sem húzta sokáig, 8 hónap után kivágták Clevelandből.

@JasonLaCanfora: Lot of teams interested in ex-Lions QB coach Brian Callahan. Of them, I'd note Josh McDaniels has hired him before. Could do so again

Teljes az értetlenség a Lions drukkereknél, hogy miért tettük ki Callahant.
Az egyetlen érthető indok ha itt lesz OC csak ugye hivatalosan nem lehet bejelenteni.
Állítólag nagy koponya.
Bazzani
Mondjuk számomra érdekes lesz ez, mert lehet, hogy nagy koponya, de itt JMD mellett aligha fog játékokat hívni például. Úgyhogy azért kérdés, ez mennyire lesz neki elég.
Stez
Nálunk QB coach volt, a Titans is annak vinné. Itt talán (amellett, hogy teljesen jogos amit leírtál) több szerepet kaphat.
Bazzani
Sok újat nem látott volna 😛

Nekem az idei szezonban a Lions meccseken volt olyan, mintha a szokásos Colts szezon menne.
8-8 körüli eredmény, nulla futás, meccs végén QB Hero-ball, még Caldwellt is láttam kékben, minden stimmelt.

| Luck nélkül olyan volt, mintha a Colts be se nevezett volna idén a bajnokságba. |

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Négy játékosunk, Sheard, Mingo, Farley és Milton (ki?) is jön Európába, tanítani a portugálokat  www.americanfootballinternational.com/?p=75924

több mint 6 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
En most is megmentokent tekintek Grigsonra, ugyhogy ez mondjuk izlesek es pofonok.
Szerintem nala jobb GM-et es szakembert a fold nem hordott a hatan.
Stez
Jól vagy Stez? Iszol te rendesen?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Raiders hired Brian Callahan as QB coach.

Gruden megszopatott. Folyton pókbanánt fognak hívni.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En most is megmentokent tekintek Grigsonra, ugyhogy ez mondjuk izlesek es pofonok.
Szerintem nala jobb GM-et es szakembert a fold nem hordott a hatan.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nálunk QB coach volt, a Titans is annak vinné. Itt talán (amellett, hogy teljesen jogos amit leírtál) több szerepet kaphat.Bazzani
Ha tényleg jó a fickó, én örülni fogok neki. Egy QB coach úgy is nagyon hasznos tud lenni, ha a meccsbe nem szól bele. Tom Moore is a háttérben dolgozott Manning-el. Hét közben együtt készültek, tömte bele a tudást, figyelt a fejlődésére. Meccsek alatt meg segített neki elemezni a lement játékokat. Ezt JMD mellett is bőven megteheti itt is.

Grigson téma. Az új HC-nk az eklatáns példája annak, hogy mennyire el képes valaki galoppírozni magát, ha rossz vágányra áll rá. Denverben JMD a megtestesült gonosz. A mi patásunk meg Grigson lett. De ahogy JDM esetén történt, úgy nem zárható ki, hogy a jövőben valamikor valahol Grigsonra is megmentőként tekintenek majd. Én viszont lesz*rom. Sok sikert neki, amíg Indy környékére csak turistaként jön. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Mondjuk Grigson az új munkahelyén sem húzta sokáig, 8 hónap után kivágták Clevelandből.

@JasonLaCanfora: Lot of teams interested in ex-Lions QB coach Brian Callahan. Of them, I'd note Josh McDaniels has hired him before. Could do so again

Teljes az értetlenség a Lions drukkereknél, hogy miért tettük ki Callahant.
Az egyetlen érthető indok ha itt lesz OC csak ugye hivatalosan nem lehet bejelenteni.
Állítólag nagy koponya.
Bazzani
Mondjuk számomra érdekes lesz ez, mert lehet, hogy nagy koponya, de itt JMD mellett aligha fog játékokat hívni például. Úgyhogy azért kérdés, ez mennyire lesz neki elég.
Stez
Nálunk QB coach volt, a Titans is annak vinné. Itt talán (amellett, hogy teljesen jogos amit leírtál) több szerepet kaphat.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Mondjuk Grigson az új munkahelyén sem húzta sokáig, 8 hónap után kivágták Clevelandből.
Stez
Eleg sokat elarul egy ember kompetenciajarol ha a legszarabb franchisebol is elkuldik, Nalunk meg 5 evig rontotta a levegot lol.
Baba Yaga
Mondjuk szerintem nincs semmi összefüggés. Clevelandből kirúghatták, mert egy ilyen szezon után alap, hogy kellenek az áldozatok, ha már a kiválóan teljesítő vezetőedző maradhatott a seggén.

Nálunk azért csak volt egyszer az év GM-je, illetve jól kezdődött a regnálása. Legyünk reálisak: öt évet volt itt, négy után kellett volna kivágni.

több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Mondjuk Grigson az új munkahelyén sem húzta sokáig, 8 hónap után kivágták Clevelandből.
Stez
Eleg sokat elarul egy ember kompetenciajarol ha a legszarabb franchisebol is elkuldik, Nalunk meg 5 evig rontotta a levegot lol.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Mondjuk Grigson az új munkahelyén sem húzta sokáig, 8 hónap után kivágták Clevelandből.

@JasonLaCanfora: Lot of teams interested in ex-Lions QB coach Brian Callahan. Of them, I'd note Josh McDaniels has hired him before. Could do so again

Teljes az értetlenség a Lions drukkereknél, hogy miért tettük ki Callahant.
Az egyetlen érthető indok ha itt lesz OC csak ugye hivatalosan nem lehet bejelenteni.
Állítólag nagy koponya.
Bazzani
Mondjuk számomra érdekes lesz ez, mert lehet, hogy nagy koponya, de itt JMD mellett aligha fog játékokat hívni például. Úgyhogy azért kérdés, ez mennyire lesz neki elég.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@JasonLaCanfora: Lot of teams interested in ex-Lions QB coach Brian Callahan. Of them, I'd note Josh McDaniels has hired him before. Could do so again

Teljes az értetlenség a Lions drukkereknél, hogy miért tettük ki Callahant.
Az egyetlen érthető indok ha itt lesz OC csak ugye hivatalosan nem lehet bejelenteni.
Állítólag nagy koponya.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President
Miska84
Kifelejtetted, hogy TR-nek adunk egy 6 év 70 misis szerződést, björnvörnörnek szintén 70 misi, de csak 4 évre, ofkorsz, fully guaranteed 😀
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
szerintem újra Paganot fogjuk kinevezni, és persze ezt is Irsay részegen twitteli a yachtról.
Továbbá jön Grigson is mint Personal Assistant of Vice President

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha a Pats-rosterrol csipegetes a tema, mit szolnatok Dwayne Allenhez es Philip Dorsetthez?

több mint 6 éve
deleted account 1 758
 www.wthr.com/article/kravitz-analyst-chris-simms-on-pending-mcdaniels-colts-pairing-it-could-be-a-beautiful
peterk2005
Dungy is pozitívan nyilatkozik, szóval JMD hate level-t csökkentem kettővel 😀

 www.stampedeblue.com/2018/1/24/16927118/tony-dungy-endorses-offensive-genius-josh-mcdaniels-as-colts-head-coach
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lewissal kapcsolatban abból indultam ki, hogy mindkét kirepült koordinátor szeretne csipegetni a Pats rosterből. Ez így szokás, minden edző ezt teszi, ha megteheti. Visz magával 1-2 embert, hogy legyen aki már ismeri a rendszerét. És ki az, aki a Colts rosteren is hasznos és egyúttal az öreget sem bosszantja fel McDaniels, ha elcsábítja?Brissett már itt van, csere QB kiesik. Szóba jöhet még a TE, WR és RB. Allen lesz mozdítható, de őt tuti nem fogjuk visszahozni. Amendola is szóba jöhet, de ő meg szerintem fölösleges lenne ide. Hilton mindenre képes amit az Amendola / Edelman szerepkör megkíván. Még többre is. Az az ésszerő, ha JMD Inkább őt képezi ki. Marad a RB poszt, és Lewis. Van egy rakat plug and play futó Bostonban, nem fog hiányozni, itt viszont pont jól fog jönni. A legésszerűbb választás.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
akkor Josh McDaniels helyett végül Maurice Jones-Drewt nevezitek ki? 😉

Cuchulain82
Na basztasd már peterkát! Három betűből kettőt eltalált, a sorrenden még dolgozik. Ez nagyon szép teljesítmény tőle! 😊

Lewis jó kérdés. Elsőre eszetlen home diszkontot adott (ami végül a sérülése miatt nem lett olyan nagy). Lehet, hogy másodszorra is a hála fog első helyen szerepelni a döntésénél. (Btw anno a Colts is kitette.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Egyébként fölösleges is agyalnunk rajta. Már úgyis megvan, hogy ki fog érkezni. 😊

Dion Lewis. Free agent lesz és az ügynöke is tudja, hogy a Pats edzők szétspricceltek idén. Nem kell félnie, hogy nem lesz rá érdeklődés, megvárhatja a piac nyitást, és akkor ír alá, nem kell előtte ócsón. A Peccnek túl sok is a futója, nem fognak belemenni bidwarba. MJD-nek meg ő a kézenfekvő import a Pats offense-ből. Nem drága, olyan posztra jön ahova egyébként is kell ember, és egy olyan játékos aki száz százalékosan otthon van MJD rendszerében. Nem kell tanítgatni, tudja az első perctől kezdve a dolgát. És be tudja tanítani Macket és a többi fiatalt is.
peterk2005
akkor Josh McDaniels helyett végül Maurice Jones-Drewt nevezitek ki? 😉
remélem Lewist és Burkheadet is megtartjuk, inkább Gillisleet engedném el, bár neki pont van szerződése még jövőre is
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.wthr.com/article/kravitz-analyst-chris-simms-on-pending-mcdaniels-colts-pairing-it-could-be-a-beautiful


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként fölösleges is agyalnunk rajta. Már úgyis megvan, hogy ki fog érkezni. 😊

Dion Lewis. Free agent lesz és az ügynöke is tudja, hogy a Pats edzők szétspricceltek idén. Nem kell félnie, hogy nem lesz rá érdeklődés, megvárhatja a piac nyitást, és akkor ír alá, nem kell előtte ócsón. A Peccnek túl sok is a futója, nem fognak belemenni bidwarba. MJD-nek meg ő a kézenfekvő import a Pats offense-ből. Nem drága, olyan posztra jön ahova egyébként is kell ember, és egy olyan játékos aki száz százalékosan otthon van MJD rendszerében. Nem kell tanítgatni, tudja az első perctől kezdve a dolgát. És be tudja tanítani Macket és a többi fiatalt is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
El tudnátok képzelni hogy Bell nálunk legyen a legjobban fizetett RB? Oké, hogy sehol nincs a falunk a Steelerséhez képest, de kurva sokat dobna az offense-en. Kb a legjobb futó elkapásokban is, eddig is sokszor állt fel WR-ben, nem feltétlenül lenne kisebb szerepe mint Pittsburghben (ha ezért nem lennénk mi szimpik neki pl).
Ha nagy pénzt adunk vkinek, én inkább őt hoznám. Kb 4év 55-60misi, fele garantált. Aztán ha Luck épp nem nyer meccset majd nyer Bell 😊
Rogers egész jó volt amikor játszott, lesz sok WR fa piacon, még az is lehet h Moncrief is marad, nem biztos h hoznék Hilton mögé/mellé még valakit évi 12M+ért (no1 WR pénzért).
Borbinho
Nem.
Nem azért, mert nem szeretem Bellt, pont, hogy nagyon bírom. Viszont szerintem a mi falunkhoz ő nem fit a stílusával. Talán furcsa ilyet mondani, de szvsz mi nem tudnánk kamatoztatni igazán azt, amit tud, itt nem tudna belőle kijönni a maximum.

A másik meg, amit nyilván mindenki tud rólam, hogy egyébként sem fizetnék egy futónak évi 10 milliót sem, de még csak évi 8-at sem. Ha már RB, akkor talán megér egy 2-3 éves szerződést Murray, akit a Titans szerintem biztosan elküld. Viszont Murrayről is kiderült már, hogy neki is kell a fal. Bár nálunk azért a run block nem jó, de nem is szar, az 1000 yard és a 4-es átlag megítélésem szerint benne van, de évi 5-6 milliónál többet egyszerűen nem lenne szívem adni neki, főleg, hogy minden évben 2-3-4-5. körben draftolnak csapatok jobbnál jobb futókat.

Ezért kapnék valahol agyfaszt Barkleytól is... Ha már playmakerben gondolkozunk, akkor tényleg inkább WR-t hoznék vagy TE-t, McDaniels támadógépezetében szerintem mindkét poszt fontosabb és nagyobb hasznot hoz.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.
peterk2005
Derek Newton a Texans tackle-je, neki még a 2019-es szezonra is van érvényes szerződése, akire gondoltál az sztem Andrew Norwell. 😊
empty taxi
Bullseye. 😊 Szerintem a legtöbben már úgyis tudták kire gondolok, megszokták 😀

Bell: Nem tudom elképzelni. És hasonló okból Barkley-t sem. MJD talán Ridley óta nem használt bell cow futót, évek óta running by committee ment Bostonban, olcsóbb futókkal. És eredményes is. Bell luxus lenne running by committe-hoz, de ő ki is követelné az első számú szerepet. Mackel nem tudnánk mit kezdeni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
El tudnátok képzelni hogy Bell nálunk legyen a legjobban fizetett RB? Oké, hogy sehol nincs a falunk a Steelerséhez képest, de kurva sokat dobna az offense-en. Kb a legjobb futó elkapásokban is, eddig is sokszor állt fel WR-ben, nem feltétlenül lenne kisebb szerepe mint Pittsburghben (ha ezért nem lennénk mi szimpik neki pl).
Ha nagy pénzt adunk vkinek, én inkább őt hoznám. Kb 4év 55-60misi, fele garantált. Aztán ha Luck épp nem nyer meccset majd nyer Bell 😊
Rogers egész jó volt amikor játszott, lesz sok WR fa piacon, még az is lehet h Moncrief is marad, nem biztos h hoznék Hilton mögé/mellé még valakit évi 12M+ért (no1 WR pénzért).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.

peterk2005
Derek Newton a Texans tackle-je, neki még a 2019-es szezonra is van érvényes szerződése, akire gondoltál az sztem Andrew Norwell. 😊
empty taxi
szoval peterk mar nemcsak a QB-kat keveri 😊.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 678 — tracker ember
- Derek Newton. Ha a Panthers nem tartja meg, akkor el kell hozni. Bármennyiért. Mewhort karrierje veszélyben van, nem biztos, hogy folytatja, nélküle meg egy normális guardunk sincs. Kötelező.

peterk2005
Derek Newton a Texans tackle-je, neki még a 2019-es szezonra is van érvényes szerződése, akire gondoltál az sztem Andrew Norwell. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...