Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Leslie Frazier az első név

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nézzük a jó oldaláról (lehet ezt egyáltalán?) A csapat egyelőre úgyis sz*r, playoffra jövőre úgyse lett volna esélyünk, draftolni Ballard is tud. Lucknak van plusz egy éve felépülni. Nincs semmi baj. 😀

Nem a f*szt nincs. Ész megáll. Már szerződtették az általa kiválasztott edzőket, leszervezték a holnapi sajtótájékoztatót. Ennél csak az lett volna a jobb, ha holnap a sajtótájékoztatón mondja vissza. 😀

JMD ultimate do or die-t dobott,. Vagy Bostonban sikeres lesz, vagy negyven x évesen vissza is vonulhat. mert ezek után edzői munkát nem kap az tuti. Még azt is kétlem, hogy a média keresné. De ez már legyen a bostoniak baja.

Ami zavar, hogy Ballardról azt hittem, hogy jó emberismerő. Azt hirdette, hogy high character jelöltet keres. Hát aki így, az utolsó pillanatban kilép, az minden, csak nem high character. Lehet, hogy remek offensive mind, de az emberi kvalitásai... Ezt Ballard alaposan benézte.

Akkor most vissza a Toub-i tervhez ... vagymi 😊
peterk2005
Nagyon gány ez így, ahogy van. Csak azt tudom elképzelni, hogy Krafttól, Bradyn át, BB-ig mindenki győzködte, hogy hagyja mégis az egészet, mert biztos jövője van legkésőbb 2019-től HC-ként nálunk. Mondjuk anno BB is tolt egy nagyságrendileg azért nem sokkal kisebb sztorit. Talán teljesen mindentől nem vágja el magát, de igen, marha nagyot kell virítania, és finoman szólva sem lesz könnyű örökség...

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/AdamSchefter/status/961049248811962368
baggio 🏈
egyébként ilyenkor mi van? Ezeknek a coordinátoroknak a szerződése független a HC-tól nem? Magyarán most a gombokhoz fogják keresni a kabátot?
Amadeus
Pontosan. Mondjuk egyelőre csak a DC van szerződtetve. Rob Chudzinski (a tavalyi OC) tudtommal szerződés alatt van még. Legalábbis elérhető. Majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
 twitter.com/AdamSchefter/status/961049248811962368
baggio 🏈
egyébként ilyenkor mi van? Ezeknek a coordinátoroknak a szerződése független a HC-tól nem? Magyarán most a gombokhoz fogják keresni a kabátot?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézzük a jó oldaláról (lehet ezt egyáltalán?) A csapat egyelőre úgyis sz*r, playoffra jövőre úgyse lett volna esélyünk, draftolni Ballard is tud. Lucknak van plusz egy éve felépülni. Nincs semmi baj. 😀

Nem a f*szt nincs. Ész megáll. Már szerződtették az általa kiválasztott edzőket, leszervezték a holnapi sajtótájékoztatót. Ennél csak az lett volna a jobb, ha holnap a sajtótájékoztatón mondja vissza. 😀

JMD ultimate do or die-t dobott,. Vagy Bostonban sikeres lesz, vagy negyven x évesen vissza is vonulhat. mert ezek után edzői munkát nem kap az tuti. Még azt is kétlem, hogy a média keresné. De ez már legyen a bostoniak baja.

Ami zavar, hogy Ballardról azt hittem, hogy jó emberismerő. Azt hirdette, hogy high character jelöltet keres. Hát aki így, az utolsó pillanatban kilép, az minden, csak nem high character. Lehet, hogy remek offensive mind, de az emberi kvalitásai... Ezt Ballard alaposan benézte.

Akkor most vissza a Toub-i tervhez ... vagymi 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 twitter.com/AdamSchefter/status/961049248811962368


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 840 — Chalk Dawk fan
Nincs miért aggódni, Fisher még elérhető. Legalább ismeri a divíziót.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Aztakurva, úgy látszik tanult Belichicktől és tolt egy Jets-et.

Ugyanitt, pont ez a bajom a "hivatalos" megállapodásokkal úgy, hogy még kurvára megy a szezon, változnak a dolgok, és az egyik fél nagyon be tudja szopni (ok végül a hivatalos bejelentés is megvolt). Most pl. a Colts úgy, hogy JMD felépített egy stábot, illetve a Colts nem interjúzott már másokkal, és be is szopták.
Hű bazdmeg.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aztamindenit.

Wyatt, egyetértünk. Ebből Pats HC állás lesz, mert máshol az életben nem kap ezek után esélyt.

(Coltman most hangosan örül. 😀 Nekünk viszont akkor lesz egy üres évünk, és jövőre újra.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Ez gyors volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bleki biztosan azt mondaná, hogy rájött, hogy ti önerőből is képesek vagytok 1/2-re.
Ha ezt tényleg meghúzza, akkor jövőre visszavonul BB, mert máshova nem hívják többet JMD-t

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
csak steznek lesz igaza valahogy...

 twitter.com/Bowlhu/status/961036960352686080


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
JMD a HC hivatalos
dande
Sok sikert JMD!
Lassan mar nem tudok eleg meccset nézni, ha minden ex-Pats HC-t követni szeretnek. 😉
Sinisa
Elég csak az AFC South felé nézelődni és megunod 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peter King a Colts McDaniels házasságról:

 www.colts.com/news/article-1/Peter-King-On-Josh-McDaniels-Andrew-Luck-Colts-Future/214ad946-5d04-41ae-9961-4b1fe6279e60


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
JMD a HC hivatalos
dande
Sok sikert JMD!
Lassan mar nem tudok eleg meccset nézni, ha minden ex-Pats HC-t követni szeretnek. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megvan a DCnk is, Matt Eberflus. Akkor jön a 4-3 as D?
Tony Adams
Gyaníthatóan, bár Eberflus állítólag nem dolgozik kifejezetten saját rendszerrel, dolgozott ilyenben is meg olyanban is.

Lassan azért alakul a stáb. És ha igazak a pletykák, akkor azért nem kell besz*rnunk amiatt sem, hogy mindenki szétrepült tőlünk az alsóbb szinteken és máshonnan már nem tudjuk megfelelő emberekkel feltölteni a megüresedett helyeket a kései időpont miatt. McDaniels-el minimum 2 ember érkezni fog a Pats stábból, Schuplinski és a már említett Judge. (Schuplinski nevét sose hallottam még, de állítólag a jövő egyik HC várományos fiatal koponyája. Ha ez túlzás is, remélem jó okkal hozza ide őt JMD.)

Pletykálnak még további 1-2 nevet is, de számottevőnek mondható forrásból még nem olvastam vissza a többit nevet. Majd beírom, ha olvasom, addig úgyis fölösleges lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Megvan a DCnk is, Matt Eberflus. Akkor jön a 4-3 as D?
Tony Adams
 twitter.com/AlbertBreer/status/960908687270465536
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Megvan a DCnk is, Matt Eberflus. Akkor jön a 4-3 as D?
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
És ami nem hivatalos, de pletykálják, hogy hozza magával Joe Judge-t a Pats ST koordinátorát. (Feltételezem ehhez Kraft / BB jóváhagyása kellett, mert nem előléptetés.)
peterk2005
Sztem Judge szerződése lejárt Patsnél, így nem kell semmi engedély.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
És ami nem hivatalos, de pletykálják, hogy hozza magával Joe Judge-t a Pats ST koordinátorát. (Feltételezem ehhez Kraft / BB jóváhagyása kellett, mert nem előléptetés.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
JMD a HC hivatalos

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az OC nekem tök mindegy. JMD-nek olyan ember kell, aki tud Erhardt-Perkins-ül, kiadja az edzésen a feladatokat, elvégzi a kézi munkát és hordja helyette a papírokat. A többit úgyis JMD fogja csinálni. Szerintem az OC-nál most egy ideig a pozíciós edzők is fontosabbak lesznek az offense-ben, mert ők nevelőmunkát végeznek, az OC még azt sem.

A DC lesz itt a fontos. Meg a rendszer. Én kicsit fázom a 4-3 alapú fronttól. Azt mondják, könnyebb egy 4-3-ba megfelelő embereket találni, mint 3-4-be. Én ezt nem így érzem amióta ilyen passz orientált lett a liga, és egyre több csapat játszik gyors, rövid passzos játékot. A 4-3 négy emberes rush-át mindig a front4 adja, mert nincs közöttük olyan akit vissza lehetne vonni területet védeni. Ergó vagy ugyanazok mennek a QB-ra vagy pedig blitzelni kell, ami hátul emberhiányt teremt. A 3-4-ben a negyedik rusher lehet bárki. Lehet OLB, lehet ILB, lehet safety, lehet corner. Nekem ez manapság rugalmasabbnak tűnik. Kivéve, ha olyan az emberanyag, mint Seattle-ben, Jacksonville-ben, stb., ahol mindhárom szinten baromi jó játékosok vannak. Nálunk ez nem reális, hiába igazoltunk és draftoltunk (draftolunk) jól. Úgyhogy ha 4-3, akkor remélem valami 3-4-re is hajazó hibrid lesz, bár ennek se vagyok nagy fanja. Denverben Del Rio sokkal kevesebbet hozott ki egy ilyen rendszerrel abból az emberanyagból, mint ami bennük volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Mondanám, hogy hála az égnek, de nincs kedvem. Rohadék történet az ilyen. Fiatal, sikeres srác, szomorú az ilyen vég.

Még nincs meg JMD bejelentés, de ott most kezdődik a nap, várható, hogy majd estefelé valamikor. Mindenesetre a médiának van min csámcsognia addig is. Állítólag Patricia beszélt a Pats FO-val a Superbowl előtt és közölte, hogy távozik a csapattól, JMD viszont nem. Ez aztán beindította az újságírói fantáziákat, kezdve a nem is hagyja el a Pats-et-től az annyira megromlott a viszony, hogy már nem is beszélnek-ig.

A legújabb hírek szerint egyébként nem a Raiders QB coach lesz az új OC, hanem Darell Bewell, volt Hawks OC jönne hozzánk.
peterk2005
Nekem is kicsit fura, hogy Bewell a jó hír. 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 838 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aztán majd jól meglepődik mindenki, amikor a Super Bowl után Ballard Belichicket jelenti be, nem JMD-t.
Stez
Ik te vagy az?
ThundersNFL
Sose jinxelnék ilyet.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvastam én is. És annak ellenére, hogy úgy is JMD hívná a játékokat, az ég óvjon Bevelltől.

JMD amőgy azért nem közölte, hogy távozik, mert ő nem távozik. Mondtam, hogy BB hagyja ott New Englandet Indianapolis kedvéért, nem hittetek nekem. Négy óra múlva meglátjátok.