Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
De öröm volt olvasni hogy "igazi Pats". Remélem Shurmur, Eli, és OBJ meg fogja mély torkoztatni ezt a nyomorult gárdát (mondjuk örülnék ha minden más csapat megtenné ezt), JMD-t meg ezért a húzásért száműzik a ligából év végén. Adná az Isten hogy így legyen, olyan jót röhögnék a markomba 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
csak megjegyzem szerintem is g*ci dolog volt az amit JMD csinált, de azt remélem fel tudod fogni hogy egy szóbeli ígéret megszegése miatt senkit sem fognak "száműzni" az NFL-ből, max Bostonon kívül nem kap sehol munkát /bár ha a következő 5 éveben összejön neki még 3SB részvétel és abból 2 győzelem, mint a legutóbb akkor szerintem egy két csapat megbocsát neki/

ja a mélytorkozáshoz csak annyit hogy az idei év után ti profik vagytok benne 😉
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 604
Szamomra erdektelen mindketto csapat ( bar az Indi ellopta a multunkat).
Ha kap valaki egy jobb ajanlatot es meg lehet ugy donteni, mert nincs szerzodesed akkor a legtobb ember ugy dontene. Ettol meg nem volt szep huzas es valoszinuleg a szava nem lesz eleg tobbe. A Pats, ha atvehetne BB helyet akkor jobb hely, nem nullarol kell felepiteni es az elejen a "siker" garantalt es egy atmenetet kell megoldania. Leszarja, ha megbukik nem fogjak alkalmazni gondolatot. Ha jo lesz fogjak es biztos hisz magaban. Arrol nem beszelve es ez lenyegesebb hogy HC egy csapatnal vagy minden egy csapatnal nem is lehet kerdes. Persze nem tudunk semmi konkretet szoval meg barmi lehet. Mindenkinek ki kell hozni a maximumot a helyzetbol.

By the way inkabb szeretnek egy bunko, paraszt, de zsenit mit egy kozepes szlogen csavot aki uriember, | itt mar nem JMD-rol beszelek |
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Ő Robert Kraft, a világ egyik legbefolyásosabb milliárdosa. Ez pedig Robert Kraft veszélyes terve:  twitter.com/AdamSchefter/status/961045214399025152?s=09
Az ellenfél átverése, az ellenfél szurkolóinak megvezetése és kilencmillió labda leeresztése. Ön mit gondol erről? Nemzeti konzultáció a Kraft-tervről. Ne hagyjuk szó nélkül!

több mint 6 éve
Musashi New England Patriots 16
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Láttom még mindig fáj az elveszített döntő. Valami terápia biztos segít. Tele van jó orvosokkal az ország 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nagyon gány ez így, ahogy van. Csak azt tudom elképzelni, hogy Krafttól, Bradyn át, BB-ig mindenki győzködte, hogy hagyja mégis az egészet, mert biztos jövője van legkésőbb 2019-től HC-ként nálunk. Mondjuk anno BB is tolt egy nagyságrendileg azért nem sokkal kisebb sztorit. Talán teljesen mindentől nem vágja el magát, de igen, marha nagyot kell virítania, és finoman szólva sem lesz könnyű örökség...
Wyatt
Bevallom én ezt még így sem értem. Az oké, hogy a Patriots HC állás most maga a megtestesült álom. De Brady 41 éves, és amíg Belichick van, addig McDaniels nem lehet HC. Mi az a lehetőség amit felkínáltak neki, és annyira csábító volt, hogy eldobja az összes további esélyét? Mert kb. eldobta. Igazából ha elfogadja a Colts állást és bukik, akkor is elég nehéz elképzelni, hogy újra esélyt kapott volna, de így biztosan nem lesz több.

És mit kap ezért cserébe? Mennyivel vonzóbb hely Boston a többinél - nem csak Colts, de akár Giants, Titans, stb - Brady, Belichick és a Patriot way nélkül? Nem most, mert most nyilván aranybánya. De 1-2 év múlva? Mert ő erre mondott igent. Belichick-el a Patriot way, a kultúra is menni fog, az sem marad, hiszen az nem az épület, még csak nem is Kraft. Az Belichick. Nélküle nem lesz rendszer sem. Annyi lesz, amennyit McDaniels megismert és elsajátított belőle. De azt neki ugyanúgy fel kell Bostonban is majd építenie, ahogy máshol kellett volna. Mi a különbség?

Azt sem értem, hogy ha Kraft ennyire meg akarta tartani McDaniels-t, akkor miért nem 1 hónapja mondta el neki ugyanazt, amit ma? Ennek csak úgy van értelme, ha január eleje - sőt, múlt hét, mert JMD akkor volt utoljára itt interjún - óta valami komolyan megváltozott Bostonban.

Na mindegy, ez már a Ti ügyetek. Nekem mindenesetre ez a történet betette a kaput. Eddig sem voltam egy kifejezett Pats fan, de sokakkal ellentétben nem voltak különösebb ellenérzéseim sem. Untam a dominanciát, de ennyi, ettől eltekintve inkább szimpátiával és irígységgel néztem ami ott zajlik, mint ellenszenvvel. Na, JMD elintézte, hogy mától 180 fokban máshogy érezzek. Ha JMD főedző lesz, akkor életemben először lesz egy olyan csapat, amelyik ellen ugyanannyira fogok tudni szurkolni, mint amennyire a saját csapatomért. Ha nem jobban. Csak nem most lettem igazi denveri? 😊
peterk2005
Nekem is hasonló jutott eszembe. Az szerintem nem lehet igazán valós opció, hogy beígérték neki a HC állást majd egyszer, mert az nem vallana túlzott előre gondolkodásra, márpedig a Pats pont nem a kapkodós dolgairól híres. Ugyanis elengedni HC-nak pont csak pozitív hozadékkal bírt volna nekik, hisz ha megbukik - megint -, akkor kiderült volna, hogy feltehetőleg nem érdemes erre a posztra náluk sem, ha meg virított volna, akkor meg szerződés lejárta után simán vissza lehetett volna hozni, megint.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Éppen írni akartam abba a topicba, hogy ezt komolyan gondolják-e, hogy ezek után több oldalról védik a srácot, de elengedtem. Aki normális, az érzi jól, hogy itt bizony nem kell, és nem lehet mellette szóló érvet találni.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Nyilván a Colts a hibás, sőt a denveri bukásáért is. Ilyen erkölcsi fertőben, hogy tudna dolgozni a szent Patriots után!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
De öröm volt olvasni hogy "igazi Pats". Remélem Shurmur, Eli, és OBJ meg fogja mély torkoztatni ezt a nyomorult gárdát (mondjuk örülnék ha minden más csapat megtenné ezt), JMD-t meg ezért a húzásért száműzik a ligából év végén. Adná az Isten hogy így legyen, olyan jót röhögnék a markomba 😀

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Kivancsi leszek hogy ezek utan melyik szabadugynok akar ide igazolni. Gondolom Ballardnak eleg vllagos elkepzelesei vannak hogy kit akar leszerzodtetni -es penzunk is van ra, de most kb annyira lehetunk vonzok mint a Browns 😀. Ballardot sajnalom, eleg sok melot tett bele hogy meggyozze JMD-t es kb mindent vagy semmit jatszott. Szerintem ezet utan a hetvegi bevasarlasra is csinal veszforgatokonyvet 😊.
több mint 6 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
ez olyan mint amikor kiderül h a feleség/csajod/mantiteonálafaszid megcsal és azon gondolkozol miután kidobod h valójában így nem is vagy a világ balekja mert így már másnál rontja a levegőt.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
én tényleg csak a "leendő stáb" tagjait sajnálom

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na eeeezt szeretem. Még időben kiderült, hogy egy retek emberi jellem most is. Szuper! Nagyon is jól jártunk.
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Vicc

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Megspóroltátok-bocs ha már volt:
több mint 6 éve
xrace77 Denver Broncos 4 461
Változott. 😀 😀 Ugyanaz az önelégült, arrogáns kis pöcs, aki 9 éve is volt. Nem lepett meg ez az újabb húzása.

Szerkesztette: xrace77
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Igazi féreg meló volt ez, tényleg mindent megtanult BB-től.
Viszont ha ebből pecc hc-állás lesz (márpedig úgy fest), akkor ez a cserépedény elintézte, hogy a nagy dinasztia után is legyen miért a Pats ellen szurkolnom. Köszi.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/mlombardiNFL/status/961042252293398528
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Nem hiszem hogy olyan rosszul jártatok azzal hogy nem jön. Tom és BB árnyékában és irányítása mellett érte el "az eredményeit". Ahogy kimozdult a szoknyájuk alól ,totál katasztrófa lett a gyerek. Az pedig hogy ezt a történetet lezárta nem a ti szégyenetek, hanem az ő patkánysága. Az pedig ,hogy egy ilyet bevállalt mutatja a "jellemét".

Steelers fan
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Pont azt kaptam, amit vártam. Ilyen hozzáállással élni bzmeg. ÉS oké, hogy minket megszopat, de volt kollégákat és valószínűleg vele hasonlóan gondolkodó, jó kapcsolatot ápoló pozíciós edzőket győzött meg arról, hogy dobják el amilyük van, és írjanak alá a Coltshoz!
Undorító ember, hála égnek hogy nem jön.
Nevetségessé vált a csapat, ezek után kívülről nem hoznák embert, úgyis csak a hulladékok jönnének. Chudzi for prez!
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Egy igazi buzi vagy mekkdenielsz....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bocs az én hibám eljinxeltem 😛.😉
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon gány ez így, ahogy van. Csak azt tudom elképzelni, hogy Krafttól, Bradyn át, BB-ig mindenki győzködte, hogy hagyja mégis az egészet, mert biztos jövője van legkésőbb 2019-től HC-ként nálunk. Mondjuk anno BB is tolt egy nagyságrendileg azért nem sokkal kisebb sztorit. Talán teljesen mindentől nem vágja el magát, de igen, marha nagyot kell virítania, és finoman szólva sem lesz könnyű örökség...
Wyatt
Bevallom én ezt még így sem értem. Az oké, hogy a Patriots HC állás most maga a megtestesült álom. De Brady 41 éves, és amíg Belichick van, addig McDaniels nem lehet HC. Mi az a lehetőség amit felkínáltak neki, és annyira csábító volt, hogy eldobja az összes további esélyét? Mert kb. eldobta. Igazából ha elfogadja a Colts állást és bukik, akkor is elég nehéz elképzelni, hogy újra esélyt kapott volna, de így biztosan nem lesz több.

És mit kap ezért cserébe? Mennyivel vonzóbb hely Boston a többinél - nem csak Colts, de akár Giants, Titans, stb - Brady, Belichick és a Patriot way nélkül? Nem most, mert most nyilván aranybánya. De 1-2 év múlva? Mert ő erre mondott igent. Belichick-el a Patriot way, a kultúra is menni fog, az sem marad, hiszen az nem az épület, még csak nem is Kraft. Az Belichick. Nélküle nem lesz rendszer sem. Annyi lesz, amennyit McDaniels megismert és elsajátított belőle. De azt neki ugyanúgy fel kell Bostonban is majd építenie, ahogy máshol kellett volna. Mi a különbség?

Azt sem értem, hogy ha Kraft ennyire meg akarta tartani McDaniels-t, akkor miért nem 1 hónapja mondta el neki ugyanazt, amit ma? Ennek csak úgy van értelme, ha január eleje - sőt, múlt hét, mert JMD akkor volt utoljára itt interjún - óta valami komolyan megváltozott Bostonban.

Na mindegy, ez már a Ti ügyetek. Nekem mindenesetre ez a történet betette a kaput. Eddig sem voltam egy kifejezett Pats fan, de sokakkal ellentétben nem voltak különösebb ellenérzéseim sem. Untam a dominanciát, de ennyi, ettől eltekintve inkább szimpátiával és irígységgel néztem ami ott zajlik, mint ellenszenvvel. Na, JMD elintézte, hogy mától 180 fokban máshogy érezzek. Ha JMD főedző lesz, akkor életemben először lesz egy olyan csapat, amelyik ellen ugyanannyira fogok tudni szurkolni, mint amennyire a saját csapatomért. Ha nem jobban. Csak nem most lettem igazi denveri? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
Leslie Frazier az első név

criminal lawyer or criminal lawyer?