Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hogy Kraft a labdaügyért törlesztett (45-7-nél azon múlt, biztos 😊))) ), az lehet, meg is érdemelnék. Szerintem inkább az edzői gárda széthullását akarta megakadályozni.
Burkus
nem kellett volna leengedni.... 😀
Farky
És akkor csodálkoznak a Pats szurkolók, hogy mindig őket utálják...vajh miért...Spygate, labdaleengedés, BB Jets-es húzása, JMD mostanija. Érdekes, hogy az igazán szaros, hányingerkeltő ügyek nagy része mindig Bostonban sűrűsödik össze. Mind1, én elengedtem, ez a mai nap még úgyis troll-lala lesz a topikban, Pats imádók vs értelmes emberek, és a végén mindkét tábor azt hiszi, hogy ő nyert 😛
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊

több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
Hogy Kraft a labdaügyért törlesztett (45-7-nél azon múlt, biztos 😊))) ), az lehet, meg is érdemelnék. Szerintem inkább az edzői gárda széthullását akarta megakadályozni.
Burkus
nem kellett volna leengedni.... 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 6 éve
deleted account 1 758
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Senki nem mondott ilyet, én legalábbis nem olvastam. Minden insider hír arról szól, hogy nem akar költözni a családjával és az elmúlt 48 órában nagyon megdolgozták, komoly fizetésemeléssel (de a hírek szerint az nincs benne a csomagban, hogy HC lehet BB visszavonulása után). Azt viszont megírta Schefter és Reiss is, hogy a Colts FO tudta,hogy vacillál a döntést illetően. Egymás között szólva: Colt HC-nak lenni ma nem a legjobb állás az NFL-ben. (Azt nem tudom, hogy mennyire mérte fel, hogy alkalmas-e a munkára, mert én azt gondolom, hogy nem az.)
Burkus
Ne legyél már ennyire szánalmas öcsém. És a költözés az most derült ki számára? Egy hónappal ezelőtt még nem kellett volna költöznie a Colts HC poszthoz? Fizuemelés? Tényleg, ennél a szintnél, hogy 3 vagy 5 Bentleyt tud venni évente megint jelentős motiváció különbség. Nem az a baj, hogy nem fogadta el az én szememben, hanem hogy fullra beígérte - nem hinném, hogy egy lehet-ra Ballardék sajtótájékoztatót szerveztek volna - és ebből táncolt vissza. Lehetősége van ehhez? Igen. Gerinces? Nagyon nem.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Senki nem mondott ilyet, én legalábbis nem olvastam. Minden insider hír arról szól, hogy nem akar költözni a családjával és az elmúlt 48 órában nagyon megdolgozták, komoly fizetésemeléssel (de a hírek szerint az nincs benne a csomagban, hogy HC lehet BB visszavonulása után). Azt viszont megírta Schefter és Reiss is, hogy a Colts FO tudta,hogy vacillál a döntést illetően. Egymás között szólva: Colt HC-nak lenni ma nem a legjobb állás az NFL-ben. (Azt nem tudom, hogy mennyire mérte fel, hogy alkalmas-e a munkára, mert én azt gondolom, hogy nem az.)

A moralizálásátok meg szánalmas, az, hogy más csapatok "szurkolói" mondanak erkölcsi ítéleteteket az ügyben, az különösen. Kapott egy ajánlatot, az utolsó pillanatban kapott egy jobbat, az utóbbit fogadta el - ez a munkaerőpiacon naponta milliószor fordul elő, ha valakinek cége van vagy nagyobb céget vezet, sokszor találkozott vele. Nem írt alá szerződést, nem kötelezte el magát jogilag, ezt mindenki tudta - miért hát a nagy felháborodás? Inkább az "ugassuk meg a peccet" fíling van már megint meg a lehessen valamiért felmászni a nemlétező piedesztálra és ítélkezni.

Burkus
Ne legyetek már ennyire szemellenzőben 😀 ("mondtatok", tomi-tomi pl biztosa). Ez a f@sz leszervezte a stábját, leigazoltatta őket a Colts-cal, bejelentette az érkezését, majd úgy döntött, hogy "bocs, inkább mégsem". Nem arról van szó, hogy az előrehaladott tárgyalások során kihátrált. Az NFL-ben pedig pont létezik olyan státusz, hogy félhivatalos, ami a rugalmatlan és túlzottan garanciális szabályrendszer kijátszása miatt jött lére, azaz nem nevezheted ki HC-nak amíg még nincs vége számára a szezonnak.

Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az vesse JMD-re az első követ, aki még sose vitt vissza vásárlás UTÁN semmit, hogy meggondolta magát, kéri vissza a pénzt.
Sobri Jóska
"Menjünk kövezni!"

Szerkesztette: kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
De öröm volt olvasni hogy "igazi Pats". Remélem Shurmur, Eli, és OBJ meg fogja mély torkoztatni ezt a nyomorult gárdát (mondjuk örülnék ha minden más csapat megtenné ezt), JMD-t meg ezért a húzásért száműzik a ligából év végén. Adná az Isten hogy így legyen, olyan jót röhögnék a markomba 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
csak megjegyzem szerintem is g*ci dolog volt az amit JMD csinált, de azt remélem fel tudod fogni hogy egy szóbeli ígéret megszegése miatt senkit sem fognak "száműzni" az NFL-ből, max Bostonon kívül nem kap sehol munkát /bár ha a következő 5 éveben összejön neki még 3SB részvétel és abból 2 győzelem, mint a legutóbb akkor szerintem egy két csapat megbocsát neki/

ja a mélytorkozáshoz csak annyit hogy az idei év után ti profik vagytok benne 😉
Cuchulain82
Hehe, ez csak egy szezon volt. Na majd ha kihúzzuk drafton Barkleyt, nem igazán fogjátok meg, szerintem szopni fogtok (deepthroat with a huge cumload). Ráadásul a szezonban szinte minden kulcsjátékos kiesett. Nézd meg az IR-ünket, és utána majd magyarázz 😊
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
tudom csak egy szezon volt, és a legutóbbi 10 szezonból 4ben is bejutottatok a POba /kétszer SBt is nyertetek ez valóban szép arány/ remélem a kövi 10 évetek is hoz 4 POt
ha hinnék istenben esküszöm imádkoznék hogy legyetek olyan hülyék és kihúzzátok 1/2n Barkleyt 😉
a kulcsjátékosokkal kapcsolatban mondhatnám hogy nézd meg a mi IR listánkat de nem hiszem hogy lenne értelme

u.i: a mi OC egy barom, nem is vitatom; te legyél csak büszke a kis hajókázó primadonnádra
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
PEEtör
Talán, hogy nem etikailag közelítem meg. 😉

Az vesse JMD-re az első követ, aki még sose vitt vissza vásárlás UTÁN semmit, hogy meggondolta magát, kéri vissza a pénzt.

A szabadság azt jelenti, hogy bármikor, bármiből kitáncolhatsz, atértékelhetsz, felülbírálhatod magadat. Természetesen a következményeket, felelősséget vállalva.

több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
PEEtör
Ilyen kategória nem létezik. Valami vagy hivatalos, vagy nem. Hogy a méltán elismert Puhl Sanyit idézzem, vagy összeér a két pohár, vagy nem. Ha már csak egy kicsit alá lett volna írva a szerződés, nem marad hoppon a Colts.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.
undisputedly
úgy híjják ezt a pszichomókusok, hogy kognitív disszonancia.
szívesen 😊
slowmotion
 twitter.com/AdamSchefter/status/961059785561997312
baggio 🏈
És JMD-nek erről fogalma sem volt. Vagy ha tényleg nem volt, akkor szerencséje is van a Coltsnak, hogy nem lett belőle HC itt.
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Hehe, ez csak egy szezon volt. Na majd ha kihúzzuk drafton Barkleyt, nem igazán fogjátok meg. Ráadásul a szezonban szinte minden kulcsjátékos kiesett. Nézd meg az IR-ünket, és utána majd magyarázz 😊
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Gondolkoztam, hogy honnan vagy ismerős, de rájöttem. A szakértői vénád megérintett.
De akkor leírom, mit gondolok a pickekről, az én kis mock-om 😀
Először is, 1/2-re a Giantsnak el kell hozni Barkleyt. Vele lehetne futójátékot építeni, mert kb olyasmi képességű mint a Saintsben Alvin Kamara, csak picit jobb a fizikai felépítése, másrészt nem nagyon akar QB-t húzni első körben a Giants ahogy olvastam lentebb. Eli-t 3 évre még jónak tartom, utána ott lesz Webb, aki szép lassan tanulhat Eli-tól.
Rosen szerintem menni fog vagy a Jetsbe, vagy a Brownsba, a Denver pedig szinte 100% hogy Nelsont fogja pickelni, mivel elég needed poszt az OG/OT.Offensive Blow Job (OBJ) 🏈


Szerkesztette: ervinator

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Senki nem mondott ilyet, én legalábbis nem olvastam. Minden insider hír arról szól, hogy nem akar költözni a családjával és az elmúlt 48 órában nagyon megdolgozták, komoly fizetésemeléssel (de a hírek szerint az nincs benne a csomagban, hogy HC lehet BB visszavonulása után). Azt viszont megírta Schefter és Reiss is, hogy a Colts FO tudta,hogy vacillál a döntést illetően. Egymás között szólva: Colt HC-nak lenni ma nem a legjobb állás az NFL-ben. (Azt nem tudom, hogy mennyire mérte fel, hogy alkalmas-e a munkára, mert én azt gondolom, hogy nem az.)

A moralizálásátok meg szánalmas, az, hogy más csapatok "szurkolói" mondanak erkölcsi ítéleteteket az ügyben, az különösen. Kapott egy ajánlatot, az utolsó pillanatban kapott egy jobbat, az utóbbit fogadta el - ez a munkaerőpiacon naponta milliószor fordul elő, ha valakinek cége van vagy nagyobb céget vezet, sokszor találkozott vele. Nem írt alá szerződést, nem kötelezte el magát jogilag, ezt mindenki tudta - miért hát a nagy felháborodás? Inkább az "ugassuk meg a peccet" fíling van már megint meg a lehessen valamiért felmászni a nemlétező piedesztálra és ítélkezni.

Hogy Kraft a labdaügyért törlesztett (45-7-nél azon múlt, biztos 😊))) ), az lehet, meg is érdemelnék. Szerintem inkább az edzői gárda széthullását akarta megakadályozni.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.
undisputedly
úgy híjják ezt a pszichomókusok, hogy kognitív disszonancia.
szívesen 😊
slowmotion
 twitter.com/AdamSchefter/status/961059785561997312


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 470 — Cowboys fan
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.
undisputedly
úgy híjják ezt a pszichomókusok, hogy kognitív disszonancia.
szívesen 😊
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
több mint 6 éve
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈 New York Giants Alabama Crimson Tide 81
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
De öröm volt olvasni hogy "igazi Pats". Remélem Shurmur, Eli, és OBJ meg fogja mély torkoztatni ezt a nyomorult gárdát (mondjuk örülnék ha minden más csapat megtenné ezt), JMD-t meg ezért a húzásért száműzik a ligából év végén. Adná az Isten hogy így legyen, olyan jót röhögnék a markomba 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
csak megjegyzem szerintem is g*ci dolog volt az amit JMD csinált, de azt remélem fel tudod fogni hogy egy szóbeli ígéret megszegése miatt senkit sem fognak "száműzni" az NFL-ből, max Bostonon kívül nem kap sehol munkát /bár ha a következő 5 éveben összejön neki még 3SB részvétel és abból 2 győzelem, mint a legutóbb akkor szerintem egy két csapat megbocsát neki/

ja a mélytorkozáshoz csak annyit hogy az idei év után ti profik vagytok benne 😉
Cuchulain82
Hehe, ez csak egy szezon volt. Na majd ha kihúzzuk drafton Barkleyt, nem igazán fogjátok meg, szerintem szopni fogtok (deepthroat with a huge cumload). Ráadásul a szezonban szinte minden kulcsjátékos kiesett. Nézd meg az IR-ünket, és utána majd magyarázz 😊
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀

Szerkesztette: Offensive Blow Job (OBJ) 🏈

Mama said knock you out...
And I'm gonna knock you out...
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Hát most mondhatnám - referálva peterk-ra - hogy juuuhuuuu, de így már nem. És most előhúzhatnám a többször leírt dolgaimat, és ráhúzhatnám, hogy én megmondtam, de ezzel se lennénk beljebb. De azon kijelentésemet tartom továbbra is, a viselkedési minta az viselkedési minta, 3X felett az emberek jelentősen nem változnak, nem tolnak 180 fokos fordulatot, csak ha komoly sokkhatás éri őket, jellemzően magánéleti. Amit denverben láttunk az nem 100%-ig az ő sara volt, de azért kamerák előtt legyalázni a nálad idősebb koordinátorodat percekig - na ilyet ép, egészséges pszichével rendelkező, értelmes, gerinces ember akkor se tesz, ha a világ legszarabb napját éli át.

Konkrétumot nem tudtam, de ez a jellegű viselkedés nekem nagyon is várható volt, nekem ez nem akkora meglepetés, mint itt sokaknak. Ami jobban meglep, hogy Ballard hogy tudta ezt ennyire benézni. A helyzet most elég szar, mivel nem volt B-terv, és most jöhet a maradék kukázása - ami szerintem várhatóan az lesz, hogy Chud ki lesz nevezve HC-nek idénre, mivel most mást idehozni egy évre tök feles, Chud legalább már ismeri a járást, rendszert, stb.

Pozitívumok. Talán kettőt lehet ebből kiszedni (azon túl, hogy egy ekkora gerinctelen faszparasztot nem kell Colts logos bármiben is látnom). Egyik az Ballard. Viszonylag még csapat építés elején kapta ezt a pofont, és azért ebből remélhetőleg tanulni fog. Jobb, mintha 2-3-4 év múlva, amikor már esetleg SB esélyes keretünk lett volna játszottuk volna el ezt.

Másik. Ez azért eléggé össze fogja rántani a csapatot, és megint meglesz a ki ha mi nem csak azért is megmutatjuk mentalitás, legalábbis én ezt várom. Ahogy anno 2012-ben a Packers ellen gyakorlatilag nem volt buki, ahol nem a GB volt a full favorit, és mégis Pagano betegsége olyat lendített a csapaton, hogy szerintem annak a szezonnak a legnagyobb meglepetés eredményét toltuk. Persze ettől nem leszünk top csapat, de több fog kijönni, mint amennyi roster alapján bennünk lenne.

Az meg már csak sidenote, amin most azért röhögök, hogy Brady nagy eséllyel lehúzhatja a karrierjét a WC-n. Meglepődnék, ha a jövő évet végigjátszaná egészségesen. Amúgy is van egy egészséges utálat a Pats ellen liga szinten, de ez most még rátett, és szerintem klasszikusan fog érkezni szinte minden meccsen a bőven tűréshatáron túli kőkemény ütközés. Kb mindenki osztani fogja, független a sárga zászlótól, meg a 15 yardtól, és azért vannak ebben a témakörben a professzorok, lásd Burflict, Suh és társai, akik még így sem riadnak vissza az ilyenektől.

Hát most nem marad más, mint fog összeszorít, és toljuk tovább. Azért az elkövetkező pár napra kíváncsi leszek.
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
De öröm volt olvasni hogy "igazi Pats". Remélem Shurmur, Eli, és OBJ meg fogja mély torkoztatni ezt a nyomorult gárdát (mondjuk örülnék ha minden más csapat megtenné ezt), JMD-t meg ezért a húzásért száműzik a ligából év végén. Adná az Isten hogy így legyen, olyan jót röhögnék a markomba 😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
csak megjegyzem szerintem is g*ci dolog volt az amit JMD csinált, de azt remélem fel tudod fogni hogy egy szóbeli ígéret megszegése miatt senkit sem fognak "száműzni" az NFL-ből, max Bostonon kívül nem kap sehol munkát /bár ha a következő 5 éveben összejön neki még 3SB részvétel és abból 2 győzelem, mint a legutóbb akkor szerintem egy két csapat megbocsát neki/

ja a mélytorkozáshoz csak annyit hogy az idei év után ti profik vagytok benne 😉
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Szamomra erdektelen mindketto csapat ( bar az Indi ellopta a multunkat).
Ha kap valaki egy jobb ajanlatot es meg lehet ugy donteni, mert nincs szerzodesed akkor a legtobb ember ugy dontene. Ettol meg nem volt szep huzas es valoszinuleg a szava nem lesz eleg tobbe. A Pats, ha atvehetne BB helyet akkor jobb hely, nem nullarol kell felepiteni es az elejen a "siker" garantalt es egy atmenetet kell megoldania. Leszarja, ha megbukik nem fogjak alkalmazni gondolatot. Ha jo lesz fogjak es biztos hisz magaban. Arrol nem beszelve es ez lenyegesebb hogy HC egy csapatnal vagy minden egy csapatnal nem is lehet kerdes. Persze nem tudunk semmi konkretet szoval meg barmi lehet. Mindenkinek ki kell hozni a maximumot a helyzetbol.

By the way inkabb szeretnek egy bunko, paraszt, de zsenit mit egy kozepes szlogen csavot aki uriember, | itt mar nem JMD-rol beszelek |
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 835 — Chalk Dawk fan
Ő Robert Kraft, a világ egyik legbefolyásosabb milliárdosa. Ez pedig Robert Kraft veszélyes terve:  twitter.com/AdamSchefter/status/961045214399025152?s=09
Az ellenfél átverése, az ellenfél szurkolóinak megvezetése és kilencmillió labda leeresztése. Ön mit gondol erről? Nemzeti konzultáció a Kraft-tervről. Ne hagyjuk szó nélkül!

több mint 6 éve
Musashi New England Patriots 16
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Láttom még mindig fáj az elveszített döntő. Valami terápia biztos segít. Tele van jó orvosokkal az ország 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nagyon gány ez így, ahogy van. Csak azt tudom elképzelni, hogy Krafttól, Bradyn át, BB-ig mindenki győzködte, hogy hagyja mégis az egészet, mert biztos jövője van legkésőbb 2019-től HC-ként nálunk. Mondjuk anno BB is tolt egy nagyságrendileg azért nem sokkal kisebb sztorit. Talán teljesen mindentől nem vágja el magát, de igen, marha nagyot kell virítania, és finoman szólva sem lesz könnyű örökség...
Wyatt
Bevallom én ezt még így sem értem. Az oké, hogy a Patriots HC állás most maga a megtestesült álom. De Brady 41 éves, és amíg Belichick van, addig McDaniels nem lehet HC. Mi az a lehetőség amit felkínáltak neki, és annyira csábító volt, hogy eldobja az összes további esélyét? Mert kb. eldobta. Igazából ha elfogadja a Colts állást és bukik, akkor is elég nehéz elképzelni, hogy újra esélyt kapott volna, de így biztosan nem lesz több.

És mit kap ezért cserébe? Mennyivel vonzóbb hely Boston a többinél - nem csak Colts, de akár Giants, Titans, stb - Brady, Belichick és a Patriot way nélkül? Nem most, mert most nyilván aranybánya. De 1-2 év múlva? Mert ő erre mondott igent. Belichick-el a Patriot way, a kultúra is menni fog, az sem marad, hiszen az nem az épület, még csak nem is Kraft. Az Belichick. Nélküle nem lesz rendszer sem. Annyi lesz, amennyit McDaniels megismert és elsajátított belőle. De azt neki ugyanúgy fel kell Bostonban is majd építenie, ahogy máshol kellett volna. Mi a különbség?

Azt sem értem, hogy ha Kraft ennyire meg akarta tartani McDaniels-t, akkor miért nem 1 hónapja mondta el neki ugyanazt, amit ma? Ennek csak úgy van értelme, ha január eleje - sőt, múlt hét, mert JMD akkor volt utoljára itt interjún - óta valami komolyan megváltozott Bostonban.

Na mindegy, ez már a Ti ügyetek. Nekem mindenesetre ez a történet betette a kaput. Eddig sem voltam egy kifejezett Pats fan, de sokakkal ellentétben nem voltak különösebb ellenérzéseim sem. Untam a dominanciát, de ennyi, ettől eltekintve inkább szimpátiával és irígységgel néztem ami ott zajlik, mint ellenszenvvel. Na, JMD elintézte, hogy mától 180 fokban máshogy érezzek. Ha JMD főedző lesz, akkor életemben először lesz egy olyan csapat, amelyik ellen ugyanannyira fogok tudni szurkolni, mint amennyire a saját csapatomért. Ha nem jobban. Csak nem most lettem igazi denveri? 😊
peterk2005
Nekem is hasonló jutott eszembe. Az szerintem nem lehet igazán valós opció, hogy beígérték neki a HC állást majd egyszer, mert az nem vallana túlzott előre gondolkodásra, márpedig a Pats pont nem a kapkodós dolgairól híres. Ugyanis elengedni HC-nak pont csak pozitív hozadékkal bírt volna nekik, hisz ha megbukik - megint -, akkor kiderült volna, hogy feltehetőleg nem érdemes erre a posztra náluk sem, ha meg virított volna, akkor meg szerződés lejárta után simán vissza lehetett volna hozni, megint.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Éppen írni akartam abba a topicba, hogy ezt komolyan gondolják-e, hogy ezek után több oldalról védik a srácot, de elengedtem. Aki normális, az érzi jól, hogy itt bizony nem kell, és nem lehet mellette szóló érvet találni.
több mint 6 éve
Farky Indianapolis Colts 8 290 — ℧
A Pats topicban meg azzal vedik JMD donteset, hogy biztosan a Colts csinalt valamit ami miatt vissza kellett mondania 😀 Jo eg.

Jobban jartatok igy, egy ilyen fereg ember milyen oltozot es csapategyseget tudott volna felepiteni?

Csak egy pelda, hogy lehet ezt mashogyan is: egy honapja Ken Norton Jr. leszerzodott a 9ershez dc-nek, de volt a szerzodeseben egy klauzula, hogy ha a Hawks felajanlja neki a dc posztot, elmehet. Felajanlottuk, eljott. Mindenki ismerte a kockazatot. De ez a JMD huzas mindennek a legalja, igazi Pats. Nem is tudom kitol tanulta, a kamerazos kapucnistol vagy a putyinelloptaagyurumet tulajtol.
undisputedly
Nyilván a Colts a hibás, sőt a denveri bukásáért is. Ilyen erkölcsi fertőben, hogy tudna dolgozni a szent Patriots után!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning