Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én egyébként nem ragaszkodnék Eberflushoz meg a többi frissen jötthöz sem. Ha JMD kérte őket, akkor muszájból ne jöjjenek. Elég gáznak érezném, hogy a koordinátorok meg pozíciós edzők megvannak, és akk keresünk HOZZÁJUK egy HC-t? Borbinho
Azért Eberflus nem McDaniels két szép szeméért vállalta a koordinátorkodást, hanem azért mert a karrierjében ez előrelépés. Aligha hiszem, hogy visszatántorodna. (A Pats staffbeliek igen, de mások nem.)

Ha Ballard tényleg interimet hoz, akkor jövőre veszélyben lehet az állása. De ez sem igazán kockázat, mert akkor is lett egy koordinátori év az életrajzban. És mivel nem kirúgják mert bűnrossz, simán szóba jöhet a neve máshol. Ha meg nem, legfeljebb visszamegy pozíciós edzőnek. Ez nem olyan kockázatos, mint a HC gig, amit ha buksz, ritkán kapsz második esélyt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
 twitter.com/diannaESPN/status/961069796879142914?ref_src=twsrc%5Etfw

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pozíciós edzők is maradnak Bostonban.
Burkus
Ezt honnan?
PEEtör
 twitter.com/MikeGarafolo/status/961046553145364485
Jerry Schuplinski esetében is ezt olvastam, de nem találom, hogy hol. Ott azonban írták, hogy ő jóban van Caserioval is, ezért nem biztos, de valószínű, hogy marad.
Burkus
Valószínűleg jobb is, ha maradnak. Itt is vannak idióták, ha idejönnének, őket is páriának nézné a Colts fanbase idióta része, pedig ők nem tehetnek semmiről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Még a managere is látja és szólt neki. Hiába okos ember ez a JMD :

Garafolo reported on NFL Network's Good Morning Football that even McDaniels' agent, Bob LaMonte, told the OC that he's making perhaps the biggest professional mistake of his career by backing out of this Colts job at this point, according to sources informed of the talks between McDaniels and his agent.

It's not hard to see why LaMonte -- who also represents Colts general manager Chris Ballard -- would have issued a caution to McDaniels after making such a decision. There were questions about McDaniels stemming from his last coaching stop with the Denver Broncos. While he's rehabbed much of his reputation both on and off the field in recent years, Tuesday night's decision likely undid all of that in the eyes of 31 other teams.

If he eventually succeeds Belichick down the road, the matter could be moot for McDaniels. If the Kraft family has its own change of heart and reverses gears in the next couple years, however, McDaniels could become a man scrambling for a career life raft.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uqbak8ffvhpcpezkozdw
Josh McDaniels' agent told him he was making mistake
Josh McDaniels' decision to spurn the Indianapolis Colts and stay with the New England Patriots is a decision even his agent never would have recommended.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
a hawaii hula-hula középiskola női junior lingerie csapatánál fog kikötni 😀
coltman
az biztos, hogy rossz hely? asking for a friend.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 810 — Deion Sanders for president!
backoutgate
Goodell tehet róla!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért tud a csávó, nagyon - van még lejjebb is :

By bailing on his agreement with the Colts, McDaniels proved to be just as thoughtless, self-centered, and unable to connect or empathize with others as he was in Denver. I’m not talking about the Colts here. He certainly screwed them over. But there were multiple others involved in this hire who McDaniels simply cast aside. Hours after the news broke, it was reported that he had not even attempted to reach out to those members of his staff who already had signed with the Colts. That is a level of selfishness the likes of which only Denver has truly experienced.

Ezek után sok szerencsét majd a jövőbeni edzőcserékhez - még az a pár év is szopás lesz neki, amíg tönkre vágja a Patset és Kraft úgy kibassza, hogy a hawaii hula-hula középiskola női junior lingerie csapatánál fog kikötni 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Jim Tomsula a megoldás. A 49ninerst is bent tartotta az első osztályban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/961250688327176199

never change, Pat! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊
Sobri Jóska
Ne keverd már az eljárásjogot (büntetőjogi? - súlyosbító) egy kvázi tranzakcióval 😀 Ha már kontárkodsz, legálabb csináld pontosan.
undisputedly
Sima tranzakciónál akkor áll el a fél, amikor csak akar.
Sobri Jóska
Baj van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rossz szakemberek azok, akik aláírtak, vagyis reményteliek, ha ilyet lehet mondani. Egy próbát megérnek.
Stez
többen szerintem kifejezetten örültek volna, ha Merinelli helyett Eberfluss lesz a boys DC-je 2018-ban.
én is azok között vagyok, akik sajnáljuk(/tuk), hogy elment.
rva
Igen, főleg rá gondoltam a reményteli szó alatt. Mivel utánalestem, meg itt is láttam, hogy ti azért sajnáltátok. Szóval JMD ide vagy oda, Eberflust nem pakolnám ki. Sőt, most főleg azt mondom, próbáljuk ki. Elvégre azzal, hogy JMD nincs, így most belecsöppentünk a tavalyi szezonba, amikor is egy átmeneti évet kezdtünk Paganóval.

Nekünk sajnos ez az évünk is esélyesen szívás lesz ezek után, így viszont bőven megtehetjük, hogy kísérletezzünk reményteli pozíciós edzőkkel, hátha rálelünk valami csiszolatlan gyémántra.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
PEEtör
Talán, hogy nem etikailag közelítem meg. 😉

Az vesse JMD-re az első követ, aki még sose vitt vissza vásárlás UTÁN semmit, hogy meggondolta magát, kéri vissza a pénzt.

A szabadság azt jelenti, hogy bármikor, bármiből kitáncolhatsz, atértékelhetsz, felülbírálhatod magadat. Természetesen a következményeket, felelősséget vállalva.
Sobri Jóska
Vilàgítsuk meg egy fiktív példával Józsi: eljössz hozzám, mert egy csúnya dolgot csináltál és védőre van szükséged. Megegyezünk telefonon, miszerint találkozunk a bíróságon, ott adod a pénzt. Te megnyugszol, találtál egy jó védőt, nem is keresel mást. Majd eljön a tárgyalás napja, bent ülsz a helyeden vádlottként, feszengsz kissé, hogy mégis merre vagyok. Mire 15 perc késéssel jön a hír a bíró útján, hogy nem vállalom a melót mégsem, te pedig ott ülsz/állsz letolt gatyàval, hàtad mögött 2 BV-s palival.

Na ez van itt is. JMD egy geci.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2018/02/05/insider-icy-colts-patriots-relationship-thaws-under-chris-ballard/307413002/

hijj ez de mellé ment 😀 sok minden történt hétfő óta

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 3 995 — Me for President!
Nem rossz szakemberek azok, akik aláírtak, vagyis reményteliek, ha ilyet lehet mondani. Egy próbát megérnek.
Stez
többen szerintem kifejezetten örültek volna, ha Merinelli helyett Eberfluss lesz a boys DC-je 2018-ban.
én is azok között vagyok, akik sajnáljuk(/tuk), hogy elment.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én egyébként nem ragaszkodnék Eberflushoz meg a többi frissen jötthöz sem. Ha JMD kérte őket, akkor muszájból ne jöjjenek. Elég gáznak érezném, hogy a koordinátorok meg pozíciós edzők megvannak, és akk keresünk HOZZÁJUK egy HC-t?
Azt hiszem nem nagy valótlanság azt állítani, hogy akit most kineveznek HC-nak, az 2 szezon múlva már nem lesz itt. Adja Isten, találjunk egy csodamanót, aki kivezeti a franchise-t a középszerűségből. De reálisan nézve ez inkább azt jelenti, hogy ahogy Lucknak volt/van majd 2 szezonja teljesen rendbe jönni, úgy Ballardnak is van 2 éve megtalálni a stábját.

Ebből a trióból gyün majd valaki jövőre, meglássátok:
Saban
Micsigeni Haribó
Peyton "Goddamn" Manning

De csak mer' Stez GM matéria és nem HC :\
Borbinho
Hú, ez egy érdekes kérdés. Már nem, hogy GM-matéria vagyok, mert igen. Én a csapat összerakásához értek a legjobban. Bár mindenhez IS értek!

Eberflusra gondolok. Mert ugyebár az JMD köcsögsége a szakemberekkel szemben, hogy szarban hagyta őket. Viszont tőlünk meg az nem lenne szép húzás, ha ezek után még egy adag kakival leöntenénk őket. Mert mondjuk szerintem a régi csapatuk már pótolta a távozókat. Szóval nem maradt meg a helyük.

Akkor pedig ők két szék között suhannak a szép nagy sunyiba. Ez a lépés meg szerintem tőlünk nem lenne túl szép. Szóval amondó vagyok, Eberflust megtartanám, mint ahogy a többiekkel is megpróbálnék közösen kifőzni valamit.

Nem rossz szakemberek azok, akik aláírtak, vagyis reményteliek, ha ilyet lehet mondani. Egy próbát megérnek.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
According to NFL Network's Mike Garafolo, Josh McDaniels' assistants, including DC Matt Eberflus, signed contracts with the Colts and are expected to remain with Indianapolis

Én ezt olvastam, ez pont a szöges ellentéte.
PEEtör
Két malomban őröltök. A szabad segédedzők már aláírtak. Ők maradnak a Colts-ban várhatóan.
A Pats stábból is vártak még két embert, ők még nem ír(hat)tak alá. Ők valószínűleg maradnak a seggükön.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
podcast legjobb szólás : I hope that your franchise doesn't win another game. I wish the Browns on you 😀 (talking about Pats)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
igazából még mindig jobban járt a Colts, mintha elfogadta volna az állást. Kifejezetten jót tett a velük 😛
Black_Adder
Az a durva, hogy ha túllépek azon, hogy 1 évünk elúszott, akkor hosszú távon bennem is ez fogalmazódott meg. Ha belegondolok, hogy alá is írhatott volna hozzánk, miközben ugyanez az ember marad, én meg évekig naívan abban a tévképzetben élek, hogy megváltozott, akkor a hátam borsódzik.

Esküszöm most értettem meg a Tebow rajongók lelkiállapotát. Bár Manning esetében én is voltam már hasonló lelkiállapotban 2011-ben. Akkor is szívesebben elfogadtam volna még 5 év superbowl nélküliséget Manning-el, mint 5 évet, Superbowl-al, Manning nélkül. De az azért más volt, mert tudtam, hogy valószínűleg Manningnek is az a jó, ha keres magának egy másik, contender csapatot. És így is lett szerencsére.

De ez most ... bármit inkább elfogadok - beleértve akár 20 év Browns szintű szenvedést is -, mint, hogy azt kelljen éreznem, hogy azt a csapatot, amit szeretek, azt egy pondró irányítja. Irsay személyiségét sem egyszerű elviselni, de ő mégiscsak egy owner, ő a biznisz része, kívül van a szurkolói fogalom körömön. Meg, hát ő inkább bolond, mint gennyedék, az mégis más. De egy ilyen ember HC-ként? Pagano is felb*szta bennem néha az ideget amikor a vége felé az oldalvonalnál mutogatták, de az teljesen más volt. MJD-től elhánynám magam ahányszor mutatnák Colts mezben.

Azt hiszem most lettem igazi denveri 😊 Már a JMD utálatom is teljesen csapat-konform. 😀
peterk2005
Viszont Ballard helyében kontráznék egyet.
Mivel a következő HC nem felel a játékoskeretért, azt a GM irányítja (FA, draft stb), és vélhetően "interim" HC kerül kinevezésre, mivel a jobb, komoly jelöltek már elkeltek, én meglépném, hogy hozok egy szakmailag -és nem prdig Chip Kelly szinten roster management terén- boom or bust edzőt, valaki fiatal, kreatív, diszciplinált edzőt, megjátszanám azt 20-30%-ot, hogy LA Rams 2.0 lesz a vele a csapat, mint hogy egy leszerepelt de seasoned veteránt hozzak. Mondjuk egy egyetemi "nagy reménységet".
undisputedly
Szerintem Toub fog jönni egyébként. Már tavaly is őt pletykálták Ballard kapcsán, őt azért jól ismeri Kansasből. Jelen pillanatban nemigen látom másnak az esélyét. Reich? Hát, nem tudom.

Tény, hogy lemaradtunk mindenkiről, ezek után valószínűleg rövid távra nézelődünk (hogy jövőre elhozhassuk BB-t, miután visszavonul, majd kicseszve a New Englanddel, egy héttel később aláír a Coltshoz, hét gyűrűt nyerve Luckkal.
Stez
Reich-ra nem sok esély látok, anno nagytakarításkor 2012 ki lett rakva, plusz öreg, tehát vele már csak úgy se számolnak Ballardék, mivel fiatal edzőt akartak. Így megint a fallback az Toub.

javítok, Toub is öreg. akkor passzolok :/
coltman
Ha fiatal edző kell, akkor el kell csábítani Brady valamelyik fiát, aztán legalább érzelmileg zsarolhatjuk vele a büdös bunkóját.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
igazából még mindig jobban járt a Colts, mintha elfogadta volna az állást. Kifejezetten jót tett a velük 😛
Black_Adder
Az a durva, hogy ha túllépek azon, hogy 1 évünk elúszott, akkor hosszú távon bennem is ez fogalmazódott meg. Ha belegondolok, hogy alá is írhatott volna hozzánk, miközben ugyanez az ember marad, én meg évekig naívan abban a tévképzetben élek, hogy megváltozott, akkor a hátam borsódzik.

Esküszöm most értettem meg a Tebow rajongók lelkiállapotát. Bár Manning esetében én is voltam már hasonló lelkiállapotban 2011-ben. Akkor is szívesebben elfogadtam volna még 5 év superbowl nélküliséget Manning-el, mint 5 évet, Superbowl-al, Manning nélkül. De az azért más volt, mert tudtam, hogy valószínűleg Manningnek is az a jó, ha keres magának egy másik, contender csapatot. És így is lett szerencsére.

De ez most ... bármit inkább elfogadok - beleértve akár 20 év Browns szintű szenvedést is -, mint, hogy azt kelljen éreznem, hogy azt a csapatot, amit szeretek, azt egy pondró irányítja. Irsay személyiségét sem egyszerű elviselni, de ő mégiscsak egy owner, ő a biznisz része, kívül van a szurkolói fogalom körömön. Meg, hát ő inkább bolond, mint gennyedék, az mégis más. De egy ilyen ember HC-ként? Pagano is felb*szta bennem néha az ideget amikor a vége felé az oldalvonalnál mutogatták, de az teljesen más volt. MJD-től elhánynám magam ahányszor mutatnák Colts mezben.

Azt hiszem most lettem igazi denveri 😊 Már a JMD utálatom is teljesen csapat-konform. 😀
peterk2005
Viszont Ballard helyében kontráznék egyet.
Mivel a következő HC nem felel a játékoskeretért, azt a GM irányítja (FA, draft stb), és vélhetően "interim" HC kerül kinevezésre, mivel a jobb, komoly jelöltek már elkeltek, én meglépném, hogy hozok egy szakmailag -és nem prdig Chip Kelly szinten roster management terén- boom or bust edzőt, valaki fiatal, kreatív, diszciplinált edzőt, megjátszanám azt 20-30%-ot, hogy LA Rams 2.0 lesz a vele a csapat, mint hogy egy leszerepelt de seasoned veteránt hozzak. Mondjuk egy egyetemi "nagy reménységet".
undisputedly
Szerintem Toub fog jönni egyébként. Már tavaly is őt pletykálták Ballard kapcsán, őt azért jól ismeri Kansasből. Jelen pillanatban nemigen látom másnak az esélyét. Reich? Hát, nem tudom.

Tény, hogy lemaradtunk mindenkiről, ezek után valószínűleg rövid távra nézelődünk (hogy jövőre elhozhassuk BB-t, miután visszavonul, majd kicseszve a New Englanddel, egy héttel később aláír a Coltshoz, hét gyűrűt nyerve Luckkal.
Stez
Reich-ra nem sok esély látok, anno nagytakarításkor 2012 ki lett rakva, plusz öreg, tehát vele már csak úgy se számolnak Ballardék, mivel fiatal edzőt akartak. Így megint a fallback az Toub.

javítok, Toub is öreg. akkor passzolok :/

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezek után semmi nem biztos, de ezzel járnátok sztem a legjobban, amit a Chiefs miatt sajnálnák:

 twitter.com/MikeGarafolo/status/961037988938637313
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 074 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ismét csak BB korai éveit tudom felhozni, mi lett volna, ha a Brownsos karrierje után eltemetik? Nem lehet tudni, hogy egy edző nem lesz-e jobb fit valahova máshova.
PEEtör
ez is egy klasszikus tévhit az nfl-ben, BB abszolút nem bukott meg a Browns-nál, a '94-es 11-5 és Wild Card-győzelem utáni évben azért esett szét alatta a csapat, mert a tulajdonos Modell szétbomlasztotta, hogy könnyebb legyen a már régóta tervezett baltimore-i költözködést véghezvinni

ennek köze nincs JMD denveri ámokfutásához
baggio 🏈
Arti bácsi, jóemlékű....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én egyébként nem ragaszkodnék Eberflushoz meg a többi frissen jötthöz sem. Ha JMD kérte őket, akkor muszájból ne jöjjenek. Elég gáznak érezném, hogy a koordinátorok meg pozíciós edzők megvannak, és akk keresünk HOZZÁJUK egy HC-t?
Azt hiszem nem nagy valótlanság azt állítani, hogy akit most kineveznek HC-nak, az 2 szezon múlva már nem lesz itt. Adja Isten, találjunk egy csodamanót, aki kivezeti a franchise-t a középszerűségből. De reálisan nézve ez inkább azt jelenti, hogy ahogy Lucknak volt/van majd 2 szezonja teljesen rendbe jönni, úgy Ballardnak is van 2 éve megtalálni a stábját.

Ebből a trióból gyün majd valaki jövőre, meglássátok:
Saban
Micsigeni Haribó
Peyton "Goddamn" Manning

De csak mer' Stez GM matéria és nem HC :\

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hozzáteszem én nem hiszek a"tipikus pecces mentalitásban", mert ilyen nincs, ezért is nem kap AK like-ot.
Én az egyéni magatartásban hiszek. Az okait nem tudom, meg nem az én dolgom. Tanácsokat nem adok kéretlenül.
Helmut Zimmer
Off:
8 hónapja az az álmom, hogy Helm belájkolja az egyik kommentemet, mert szerintem az a zenit, amit ember ezen az NFL fórumon elérhet.
Bazdmeg, 1 soron múlt.... 😕
Na mingyá megyek a hox topicba aztán kinyilatkoztatok valami random faszságot, hátha bejön.
akdestroyer
Ha megteszem, hogy kapsz +1-et, akkor megteszed, hogy nem jössz a Hox topicba?
... már úgy értem többé!? 😛