Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 419 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkir legyen Eberfuls a HC probléma megoldva 😊 😀
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/HolderStephen/status/961276583712559104
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én eddig amúgy JMD párti voltam, de utólag lehet hosszútávon jobban jártunk így. Ha ezt így meghúzta, nem való egy csapat irányítására (még?). Rövid távon nagy lehet a fejetlenség, de Ballard személye garancia számomra, hogy nem jön Fisher/Del Rio/Fox vagy hasonló kaliber. Még jól is elsülhet a dolog.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Előre is bocs, de ezt nem hagyhattam ki 😊
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/n1tgTscGhlgYfdPiRC2gpv0HzSw=/0x27:446x324/1200x800/filters:focal(0x27:446x324)/cdn.vox-cdn.com/assets/193102/bilde.jpg
dogbite
Epic (foreclosure of a dream)
Te figyi, emlékszel még JackDanielsre, mint a Rams O coordinátora?
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 912 — What's Next?
Előre is bocs, de ezt nem hagyhattam ki 😊
 cdn.vox-cdn.com/thumbor/n1tgTscGhlgYfdPiRC2gpv0HzSw=/0x27:446x324/1200x800/filters:focal(0x27:446x324)/cdn.vox-cdn.com/assets/193102/bilde.jpg

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, Bandi továbbra sem dobál, Ballard meg továbbra is egy classy guy, nem véletlen bírják meg ismerik el liga szerte. JMD-nek is sok sikert kívánt. Van pár gyöngyszem:

 twitter.com/HolderStephen/status/961274931047813120

 twitter.com/HolderStephen/status/961273579945029633

 twitter.com/JeffDarlington/status/961274162017906688

 twitter.com/MikeGarafolo/status/961272336438779904

 twitter.com/LarraOverton/status/961273828444958727

 twitter.com/gmbremer/status/961274526335143938

 twitter.com/gmbremer/status/961274169982967809

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ballard jól fel lett húzva, big like a búcsúmondatáért 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Eberflust visszavonom, Ballard is nagyon szépeket mond most róla, h kb kilóra megvette. Én azokra gondoltam volna, akiket JMD szervezett volna maga alá. Nyilván akikkel Ballard is meg volt elégedve és már itt, azokat nem kell elzavarni. Csak az lenne nekem fura, ha olyas valaki is a stáb tagja lenne, akit kb csak JMD miatt hoztunk a stábba.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.
Hulkeinstein
Ezt nem értik meg sokan, többszöri alapos elmagyarázás után sem, szóval pin this sh#t, az ő szava talán elég insider vélemény.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én egyébként nem ragaszkodnék Eberflushoz meg a többi frissen jötthöz sem. Ha JMD kérte őket, akkor muszájból ne jöjjenek. Elég gáznak érezném, hogy a koordinátorok meg pozíciós edzők megvannak, és akk keresünk HOZZÁJUK egy HC-t? Borbinho
Azért Eberflus nem McDaniels két szép szeméért vállalta a koordinátorkodást, hanem azért mert a karrierjében ez előrelépés. Aligha hiszem, hogy visszatántorodna. (A Pats staffbeliek igen, de mások nem.)

Ha Ballard tényleg interimet hoz, akkor jövőre veszélyben lehet az állása. De ez sem igazán kockázat, mert akkor is lett egy koordinátori év az életrajzban. És mivel nem kirúgják mert bűnrossz, simán szóba jöhet a neve máshol. Ha meg nem, legfeljebb visszamegy pozíciós edzőnek. Ez nem olyan kockázatos, mint a HC gig, amit ha buksz, ritkán kapsz második esélyt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
 twitter.com/TonyDungy/status/961258145623527430

A sok szakértő után valaki noname is megszólalt.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 6 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 192
 twitter.com/diannaESPN/status/961069796879142914?ref_src=twsrc%5Etfw

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pozíciós edzők is maradnak Bostonban.
Burkus
Ezt honnan?
PEEtör
 twitter.com/MikeGarafolo/status/961046553145364485
Jerry Schuplinski esetében is ezt olvastam, de nem találom, hogy hol. Ott azonban írták, hogy ő jóban van Caserioval is, ezért nem biztos, de valószínű, hogy marad.
Burkus
Valószínűleg jobb is, ha maradnak. Itt is vannak idióták, ha idejönnének, őket is páriának nézné a Colts fanbase idióta része, pedig ők nem tehetnek semmiről.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Még a managere is látja és szólt neki. Hiába okos ember ez a JMD :

Garafolo reported on NFL Network's Good Morning Football that even McDaniels' agent, Bob LaMonte, told the OC that he's making perhaps the biggest professional mistake of his career by backing out of this Colts job at this point, according to sources informed of the talks between McDaniels and his agent.

It's not hard to see why LaMonte -- who also represents Colts general manager Chris Ballard -- would have issued a caution to McDaniels after making such a decision. There were questions about McDaniels stemming from his last coaching stop with the Denver Broncos. While he's rehabbed much of his reputation both on and off the field in recent years, Tuesday night's decision likely undid all of that in the eyes of 31 other teams.

If he eventually succeeds Belichick down the road, the matter could be moot for McDaniels. If the Kraft family has its own change of heart and reverses gears in the next couple years, however, McDaniels could become a man scrambling for a career life raft.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uqbak8ffvhpcpezkozdw
Josh McDaniels' agent told him he was making mistake
Josh McDaniels' decision to spurn the Indianapolis Colts and stay with the New England Patriots is a decision even his agent never would have recommended.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
a hawaii hula-hula középiskola női junior lingerie csapatánál fog kikötni 😀
coltman
az biztos, hogy rossz hely? asking for a friend.
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 854 — Deion Sanders for president!
backoutgate
Goodell tehet róla!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Azért tud a csávó, nagyon - van még lejjebb is :

By bailing on his agreement with the Colts, McDaniels proved to be just as thoughtless, self-centered, and unable to connect or empathize with others as he was in Denver. I’m not talking about the Colts here. He certainly screwed them over. But there were multiple others involved in this hire who McDaniels simply cast aside. Hours after the news broke, it was reported that he had not even attempted to reach out to those members of his staff who already had signed with the Colts. That is a level of selfishness the likes of which only Denver has truly experienced.

Ezek után sok szerencsét majd a jövőbeni edzőcserékhez - még az a pár év is szopás lesz neki, amíg tönkre vágja a Patset és Kraft úgy kibassza, hogy a hawaii hula-hula középiskola női junior lingerie csapatánál fog kikötni 😀

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
Jim Tomsula a megoldás. A 49ninerst is bent tartotta az első osztályban.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/961250688327176199

never change, Pat! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊
Sobri Jóska
Ne keverd már az eljárásjogot (büntetőjogi? - súlyosbító) egy kvázi tranzakcióval 😀 Ha már kontárkodsz, legálabb csináld pontosan.
undisputedly
Sima tranzakciónál akkor áll el a fél, amikor csak akar.
Sobri Jóska
Baj van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem rossz szakemberek azok, akik aláírtak, vagyis reményteliek, ha ilyet lehet mondani. Egy próbát megérnek.
Stez
többen szerintem kifejezetten örültek volna, ha Merinelli helyett Eberfluss lesz a boys DC-je 2018-ban.
én is azok között vagyok, akik sajnáljuk(/tuk), hogy elment.
rva
Igen, főleg rá gondoltam a reményteli szó alatt. Mivel utánalestem, meg itt is láttam, hogy ti azért sajnáltátok. Szóval JMD ide vagy oda, Eberflust nem pakolnám ki. Sőt, most főleg azt mondom, próbáljuk ki. Elvégre azzal, hogy JMD nincs, így most belecsöppentünk a tavalyi szezonba, amikor is egy átmeneti évet kezdtünk Paganóval.

Nekünk sajnos ez az évünk is esélyesen szívás lesz ezek után, így viszont bőven megtehetjük, hogy kísérletezzünk reményteli pozíciós edzőkkel, hátha rálelünk valami csiszolatlan gyémántra.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 952
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
PEEtör
Talán, hogy nem etikailag közelítem meg. 😉

Az vesse JMD-re az első követ, aki még sose vitt vissza vásárlás UTÁN semmit, hogy meggondolta magát, kéri vissza a pénzt.

A szabadság azt jelenti, hogy bármikor, bármiből kitáncolhatsz, atértékelhetsz, felülbírálhatod magadat. Természetesen a következményeket, felelősséget vállalva.
Sobri Jóska
Vilàgítsuk meg egy fiktív példával Józsi: eljössz hozzám, mert egy csúnya dolgot csináltál és védőre van szükséged. Megegyezünk telefonon, miszerint találkozunk a bíróságon, ott adod a pénzt. Te megnyugszol, találtál egy jó védőt, nem is keresel mást. Majd eljön a tárgyalás napja, bent ülsz a helyeden vádlottként, feszengsz kissé, hogy mégis merre vagyok. Mire 15 perc késéssel jön a hír a bíró útján, hogy nem vállalom a melót mégsem, te pedig ott ülsz/állsz letolt gatyàval, hàtad mögött 2 BV-s palival.

Na ez van itt is. JMD egy geci.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.indystar.com/story/sports/nfl/colts/2018/02/05/insider-icy-colts-patriots-relationship-thaws-under-chris-ballard/307413002/

hijj ez de mellé ment 😀 sok minden történt hétfő óta

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
Nem rossz szakemberek azok, akik aláírtak, vagyis reményteliek, ha ilyet lehet mondani. Egy próbát megérnek.
Stez
többen szerintem kifejezetten örültek volna, ha Merinelli helyett Eberfluss lesz a boys DC-je 2018-ban.
én is azok között vagyok, akik sajnáljuk(/tuk), hogy elment.