Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Déjá vu.
Tavaly a SB után a Pats fanok szaladtak a Falcons topicba magyarázni, hogy nem is a Atlanta cseszte el...
Most meg ide jönnek ugyancsak a SB után, hogyaszongya nem úgyvan az ám...
gyurczi
A két héttel ezelőtti Jets meccs után jónéhány Pats fan írt be a topicba szájtátva csodálkozva, hogy "mégis miért utál bennünket mindenki"?

Pedig akkor a legtöbb "ellendrukker" részéről egyszerűen csak a dominancia unalmassága játszott szerepet. Most a legjobb, ha fel sem teszi senki ezt a kérdést abban a topicban. 😊

De most már ha lehet, lets move on. Lassan jön az első interjú.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Déjá vu.
Tavaly a SB után a Pats fanok szaladtak a Falcons topicba magyarázni, hogy nem is a Atlanta cseszte el...
Most meg ide jönnek ugyancsak a SB után, hogyaszongya nem úgyvan az ám...
gyurczi
Ebbe ne kezdjünk bele, mert a mai nap 200+ hozzászólásának a fele ócsárolás volt, amit pont az ilyen jellegtelen szurkálódások okoztak. Peace.

Szerkesztette: szampi#33

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Smalls inbox ember, adott keretek közt gondolkozik. Kúrva félelmetes volt a Buffalo D a keze alatt... kyle Williams Mario Williams, Dareus, ember akiért Sheppardot kaptátok... de ott sem hívott kreatívakat. Szerintem ő azért egy kicsit túlértékelt.
Helmut Zimmer
És a partvonalon milyen volt? Nem playhívásra gondolok, hanem a minden másra. Nekem bevallom ő teljesen kívül esett a látókörön, nem tudom mit művelt?

Eberflust már elhoztuk, akiről az a hír járja, hogy gondolkodó faszi, fiatal is, nyitott az új trendekre. Ballard a sajtótájékoztatón kicsit kitért rá is, és nagyon az volt az érzésem, hogy Eberflus inkább az ő embere, mint McDaniielsé. Beszélt (mármint Ballard) a chicagói múltról, meg defensive felfogásról, és hogy ebbe mennyire passzol Eberflus.

Szóval DC => HC esetén engem inkább az emberi / karizma / vezetői képességek izgatnak, kevésbé az, hogy a defense-hez mennyire ért. És persze az, hogy milyen game manager a pálya szélén.
peterk2005
Ja, nem rossz meglátás... akár!
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Szerintem itt alapvetően személyiségek és elvek találkoznak. Mindig is lesznek olyanok, akiknek csak az önös érdekek és a másikon való felülkerekedés számít, ők védeni fogják ezt a döntést.

Akiben van egy kis emberség és nem mindig csak azt nézi, hogy hogy lehet a másikat megalázni és jobbnak lenni mindenkinél, az érti, hogy ez miért volt emberileg egy retek húzás.

Biztos vagyok benne, hogy jobban fog így járni a Colts hosszútávon, a karma pedig oda fog csapni hősünknek, ő lesz az első akit gerinctelenül át fognak verni Krafték Belichick távozása után.

Jogilag semmit nem sértett meg McDaniels, nem volt szerződés, ezt mind értjük. A gond a jogi szankciókkal nem mérhető emberi tényezőkkel van.
Hulkeinstein
Nem nagyon akarok foglalkozni a szar áradattal, erre viszont reagálok.

Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.

És a erkölcs bajnokát játszó kommentelők sem ilyenek nagyrészt szerintem.

Szóval persze JMD kirakatban van, meg ez az NFL, meg a liga integritása stb... de azért, amit kap JMD akár itt is az masszív tükörbeköpés.
ervinator
Erre én is reagálnék, mert ez értelmes diskurzus teljesen.

Nekem azzal nincs bajom, hogy McDaniels kihátrál, teljesen megértem, tegye meg akár az SB utáni napon is. Az is oké ha azt mondja, hogy bocs Ballard, Kraft papa holnap még beszélni akar velem, utána adok végső választ és mehet minden.

Engem az zavar, hogy ezt az egész folyamatot eljátszották, csak McDaniels mindent leokézott még a tegnapi meeting előtt. Egybehangzó hírek szerint végső igent mondott Ballardnak, beszélt a leendő asszisztenseivel, majd visszament kicuccolni az irodába. Na ilyenkor már nem lépsz vissza.

Ha hasonlatot akarunk hozni, akkor inkább azt mondanám, hogy mondjuk képzeld el hogy felveszel főnökként menedzsernek egy ifjú titánt, aki az egyik legtehetségesebb szakmabeli. Kétszer leinterjúztatod, majd kezet ráztok, hogy tetszik neki, csatlakozna. Elküldöd neki a fizetési papírokat, válaszol e-mailben hogy fasza, mehet. Leadja az irodaigényeit, kér egy kanapét, egy darts-táblát, egy mercit meg egy csinos titkárnőt plusz összeállítja az 5 fős csapatát akiket szintén felveszel az első napjára.

Ezek után az első napja előtti este felhívod még egyszer, hogy minden rendben-e. Azt mondja reggel találkoztok. Majd elmegy bebaszni a régi főnökkel, összehaverkodnak újra és úgy dönt marad. Majd reggel 8:50-kor felhív hogy ja bocs mégsem megyek, az 5 öltönyös arcot tartsd meg ha akarod, de tőlem mehetnek az utcára is, leszarom, nem is beszéltem velük.

Na ez már egy jobb példa a megtörtént helyzetre, de egy zárt ligában még ennél is többet ér a "becsszó" és az évek alatt felépített kapcsolatok.
Hulkeinstein
Teljesen jogos amit írsz, hozzáteszem, hogy egyáltalén nem JMD-t akarom védeni, csak arra a dologra akarok rávilágítani, hogy az átlagember ezt a lépést ugyanúgy megtenné, ha abban a szituációban lenne. Szerintem teljesen mindegy, hogy ez egy kis irodai állás vagy a BMW CEO állása vagy az NFL HC állás.

Nincs olyan határ, amire azt tudod mondani, hogy eddig okés, mert kispolgári ember lévén belefér, innentől viszont már nem, mert felelős beosztásban vagy.

Peterk példája is ott sántít, hogy "annak az embernek az lesz az utolsó top menedzseri állása". Ez nem így működik, pláne nem egy olyan belterjes ligában, mint az NFL. Ha jó munkát végzel, akkor kapsz lehetőséget máshol, vagy szeretnének téged máshova is vinni. Erre a példa Belichick, akit biztos vagyok benne, hogy sok csapat megkörnyékezne, ha hirtelen felszabadulna, hiába szart oda a Jets asztalára. Nyilván a Jets nem, de a maradék 30 franchiseból, biztosan lennének vállalkozó szelleműek. Ugyanez lesz JMD-vel is a helyzet. Ha jó munkát végez, akkor hívni fogják. Colts nem, de lesz olyan franchise amelyik esélyt ad neki, maximum megpróbálja bebiztosítani magát, ilyen esetekre. De lehetne felhozni soccer példák tömkelegét, ahol az edző az egyik csapat asztalára szart kvázi, majd lehetőséget kapott máshol.

Te hasonlatod is abban sántít szerintem, hogy bár szóban megtörtént a megegyezés, de attól még nem foglaltad le a fickót magadnak, ha kap egy ajánlatot miért nem fogadhatná el azt? Te mint vezető mindent megtettél, hogy odacsábísd magadhoz, megadtál mindent, de kevés volt és ez még időben kiderült. Az is lehet, hogy amikor szóban megegyezett Ballarddal még nem ismerte Kraft ajánlatát, majd amikor megismerte, átértékelte a helyzetét.

És mégegyszer szeretném hangsúlyozni, hogy nem szeretném védeni JMD-t, pláne mert olyan embernek tartom magam, akinek ér valamit a szava, de ettől még azt gondolom, hogy amit itt (is) kap, az tükörbeköpés sok embertől.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 818
Szerintem itt alapvetően személyiségek és elvek találkoznak. Mindig is lesznek olyanok, akiknek csak az önös érdekek és a másikon való felülkerekedés számít, ők védeni fogják ezt a döntést.

Akiben van egy kis emberség és nem mindig csak azt nézi, hogy hogy lehet a másikat megalázni és jobbnak lenni mindenkinél, az érti, hogy ez miért volt emberileg egy retek húzás.

Biztos vagyok benne, hogy jobban fog így járni a Colts hosszútávon, a karma pedig oda fog csapni hősünknek, ő lesz az első akit gerinctelenül át fognak verni Krafték Belichick távozása után.

Jogilag semmit nem sértett meg McDaniels, nem volt szerződés, ezt mind értjük. A gond a jogi szankciókkal nem mérhető emberi tényezőkkel van.
Hulkeinstein
Nem nagyon akarok foglalkozni a szar áradattal, erre viszont reagálok.

Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.

És a erkölcs bajnokát játszó kommentelők sem ilyenek nagyrészt szerintem.

Szóval persze JMD kirakatban van, meg ez az NFL, meg a liga integritása stb... de azért, amit kap JMD akár itt is az masszív tükörbeköpés.
ervinator
Gondolod hogy ott maradt és sokkal több fizetést kap OC-ként, mint itt kapott volna HC-ként? Azt azért kétlem. Ràadàsul akkor BB-nél is jobb lenne a fizuja.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Kevés olyan rugalmas ember van, aki a megváltozó körülmények, plusz infók hatására képes arra, hogy átértékelje az inputokat, és optimalizálja a döntését.
Konkrétan egyikünk se tudja, hogy valójában pontosan mi és miért történt, de remélem az, hogy JMD képes volt felülbírálni a korábbi döntését, és talált egy mindenki számára jobb kimenetelt.
Ez vagy soha, vagy hosszabb idő után fog csak kiderülni.
Sobri Jóska
De ez wtf ember! Itt nem arról volt szó, hogy gondolkodási idő alatt mérlegel mindent. Nem, itt már bőven adott időút neki a Colts, félhivatalos is volt a dolog, amikor még mindig kitáncolhatott volna belőle, és a HIVATALOS bejelentés után teszi ezt a gerinctelen lépést. Itt biztosan nemhogy dicsőíteni, de védeni sem kell.
Még ha a hivatalos bejelentés előtt teszi ezt, az se lett volna teljesen etikus majdnem mindennel lepapírozva, na de így. Nem tudom, ezt hogy nem lehet érteni.
PEEtör
Talán, hogy nem etikailag közelítem meg. 😉

Az vesse JMD-re az első követ, aki még sose vitt vissza vásárlás UTÁN semmit, hogy meggondolta magát, kéri vissza a pénzt.

A szabadság azt jelenti, hogy bármikor, bármiből kitáncolhatsz, atértékelhetsz, felülbírálhatod magadat. Természetesen a következményeket, felelősséget vállalva.
Sobri Jóska
Vilàgítsuk meg egy fiktív példával Józsi: eljössz hozzám, mert egy csúnya dolgot csináltál és védőre van szükséged. Megegyezünk telefonon, miszerint találkozunk a bíróságon, ott adod a pénzt. Te megnyugszol, találtál egy jó védőt, nem is keresel mást. Majd eljön a tárgyalás napja, bent ülsz a helyeden vádlottként, feszengsz kissé, hogy mégis merre vagyok. Mire 15 perc késéssel jön a hír a bíró útján, hogy nem vállalom a melót mégsem, te pedig ott ülsz/állsz letolt gatyàval, hàtad mögött 2 BV-s palival.

Na ez van itt is. JMD egy geci.
Amadeus
1, van ügyvédem.
2, nincs büntetőügyem.
3, ha téged kérnélek fel, akkor automatikusan megúsznám beszámíthatatlanság okán.

Legalább nekünk nem volt ekkora faszfej OC-nk 😀😀😀
Offensive Blow Job (OBJ) 🏈
Dehogynem. A HC-tek.


Hidd el, ügyvédként dolgozom, a szektoromban nemzetközi mértékkel nézve piacvezetőkkel, és van olyan, hogy gentlemen's agreement egy ilyen ligában. Hagyjuk a jogászkodást, hogy mi bír jogi kötőerővel vagy mi nem. Teljes mértékben etikátlan, unfair és elítélendő amit tett, nem csak a Colts frencsájzzal, de azokkal is akik az ő döntésének a tudatában felmondtak/eljöttek a korábbi munkaadójuktól.
undisputedly
Ügyvédként illene tudnod, hogy elöbb van a tárgyalás, adatismertetés, bizonyítási eljárások, mérlegelések - vagyis a valóság, a súlyosbító és enyhítő körülmények megismerése, és csak utána az ítélet.
Még jó, hogy ügyvéd vagy, nem bíró. 😊
Sobri Jóska
Ne keverd már az eljárásjogot (büntetőjogi? - súlyosbító) egy kvázi tranzakcióval 😀 Ha már kontárkodsz, legálabb csináld pontosan.
undisputedly
Sima tranzakciónál akkor áll el a fél, amikor csak akar.
Sobri Jóska
Baj van.
Amadeus
Pedig de.
Te a jogot látod én a valóságot.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Smalls inbox ember, adott keretek közt gondolkozik. Kúrva félelmetes volt a Buffalo D a keze alatt... kyle Williams Mario Williams, Dareus, ember akiért Sheppardot kaptátok... de ott sem hívott kreatívakat. Szerintem ő azért egy kicsit túlértékelt.
Helmut Zimmer
És a partvonalon milyen volt? Nem playhívásra gondolok, hanem a minden másra. Nekem bevallom ő teljesen kívül esett a látókörön, nem tudom mit művelt?

Eberflust már elhoztuk, akiről az a hír járja, hogy gondolkodó faszi, fiatal is, nyitott az új trendekre. Ballard a sajtótájékoztatón kicsit kitért rá is, és nagyon az volt az érzésem, hogy Eberflus inkább az ő embere, mint McDaniielsé. Beszélt (mármint Ballard) a chicagói múltról, meg defensive felfogásról, és hogy ebbe mennyire passzol Eberflus.

Szóval DC => HC esetén engem inkább az emberi / karizma / vezetői képességek izgatnak, kevésbé az, hogy a defense-hez mennyire ért. És persze az, hogy milyen game manager a pálya szélén.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gyurczi New York Giants 2 323 — Giants fan
Déjá vu.
Tavaly a SB után a Pats fanok szaladtak a Falcons topicba magyarázni, hogy nem is a Atlanta cseszte el...
Most meg ide jönnek ugyancsak a SB után, hogyaszongya nem úgyvan az ám...

Szerkesztette: gyurczi

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az megvan hogy majd 200 millát adott Kraft a Patsért, ami az útkaparó fehér szamara volt. Most meg 3 milliárd felett van az értéke? Szerinted Roberto csak úgy fogja nézni, hogy kizsebejék, mint a Denvert? Hát inkább bízik Safranek borotvájában, fapofa, továbblép.

Az emberi magasságokról meg lehet vitát nyitni, de tegyük oda a piedesztára a baltimori költözést, a Manning ügyet, a suckforLuckot meg azt a kis DUIt amit Irsay beszedett - ami akár Damoklész kardjává is válhat.
sutianap
A baj sütee, hogy én is pl. nagyon szívesen odadörrentenék morálisz maximálisz a Pereccnek (amúgy nem egyébként), de jól hangzik. Csak hát "nekünk" meg.jutott ez a poetcsh Tomlin a pályaedzős mutatványával szóval inkább kushadok... 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Visszatérve a HC keresésre. Azt hiszem Borbinho vetette fel pár órája, csak a McDaniels vihar elmosta vagy kétszáz posttal: Jim Schwartz.

Ha már Philly stáb lerablása ugye. Nekem ő nem volt nagy kedvencem. De ha hozná magával mondjuk DeFilippo-t OC-nak, akkor egye fene. Raboljunk akkor rendesen 😊
peterk2005
Hát Schwartz detroiti regnációja annyira azért nem volt sikeres, főleg hogy Stafford meg Megatron is ott volt nála - bár azért annyira nem vagyok képben, hogy a roster többi része milyen volt.
coltman
Smalls inbox ember, adott keretek közt gondolkozik. Kúrva félelmetes volt a Buffalo D a keze alatt... kyle Williams Mario Williams, Dareus, ember akiért Sheppardot kaptátok... de ott sem hívott kreatívakat. Szerintem ő azért egy kicsit túlértékelt.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Visszatérve a HC keresésre. Azt hiszem Borbinho vetette fel pár órája, csak a McDaniels vihar elmosta vagy kétszáz posttal: Jim Schwartz.

Ha már Philly stáb lerablása ugye. Nekem ő nem volt nagy kedvencem. De ha hozná magával mondjuk DeFilippo-t OC-nak, akkor egye fene. Raboljunk akkor rendesen 😊
peterk2005
Schwartz HC-ként beégett, de DC-ként sztem teljesen korrekt.....sőt....Ok....a Pats odatett 600+ yardot.....de egész alapszakaszban, aztán meg a PO-ban Schwartz DC-ként teljesen ott volt a szeren.....
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Visszatérve a HC keresésre. Azt hiszem Borbinho vetette fel pár órája, csak a McDaniels vihar elmosta vagy kétszáz posttal: Jim Schwartz.

Ha már Philly stáb lerablása ugye. Nekem ő nem volt nagy kedvencem. De ha hozná magával mondjuk DeFilippo-t OC-nak, akkor egye fene. Raboljunk akkor rendesen 😊
peterk2005
Hát Schwartz detroiti regnációja annyira azért nem volt sikeres, főleg hogy Stafford meg Megatron is ott volt nála - bár azért annyira nem vagyok képben, hogy a roster többi része milyen volt.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Ha megteszem, hogy kapsz +1-et, akkor megteszed, hogy nem jössz a Hox topicba?
... már úgy értem többé!? 😛
Helmut Zimmer
Ha-ha... 😀
Szerintem ne offoljunk tovább Coltséknál, mert kickban lesz a vége.
akdestroyer
Ok, én teljesítettem az alku rám eső részét! 😀
Helmut Zimmer
Én meg nyomok egy JMD-t és visszatáncolok a dologtól! 😀

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
teljesen érthető szerintem......

de szerintem az is, hogy mielőtt elvinnék az OC-det....akár uccsó pillanatban, leülsz vele, s meggyőzöd, hogy "jobb maradnod" ezért vagy azért.....hogy hány millió dollárért, hogy a rendszert ismered, hogy "kinevellek Pats HC-nak", Te lehetsz a követkető Pats HC, hogy a csemetéid addig is abban a bostoni suliban tanulhatnak.....ezek már tényleg annyira racionális és egyben emocionális élethelyzetek lehetnek, amiben ki tudja, melyek a fontosak.....és BB, vagy JMD is EMBER, minden látszat ellenére......nekem ez a meglátásom.......nem tudhatod, melyik emberi-családi érzés ír felül x milliót......😀)
Gaius
bocsánat......Hulkensteinra reagáltam.....elbaxtam 😀 és az "eljátszás" gondolatára......

a coordinátorok/segédedzők leszerződésének gondolatára: kivel szerződsz le, amikor aláírsz? a Colts-szal, vagy a leendő HC-chal? ha utóbbival......várd meg, míg leszerződik a munkáltatóddal.........😀) ha a franchise-zal szerződsz? mi a baj?
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Szerintem a. Colts fanok már továbbléptek, és leszarják JackDanielst. Ha leugranak a Pats fanok a témáról, akkor lehet mindenki el kezdene foglalkozni a jövővel.
A trollok meg ügyis a Pecc topc forgalmát javítják...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszatérve a HC keresésre. Azt hiszem Borbinho vetette fel pár órája, csak a McDaniels vihar elmosta vagy kétszáz posttal: Jim Schwartz.

Ha már Philly stáb lerablása ugye. Nekem ő nem volt nagy kedvencem. De ha hozná magával mondjuk DeFilippo-t OC-nak, akkor egye fene. Raboljunk akkor rendesen 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
Szerintem jól jártatok JMD szerintem nem lett volna sikeres HC, Reich és/vagy DeFilippo faszán lesz... Amúgy is ez nagy parasztság volt részéről és a Patstől eltekintve nem hiszem hogy valaki valaha ajánlani fog neki NFL HC állást ezek után...

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
teljesen érthető szerintem......

de szerintem az is, hogy mielőtt elvinnék az OC-det....akár uccsó pillanatban, leülsz vele, s meggyőzöd, hogy "jobb maradnod" ezért vagy azért.....hogy hány millió dollárért, hogy a rendszert ismered, hogy "kinevellek Pats HC-nak", Te lehetsz a követkető Pats HC, hogy a csemetéid addig is abban a bostoni suliban tanulhatnak.....ezek már tényleg annyira racionális és egyben emocionális élethelyzetek lehetnek, amiben ki tudja, melyek a fontosak.....és BB, vagy JMD is EMBER, minden látszat ellenére......nekem ez a meglátásom.......nem tudhatod, melyik emberi-családi érzés ír felül x milliót......😀)
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 889 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem itt alapvetően személyiségek és elvek találkoznak. Mindig is lesznek olyanok, akiknek csak az önös érdekek és a másikon való felülkerekedés számít, ők védeni fogják ezt a döntést.

Akiben van egy kis emberség és nem mindig csak azt nézi, hogy hogy lehet a másikat megalázni és jobbnak lenni mindenkinél, az érti, hogy ez miért volt emberileg egy retek húzás.

Biztos vagyok benne, hogy jobban fog így járni a Colts hosszútávon, a karma pedig oda fog csapni hősünknek, ő lesz az első akit gerinctelenül át fognak verni Krafték Belichick távozása után.

Jogilag semmit nem sértett meg McDaniels, nem volt szerződés, ezt mind értjük. A gond a jogi szankciókkal nem mérhető emberi tényezőkkel van.
Hulkeinstein
Nem nagyon akarok foglalkozni a szar áradattal, erre viszont reagálok.

Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.

És a erkölcs bajnokát játszó kommentelők sem ilyenek nagyrészt szerintem.

Szóval persze JMD kirakatban van, meg ez az NFL, meg a liga integritása stb... de azért, amit kap JMD akár itt is az masszív tükörbeköpés.
ervinator
Erre én is reagálnék, mert ez értelmes diskurzus teljesen.

Nekem azzal nincs bajom, hogy McDaniels kihátrál, teljesen megértem, tegye meg akár az SB utáni napon is. Az is oké ha azt mondja, hogy bocs Ballard, Kraft papa holnap még beszélni akar velem, utána adok végső választ és mehet minden.

Engem az zavar, hogy ezt az egész folyamatot eljátszották, csak McDaniels mindent leokézott még a tegnapi meeting előtt. Egybehangzó hírek szerint végső igent mondott Ballardnak, beszélt a leendő asszisztenseivel, majd visszament kicuccolni az irodába. Na ilyenkor már nem lépsz vissza.

Ha hasonlatot akarunk hozni, akkor inkább azt mondanám, hogy mondjuk képzeld el hogy felveszel főnökként menedzsernek egy ifjú titánt, aki az egyik legtehetségesebb szakmabeli. Kétszer leinterjúztatod, majd kezet ráztok, hogy tetszik neki, csatlakozna. Elküldöd neki a fizetési papírokat, válaszol e-mailben hogy fasza, mehet. Leadja az irodaigényeit, kér egy kanapét, egy darts-táblát, egy mercit meg egy csinos titkárnőt plusz összeállítja az 5 fős csapatát akiket szintén felveszel az első napjára.

Ezek után az első napja előtti este felhívod még egyszer, hogy minden rendben-e. Azt mondja reggel találkoztok. Majd elmegy bebaszni a régi főnökkel, összehaverkodnak újra és úgy dönt marad. Majd reggel 8:50-kor felhív hogy ja bocs mégsem megyek, az 5 öltönyös arcot tartsd meg ha akarod, de tőlem mehetnek az utcára is, leszarom, nem is beszéltem velük.

Na ez már egy jobb példa a megtörtént helyzetre, de egy zárt ligában még ennél is többet ér a "becsszó" és az évek alatt felépített kapcsolatok.
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.ervinator
Itt nem irodai kifutófiú állásról van szó, hanem egy olyanról amiből 32 van a világon. Hidd el, hogy ha mondjuk a BMW CEO-t keres, megegyezik valakivel szóban, aki aztán utána hátat fordít nekik és elmegy a General Motorshoz, annak az embernek az lesz az utolsó top menedzseri állása.

Egyébként az elmúlt húsz - nem néztem, lehet, hogy sokkal több - évben kétszer fordult elő ilyen történet. Az egyik Bill Belichick volt, a másik McDaniels. Egyéb felvetés? 😊
peterk2005
Rosszul látod. Egy halom puhapöcs telíti a ligát NFL szerte, és az elmúlt 20 évben csak két tökös gyerek volt, BB meg JMD 😀 És persze mi erre irigyek vagyunk 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.ervinator
Itt nem irodai kifutófiú állásról van szó, hanem egy olyanról amiből 32 van a világon. Hidd el, hogy ha mondjuk a BMW CEO-t keres, megegyezik valakivel szóban, aki aztán utána hátat fordít nekik és elmegy a General Motorshoz, annak az embernek az lesz az utolsó top menedzseri állása.

Egyébként az elmúlt húsz - nem néztem, lehet, hogy sokkal több - évben több száz HC-t igazoltak liga szerte. Ebből kétszer fordult elő ilyen történet. Az egyik Bill Belichick volt, a másik McDaniels. Egyéb felvetés? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Szerintem itt alapvetően személyiségek és elvek találkoznak. Mindig is lesznek olyanok, akiknek csak az önös érdekek és a másikon való felülkerekedés számít, ők védeni fogják ezt a döntést.

Akiben van egy kis emberség és nem mindig csak azt nézi, hogy hogy lehet a másikat megalázni és jobbnak lenni mindenkinél, az érti, hogy ez miért volt emberileg egy retek húzás.

Biztos vagyok benne, hogy jobban fog így járni a Colts hosszútávon, a karma pedig oda fog csapni hősünknek, ő lesz az első akit gerinctelenül át fognak verni Krafték Belichick távozása után.

Jogilag semmit nem sértett meg McDaniels, nem volt szerződés, ezt mind értjük. A gond a jogi szankciókkal nem mérhető emberi tényezőkkel van.
Hulkeinstein
Nem nagyon akarok foglalkozni a szar áradattal, erre viszont reagálok.

Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.

És a erkölcs bajnokát játszó kommentelők sem ilyenek nagyrészt szerintem.

Szóval persze JMD kirakatban van, meg ez az NFL, meg a liga integritása stb... de azért, amit kap JMD akár itt is az masszív tükörbeköpés.
ervinator
Megfogadtam, nem teszem, és be is tartom. Szevasz 😉
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Szerintem itt alapvetően személyiségek és elvek találkoznak. Mindig is lesznek olyanok, akiknek csak az önös érdekek és a másikon való felülkerekedés számít, ők védeni fogják ezt a döntést.

Akiben van egy kis emberség és nem mindig csak azt nézi, hogy hogy lehet a másikat megalázni és jobbnak lenni mindenkinél, az érti, hogy ez miért volt emberileg egy retek húzás.

Biztos vagyok benne, hogy jobban fog így járni a Colts hosszútávon, a karma pedig oda fog csapni hősünknek, ő lesz az első akit gerinctelenül át fognak verni Krafték Belichick távozása után.

Jogilag semmit nem sértett meg McDaniels, nem volt szerződés, ezt mind értjük. A gond a jogi szankciókkal nem mérhető emberi tényezőkkel van.
Hulkeinstein
Nem nagyon akarok foglalkozni a szar áradattal, erre viszont reagálok.

Nyilván egy retek húzás volt JMD-től, de azért mindenki tegye a szívére a kezét, hogy ha beadod több helyre a CV-det egyik helyről megkapod az infót, hogy felvesznek x pénzért, elfogadod az állást majd mielőtt elkezdenél ott dolgozni, megkeresnek egy másik helyről x+sok pénzért, akkor hányan lennének azok, akik visszautasítják a több pénzes melót, mert már elköteleződtek egy helyre. Persze vannak ilyen emberek, remélhetőleg egész sokan is, de arról is megvagyok győződve, hogy a többség nem ilyen.

És a erkölcs bajnokát játszó kommentelők sem ilyenek nagyrészt szerintem.

Szóval persze JMD kirakatban van, meg ez az NFL, meg a liga integritása stb... de azért, amit kap JMD akár itt is az masszív tükörbeköpés.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Na, én beleszerettem a Rivalry is back on pólóba, úgyhogy én tutira rendelek magamnak egyet. Akit érdekel, az szóljon, szerintem olyan péntek délután dobom le a megrendelést, addig akit érdekel szóljon. Póló 25 dolcsi, szállítás 15, és oszlik annyi fele, ahányan leszünk.

 theshopindy.com/collections/newest-stuff/products/the-rivalry-is-back-on?variant=6138461782048



Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Stez nem divatozik, hanem tervez. Már megvan neki a füles, hogy Reich érkezik, és ő kerül Reich helyére. Csak azért, hogy jövőre Phylliből, hátulról támadjon Indy-re.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)