Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
peterk2005
Hmm...ebben lehet valami. Sőt. Egyedül a névsornál sántít nekem picit. Amikor a 3-4 end szerű játékost írtad, nekem Bennett ugrott be. Igaz ő középen is szokott játszani. De Red Bryantet meg épp középen képzeltem egy ilyen defbe. Ahogy nálunk is, inkább Hankinst tenném Woods mellé, és Andersont a szélre. Vagy itt a 3 tech DT aki inkább nyomást generál, és a szélen a 4 (?) tech DE a futás ellen fontos? Próbálom elképzelni.de egy 'Hawks fan majd megmondja a tutit.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem Ebeflus és Ballard által elejtett szavak járnak a fejemben, nevezetesen hogy bár a gyökerek a tampa 2/cover 2 irányból nőttek, de ma inkább a Seattle cover 3-ra hasonlít inkább az amit akarnak. Nyilván nem ugyanúgy, de koppintani belőle.

Namost, bár nem vagyok up to date, hogy mostanában mit csinálnak Seattle-ben, de arról a hírősnevös védelemrül olvasgattam annak idején. Ha jól tudom Carroll mondta, hogy tulajdonképpen olyan 4-3-ról van szó, ami "félig" 3-4. A pontos megfogalmazásra nem emlékszem, de valami ilyesmi. A lényeg, hogy nem a mi általunk ismert Dungy féle 4-3, a két 2 hótoló belső linemannel és két klasszikus 4-3 DE-vel, hanem a két benga belső ember mellett a 2 DE közül az egyik DE "inkább" 3-4 DE, a másik meg "inkább" 3-4 OLB (LEO). Nem prototipikus 4-3 end egyik sem, az egyik nagyobb, erősebb, a másik meg már-már LB. És úgy állnak fel (4-3 under) hogyaszongya - remélem jól írom - 2 gap NT (0 tech), 1 gap DT (3 tech), egyik oldalon 2 gap "3-4 DE" (4 tech talán? és inkább 1 gap and hold), másik oldalon pedig a pass rusher "3-4 OLB/LEO", Már úgy értve, hogy egy a sok kozül, mert variálgatják persze a personnelt, gap kiosztást, stb. Ha jár erre egy seattle fan kérem csekkolja és javítson ki legyen szíves ha valamit rosszul írtam.

Lényeg a lényeg, hogy náluk Red Bryant volt az egyik end, aki kifejezetten inkább 3-4 DE paraméterekkel bírt, és passz szitukban őt váltotta Irvin (Avril?), és indult kicsit kijjebbről. Namost, ha megnézem a rosterünket, akkor ehhez tulajdonképpen - engem is meglep, de - nem is hiányzik olyan sok láncszem. Woods lenne a NT, Ridgeway/Anderson a 3 tech DT, Hankins a 2 gap DE, a másik oldalon meg Sheard, mint LEO. (Simon meg SLB.) És fel is állt a front úgy, hogy nincs odaírva FA DE, vagy Chubb neve. Fogalmam sincs mi járhat Ballard / Eberflus fejében, de ezek alapján nekem nem tűnik alaptételnek, hogy márpedig Chubb és más senki, mert nincs senkink. De, tulajdonképpen van, ha nem is egy Saxonwille szintű. De van. Ami nagyon nincs, az LB sor.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem Barkley lesz. Sot, fogadni mernek ra. Szvsz Ballard tudja, hogy futot talal korrektet a piacon es hatsobb korokben, mrg Barkley sem tud akkorat dobni a csapaton, hogy ennek a Coltsnak megerje ennyire elol. Egy jo rusher tud, miutan tavaly bottom volt az egyseg. Egy corner is tud, talan az ilb is. Sot, szerintem meg Nelson is, ha azt nezem, micsoda pluszt adhatna a falnak, a futojateknak.

De nyilvan ugy is lesz majd tippelgetes itt is, nalam eloljaroban annyit, hogx Barkleyt kizartnak tartom. 1/3on biztosan legalabbis.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár hete kérdezték a BPA-ról és akkor azt mondta, hogy a felfogása szerint draftolni nem is lehet máshogy. Viszont azt is rögtön hozzátette, hogy a "best player" az számára "best player for the team". Azaz BPA, de azért mégse 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 403 — Colts fan
Váltig állítom, hogy talán a legjobb kimenetel egy vissza csere 7-8-9-10 körülre, és annak fejében húzni, hogy ott ki a legjobb egy szükséges pozira. Barkley, ILB, CB, DE esetleg OL.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Egyébként a draftról manapság kevesebb szó esett. Ballardról tudni kell, Kansasben azért beletanult a BPA-zásba, Hookernél sem titkolta el, hogy ezért is választotta ki őt. Ilyen téren engem nagyon de nagyon nem lepne meg, ha fogná és 1/3-mon kiválasztaná Nelsont, mondván, ritka jónak tűnik a srác, a támadófalra ráfér az erősítés, Lucknak és a futójátéknak is stabilitást adhat.

Rengetegen a draft legjobb játékosának tartják, emellett a legbiztonságosabb picknek is. Csak hát ugye guard, erre a posztra ritkán draftolnak a csapatok ennyire hamar.

Ballardban szerintem nagyon benne van egy ilyen nem várt pick.
Stez
Barkley is benne van akkor, tehetségben talán a class legjobbja. Örülnék is neki, még ha kurva nagy reach sztem a futó 1/3on. Főleg a mi keretünkbe. Én nagyon nem bánnám ha tényleg Chubb jönne, de kombájn meg FA előtt úgy sincs sok értelme tippelgetni. Lehet elhozzuk FA róla DLawt meg odaadjuk Luckot Myles Garrettért és QB-t húzunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként a draftról manapság kevesebb szó esett. Ballardról tudni kell, Kansasben azért beletanult a BPA-zásba, Hookernél sem titkolta el, hogy ezért is választotta ki őt. Ilyen téren engem nagyon de nagyon nem lepne meg, ha fogná és 1/3-mon kiválasztaná Nelsont, mondván, ritka jónak tűnik a srác, a támadófalra ráfér az erősítés, Lucknak és a futójátéknak is stabilitást adhat.

Rengetegen a draft legjobb játékosának tartják, emellett a legbiztonságosabb picknek is. Csak hát ugye guard, erre a posztra ritkán draftolnak a csapatok ennyire hamar.

Ballardban szerintem nagyon benne van egy ilyen nem várt pick.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Úgy beszéltek Gronkról, mintha sötét ösztönlény lenne.
Én nem állnék le szívesen sakkozni, mert félnék, hogy utána megver....!
Helmut Zimmer
Attól függ. Ha engeded neki, hogy eljusson 69 lépésig, akkor szimplán csak megdug.
Stez
vagy megesz...
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Úgy beszéltek Gronkról, mintha sötét ösztönlény lenne.
Én nem állnék le szívesen sakkozni, mert félnék, hogy utána megver....!
Helmut Zimmer
Attól függ. Ha engeded neki, hogy eljusson 69 lépésig, akkor szimplán csak megdug.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Úgy beszéltek Gronkról, mintha sötét ösztönlény lenne.
Én nem állnék le szívesen sakkozni, mert félnék, hogy utána megver....!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jókat fogunk beszélgetni, ha ennyire nem fogjuk tudni egymást értelmezni 😊 A "Talibot és a többieket" természetesen nem Breeland-re, Butlerre vagy Fullerre vonatkozott, merthogy korról volt szó, ők meg fiatalok. Talib, Sherman, DRC (és ha netán felmerülne Grimes, Hall, Joseph) azok akik nekünk aligha lesznek pálya.

Majd meglátjuk. Ha érkezik valaki, az mindenesetre választ nem is, de legalább jelzést adhat majd arra, hogy mit várhatunk Eberflus-tól. A Mariani féle Dallas defense - némileg ellentmondva annak amit Mariani maga állít, hogy tudniillik inkább hasonlít a Seattle cover 3-ra, mint a klasszikus tampa2-re - az én ízlésemnek túl sok cover 2-t és zónázást alkalmazott tavaly és túl kevés single high, strong safety közelebb a los-hoz, emberezést. Legalábbis, ha lehet hinni annak a cikknek amit talán tavaly november környékén olvashattam. (Ha jól emlékszem az SB nation dallasi oldalain volt fent a cikk.)
Ez azért is fura, mert - a cikk szerint - cover 2-ben az egyik legtöbb nagy játékot szívták be a ligában és az egyik legrosszabb completion pct-t produkálták, cover 3-ban és annak valamilyen változataiban viszont masszívan jobbak voltak a statisztiáik. Mégis a cover 2 dominált.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Gronkkal kapcsolatban azért túlzás azt mondani, hogy egy esetről beszélhetünk. Csak a Colts ellen majdnem meccsenként van valami megmozdulása ami bicskanyitogató.A pályán kívül valakit beleépíteni a kamera állványba roppant szimpatikus húzás.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Talibot és a többieket kizárhatjuk. Kb. ugyanaz a sztori, mint Harbóról vagy Grudenről beszélgetni edzőcserénél. Lehet, de minek. Ballard úgy sem fogja elhozni egyiket sem. Elmondta, hogy nem igazol idős játékost, mert építkezés van, fiatal magot akar. Akár azon az áron is, hogy így 1-1 poszton saját (gyengébb) fiatal játszik.

Nekem egyébként nem lenne kifogásom Talib ellen. Még mindig az egyik legjobb 1 on 1 corner a ligában, nem látszik, hogy különösebben visszaesne. Egy ökör, de nem aljas / asszonyverő fajta. Inkább dilinyós. Olyan mint Gronk, annyi a különbség, hogy Gronk egy fehér polgári belvárosi kamasz, Talib meg egy nigga külvárosi kamasz. 😀

Shermannak kapcsolatban nem tudok állást foglalni. Csak azt hallom / látom ami nagy publicitást kap, de fogalmam sincs, hogy mennyire ő a puskapor a levegőben ott Seattle-ben. A nagy pofa önmagában még nem lenne baj. De ő is Talib eset: úgyse jön, kár vesztegetni rá a szót.
peterk2005
Bocsika, nem tudtam, hogy Ballard leadta neked a listát, kikre megyünk rá márciusban.

De egyébként igazad van, tehát Ballard fiatal játékosokat igazol, ezért szerinted muszáj megtartanunk a 28 éves Melvint, ezért nem jön a piacoról 28 éves Butler, a 26 éves Gaines, a 28 éves Johnson, a 26 éves Fuller vagy a 26 éves Breeland.

Jogos. 8-)

Itt szó volt egy rakat névről, na most a kor az DRC-re és Talibra vonatkozik csak, de velük kapcsolatban eddig is 99% volt, hogy nem Indianapolisban fognak kikötni. Nem is erről volt szó, hanem arról, hogy Talibnak egyébként sem örülnének itt páran, mert egy pénisz.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Érdekes felvetés Twitteren (Brad Wells) :
Hozzuk el Tom Mooret. Cardinalsnál van már 4.éve, de Arians visszavonulása miatt nem ragaszkodik Arizonához. Egy ilyen veterán coach jelenléte sokat dobhat egy fiatal rosteren, segíthetne kidolgozni a gameplant Reichel + Siriannival (tiszta olasz maffiózó név 😀). Több mint 10 évet volt nálunk OC ugye, kb végig itt volt amíg PM is. Tuti Bandi is díjazná.
Más: jót nevettem (kínomban) azokon a tweeteken, hogy 5 év vakvágány után kb 1 az 1ben visszatérünk a "korábbi Coltshoz": up tempo offense sok no huddle-el meg 43-as def ami a sebességre megy rá. Voltak szép meccseink (még PO-ban is) Pagsel, de szar belegondolni, hogy a "PM óta legnagyobb tehetség" QB karrierjének első 6 szezonja alatt kb semmit nem haladtunk előre, sőt. Örüljünk ha tényleg felépül és innentől tanuljuk meg értékelni, építsünk egy olyan keretet amit Luck elvisz az SB-ig 😊. Oké hogy csapatjáték, de legyenek már 1x elfogadható körülmények. Meg Bandi is kurvára remélem megtanul(t) vigyázni magára...
Ballard tényleg mindenre figyel: tnap megjegyezte a beatwritereknek, hogy nagyon tetszik neki az új def felfogás, és hogy még SOHA nem nyert 34-es defensű INDOOR csapat SB-t.
Ergo nem kell nekünk feltaláni a spanyol viaszt és csodát tenni. 50+ év alatt nem jött össze senkinek, lehet okosabb ilyen szempontból "beállni a sorba". Kiváncsi vagyok Grigson tud-e hasonló statisztikákat 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom mi a problémád megint azzal amit írtam, mert szerintem éppenséggel találó az a fehér belvárosi vs nigga jelző.

Mindkettő a pályán 1-1 igazán durva dolgot csinált amire emlékszem: Talib a szemkibökős mutatvánnyal, Gronk meg azzal a cselgáncs eksönnel. A többi nem jellembeli, hanem kultúra/környezet adta különbség. A fehér polgárgyerek szöveggel hergel, az eccerű gettónigga meg láncot tép. Én fehér polgárgyerekként nyilván az előbbit művelem, ha elszáll az agyam, mert ezt hoztam magammal. Talib meg azt.

Az a lábon lövés meg, ha úgy lett volna ahogy pl. Smith balhéja, akkor az durva lett volna. Már nem is biztos, hogy a ligában lenne akkor. De egyszerűen csak idióta módon játszott a fegyverrel és az elsült. MInt Zámbó Jimmié. Agyatlanság? Az persze. Önveszélyes? Az. De bázist ugrani is az. 😀
peterk2005
Rendben, akkor nincs kérdésem, ha szerinted egy-egy a sztori, akkor teljesen felesleges is 😊

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mi a problémád megint azzal amit írtam, mert szerintem éppenséggel találó az a fehér belvárosi vs nigga jelző.

Mindkettő a pályán 1-1 igazán durva dolgot csinált amire emlékszem: Talib a szemkibökős mutatvánnyal, Gronk meg azzal a cselgáncs eksönnel. A többi nem jellembeli, hanem kultúra/környezet adta különbség. A fehér polgárgyerek szöveggel hergel, az eccerű gettónigga meg láncot tép. Én fehér polgárgyerekként nyilván az előbbit művelem, ha elszáll az agyam, mert ezt hoztam magammal. Talib meg azt.

Az a lábon lövés meg, ha úgy lett volna ahogy pl. Smith balhéja, akkor az durva lett volna. Már nem is biztos, hogy a ligában lenne akkor. De egyszerűen csak idióta módon játszott a fegyverrel és az elsült. MInt Zámbó Jimmié. Agyatlanság? Az persze. Önveszélyes? Az. De bázist ugrani is az. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.
Wyatt
Még egyszer, brühühühü.

Szerkesztette: deleted account
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊
peterk2005
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.
Wyatt
Brühühühü, a meg nem értett zseni, mert az NFL történetében ő az egyetlen akit igazságtalanul mindig csak bántanak a bírok. Baszki, attól profi, hogy tudjon viselkedni, nekem ezt már középsuli végére sikerült megtanulnom, és nem olyan bonyolult. Ha pedig nem képes rá, akkor menjen el Kanadába favágónak, ott nem fogják a bírok bántani és a fák sem lesznek igazságtalanok vele.

| pszt, csak megsúgom, ez talán legkevésbé az a topik, ahol a szegény kicsi Gronk dumának van helye |
coltman
Ez az a topic, ahol feljött, innentől kezdve helye van itt a dolgok rendezésének is. Senki nem mondta, hogy Gronk nem volt egy fasz abban a playben. Csak azért Pítörtől várok annyi gondolkodást már, hogy ezt ne mossa össze Talib cuccaival, akit előtte úgy kellett Tampa Bayből is elküldeni, mert ott sem volt normális. De ha szerinted egy hülyeség vs lövöldözés, szemkinyomás, Tampa Baybeli esetek és a Crabree-vel történő cuccok egyenlőségjellel párosulnak, akkor nincs több kérdésem feléd 😊

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊
peterk2005
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.
Wyatt
Brühühühü, a meg nem értett zseni, mert az NFL történetében ő az egyetlen akit igazságtalanul mindig csak bántanak a bírok. Baszki, attól profi, hogy tudjon viselkedni, nekem ezt már középsuli végére sikerült megtanulnom, és nem olyan bonyolult. Ha pedig nem képes rá, akkor menjen el Kanadába favágónak, ott nem fogják a bírok bántani és a fák sem lesznek igazságtalanok vele.

| pszt, csak megsúgom, ez talán legkevésbé az a topik, ahol a szegény kicsi Gronk dumának van helye |
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊
peterk2005
Igen, volt egy hülyesége, miután éveken keresztül minden szart befújnak kamura rá, ellene meg lófaszt sem. Csak abban az egy playben négy darab szabálytalanságot nem sikerült befújni ellene, akkor elgurult a gyógyszere. Egyszer. Ez tök ugyanaz, mint aki a fegyverrel faszkodik, meg folyamatosan verekszik és aljaskodik a pályán. Hallod, komolyan nem értelek néha.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀
Wyatt
Na mert Gronk persze semmi állatságot nem csinál a pályán. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Talibot és a többieket kizárhatjuk. Kb. ugyanaz a sztori, mint Harbóról vagy Grudenről beszélgetni edzőcserénél. Lehet, de minek. Ballard úgy sem fogja elhozni egyiket sem. Elmondta, hogy nem igazol idős játékost, mert építkezés van, fiatal magot akar. Akár azon az áron is, hogy így 1-1 poszton saját (gyengébb) fiatal játszik.

Nekem egyébként nem lenne kifogásom Talib ellen. Még mindig az egyik legjobb 1 on 1 corner a ligában, nem látszik, hogy különösebben visszaesne. Egy ökör, de nem aljas / asszonyverő fajta. Inkább dilinyós. Olyan mint Gronk, annyi a különbség, hogy Gronk egy fehér polgári belvárosi kamasz, Talib meg egy nigga külvárosi kamasz. 😀

Shermannak kapcsolatban nem tudok állást foglalni. Csak azt hallom / látom ami nagy publicitást kap, de fogalmam sincs, hogy mennyire ő a puskapor a levegőben ott Seattle-ben. A nagy pofa önmagában még nem lenne baj. De ő is Talib eset: úgyse jön, kár vesztegetni rá a szót.
peterk2005
Aki saját magát lövöldözi lábon, meg balhézik minden meccsen Crabtree-vel és néha kinyom egy-egy szemet. Amúgy tök olyan 😀

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
EJ Gaines-t nagyon bírnám, és elég sérülékeny szegény, hátha nem szalad el az ára.
Nézegetve még a CBk listáját: Nevin Lawson ? 26 éves, kellő rutinnal, bár nincs előttem, milyen volt idén.
Ja és durva, hogy Moncrief még csak 24 éves, 1 jó kis Ballard féle kevés garantált pénzes 1-2 éves szerződéssel adnék még neki esélyt.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Talibot és a többieket kizárhatjuk. Kb. ugyanaz a sztori, mint Harbóról vagy Grudenről beszélgetni edzőcserénél. Lehet, de minek. Ballard úgy sem fogja elhozni egyiket sem. Elmondta, hogy nem igazol idős játékost, mert építkezés van, fiatal magot akar. Akár azon az áron is, hogy így 1-1 poszton saját (gyengébb) fiatal játszik.

Nekem egyébként nem lenne kifogásom Talib ellen. Még mindig az egyik legjobb 1 on 1 corner a ligában, nem látszik, hogy különösebben visszaesne. Egy ökör, de nem aljas / asszonyverő fajta. Inkább dilinyós. Olyan mint Gronk, annyi a különbség, hogy Gronk egy fehér polgári belvárosi kamasz, Talib meg egy nigga külvárosi kamasz. 😀

Shermannak kapcsolatban nem tudok állást foglalni. Csak azt hallom / látom ami nagy publicitást kap, de fogalmam sincs, hogy mennyire ő a puskapor a levegőben ott Seattle-ben. A nagy pofa önmagában még nem lenne baj. De ő is Talib eset: úgyse jön, kár vesztegetni rá a szót.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/963752440490160128

Patet tényleg csak imádni lehet 😀
Borbinho
Egy állat 😀 Btw én ezért gyűlöltem azt, amikor úgy volt, hogy jön JMD, mert ő nem ebbe a kultúrába való, képtelen ilyenekre, mint amit Reich leművelt McAfeevel - ami amúgy nekem nagyon tetszett, hogy simán válaszolt JMD részre is, és nem bullshitelés volt 😀