Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak örülök, hogy Luck már nehezebb cuccokkal dobálózik, az egyedüli, amitől picit tartok, hogy az azért nem teljesen egészsében azt a mozgást igényli, meg nem ugyanaz a mechanika, mint a tojáslabdával való dobálózás. Szóval csak óvatosan. Mondjuk teszem hozzá, a baj az, hogy igazából Luck el is kezdhet dobálózni fájdalom nélkül, bármi is lesz, a teljes holt szezon erről fog szólni, hogy naponta ott lesz a para, nehogy újra fájdalom jelentkezzen. Mondjuk ezt eddig is tudtuk, szóval ezt nem azért mondom.

Csak hát én azt mondom, azért látnom kell, hogy szuperhősünk képes letolni hónapokat úgy, hogy folyamatosan terhelve, nagy iramban tud fájdalom nélkül játszani. Az, hogy elmegy az OTA-ba, és dobálgat nyugiban, mintha egy Combine-on gyakorolna, az azért más szint.

Mindenesetre pozitívnak valóban pozitív, hogy szuperhősünk szavai alapból más hozzáállást tükröznek. Ezek alapján egyébként tényleg lehet, hogy Irsayéknek igazuk volt abban, hogy Luck itt a műtét után mentálisan szétesett, ez pedig betett a rehabjának. Luck viszont olyan csóka, akit motivál, hogy szétszedik, a média márpedig mást sem csinált az elmúlt hónapokban, JMD (értsd: MJD) kavarása után is egyből mindenki Luckra húzta a vizes lepedőt, ez nyilván nem tetszett neki. Ha ég a bizonyítási vágytól, az jó. Örülnék, ha végre minden rendbe jönne, és ő lenne az év visszatérője jövőre. Jó lenne, ha a Coltsnál ismét azon kellene gondolkozni, hogy az elit irányítónk köré csapatot építsünk, nem pedig azon kellene filózni, vajon húzni kell-e egy kúbét.

Ha Luck ilyen motivált, az ki fog hatni az egész csapatra, amit Ballard is érezni fog, és ami után ő sem filléreskedik majd, hanem odacsap a piacon és azért tényleg rámegy arra, hogy megerősítse a csapatot, Luck védelmét, a támadófalat, a célpontok listáját.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Vina úgy néz ki marad újabb egy évre, és így ha nem sérül le, akkor 99,999%, hogy all time scoring leader is lesz. 2487-tel áll, Morten Andersen 2544, szóval szinte sima liba. Ja és igen, 43 évesen még így tolta :

több mint 6 éve
deleted account 1 758
Tegnapi Peter King Monday Morning QB podcast egyik vendége Luck volt. Készült vele egy kb. 8 perces interjú. Luck elmondja, hogy elkezdte a könnyített dobálásokat, jól érzi magát, a váll erősítésén és a dobó mozdulat tökéletesítésén dolgozik. De a lényeg. Határozotta kijelentette, hogy a második műtét lekerült a napirendről. (Surgery is not an option any more, that ship has sailed.)

Szóval bizakodhatunk. 1-2 napig legalábbis. Aztán úgyis jön majd egy tweet, hogy Luck rosszul tudja, a válla nincs rendben, műteni kell. 😀

Itt a link a King - Luck interjúhoz:  www.colts.com/videos/videos/Andrew-Luck-I-feel-awesome-I-am-in-a-great-place/e8dd862a-b8e6-457f-8c56-79bbef4f8e36

Ja, és nehogy elfelejtsem, az egész beszélgetés apropóját a lassan hagyománnyá váló szezonbérleteseknek tartott "Town Hall Meeting" adta, ahol Irsay, Ballard, Reich és a játékosok is vendégek voltak, beszéltek magukról és válaszoltak a szurkolói kérdésekre. A Colts.com-on fent vannak a meetingről készült videók több részletben:  www.colts.com/videos/videos/Colts-Town-Hall-Kelly-Hankins-Simon-and-Doyle/8183eef8-9f88-470d-a76d-24dbe506fac9
peterk2005
Nekem amúgy ami még megütötte fülemet az ez : Peyton Manning was the master of the mental aspect of the game

Kb mintha a Chiefs meccs meg se történt volna 😀 De nagyon bírom, hogy ennyire a helyén tudja a dolgokat kezelni, és nem száll el magától.

Ja amúgy ma ugrott be, hogy amit Reich mondott, same look different play meg no huddle, hogy 1-2 pre-snap formation change-dzsel azért szintén lehetne majd kis zavart kelteni az ellenben. Persze nem úgy mint a Gruden QB campes videóban, de azért én látnék benne rációt, és szerintem az offense alapanyag (legalábbis a nagy része) képes 1-1 ilyen húzásra élesben.

https://i.ytimg.com/vi/O0PY-POQbEo/maxresdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAKENAF8quKqQMa8AEB-AH-CYAC0AWKAgwIABABGGUgWShgMA8%3D&rs=AOn4CLDpM_nd4doXrgK_50wb7azuhEIvQQ
Nino Giannotti Gruden's QB Camp Andrew Luck
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Terhelgeti. De a jelenlegi lightosabb rehab, meg csak most fog rendes dobasokat probalni, kis erot vinni a dologba.Stez
Úgy tűnik azért nem annyira "lightos" az a rehab.

 twitter.com/RapSheet/status/966306689329876992

Következő héten jöhet az újabb hír, hogy mi az a nem futball labda amit éppen dobál. 😀
peterk2005
Azért a rehab és a gyorsaság a vállnál az egyik legszarabb dolog - az egyik legnehezebb feladat méretre "felgyúrni", és ezt nem (csak) én mondom, hanem aki hetente háromszor kínoz 20+ év kézilabdával a háta mögött, sokkal könnyebb, látványosabb egy mellizom vagy bicepsz formába hozása.

De én már nem izgulok, ebből beza lesz már TC meg ilyenek, ha csak nem sérül le megint valamivel - de gondolom a körülötte lévő orvosoknak/edzőknek is ki van adva, hogy ha valaki túlerőlteti, az Guantanamora kap egy ingyenjegyet for life 😀
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Terhelgeti. De a jelenlegi lightosabb rehab, meg csak most fog rendes dobasokat probalni, kis erot vinni a dologba.Stez
Úgy tűnik azért nem annyira "lightos" az a rehab.

 twitter.com/RapSheet/status/966306689329876992

Következő héten jöhet az újabb hír, hogy mi az a nem futball labda amit éppen dobál. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Állítólag Martavis Bryant van a célkeresztben. Bár lehet csak kacsa, de többen is érdeklődnek utána.
Klaci79
Van benne ráció. A képességei elvitathatatlanok, passzolna is hozzánk, nálatok meg Ju-Ju érkezése után eléggé odd man out lett. Az eltiltás, stb. csökkentheti az árát. Én nem tiltakoznék, ha jönne.
peterk2005
Számunkra lenne érdekes, hogy mi lenne az értéke. Nagyon jó játékos aki lecsúszott a lejtőn, de az utóbbi időben úgy tűnt, hogy vissza tud kapaszkodni. Nagyon jó célpont főleg a RZ-ban, de igazából nem tudtuk használni ahogy kellett volna, de mégis ha hagyjuk elmenni, akkor mindenképp gyengül az offense. Juju nagyon jó ha van terület, de amikor szűkülnek a lehetőségek már kell az ilyen magas célpont. Na de majd meglátjuk, mert elég sok csapat szóba került ahhoz, hogy ne csak pletyka legyen.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Állítólag Martavis Bryant van a célkeresztben. Bár lehet csak kacsa, de többen is érdeklődnek utána.
Klaci79
Van benne ráció. A képességei elvitathatatlanok, passzolna is hozzánk, nálatok meg Ju-Ju érkezése után eléggé odd man out lett. Az eltiltás, stb. csökkentheti az árát. Én nem tiltakoznék, ha jönne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Terhelgeti. De a jelenlegi lightosabb rehab, meg csak most fog rendes dobasokat probalni, kis erot vinni a dologba.
Azert en ovatos vagyok, a neheze most jon.
Stez
Az valóban most jön. De ezen már egyszer átment. Tavaly október végére eljutott egészen az edzésekig, ami jóval előrébbi fázis, mint ahol most tart. Neki biztosan van összehasonlítási alapja, hogy hogyan érezte akkor magát és hogyan érzi most magát. Ha tavaly ugyanígy lett volna, hogy az elején nem fáj a válla, és később kezdett el fájni, akkor kétlem, hogy most ennyire pozitív hangulatban lenne. Akkor most is aggódna. (Szerintem most őszinte volt, nem megjátszotta magát.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 171
Na, Landryt innentol szinte biztosan csak pickert tudjuk elhozni, megkapta a taget. Mondjuk az a hir jarja, hogy csak azert kerult ra, mert a Miami megprobalja elcserelni.

Sok eselyt nem latok ra, hogy ez sikerul, szvsz megtartani sem fogjak taggel.
Stez
Állítólag Martavis Bryant van a célkeresztben. Bár lehet csak kacsa, de többen is érdeklődnek utána.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Terhelgeti. De a jelenlegi lightosabb rehab, meg csak most fog rendes dobasokat probalni, kis erot vinni a dologba.

Azert en ovatos vagyok, a neheze most jon.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert tegyuk hozza, Luck azt mondta, jelenleg ez nincs napirenden. Szoval konkretan Luck semmit sem mondott, csak burkoltan kijelentette, egyelőre laza mozdulatokat végez, amik után nem fáj a keze.

Én úgy hallottam, azt mondta, now, tehát jelenleg úgy néz ki, nem kell műtét.
Stez
Úgyis csak találgatunk, de én ebben az interjúban éreztem hosszú idő óta először határozottságot a részéről. Luck általában is szeret feltételes módban beszélni, tele van "hopefully"-val, "kind of"-al, "for now"- al amit mond, úgyhogy ebből én messzemenő következtetéseket nem teszek. Az a "right now" inkább volt egy mondat közepi átkötés, mint "állapot jelentés". A lényeg a kontextus, és az ahogyan az egészet előadta. Nekem most az jött le, hogy - a saját fejében legalábbis - a műtét mint eshetőség a múlté.

Ami persze nem szakorvosi vélemény. De jelentősége azért mégis van, mert a második műtét amiatt lenne, mert nem múlik a fájdalom. Ha az ő fejében az él, hogy nem kell műtét, az azt jelenti, hogy nem érez fájdalmat, pedig most jobban terheli a vállát, mint 1 hónapja, amikor ennél jóval ködösebben fogalmazott.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegnapi Peter King Monday Morning QB podcast egyik vendége Luck volt. Készült vele egy kb. 8 perces interjú. Luck elmondja, hogy elkezdte a könnyített dobálásokat, jól érzi magát, a váll erősítésén és a dobó mozdulat tökéletesítésén dolgozik. De a lényeg. Határozotta kijelentette, hogy a második műtét lekerült a napirendről. (Surgery is not an option any more, that ship has sailed.)

Szóval bizakodhatunk. 1-2 napig legalábbis. Aztán úgyis jön majd egy tweet, hogy Luck rosszul tudja, a válla nincs rendben, műteni kell. 😀

Itt a link a King - Luck interjúhoz:  www.colts.com/videos/videos/Andrew-Luck-I-feel-awesome-I-am-in-a-great-place/e8dd862a-b8e6-457f-8c56-79bbef4f8e36

Ja, és nehogy elfelejtsem, az egész beszélgetés apropóját a lassan hagyománnyá váló szezonbérleteseknek tartott "Town Hall Meeting" adta, ahol Irsay, Ballard, Reich és a játékosok is vendégek voltak, beszéltek magukról és válaszoltak a szurkolói kérdésekre. A Colts.com-on fent vannak a meetingről készült videók több részletben:  www.colts.com/videos/videos/Colts-Town-Hall-Kelly-Hankins-Simon-and-Doyle/8183eef8-9f88-470d-a76d-24dbe506fac9
peterk2005
Azert tegyuk hozza, Luck azt mondta, jelenleg ez nincs napirenden. Szoval konkretan Luck semmit sem mondott, csak burkoltan kijelentette, egyelőre laza mozdulatokat végez, amik után nem fáj a keze.

Én úgy hallottam, azt mondta, now, tehát jelenleg úgy néz ki, nem kell műtét.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnapi Peter King Monday Morning QB podcast egyik vendége Luck volt. Készült vele egy kb. 8 perces interjú. Luck elmondja, hogy elkezdte a könnyített dobálásokat, jól érzi magát, a váll erősítésén és a dobó mozdulat tökéletesítésén dolgozik. De a lényeg. Határozotta kijelentette, hogy a második műtét lekerült a napirendről. (Surgery is not an option any more, that ship has sailed.)

Szóval bizakodhatunk. 1-2 napig legalábbis. Aztán úgyis jön majd egy tweet, hogy Luck rosszul tudja, a válla nincs rendben, műteni kell. 😀

Itt a link a King - Luck interjúhoz:  www.colts.com/videos/videos/Andrew-Luck-I-feel-awesome-I-am-in-a-great-place/e8dd862a-b8e6-457f-8c56-79bbef4f8e36

Ja, és nehogy elfelejtsem, az egész beszélgetés apropóját a lassan hagyománnyá váló szezonbérleteseknek tartott "Town Hall Meeting" adta, ahol Irsay, Ballard, Reich és a játékosok is vendégek voltak, beszéltek magukról és válaszoltak a szurkolói kérdésekre. A Colts.com-on fent vannak a meetingről készült videók több részletben:  www.colts.com/videos/videos/Colts-Town-Hall-Kelly-Hankins-Simon-and-Doyle/8183eef8-9f88-470d-a76d-24dbe506fac9

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt mondod Norman sztori lesz ez is? Meglátjuk. Mindenesetre akkor Landy nem márciusban fog új csapatot találni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, Landryt innentol szinte biztosan csak pickert tudjuk elhozni, megkapta a taget. Mondjuk az a hir jarja, hogy csak azert kerult ra, mert a Miami megprobalja elcserelni.

Sok eselyt nem latok ra, hogy ez sikerul, szvsz megtartani sem fogjak taggel.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha S-t hozunk is az max FS lesz sz injury prone Hooker miatt. Geathers meg Fairley sztem átlagon felüli opció strong safetybe.
Borbinho
Nem hiszem, hogy költünk ilyesmire. Rotációba érkezhet valaki, hogy megvívjon a rosterért.
Stez listája kicsit túl ambíciózusnak tűnik, ennyit nem fogunk elkölteni idén. Ballard át fog vinni egy vaskos összeget jövőre, mert kelleni fog a mozgástér. Jövőre nem lesz drága szerződésű kifutó játékosunk. és ha az idén szerződtetettekkel elköltjük a teljes cap space-t, akkor ők jövőre is terhelni fogják a capet, ami azt jelentené, hogy csak a cap emelkedéssel számolhatnánk. Ez túl kicsi mozgástér Ballardnak. Lejár Woods, Hunt, Anderson, Good, Farley, stb. szerződése, akik közül várhatóan néhányat meg szeretnénk tartani. És jó lenne jövőre is igazolni azért még 1-2 játékost. Úgyhogy sztem az a reális, ha kb. 20 millióval úgy számolunk, hogy az idén nem lesz elköltve. (Tavalyról 17.5 milliót hoztunk át idénre, szűkebb zsebbel.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.indianasportscoverage.com/why-the-indianapolis-colts-should-consider-taking-minkah-fitzpatrick/

Bedobom őt újra. Ha marad Melvin ha nem. Nagyon jók az adottságai, méretre is tökéletes. Quincy Wilsonnal meg Hairstonnal. Hookerrel hosszú időre lehetne egy gyors, ballhawk de egyben izmos sec

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ha S-t hozunk is az max FS lesz sz injury prone Hooker miatt. Geathers meg Fairley sztem átlagon felüli opció strong safetybe.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Coughlin says hello.

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 859
sok volt a football manager Stez!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Re-sign
Vinat meg kell tartani, a tobbi mehet a fenebe. Melvin is. Hadd legyen egy hulye, aki a piacon ad neki evi 10-12 milliot. Nem eri meg. Ezert a penzert jobb cornert tudunk hozni.
FA
LeGarrette Blount, RB, ket evre, evente 2-3 millioert – Tokeletesen beleillik Reich filozofiajaba, miszerint nem sztar kell, hanem korrekt, megbizhato jatekosok. Blount sokat megelt jatekos, aki azert meg most is jo, raadasul azert tovabbra is ehes a gyozelemre. Szamunkra szvsz o remek lenne, Reich raadasul jol ismeri.
Jarvis Landry, WR, evi 12-13 millio – Egyik kedvencem az idei piacon. Hasznalhato slotban, de a szelen is. Kivalo route futo, teljesen mas stilusu jatekos, mint Hilton, hamarabb kepes elszakadni, illetve remek kezei vannak, emberrel a nyakan is megcsinalja az elkapasokat. Megszokta mar, hogy szar iranyitok dobaljanak neki, ugy is bizonyitott. Ha lenne Luck… Imadnam Landryt nalunk. Noha sokak szerint a WR-poszt nalunk nem need, szerintem akkora need, hogy az valami felelmetes.
Danny Amendola, WR, ket evre, evi 3-4 millioert – Sok biztoskezu celpont, nagy hangsulyt kap a palya kozepe es a rovid, konnyu jatekok.
Justin Pugh, OL, evi 6-8 millio – Na, Pugh ugyebar manapsag RT, de en viszont szerintem visszatolnam belulre. Megitelesem szerint o ugyanis jobb guard, mint amilyen tackle. De az, hogy univerzalis, azert fontos, serules eseten lehet mozgatni akar. Hullamzo jatekos, tud baromi jo lenni, de tud rossz is lenni. Viszont ilyen arban azert megerne szvsz.
Trent Murphy, DL, evi 4-5 millio – Ballard filozofiajaba beleillik. Nem kiraly, de hasznos rotacios jatekos, akiben ott lehet, hogy akar kezdokent is jo legyen. A pass rushunk egy nagy tragya, vastagitani es javitani kell, muszaj a nyomas es a sackek. Egy dolog, hogy Lawrence-t tageloni fogja a Dallas, de ha nem tenne, akkor sem fizetnek egy rengetegszer serult, raadasul barmikor egesz eves eltiltassal fenyegetett jatekosnak evi 12-14 milliot, amennyit kerni fog. De ha a penz lenne a kerdes, akkor evi 10-et sem, szoval Lawrence itt ki is love. Ansah szinten olyan, akit szivesen latnek, igazi osero, viszont szerintem o sem az a kategoria a 12-14 millios evi penzevel, akit Ballard meg akarna fizetni. En is inkabb a nem fele huznek.
Avery Williamson, ILB, evi 8-9 millio – Ha ez a csavo kijon a piacra, nincs az a verzio, hogy ne hozzam el. Williams borzasztoan jo jatekos, futas ellen egy allat, passz ellen is jo. Nem egy tacklegyar, emiatt sokan nem tudjak, hogy o valojaban micsoda pluszt is adott evekig a Titans vedelmenek.
Brian Cushing, ILB – evi 4-5 millio, harom evre – Szemleletvaltas. A Coltsnal erre van szukseg. Cushing mentalitasa pedig valami olyasmi, amivel Indianapolisban evek ota nem talalkoztunk sajnos. Nala a hangsuly azon van, hogy micsoda leader, hogy az oltozoben mit tud adni. Emellett azert a palyan sem szar o. Sokan elfelejtik, hogy o 4-3-ban lett az ev ujonc vedoje, olyan monster szezont nyomott, amire szavak sincsenek. Okos jatekos. Nem a jovo embere, serulekeny, de en valamiert megis nagyon kedvelnem, ha nalunk kotne ki.
Hitchens nem kellene. Kicsit tul van fujva szerintem. Jo volt 2017-ben, ez igaz, elotte viszont tobb even keresztul tulsagosan is hullamzo volt. Ami sokat levon nalam az ertekebol, hogy o nem egy vezerjellem, nem egy Lee. Eberflus miatt sokan ide varjak, de en nem orulnek neki, hogy oszinte legyek.
EJ Gaines/Bashaud Breeland, CB, evi 10-12 millio – Gaines szerintem jo jatekos, semmit sem csinal rosszul. Egyeduli aggodalmam vele kapcsolatban, hogy serulekeny. Breeland hullamzo. Viszont azert megjegyzem, hogy azert nem egyszeru, amikor a masik oldaladon egy Norman rohangal, mert rad igy haromszor annyit fognak dobalni, ami nyilvan teljesen kivesz beloled mindent. Breeland szerintem nem rossz jatekos, oda mernem rakni a kezdobe nagyon siman.
Eric Reid, SS, evi 8 millio – A strongrol annyira nem beszelunk, de azert ott Hooker masik oldalan lyuk van. Reid korrekt jatekos, raadasul olyasvalaki, aki passz ellen sincs elveszve. Nem tudok elmenni szo nelkul amellett, hogy a Colts vedelme mennyire szanalmas, es nem csak tavaly volt, hanem evek ota. Ez vallalhatatlan mostmar, bele kell olni a penzt, nincs mese.

Draft
– Hatracserelnek, es elhoznam Smitht az LB-sorba, de nem felnek Ballard helyeben 10 korul elhozni peldaul egy Nelsont a tamadofalba. Mert tudjuk, hogy mit er egy jo OL.
– Ha 1/3, akkor legyen Chubb, ha olyan dominans pass rusher lesz, mint varjak (szerintem amugy nem), akkor a semavaltasban a fal szelere boven odafer Sheard masik oldalara.
– Masodik korben nyilvan fuggunk az elsotol. Ha nem ILB-t hozunk elsoben, akkor johet itt valaki. De egyebkent futo sem zavarna, mert Mack keves, az Eaglesnel pedig azert lattuk (es meg hany csapatnal), hogy ket kezdoszintu futo rotalva mennyire hatekony fegyver lehet,
– Harmadik korben WR, TE, DL.

Ez eleg kemeny FA lenne, de igazabol ha megnezzuk, a Jax sem tolt tavaly sokkal lightosabbat. Nem a koltekezes a lenyeg, hanem az, hogy megfelelo mentalitasu jatekosokba old bele, akik akarnak jatszani, ehesek a gyozelemre, kuzdenek es penzzel a zsebukben sem allnak le.

Es igen, ez olyan piac lenne, aminel azert nem szarozna Ballard, rohadt agressziv lenne es nem hagyna a sapka alatt 20-30 milliokat, mint azt a Cleveland szokta. Viszont a Coltsnal szerintem most erre van szukseg, mert egyszeruen akkora a hiany a tehetseg es a tudas teren, hogy az valami felelmetes. Muszaj megvastagitani a keretet, tobb jo, minosegi jatekost hozni, egy alap stabilitast hozni.

Kellenek a playmakerek, mint Landry, de kellenek a playmakerek es a vezerek a vedelembe is, mint peldaul Williamson. Meg kell egy-egy olyan meglepo huzas, mint peldaul egy Cushing, akibol barmikor kitorhet az allat, de ha az nem is, az oltozoben akkor is tenyezo lesz.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az nem opció, hogy behívsz egy újonc GM-et, akit aztán jól lenyúlsz a csába 😀

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siralmas GM lennel. 8-D
Na majd en is megirom az en verziom (tudjatok, az lesz a jo). b-D

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor gyorsan, még mielőtt bármi trade történne, itt egy vak "mit csinálnék én ha én lennék Stez, az Indy GM":

Cap helyzet: Jelenleg van 78 millió cap space. Ebből 9-9.5 millió kell a draftra (hacsak nem tradelünk durván hátra, de ezt nem tartom sanszosnak). Ahogy Ballard tavaly is megtette sokkal szűkebb cap helyzetben, idén is követném a gyakorlatot, és továbbgörgetnék a jövő évre körülbelül 20 milliót. Ezzel maradna nagyjából 49-50 millió elkölthető.

0. Nem hoznám el Peters-t, megtartanám a pickjeimet.

1. VIsszaigazolnám:
- Vinatieri - 3M
- Melvin - 8M
- Desir - 2M

2. Free agency
- Norwell-t nem hoznám el. Jejeje. 😊 Inkább azt csinálnám, amit Ballard tavaly a dline-al. Sok kicsi sokra megy és még akár nagy is lehet. Hagynám, hadd vigye Norwellt a Giants, akik állítólag bankot akarnak robbantani érte. Elhoznám inkább Zach Fulton-t Kansasből. Jó játékos, fiatal is, ár/értékben jobb, mint Norwell. mert ő radar alatt van. Mellé elhoznám Justin Pugh-t a Giantből ócóé. Plusz visszahoznám Mewhortot 1 év prove it szerződéssel. Így lenne 3 bevethető guard is, ami régen nem vót. Közülük kettő (Fulton és Mewhort) kifejezetten minőségi, ha egészséges. Ha meg kiesik valamelyik, Pugh több, mint bevethető kategória. Hármukra költöttem kb. annyit, mint Norwell ára lenne. Számoljunk kb. annyival. - 7 + 3 + 3.
- Carlos Hyde. Bye-bye Barkley bandwagon, megyünk az ésszerűbb úton. Hyde jó kis futó, a friscoi RB-ket szeressük is. Éppen olyan stílusú játékos, mint akire nekünk Gore helyett és Mack mellett szükségünk van. Mack, Turbin és Hyde mellett egy hátsó körös ifjúval egészíteném ki az egységet, plusz Matt Jonesnak adnék még egy esélyt. Mutatott annyit Washingtonban, hogy megérje még egy év és minimábér a próbát. - 6M
- Anthony Hitchens. Próbálok a mainstreamtől eltérni, de itt nem tudok, ez annyire kézenfekvő. - 7M
- Jarvis Landry: A minap emlegettem, nem hagyhatom őt ki. Kicsit luxus, mert igazán csak slotban jó, a szélre nem nagyon lehet kiküldeni possession receiverként. Slotba meg drága. De ott annyira jó, és a remélt Reich féle multi-bla-bla offense-ben annyira remekül illene egy ilyen játékos, hogy nem tudok ellenállni: 11M
- Phillip Gaines. Nehogymán a Kansas eltradelje a frencsájz cornerét, amikor 2018-ban olcsóbb lenne, mint visszaigazolni Gainest. Aki IR-n töltötte az idény végét, nem egy fancy választás, de éppen ez a jó benne. Nem lenne drága, a méretei jók, jó secondary iskolából jön, nem ismeretlen sem a press man sem a zónázás neki. A Wilson, Melvin, Gaines, Desir, Hairston ötössel akár neki is lehet menni az idénynek, de lehet ide még draftról hozni competition-t, ha akarjuk. Át? Talán 3.5-5M, őt nem tudom belőni, de nem lenne túl drága.
- "Ócószágok": 5-7M. Még egy LB, esetleg Moncrief, esetleg Mingo stb. Ahogy a tempó adja, itt már lehet válogatni.
- A megmaradt kb. 3-4M-t pedig vagy hozzá lehet csapni az ócóságokhoz, vagy valamelyik fenti játékosra költeni, ha többe kerülne, mint becsültem.

- Draft
- Ha Luck válla áprilisban is kérdéses, akkor QB az 1/3-ra. Be kell magunkat biztosítani. Ha Luck nem jön rendbe, meglenne rögtön az utód. Ha rendbe jön, akkor Luck mögött padozhat egy évet, és 1 év múlva olyan lazán elviszik minimum 1 első körért, mint a huzat. Ha kezd is pár meccsen és nem bőg le, akkor többért is.
- Ha Luck felépül, akkor pedig hátra trade, ha lehet. Ha nem lehet, akkor Chubb.
- 2. kör: BPA. Lehetőleg linebacker, ha akar ott olyan aki megéri. Akár fel is mehetünk pár helyet.
- 3. kör. WR. Mi itt szoktunk jó WR-eket draftolni, mást meg úgyse tudok most hasból ide írni. 😊
- 4-7. kör: RB, TE, OL, stb. Bárki, kísérletezni, hátha.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ebben lehet valami, mert a Chiefs kutyául áll a cap hellyel. Igaz, inkább pickre mehetnek, mert idén még nem sokat spórolnak vele, inkább a jövő évi és utána várható pénzétől kímélik meg magukat.

Attól függ mit kérnek érte. Egy 3. kört megérne, bár idén 3/3-unk van, ami már majdnem 2. kör. Csak az a problem, hogy ennyiért nem hiszem, hogy odaadnál. Cooks pl. első körért cserélt gazdát tavaly. Hasonló kaliberű, a contractjában ugyanott járó játékos. Nekünk most a pick többet ér szerintem. Az ilyen magas pick.

Egyébként jövőre már neki is 10 milliót kell fizetni. Nekünk nem gond, de az már alig kevesebb, mintha elhoznánk FA-n őt vagy egy hozzá hasonló top cornert. CB-ből hozzá hasonló azért általában minden évben akad. Lásd Bouye, Gilmore tavaly. Norman, Talib, Revis előtte, stb. Szal francsetuggya.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)