NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Jó az amikor a BPA meg a need találkozik.

Szerk.: Mondjuk ez nálunk minden poszton stimmelt volna 😀

Szerkesztette: dugo93

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kiváncsi vagyok feljövünk e 1.körbe ha esetleg csúszna vmeik LB. Nelson volt a safe pick úgy érzem, és valszeg nem nagyon akartak cserélni se a csapatok.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
deleted account 1 758
Stez, nyertél!!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1/6: Lamar Jackson
Wyatt
végülis kell a WR, bár picit korai érte.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/6: Lamar Jackson
Wyatt
Tutira mész, nehogy véletlen nyerjél? 😀
coltman
Lesz majd itt sírás még
Wyatt
Most miért akarod elölről kezdeni a pár nappal ezelőtti streamet? 😀

Értem, hogy ti nem követitek Luck felépülését, de nyugi, októberben az ő vezetésével fogunk titeket beásni a "férfi minden nap újragondolva" talajába 😀
coltman
Most kell a rivalry vagy sem 😀
Oda úgyis győzni jártok, szal nem para.

több mint 6 éve
deleted account 1 758
1/6: Lamar Jackson
Wyatt
Tutira mész, nehogy véletlen nyerjél? 😀
coltman
Lesz majd itt sírás még
Wyatt
Most miért akarod elölről kezdeni a pár nappal ezelőtti streamet? 😀

Értem, hogy ti nem követitek Luck felépülését, de nyugi, októberben az ő vezetésével fogunk titeket beásni a "férfi minden nap újragondolva" talajába 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/6: Lamar Jackson
Wyatt
Tutira mész, nehogy véletlen nyerjél? 😀
coltman
Lesz majd itt sírás még

több mint 6 éve
deleted account 1 758
1/6: Lamar Jackson
Wyatt
Tutira mész, nehogy véletlen nyerjél? 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/6: Lamar Jackson

több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Denzel Wardhoz firkáljatok be engem is egy letrade után.
Bár sajnos két darab piros golyó közül sem találnám el, hogy melyik piros, szóval bocsi szampi, de nem nyertél. :/
kristóf17
Nyugi simaliba lesz, ha meg esetleg behúzunk a Chubb,Nelson,Smith trióból valakit akkor azért nagy duzzogva elfogadom azt is 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vedd is, mert te biztos nem fogdz nyerni. Joban vagyok en a Rotszakalluval, nem baszik o ki velem ennyire.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.cbssports.com/nfl/draft/news/2018-nfl-mock-draft-browns-choose-sam-darnold-giants-pass-on-qb-take-saquon-barkley/

A CBS majdnem azt mockolta amit én tippeltem a csaksteznenyerjenben. Az övék még jobban is tetszik - Edmunds 1/12-re, Davenport 1/22-re -, úgyhogy én aláírnám. 😊

Való igaz, ezzel két elég rizikós játékost húznánk, emiatt azért ott lenne a zabszem is ha így alakulna. Ebből kijöhetnénk két busttal is. De olyan nagyon azért nem lennék frászban, mert még mindig nagyobb az esélye annak, hogy két rizikósabb játékos közül az egyik beválik, mint annak, hogy egy kevésbé rizikósból az az egy beválik. És így még annak is adunk valamennyi sanszot, hogy mindkettő, ami ha megtörténne kb. alapjaiban írná újra a védelmünket. De inkább kiveszem a biliből a kezem. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, nem komoly. Az meg nyilvan smafu, higy a faszi a vilagarol nem tud, es balhezik a zsarukkal, jelenetete rendez es egyebek. Egy nagykepu arrogans pocs, es nem celetlenul allitjak szoros parhuzamba Manziellel. Mert van az a fele jellem es pofa, ami mar inkabb visszaut, mintsem h egeszseges legyen. Na, nalam Mayfield pont ez a fele risk, amit nem mernek bevallalni top pickkel.Azert az o huzasaira mar nehezebb azt mondani, hogy egy fiatal kis pocs "csinyjai". Persze bejohet, de en nem latom benne azt az alazatot, ami ahhoz kell, hogy az NFL-ben hosszu tavon tenyezo tudjon lenni.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na én is beírom a tippem:
Letrade a Phinssel.
Adunk: 1/6
Kapunk: 1/11+2/42+2019es első kör
Tremanie Edmunds LB, Virginia Tech

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mik ezek a mayfield dolgok ?Amitől fosnak?
Janek
Hát, hogy túl "cocky", túl beszólogatós. Szászló ügy, stb. Amennyit én hallottam az alapján szvsz média által felfújt dolog az egész. Nem tűnik extrémebb figurának, mint pl. Newton. Nekem így látatlanban Rosen concussion history-ja vagy Darnold fumblitisze komolyabb rizikófaktornak tűnnek, de én draft előtti redflagezésben nem vagyok jó. Nem is érdekel őszintén szólva.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Mik ezek a mayfield dolgok ?Amitől fosnak?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha csak 2 QB megy ki első ötben akkor az azt jelenti, hogy kiment Barkley / Chubb legalább, és lehet, hogy Nelson is. De akkor nem számít, mert akkor izzani fognak a telefonok, jönni fognak fel a 3. QB-ért.
peterk2005
Szerintem a Colts 6. cetlije édeskevés lesz a 3. irányítóért. Háromig kettő biztosan kimegy; a Browns telefonjai fognak felrobbanni. Ha Elway-nek kedves ember marad bent, akkor a Broncos jöhet eggyel feljebb. Ha nem, akkor még az ő 5. választásáért is mehet a gatyaletolás.

Legyen elég, hogy lenyúltátok a Jets pickjeit! 😊
tomi-tomi
Érdekes lesz ez nagyon, mert ha ez lesz a menet amit írsz, és 1/4-en ott van Chubb (aka a Giants nem Chubbot húzza), akkor én egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy a Browns továbbra is moneyballt akar játszani. Jó volt Sashi, szép volt Sashi, de el kell kezdeni nyerni is most már. Megvan az új QB 1/1-re, az 1/4 eladása nélkül is tele vannak még pickekkel. Nekik többet érhet egy Chubb, mint folytatni a pickgyűjtést.

A Broncosnál egyébként szerintem Elway nem fog "akármilyen" QB-t húzni. Csak akkor húznak QB-t, ha van egy komoly kiszemelt és azt a kiszemeltet a Browns nem vitte ki 1/1-re. De akkor viszont Elway nem fogja megvárni, hogy mit húz a Jets és nem kockáztatja, hogy 1/4-re esetleg a Browns a Bills ajánlatát fogadja el, akik nyilván sokkal-sokkal többet adnak, mint Elway adhatna 1 hely felmozgásért. Akkor Elway felmegy 1/2-re és kihúzza ott a jelöltjét. Szóval ha Denver QB húzás lesz, én nem hiszem, hogy 1/4-en vagy az eredeti 1/5-ön lesz. Ott vagy feltraddel vagy sehogy nem megy ki QB.

Hogy oszinte legyek, engem az sem lepne meg, ha ket kuve varatlan csuszasba kezdene, ami azt jelenti, hogy top haromba kimegy ketto, de utana az 1/11-20 kozott boknek csak ra a masik kettore.
....
Nekem a tippem Mayfield es Allen, akiknek az eseteben abszolut azt mondanam, nem lep meg, hogy csusztak. Ilyenforman en azt sem erzem, hogy itt a ket kube utan a harmadikert egni fognak a telefonok a top4-5-6-7-8 eseteben.
Stez
Szerintem maximum 1 QB csúszhat ennyit a 4-ből, és az az ember is csak akkor, ha a 3. QB nem top3-ban ment ki. Ha 2 QB ment ki, és már 1/5 környékén járunk, akkor a Bills egyszerűen nem teheti meg, hogy ül az 1/12-jén és várja, hogy esetleg a Cardinals vagy a Dolphins felmozogjon. Ha 3 QB ment ki az első 3 pickkel és csak 1 QB csúszik, akkor el tudom képzelni, hogy a negyedik csúszik, ha az nem tetszik senkinek. De kettőből egyért fel fog valaki menni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha csak 2 QB megy ki első ötben akkor az azt jelenti, hogy kiment Barkley / Chubb legalább, és lehet, hogy Nelson is. De akkor nem számít, mert akkor izzani fognak a telefonok, jönni fognak fel a 3. QB-ért.
peterk2005
Szerintem a Colts 6. cetlije édeskevés lesz a 3. irányítóért. Háromig kettő biztosan kimegy; a Browns telefonjai fognak felrobbanni. Ha Elway-nek kedves ember marad bent, akkor a Broncos jöhet eggyel feljebb. Ha nem, akkor még az ő 5. választásáért is mehet a gatyaletolás.

Legyen elég, hogy lenyúltátok a Jets pickjeit! 😊
tomi-tomi
Hogy oszinte legyek, engem az sem lepne meg, ha ket kuve varatlan csuszasba kezdene, ami azt jelenti, hogy top haromba kimegy ketto, de utana az 1/11-20 kozott boknek csak ra a masik kettore.

Megy a nagy felszopkodas, de hat minden evben errol szol a draft elotti ket honap, aztan igazabol minden evben megvan az egy vagy több „eddig imadott” jatekos, aki csak csuszik es csuszik...

Foleg, hogy Mayfieldtol sokan fosnak a dolgai miatt, aztan azert sokan inkabb legyintenek ra, hogy top5-10-es cetlit nem fognak megkockaztatni erte. Illetoleg ott van Allen is, aki a palyan azert egyaltalan nem mutatott olyan eszveszejto dolgokat, kerdes, hogy mire is lesz neki eleg az, hogy a „csodas karja” repiti hetek ota. Legujjabban pedig Rosen kapcsan irnak allandoan arrol, hogy milyen gondjai vannak, es konnyen lehet, hogy a top10-bol kicsuszik.

Nekem a tippem Mayfield es Allen, akiknek az eseteben abszolut azt mondanam, nem lep meg, hogy csusztak. Ilyenforman en azt sem erzem, hogy itt a ket kube utan a harmadikert egni fognak a telefonok a top4-5-6-7-8 eseteben.

több mint 6 éve
szg2 Indianapolis Colts 95
Ha csak 2 QB megy ki első ötben akkor az azt jelenti, hogy kiment Barkley / Chubb legalább, és lehet, hogy Nelson is. De akkor nem számít, mert akkor izzani fognak a telefonok, jönni fognak fel a 3. QB-ért.
peterk2005
Szerintem a Colts 6. cetlije édeskevés lesz a 3. irányítóért. Háromig kettő biztosan kimegy; a Browns telefonjai fognak felrobbanni. Ha Elway-nek kedves ember marad bent, akkor a Broncos jöhet eggyel feljebb. Ha nem, akkor még az ő 5. választásáért is mehet a gatyaletolás.

Legyen elég, hogy lenyúltátok a Jets pickjeit! 😊
tomi-tomi
Nem, vinnénk (vinném) a bills-ét is. Csak a Pats pickek nem kellenek. The rivalry is back on!

Culture is everything - Ballard pre draft press conference
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mai nap szerintem nehéz lenne rosszul választani, mert sokfelé lehet menni. Amitől én fázok, hogy a holnapi 3 húzásunk, ami még mind top50 jól süljön el. Ott azért már előfordul, hogy egyesek tucatjátékosokat húznak, akik elnézelődnek 4 évig a pályán, aztán el is engedik őket eredmény nélkül. Ilyenekbe nem kéne belefutni. Szóval bármi is lesz ma, valamelyik top prospect ha jön, azzal meg tudok barátkozni. De holnap is impakt játékosokat kell húzni, és az nehezebb lesz sajnos, oda kell figyelni.

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha csak 2 QB megy ki első ötben akkor az azt jelenti, hogy kiment Barkley / Chubb legalább, és lehet, hogy Nelson is. De akkor nem számít, mert akkor izzani fognak a telefonok, jönni fognak fel a 3. QB-ért.
peterk2005
Szerintem a Colts 6. cetlije édeskevés lesz a 3. irányítóért. Háromig kettő biztosan kimegy; a Browns telefonjai fognak felrobbanni. Ha Elway-nek kedves ember marad bent, akkor a Broncos jöhet eggyel feljebb. Ha nem, akkor még az ő 5. választásáért is mehet a gatyaletolás.

Legyen elég, hogy lenyúltátok a Jets pickjeit! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 553 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem letrade és Fitz lesz az emberetek.

több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ebből a pozícióból a letrade-et csak akkor fogadnám el, ha pofátlan lenne a lehúzás.
Más esetben húzzuk be a lehető legmegfelelőbb tehetséget.

Tippem a draftra: Saquon Barkley-RB
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ha Bills velünk tradel, akkor ott a két elsőjét be kell áldoznia, és esetleg cserébe egy másodikat visszatolunk neki max. Jets trade után nem tudom elképzelni, hogy egy plusz másodikért Ballard odaadná az 1/6-ot. coltman
Szerintem visszatolás sem lenne. Sőt, még inkább a Billsnek kell majd még adnia valami későbbi kört idén vagy jövőre. Esetleg ha nem az idei két első kör akkor 1/12 + jövő évi 1. kör + még valami, de szerintem ezt a Bills se preferálja. Azért gyűjtöttek idei capitalt, hogy felmozogjanak. Inkább adják oda az idei mindkettőt, mint a jövő évi egyetlen első körüket. Ha kihúzhatják 1/6-on a nekik tetsző QB-t, akkor elégedettek lesznek. Második körben több pickjük is van, van még miből további játékosokat húzniuk a két első kör nélkül is.

Én most úgy érzem, hogy Chubb-ra sajnos kis esélyünk van. A Giants is elviheti (én nem hiszek RB húzásban 1/2-n), a Brownsba meg kimondottan passzolna Garrett túloldalára. Nekünk a legrosszabb scenario, ha kimegy Chubb, és mellette kimegy még legalább 3 QB is. Akkor ott ragadhatunk a 6-on, és ott annyira nem vagyok lelkes egy Barkley, Nelson, akárki pickért. Az sem rossz, kiváló játékos fog jönni, de akkor nem tudtuk kimaxolni a lehetőséget.

Ha csak 2 QB megy ki első ötben akkor az azt jelenti, hogy kiment Barkley / Chubb legalább, és lehet, hogy Nelson is. De akkor nem számít, mert akkor izzani fognak a telefonok, jönni fognak fel a 3. QB-ért.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Attol fugg, hany kube megy ki a top8-9-ben. Ha harom vagy negy, akkor szerintem az 1/9-10-ig meg talalunk top talentet, utana mar „csak nagyon jot.”