Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Megjött a RB is. Ő Sproles klónnak való?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Van erről egy metodológia valahol?
Igor
 relativeathleticscores.com/


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
 twitter.com/MathBomb/status/982277471893577728/photo/1
peterk2005
Van erről egy metodológia valahol?

Ha van valami, ami szerintem fontos az edge rushernél, akkor (10 yard spliten kívül), az kb a short shuttle/3-cone... szóval kicsit erősnek érzem a 9.56 összpontot.

A súlyt/magasságot meg semmi értelme beleépíteni (vagy ha nincs is, fölösleges azt a pontszámot/színt mutatni.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Fun fact: a két új guardunk életkora között 6 nap van 😀
Borbinho
Mondok jobbat: mindketten feherek!
Stez
Még jó!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fun fact: a két új guardunk életkora között 6 nap van 😀
Borbinho
Mondok jobbat: mindketten feherek!

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fun fact: a két új guardunk életkora között 6 nap van 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Hadd kérdezzem meg, sportoltál te már valaha? 😊
r.baggio
25 évemből 20-at (foci), utolsó 3-4 évben foci mellett erősítő edzést is végzek. 😊 Bár nem tudom ez miért mérvadó.
Ettől még mindig nem értem a dolgot. Kíváncsi vagyok, és valami értelmes magyarázat csak van. vagy egyszerűen csak buta vagyok és én érzem úgy, hogy túl sűrűek ezek a sérülések a combine alkalmával, mert amúgy gyakoriságra ugyanannyi, mintha Pro dayről lenne szó, vagy valami hasonlóról.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/GaryBrackett58/status/990031491517296645?s=09

 twitter.com/ReggieWayne_17/status/990202975690911748

😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Masodik nap:

– Nem dobtam el az agyam Leonardtol, viszont need volt, perpill nincs okom, hogy rinyaljak barmifele reach es hasonlo miatt, ugyhogy ezzel a pickkel meg tudok baratkozni. Remelem, hogy viszont az ILB-poszttal meg kezdunk valamit, mert szamomra Morrison nem megoldas. Tul lassu, sok a hianyossaga nagyon.

En bedobnek egy nevet, akirol nagyon-nagyon-nagyon elfeledkeztek, pedig nagyszeru jatekos: NaVorro Bowman.

Es o tavaly 4-3-ban is korrekt volt, nem erzem, hogy ne lenne o fit, igazabol oriasi vezer, pont olyan alkat, aki elkelne az LB-sorban, a kora sem veszes, egyedul a serulekenyseg... De igazabol szerintem egy vagy ket evre boven szerzodtethetnenk, brutalisan sok helyunk van, o meg nagyot tudna dobni a frontheten.

– Braden: Azert gyorsan le is lehet tisztazni, o szerintem biztosan tackle-nek jott, ugyhogy ez a huzas Good napjait roviditette meg. Illetve jatszott o guardot is, az eddigi FA-bol pedig egyertelmuen kiderult, hogy Ballardek elsosorban az univerzalis jatekosokat keresik, akiket tobb poszton is lehet jatszatni. Smith ilyen. Papiron en abszolut latom azt, hogy Good nem hozza azt, amit kellene, vannak jo meccsei, viszont tobbsegeben semmi. Es engem ez igenis zavar, marmint az, hogy egy ligabottom falbol valaki nem log ki lefele, de igazabol sok ideje, stabilan inkabb huz a „szodaval egynek elmegy” szint fele. Oke, itt jon peterk, aztan rogton bebujik Good fenekebe, hogy de a csavo emiatt, amiatt, amazmiatt nem tudott robbantani. Nem erdekel. Nem tudott, kesz. Tobb eve volt ra. En amondo vagyok, Good egy korrekt backup, valaki, akit serules eseten be lehet vetni, nem lesz kiemelkedoen fos, de jo sem.

Ugyhogy a pickben a racio megvan, viszont akkor sem tetszik. Itt igazabol a bajom nekem az, hogy Nelson utan azert a fal nagyon izmosodott, es ott van a koros CB-need, a DL sem teljesen tiszta, egy safety is boven elferne a kezdoben... Vagy akar egy WR, de inkabb a vedelembe kellett volna hozni szerintem valakit. Akadtam biztato nevek meg bent, szoval itt hianyerzetem van.

Ahogy ez a ketto, ugy a tobbi pick is papiron reach, Turay kapcsan igazabol az bassza picit a csorom, hogy elvihettuk volna Guice-t, mert a futojatekunk jelenleg oriasi nagy nulla, vele viszont azert eleg eros kis rotalas lehetett volna.

Nem mondom, hogy elegedetlen vagyok, de azert itt a masodik koros pickeknel tobbet vartam volna. Josh Jacksont en nem birom annyira, de azert szerintem ot nem kellett volna bennhagynunk, es a masodik kor kozepen Guice-t sem. Oket banom es sajnalom, mert mindketto olyan kaliber, akit azert akar egybol is be lehetett volna allitani a kezdobe.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy igen sok srác tol egy huzit, szakadást, bármit a combine alatt. De ennek most mi az oka? Ilyet azért nem igazán tudok megérteni, hogy egy ilyen neves eseményre nem készíted fel a szervezetedet tápanyagokkal, melegítéssel, nyújtással stb. ami szükséges egy top teljesítmény eléréséhez, és ahhoz, hogy még véletlenül se essél ki. Ugye meccseken is erre lesz leginkább szükség. Nyilván vannak a szerencsétlen megmozdulások, de ez nekem nagyon fura, hogy ilyen "sok" embernél ezért nincsen combine eredmény. (Ide nem értem ide azokat a srácokat, akik még a szezonban szedtek össze valami komolyat)
kristóf17
Egy átlagos atlétikai VB-n elindul mondjuk 60 ember 100 méteren. Ebből 3-4 - néha több - lesérül, meghúzódik a verseny során. Pedig ők is rendesen felkészültek. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyakorlatilag most UFA WR-ek közül Bryant az, aki tényleg nem csak létszámot tenne ki, hanem minőséget is hozna, plusz korban is simán beférne még, nem az lenne, hogy 1 max 2 évre hoznánk, 1 évvel idősebb mint TY. A red flag az a 2017-es teljesítménye, hogy az most mennyire a valós teljesítménye, vagy mennyire a csapattal kialakult hangulaté, ergo hogy hanyagolták, nem ment annyi labda felé, le se ültek vele paycutról dumálni, stb. De ha Ballardék azt mondják hogy jöjjön én nagyon tudnék örülni.
coltman
Bryant nem tavaly szenvedett, hanem amióta a nagy contractját megkapta azóta szenved. 3 éve. Egy full idényben 600-800 yardos, 6-8 TD-s játékos lett, aki egyet tud, megverekedni a labdáért. De közben route-ot futni sosem tudott, és már elszakadni sem képes.

Eric Deckernek a Jetsben két olyan szezont tolt, mint a legjobb denveri szezonjai Manning-el. Aztán lesérült kihagyta a 2016 idény nagy részét és elkerült Tennessee-be, ahol szerintem a legnagyobb baja az volt, hogy nem tudták használni. Nem csak őt nem sikerült annak az offense-nek tavaly kihasználni...

Marshall tavaly csinált 150 yardot félig sérülten, mielőtt teljesen kiszállt. Előtte évben 800 yardja volt, azelőtt 1500. Marshall 1500 yardos évében Bryant 9 meccsen 400 yardot produkált.

Szóval én nem látom a különbséget amit te látsz. Ha Bryant megfelelő lenne akkor Decker és Marshall is. (Mondjuk Marshall nekem sem, szerintem ő visszavonul.) És akkor már inkább Decker, ő sokkal-sokkal olcsóbb lenne, és ha jól értelmezem hogy Reich milyen offense-t szeretne, akkor nekünk inkább egy kiváló route futó jön most jobban, akire lehet playeket felrajzolni, nem pedig egy szélen fel-le szaladgáló elkapóra, akire 1-1-ben fel lehet dobni a labdát, de elszakadni már nem tud ezért pl. egy Ramsey megeszi reggelire.

Aiken-t pedig komolyan gondoltam. Nem #2 elkapónak, hanem #4-nek, aki vetminért beáll arra a meccsenkénti pár snapre és oda lehet dobni neki a labdát. De Aiken neve helyett ide tehető még 20 hasonló, vagy akár egy fiatal noname játékos is. Én egyébként inkább ide keresnék jelöltet, ha már Meredith, Martavis Bryant nem jött össze. Olyan elkapót aki komoly #2 lehetne - egyértelműen megelőzve Rogerst és Grantet - én nem látok elérhetőt. Bryantnek semmiképpen nem fizetnék milliókat. Szomorú, mert Dallasban nagyon kedveltem, de szerintem neki lefőtt a kávé. Meg kellett volna tanulnia route-ot futni, és felkészítenie magát arra, hogy mi lesz ha már nem tudja lefutni/legyakni a védőjét. 😕

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Amúgy igen sok srác tol egy huzit, szakadást, bármit a combine alatt. De ennek most mi az oka? Ilyet azért nem igazán tudok megérteni, hogy egy ilyen neves eseményre nem készíted fel a szervezetedet tápanyagokkal, melegítéssel, nyújtással stb. ami szükséges egy top teljesítmény eléréséhez, és ahhoz, hogy még véletlenül se essél ki. Ugye meccseken is erre lesz leginkább szükség. Nyilván vannak a szerencsétlen megmozdulások, de ez nekem nagyon fura, hogy ilyen "sok" embernél ezért nincsen combine eredmény. (Ide nem értem ide azokat a srácokat, akik még a szezonban szedtek össze valami komolyat)
kristóf17
Szerintem meccsen mondjuk simán elfér a 80%-os állapot, combinenon, ahol a határaidat próbálod mutogatni, annyira nem néz ki jól

Szerkesztette: Rynald
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Hadd kérdezzem meg, sportoltál te már valaha? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 402 — Colts fan
Amúgy igen sok srác tol egy huzit, szakadást, bármit a combine alatt. De ennek most mi az oka? Ilyet azért nem igazán tudok megérteni, hogy egy ilyen neves eseményre nem készíted fel a szervezetedet tápanyagokkal, melegítéssel, nyújtással stb. ami szükséges egy top teljesítmény eléréséhez, és ahhoz, hogy még véletlenül se essél ki. Ugye meccseken is erre lesz leginkább szükség. Nyilván vannak a szerencsétlen megmozdulások, de ez nekem nagyon fura, hogy ilyen "sok" embernél ezért nincsen combine eredmény. (Ide nem értem ide azokat a srácokat, akik még a szezonban szedtek össze valami komolyat)
több mint 5 éve
deleted account 1 758
A tegnapi nap fényében arra leszek kíváncsi, hogy Simonnak milyen szerepet szánunk. Éppen pár napja nyilatkozta Ballard, hogy DE-ként számítunk rá. Most viszont van Sheard, Basham és a két ifjonc is, akik mindegyike sokkal inkább 4-3 edge alkat. Sőt Lewis még beljebb is küldhető 3. downokban. Sajnálnám, ha pont Simon lenne az odd man out, mert egyébként remek kis játékos.
peterk2005
Szerintem mindkét falat túltöltik, hogy gyakorlatilag aki marad az hosszabb távon, legalább minőségi kezdő szint legyen, és még szezonkezdésre is lesz itt kivágva 1-2 emberke, akin nézni fogunk, akár Simon, akár Mehwort is, ha TC-ben úgy ítélik meg.

És ez az, amit Grigson éra alatt nem láttam, ott a competition arról szólt, hogy le lett igazolva 1-2 "minőségibbnek" nevezhető játékos, majd ugatták, hogy kell a competition, és odahoztak egy halom félsánta, félvak, fogalmatlan idiótát, és ezt nevezték versenynek. Na olyan is volt a keret szezonkezdésekre. Most viszont nem ez a kamu competition lesz, úgyhogy én örülök, még ha 1-2 szimpibb játékos is látja ennek kárát.

Én a WR és RB hanyagolása miatt nem bánkódom. Most ugyan egy extra jó RB classból húzhattunk volna egy fiatalt aki sok évre megoldhatta volna a kérdést, de egyrészt én nem írnám le Matt Jones-t és Turbint (Ballard folyamatosan emlegeti Matt Jonest, szerintem nagyon kedveli), másrészt az RB az a poszt amit júliusban is simán meg lehet oldani. Pl. C.J. Anderson, hogy mondjak egy random nevet aki elérhető. A WR hasonló. Medolgható draft után is. Nem csak Dez jöhet szóba. Brandon Marshall, Eric Decker, Inman, Michael Floyd, stb. is elérhető. Aiken is visszahozható még vetminért ha arról van szó. Egyébként is az az érzésem, hogy idén annyi 2TE setet tolunk, hogy igen gyakran csak 2 WR lesz a pályán. Chester Rogers ha nem sérült van olyan jó mint Moncrief.
peterk2005
Marshall? Nemá, 34, mi a faszt akarnánk tőle? Floyd meg gyakorlatilag az utazó csomagja lett az NFL-nek, 2 év alatt 2 csapat, 13 meccs, és nem érte el a 150 yardot összesen. Ez olyan grigsoni igazolás lenne. Decker meg nekem már a Jetsben sem volt meggyőző, Manning alatt tolta, utána olyan színtelen/szagtalan a teljesítménye nekem. Aikent meg remélem viccnek szántad, mert annak aztán tényleg semmi értelme nem lenne, gyakorlatilag láthatatlan volt a pályán úgy, hogy TY/Doyle kettősön kívül senki nem volt használható, és aki ekkora lehetőség mellett nem tudja megmutatni magát, azt én nem erőltetném.

Gyakorlatilag most UFA WR-ek közül Bryant az, aki tényleg nem csak létszámot tenne ki, hanem minőséget is hozna, plusz korban is simán beférne még, nem az lenne, hogy 1 max 2 évre hoznánk, 1 évvel idősebb mint TY. A red flag az a 2017-es teljesítménye, hogy az most mennyire a valós teljesítménye, vagy mennyire a csapattal kialakult hangulaté, ergo hogy hanyagolták, nem ment annyi labda felé, le se ültek vele paycutról dumálni, stb. De ha Ballardék azt mondják hogy jöjjön én nagyon tudnék örülni.
több mint 5 éve
deleted account 1 758
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
coltman
Nekem a Bryant-es válasz úgy jött le, hogy az egyik pöcs újságíró benyögte, Ballard meg egy kis Bryant körbeszopás után "we'll see". Rohadtul nincs tervben az ő idehozatala.
szampi#33
Ballardot ismerve nem hinném, nem a körbe szopkodós meg pícískedős figura, anno UFA előtt is amikor Gore-ról kérdezték megmondta, hogy más irányt terveznek, és nem fogják visszahozni. Nekem ezért tűnt fel a "we'll see" mondata, mert ha nem lenne bármilyen mód is opció, akkor megmondta volna hogy nem,és szevasz.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 543
Smith még ok, de Leonardról fingom sincs, hogy ki 😀Farky
Segítek. 😊

Először is, elhangzott itt, hogy Leonard kifejezetten MLB, de valójában a 4-3 Mike poszthoz neki túl sok köze nincs, ő prototípus Will, MLB-nek amúgy is ott a Morrison-Walker duó. Leonard a mai "lightweight", atletikus, sideline-to-sideline NFL-linebacker prototípusa, igazi three-down LB, aki mindenre használható, és már college-ban is sokoldalú szerepkörben alkalmazták. Ha valaki belenéz a meccsfelvételeibe, láthatja, hogy a game tape abszolúte megvan ahhoz, hogy ennyire korai picknél számításba jöjjön. Annak, hogy kevésbé közismert név, nem volt akkor hype-ja a draft előtt (tehát amiért a "ki a tököm az a Darius Leonard?" jellegű kérdések jönnek 😊 ), két fő oka van. Egyrészt hogy FCS-programból jön, így nem volt szem előtt, meg az ilyen prospectekhez általánosságban akkor is visszafogottabban állnak hozzá, ha nagyon jól teljesítenek (Leonardot például tavaly és azelőtt is a MEAC legjobb védőjévé választották), mivel az egyetemi foci alacsonyabb szintjein teljesítenek nagyon jól. Másrészt az volt a probléma, hogy megsérült a combine-on a 40 yardos futásnál, ami miatt hiányoztak a mért eredményei, így bár a game tape megvolt a legitim borderline első körös buzzhoz (bár olyat se láttam leírva senkinél, hogy "a meccsfelvételek alapján ez a srác első körös is lehetne"...), viszont az ehhez szükséges pontos atlétikai mutatók hiányában - ergo mivel nem volt úgymond combine winner - értelemszerűen a draft médiában nem kezdték el hype-olni. Holott az a meccsfelvételekről is leszűrhető, hogy baromi atletikus (csak ha valaki erre rá akar kontrázni, vagy próbálja magát meggyőzni ennek ellenkezőjéről, akkor megint elő lehet venni az FCS faktort, mondván ott ilyen szempontból is könnyebb kitűnni a tömegből), a combine előtti hírekből arra lehetett számítani, hogy dominálni fog a tesztek során, csak hát ugye közbejött az a sérülés. Így aztán a médiában sokáig "fringe Day 2 prospect" státuszban maradt, de az idő előrehaladtával azért fokozatosan nőtt az ázsiója, igaz egy nappal a draft előtt is még csak azt írták róla, hogy "he could reportedly go as soon as the second round". Nem kevesebb, mint 20 privát workouton vett részt (sőt volt olyan csapat, amelyiknek nemet kellett mondania, annyira sűrű volt a programja), ezeken nyilván - mint a mellékelt ábra mutatja 😊 - bizonyította azt, amire a combine-on a nagyközönség előtt nem adatott lehetősége, azaz hogy atletikusság szempontjából is minden rendben van nála, így aztán draftolták is az első kör határán. Még egy kis adalé: a Senior Bowlon azért volt dolga top competitionnel, és mind az edzéseken, mind magán a meccsen kiemelkedőt nyújtott.

Egyetértek Hörivel, húztatok egy ultraproduktív, fun-to-watch játékost (azt még nem említettem, hogy állítólag nagyon jó karakter is), akiből jó esetben Lavonte David kaliberű WLB és a jövő Colts-védelmének egyik oszlopos tagja lehet. Szerintem egyébként már újoncként sem fog neki gondot okozni, hogy all-down linebackerré váljon. Szurkolni fogok neki, már csak azért is, mert GM játékban én húztam, ráadásul megelőlegezve neki a bizalmat, hogy a workoutokon mindenkit biztosít arról, hogy mennyire atletikus, bátorkodtam top 20-ba sorolni a BPA boardomon; a draft process végére nálam már Evanst is megelőzve negyedik legjobb off-ball linebackerként volt számon tartva (ezek után 2/27-nél ajándék volt 😊 ).
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na a 2. kör végén javítottátok az előtte lévő DE-húzást 😊

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
coltman
Nekem a Bryant-es válasz úgy jött le, hogy az egyik pöcs újságíró benyögte, Ballard meg egy kis Bryant körbeszopás után "we'll see". Rohadtul nincs tervben az ő idehozatala.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen mennyiségű picknél ez benne van, ez már majdnem statisztikailag értékelhető darabszám. 😊

Nekem még emészteni kell kicsit, mert az első kör utáni este úgy éreztem közel egy tucatnyi első körös képességű prospect lehet még bent, a második kör elején emiatt nagyott durranthatunk. De aztán azoknak akikre gondoltam, a többsége maradt, csúszott, nem volt értük roham Hurst ki se ment például. Landry igen, de ugye jöttek az egészségügyi hírek róla, Jackson / Oliver csúsztak nem csak nálunk, és nem értem miért. Szóval valószínűleg eleve rossz volt az "értékbecslésem". Ja, és volt néhány futó és elkapó is abban a közel tucatban. Az ő elszalasztásukat nem sajnálom.

A tegnapi nap fényében arra leszek kíváncsi, hogy Simonnak milyen szerepet szánunk. Éppen pár napja nyilatkozta Ballard, hogy DE-ként számítunk rá. Most viszont van Sheard, Basham és a két ifjonc is, akik mindegyike sokkal inkább 4-3 edge alkat. Sőt Lewis még beljebb is küldhető 3. downokban. Sajnálnám, ha pont Simon lenne az odd man out, mert egyébként remek kis játékos.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez eléggé vintage 2. nap lett, szerintem a megszokott fele-fele lesz, aki bejön és aki nem...

Leonard az egyetlen, akinek nagyon tudok örülni. Ha annak idején, 18 évesen komolyabban veszik és nem temetik el az FCS-be, akkor sokkal ismertebb játékos lehetett volna, de a tudása így is bőven jó. Örökmozgó, ezer tackle-t várok tőle.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én a WR és RB hanyagolása miatt nem bánkódom. Most ugyan egy extra jó RB classból húzhattunk volna egy fiatalt aki sok évre megoldhatta volna a kérdést, de egyrészt én nem írnám le Matt Jones-t és Turbint (Ballard folyamatosan emlegeti Matt Jonest, szerintem nagyon kedveli), másrészt az RB az a poszt amit júliusban is simán meg lehet oldani. Pl. C.J. Anderson, hogy mondjak egy random nevet aki elérhető. A WR hasonló. Medolgható draft után is. Nem csak Dez jöhet szóba. Brandon Marshall, Eric Decker, Inman, Michael Floyd, stb. is elérhető. Aiken is visszahozható még vetminért ha arról van szó. Egyébként is az az érzésem, hogy idén annyi 2TE setet tolunk, hogy igen gyakran csak 2 WR lesz a pályán. Chester Rogers ha nem sérült van olyan jó mint Moncrief.

Én egyedül Josh Jacksont sajnálom. Én biztos, hogy őt vittem volna második guard helyett. Hozzátéve, hogy nem tudom Ballard mit gondol a Desir / Moore vonalról. Azt tudom, hogy Desirt nagyon kedveli (kb. annyiszor emlegeti név szerint mint Matt Jonest, kb állandóan), lehet, hogy nála a CB nem akkora need mint a második OL, de nálam ez amíg nem látom a pályán fordítva van/volt. A Mewhort/Haeg/Good/Slauson négyest gondoltam olyan jónek és mélynek, hogy ne kelljen melléjük egy first tier OG-t húzni Nelson után, a CB posztot meg úgy is vékonyoltam, hogy Desir is és Moore is kifejezetten tetszettek bemutatkozóként.

A reach/steal kérdéssel nem foglalkozom, amíg az nem valami ordas nagy reach. Amiből akadt egyébként nem is egy, de szerencsére nem nálunk. Ha pl. Leonardot reachnek veszem, akkor kb. a csapatok fele még nagyobbat reachelt, mert 25 játékost húztak aki Leonard mögött volt a konszenzusos board(ok)on. Semmi értelme ezzel foglalkozni. Leonard 4./5. legjobb off ball LB prospectje attól függően hogy Leonardot vagy Evanst teszem-e 4.-nek. (Ami attól is függ hogy kitől mit várok, milyen rendszerben kell játszania.) Az ötből négy kiment az első kör első két harmadában, csak Leonard maradt már bent. Nem lehetett halogatni, mert az első öt után elég nagy távolság van a következő tierhez képest. Igazság szerint ugyanez a helyzet Branden Smithnél is, ő is még az első tier inside OL-jében van, és ha őt nem húzza ki Ballard, a következő tier elég sokkal lejjebb van, szóval ha akartak még egy belső falembert (esetleg RT-t) akkor azt itt kellett kihúzni, ha nem developmental projectet akartak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
coltman
Lassan ott tartunk, hogy tényleg el kell hozni, mert eddig nem úgy tűnik, hogy a draft megoldja a wr posztot.

több mint 5 éve
deleted account 1 758
A draft utáni menetre kíváncsi leszek, a Dez Bryant-es kérdésre a "we'll see" jött vissza mint válasz, ergo benne lehet a pakliban, hogy nálunk köt ki - ugye AP meg Bryant volt a példa a karakterre. Cap space van bőven, és 2-3 évre el tudnám képzelni, ha nem primadonnáskodik, és lenne egy újabb Red Zone target Lucknak.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Tetszett ez a press conf. Szarrá töltjük az OL-t meg a DL-t részemről nincs ezzel probléma.