Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Nelson elfoglalja a kep felet.


Stez
Tipikus Ballard draftclass, tele fehér értelmiségivel. 😀
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nelson elfoglalja a kep felet.


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bennie Fowler, Denver. Tök jó kis elkapó, de nem tudták rendesen kihasználni. Most elment Chicagoba, kíváncsi leszek, hogy Nagy / Trubisky mit tud vele kezdeni.

Remélem Reich is komolyan ráfókuszál Lucknál a best target is the open target-re, hogy ne erőltessen senkit lehetőleg. Manning ebben (is) különleges volt, ő bárkiből elitnek látszó elkapót faragott ... egyszerűen azért, mert használta, ha már a pályán van. 😊
peterk2005
Mert Manning ugy latott a palyan, mint az NFL-ben kb. egyetlen iranyito sem, raadasul olyan gyorsan járt a szeme célpontrol celpontra, hogy a negyedik szamu targetet mar akkor eszrevette uresen, amikor egy atlagos iranyito meg az elso vagy a masodik celpontot keresi a szemevel.

De attol meg o is rogton Harrisont kereste mindig, aztan Wayne-t, es igy sorba, abszolut erezheto volt, hogy kiben bizik jobban es kiben kevesbe. Ebben egyebkent Luck eleinte Wayne-t illetoen makacskodott, allandoan fele dobalt mindent, de mikor Wayne megserult, majd visszaesett, onnan jott Hilton, viszont idenyrol idenyre erzodott, hogy Luck ebben fejlodik, turelmesebb, kelloen megnezi a celpontjait es nem csak a kedvencet erolteti.

De amugy meg meg mindig tojok egyelore ezekre a dolgokra. Eloszor Luck legyen teljesen egeszseges, birja rendesen a tropat es a karja is a regi legyen. Eleg sok iranyito baszott ra, hogy a vallserulese utan erotlenek lettek a dobasai es igazabol a karjuk sem volt mar ugyanaz.

En is bizakodom, de nyilvan amig nem latom a faszit a palyan, egy eles meccsen, amikor ott van szukseg ra es latom, hogy tokeletes allapotban van, addig bennem lesz a para es a felsz.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Bennie Fowler, Denver. Tök jó kis elkapó, de nem tudták rendesen kihasználni. Most elment Chicagoba, kíváncsi leszek, hogy Nagy / Trubisky mit tud vele kezdeni.

Remélem Reich is komolyan ráfókuszál Lucknál a best target is the open target-re, hogy ne erőltessen senkit lehetőleg. Manning ebben (is) különleges volt, ő bárkiből elitnek látszó elkapót faragott ... egyszerűen azért, mert használta, ha már a pályán van. 😊
peterk2005
Abban se vagyok tuti hogy megéri az 53-as keretet. Hirtelen megváltozott a tavaly ligaalja elkapósor...

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bennie Fowler, Denver. Tök jó kis elkapó, de nem tudták rendesen kihasználni. Most elment Chicagoba, kíváncsi leszek, hogy Nagy / Trubisky mit tud vele kezdeni.

Remélem Reich is komolyan ráfókuszál Lucknál a best target is the open target-re, hogy ne erőltessen senkit lehetőleg. Manning ebben (is) különleges volt, ő bárkiből elitnek látszó elkapót faragott ... egyszerűen azért, mert használta, ha már a pályán van. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account 1 758
The latest player to catch the attention of Ballard and his new coaching staff is big bodied wide receiver Kayaune Ross. He is 6’5”, 223 lbs. and ran a 4.59 40-yard dash at his Pro Day. He will be joining a receiving group with six other players that are 6’2” or taller -- as a part of a very clear focus to add size to the position in Indianapolis.

Ballardék nem bízzák a véletlenre a RZ O-t. Videók alapján baszott nagy keze van a csávónak, simán húzott le egykezeseket, szóval ha egy basic szintet bele tudunk nevelni, akkor jó kis célpont lehet belőle RZ-ban.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Cardinals most szerzett cornert 6. korert. Nuku ar, de ezzel valahogy nem hinnem, hogy Breelandert is mennenek. Szerintem Breelandnek a Colts sem ajanlott eleget es mashova ir majd ala gondolom, de az biztos, hogy jelenleg a „rivalisok” kozul en az Arizonat kihuznam.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Az szinte biztos, hogy ez a csapat nem a liga legutolsója.
peterk2005
Ha Luck van, ez a csapat a csoportot is megnyerheti, ha Luck nincs, ez a csapat keretet tekintve boven a legrosszabbak kozott van. Hogy utolso-e, az lenyegtelen, mert a bottom 3-5 kozott mar valoban aprosagok, serulesek dontenek.

De itt a kerdes Luck. Es nem az, hogy mennyire lesz rozsdas, mert egy rozsdas Luckkal sem kell aggodnunk. A kerdes az lesz, hogy a valla mennyire birja a dobalozast, a terhelest, az eles helyzeteket, mert mindenki ott fogja utni, ahol a legjobban faj.

Nem veletlenul velekednek rengetegen ugy, hogy Andrew Luck karrierje veget ert es honapokon belul kiderul a palyan, hogy o mar sosem lesz a regi es nem birja a valla a profi szintet.

Es amig nem latjuk eles meccsen dobalni, mindaddig nyitott lesz ez a kerdes es elsosorban ettol kell felni, nem attol, hogy mennyire lesz rozsdas. Legyen az, kakalom le, csak birja a valla.
Stez
Luck sérüléséből chad panningotni vagy drew breesi történet kerekedik ki a végére. Elég lett volna ennyit írnód a kisregény helyett 😛 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért a SB elvárás, meg a 8-8 között van még 1-2 lépcsőfok
coltman
Konkrétan 1 győzelem + jó formaidőzítés 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Power rankingre példa : Tavaly 20. helyen kezdte Elliot Harisonnál az Eagles, szóval még PO-ba juthattak volna 😉

Ütközésnél meg bármi sérülhet, azért a LB ütközései Lucknak szinte bármit tudtak erodálni a testében. És láttam élőben, amiről beszélgetünk Luck esetében - lófasz kis semmiség, kb mint egy 200 HUF-os, akkora az egész rész, és kb milliméter az, ami a porc széle, és amit elvileg műtöttek. Plusz a váll nincs körbevéve olyan sok izommal, zsírral, egyéb dolgokkal, mint mondjuk a törzsben előforduló dolgok, szóval sajna könnyebben tudják a külső hatások befolyásolni.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én sem tartok különösebben Lucknál a rásérüléstől, feltéve, hogy Reich-ék beszélnek a fejével (vagy maga rájött a másfél év alatt), hogy nem éri meg linebackernek képzelnie magát. Azért nem véletlen, hogy Luck, Wentz, Watson, Mariota, (Rodgers, Roethlisberger) sérülnek le inkább a ligában és nem a közel negyven éves Brees, Brady, stb. Biztos, hogy nem azért van így, mert 40 évesen is jobb a fizikai állapotuk, mint a huszonéves fiataloknak. Egyszerűen, ha Wentz továbbra is azt csinálja amit csinált, ő is ki lesz ütve rendszeresen. Wilson kész csoda, hogy még bírja.

Szóval minden Luckon múlik. Ha benőtt a feje lágya, és elfelejti a herozást, negyven éves koráig is játszhat. Ha nem, akkor előbb-utóbb újra fog jönni egy sérülés, akár volt baj a vállával akár nem.

Az impacttal kapcsolatban viszont Stezzel értek egyet. Egy elit közeli (szvsz a jó Luck már az) QB simán playoff csapatot tud csinálni szinte bármilyen rosterből. A Coltsból is. Persze azért kell hozzá egy nagyon jó edzői stáb is. Szar stábbal a QB is szél ellen pisál. Emellett szerintem a lemaradásunkból is sokat hoztunk már be. Tehetségben ez a roster egyáltalán nem olyan rossz, mint ahová sorolják. Csak egyszerűen nagyon fiatal és nincsenek benne "nevek". Mint a pro bowl szavazásnál. Ott is a nevekre voksolnak sokan. A power rankingnál is inkább a neveket nézik, nem a potenciális v. várható teljesítményt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért a SB elvárás, meg a 8-8 között van még 1-2 lépcsőfok, legalábbis a win-now én olvasatomban nem azt jelenti, hogy SB a cél, hanem hogy PO-ba visszatérjünk, és ne negatív szezont toljunk. Ebben én nem látom a kamut.
coltman
szerintem Luck-kal sem reális egy viszonylag már erős csoportban sem a PO sem a 8-8.
tegnap néztem egy Power R-t (tudom sok szart nem de akkor is) és mint a 3 ellenfelünket a legtöbbet top16-ba azaz első felébe ha úgy tetszik PO csapatnak tartják.

másik téma. Luck válla rendben lesz, szerintem ez nem kérdés. hogy a szezonkezdetre vagy később azt nem tudom.

felvetődött bennem: azért nem talált még csapatot murray mert nagy az igénye? vagy csak zone block sémában tartják fitnek? mert engem azért zavar h Mack az első számú futónk. tudom az h draftoltunk 2-t az mutatja ide nem kívánunk már lőni senkit, de szerintem az elmúlt év is mutatja h van még a tankban
Miska84
Szerintem meg boven realis.
Mert ennyit ad egy allat iranyito. Kevesebbet van a palyan a vedelem, nem farad el annyira, igy meg egy papiron ritka fos egyseg is ossze-osszekaphato fontos playek erejeig. Az ellenfel vedelme farad, egyre sebezhetobbe valik. Egy jo kube mellett a futojatekra is nagyobb hely marad, mert nem lehet szigoruan arra raallni es tomni a boxot.

Egy jo kube mindenre es mindenkire kihat es felelmetes, hogy milyen plusz van a posztban ebben a sportagban. Luck evekig azt csinalt a liga egyik legjobb vedelmevel, amit csak akart, akar volt Watt, akar nem volt Watt.

Luck a rettegett seattle-i vedelemmel is azt csinalt, amit akart. A denverit is szetszopatta, nem is egyszer. Tul van spilazva szvsz ez azert.

Ha a csavo valla birja, akkor igenis tartom, hogy megnyerhetjuk ezt a csoportot, Watson ide vagy oda, egyre jobb Titans ide vagy oda, brutal Jaguars-defense ide vagy oda.

Murray miert FA? Azert, mert Bryant is. Nem a tudasukkal van gond, hanem Murray is egy egoista karakter, akit azert nem konnyu minden esetben kezelni. Nem egyszer hangoztatta, hogy neki iksz cipeles kell es egyebek. Az ilyet nyilvan nem kedvelik az edzok, Murrayben meg szerintem annyit mar nem latnak, hogy stabilan odarakjak kezdonek, emellett gondolom az igenyei sem epp a veteren minimumhoz kozelednek.

Breeland sajnos szerzodes nelkul tavozott, en remelem, hogy alair ide, mert rohogve #1, de legrosszabb #2 lenne a csapatnal, de kezdo, az fix. Arizonaban nem vagyok biztos ebben, de ott a #2 helyert kuzdhet PP masik oldalan.

Azt irtak, hogy teljesen rendbe jott egyebkent, ha pedig ez igaz, akkor toronymagasan a legjobb elerheto corner a piacon. Oriasi erosites lenne azert szamunkra, en nagyon birnam. Meglatjuk, gondolom ha valoban rendben van, akkor azert egyelore kivar, mert akkor evi 5-7 milliot kapni fog valahol, kerdes, Ballard tett-e neki ajanlatot es ha igen, akkor mennyit.

Ugye a Panthershez evi 8 millioert irt ala, ennyit nem hiszem, hogy megkap mostmar, de 1-2 millioval kevesebbet meg igen.

több mint 5 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
2012-ben konkrétan bottom 5 környékén voltunk rangsorolva, de volt ahol tök utolsónak. Szóval jó buli tippelgetni, meg PR-t csinálni, de sokat nem jelent 😉 És ott is komplett új védelem, új séma volt, ráadásul mindkét oldalon.

Luck vállánál meg szerintem akkor fogunk először beszarni, amikor majd ütközik egy nagyobbat.
coltman
egyikkel sem értek egyet (mivel nem Stezt idéztem ezért ezt kicsit furcsa leírni 😊 )
ezek a vállsérülések tipikusan nem azok amelyek kiújulnak egy ütéstől. persze rá lehet mindenre sérülni. neki valami annyira el lett baszva a műtéttel mintha egy magyar lepratelepen műtötték volna. vagy a rehab vagy valami. ha egyszer rendbe jön akkor szerintem hibátlan lehet korlátlan ideig. biztos vagyok benne ha látjuk még a pályán akkor nem lesz baja többet ezzel. az már kérdés h lesz-e olyan a dobómozdulat, nem fog-e félni menekülni stb.

a másikra: azért ne hasonlítsuk azokat az éveket a mostanihoz. akkor volt olyan szezon (pontosan nem tudom melyik) amikor több győzelmünk volt mint a másik 3nak együtt. ami kb lehetetlen. a másik kedves stat. Pagano vs AFC South kb 21-3, vs other teams 20-20.
most meg adtunk két csapatot az AFC legjobb 4 csapatába.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Azért a SB elvárás, meg a 8-8 között van még 1-2 lépcsőfok, legalábbis a win-now én olvasatomban nem azt jelenti, hogy SB a cél, hanem hogy PO-ba visszatérjünk, és ne negatív szezont toljunk. Ebben én nem látom a kamut.
coltman
szerintem Luck-kal sem reális egy viszonylag már erős csoportban sem a PO sem a 8-8.
tegnap néztem egy Power R-t (tudom sok szart nem de akkor is) és mint a 3 ellenfelünket a legtöbbet top16-ba azaz első felébe ha úgy tetszik PO csapatnak tartják.

másik téma. Luck válla rendben lesz, szerintem ez nem kérdés. hogy a szezonkezdetre vagy később azt nem tudom.

felvetődött bennem: azért nem talált még csapatot murray mert nagy az igénye? vagy csak zone block sémában tartják fitnek? mert engem azért zavar h Mack az első számú futónk. tudom az h draftoltunk 2-t az mutatja ide nem kívánunk már lőni senkit, de szerintem az elmúlt év is mutatja h van még a tankban
Miska84
2012-ben konkrétan bottom 5 környékén voltunk rangsorolva, de volt ahol tök utolsónak. Szóval jó buli tippelgetni, meg PR-t csinálni, de sokat nem jelent 😉 És ott is komplett új védelem, új séma volt, ráadásul mindkét oldalon.

Luck vállánál meg szerintem akkor fogunk először beszarni, amikor majd ütközik egy nagyobbat.
több mint 5 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Azért a SB elvárás, meg a 8-8 között van még 1-2 lépcsőfok, legalábbis a win-now én olvasatomban nem azt jelenti, hogy SB a cél, hanem hogy PO-ba visszatérjünk, és ne negatív szezont toljunk. Ebben én nem látom a kamut.
coltman
szerintem Luck-kal sem reális egy viszonylag már erős csoportban sem a PO sem a 8-8.
tegnap néztem egy Power R-t (tudom sok szart nem de akkor is) és mint a 3 ellenfelünket a legtöbbet top16-ba azaz első felébe ha úgy tetszik PO csapatnak tartják.

másik téma. Luck válla rendben lesz, szerintem ez nem kérdés. hogy a szezonkezdetre vagy később azt nem tudom.

felvetődött bennem: azért nem talált még csapatot murray mert nagy az igénye? vagy csak zone block sémában tartják fitnek? mert engem azért zavar h Mack az első számú futónk. tudom az h draftoltunk 2-t az mutatja ide nem kívánunk már lőni senkit, de szerintem az elmúlt év is mutatja h van még a tankban

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Az szinte biztos, hogy ez a csapat nem a liga legutolsója.
peterk2005
Ha Luck van, ez a csapat a csoportot is megnyerheti, ha Luck nincs, ez a csapat keretet tekintve boven a legrosszabbak kozott van. Hogy utolso-e, az lenyegtelen, mert a bottom 3-5 kozott mar valoban aprosagok, serulesek dontenek.

De itt a kerdes Luck. Es nem az, hogy mennyire lesz rozsdas, mert egy rozsdas Luckkal sem kell aggodnunk. A kerdes az lesz, hogy a valla mennyire birja a dobalozast, a terhelest, az eles helyzeteket, mert mindenki ott fogja utni, ahol a legjobban faj.

Nem veletlenul velekednek rengetegen ugy, hogy Andrew Luck karrierje veget ert es honapokon belul kiderul a palyan, hogy o mar sosem lesz a regi es nem birja a valla a profi szintet.

Es amig nem latjuk eles meccsen dobalni, mindaddig nyitott lesz ez a kerdes es elsosorban ettol kell felni, nem attol, hogy mennyire lesz rozsdas. Legyen az, kakalom le, csak birja a valla.
Stez
Mint Schrödinger macskája. Csodálom, hogy erre a vonalra még az amerikai sajtó nem kötött rá valahogy 😀

Ja btw, Body kiállításon megerősítésre került, hogy porcok/ízületek vérellátása alacsony, gyógyulásuk nehézkes.

Szerkesztette: deleted account
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Azért a SB elvárás, meg a 8-8 között van még 1-2 lépcsőfok, legalábbis a win-now én olvasatomban nem azt jelenti, hogy SB a cél, hanem hogy PO-ba visszatérjünk, és ne negatív szezont toljunk. Ebben én nem látom a kamut.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az szinte biztos, hogy ez a csapat nem a liga legutolsója.
peterk2005
Ha Luck van, ez a csapat a csoportot is megnyerheti, ha Luck nincs, ez a csapat keretet tekintve boven a legrosszabbak kozott van. Hogy utolso-e, az lenyegtelen, mert a bottom 3-5 kozott mar valoban aprosagok, serulesek dontenek.

De itt a kerdes Luck. Es nem az, hogy mennyire lesz rozsdas, mert egy rozsdas Luckkal sem kell aggodnunk. A kerdes az lesz, hogy a valla mennyire birja a dobalozast, a terhelest, az eles helyzeteket, mert mindenki ott fogja utni, ahol a legjobban faj.

Nem veletlenul velekednek rengetegen ugy, hogy Andrew Luck karrierje veget ert es honapokon belul kiderul a palyan, hogy o mar sosem lesz a regi es nem birja a valla a profi szintet.

Es amig nem latjuk eles meccsen dobalni, mindaddig nyitott lesz ez a kerdes es elsosorban ettol kell felni, nem attol, hogy mennyire lesz rozsdas. Legyen az, kakalom le, csak birja a valla.

több mint 5 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
kicsit én is úgy látom h Reich által mondott win-now üzemmód, azaz nem építkezni akar hanem nyerni azonnal sok meccset, az csak kamu, látszik mindenen h itt idén nem akarunk még SB nyerni.
1. a szerződések fejnehezek, azaz most meg van fizetve egy FA és pár évig "olcsóbban "fog focizni (vagy nem mert kb 0 DM-val kivágható) és lesz cap pár minőségi erősítésre 2019-20-ban. tudom h nem sok FA jött, de Autry példaként említhető
2. egy D átállás sosem egyszerű, nem megy 1 év alatt, főleg egy tampa 2 féle D, ami óriási fegyelmet, sebességet követel meg. nem beszélve arról h eberflus sem egy Dungy, lehet nem is jó választás. szerinte legkorábban jövőre lehet 8-8-as mérleg, és esetleg verseny a csoportért. idén nem várok csodát, és szerintem Ballard sem. sőt ha reális akarok lenne akkor hosszú évek mire egy ilyen D összeáll. akkor viszont lehet vele SB-t is nyerni

ez a védelem az elején lehet még vakabb lesz mint tavaly sokszor. de ezt vállalta a GM és a tulaj is.

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Csoport riválisoknál egy dolgot nem szoktam érteni, hogy tavaly elment oda a Jags ahova, és simán húzzák tovább a dolgot, hogy akkor idén is, és eddig 1-2 ember volt csak aki megjegyezte, hogy az a mázli, hogy tavaly gyakorlatilag nem volt komoly sérültjük azért nagy valószínűséggel nem fog idén is bekövetkezni.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az szinte biztos, hogy ez a csapat nem a liga legutolsója. Az NFL-ben sokkal kisebbek a különbségek, mint az ejró fociban például. Egy playoff és top5 draftoló csapatot sokszor csak pár így vagy úgy eldőlt meccs választ el.

Viszont egyelőre a bizonytalansági faktor is nagy. Tavaly legalább az edzők és a rendszer ismert volt, de most minden új. Még Luck is az lesz. Nem tudni mennyire lesz rozsdás és mennyi idő mire újra játékba lendül. És az új játékrendszer is tele van kérdőjellel. Offense oldalon bizakodó vagyok, szerintem ott jobbak leszünk, de a defense-ről nem tudom mit gondoljak. A tampa 2 és zóna számomra egyik sem cseng túj jól, de majd meglátjuk.

És persze a csoport riválisok. Bármelyiknél meg tudnám indokolni, hogy miért lesz jó, de azt is, hogy miért nem. De mindegy is, amíg nem vagyunk bajnokesélyesek, addig én azt fogom nézni, hogy a) mi van Luck-al, b) hány fiatalt sikerül találni és beépíteni akik a következő években meghatározók lehetnek. Ha ebben a kettőben sikerül előre lépni, akkor már nem veszett el az év.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A probléma nem azzal van, hogy Ballard nem tett eleget az elmúlt bő 1 évben. A probléma azzal van, hogy a Jax-Texans-Titans bő 2-3 éve van jó úton. Ha a tavalyi Jaxben lett volna egy Luck kaliberű QB, de akár "csak" egy Alex Smith (Luck sztem clutchabb, de szép szó 😀), akkor kb nincs aki megállítja őket. Hál'istennek a Jaxnél idén is Borszesz lesz valszeg a kezdő, de a Texansnál ha Watson hasonló játékot tud hozni, ne adj isten még fejlődik is, akkor lesz ám itt baj. Össz rosterre sztem top 20-15 között lehetünk jelenleg (egy jó Luckkal, nélküle még mindig bottom 5-8, a sok új tag még nem tett le semmit a pályán nálunk, ezt ne feledjük), de ha a csoportmeccseken nem hozunk egy min 3-3at, akkor a PO idénre álom marad csak.
Nagyon várom az idei szezont (melyiket nem? 😀), meg már kb a jövő évi draftot, ahol Ballard elkezdhet skill posikra is elöl húzni ^^

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Kicsit összegezve miért vicces a dead last besorolás sok szakértőtől :

“Under the first category, it feels like the Indianapolis Colts are right there, if Andrew Luck is healthy. Even though he hasn’t played football in over a year, he seems to be on track for training camp this season.

Chris Ballard spent his first two offseasons continuing to churn the roster. He spent his first five draft picks on trench players.

The Colts were leading to start the fourth quarter in nine games last season! Poor play calling and being conservative cost the team. Add in Luck and a new coaching staff led by Frank Reich, who was anything but conservative as the Eagles offensive coordinator, and the Colts will be improved.

When you have a franchise quarterback, that is one of the ultimate X-factors in sports. Luck has shown before that he can take terrible rosters deep into the playoffs, and this is the most speed and athleticism that the roster has had since Luck was drafted. Whether you think Luck will be physically depleted or not when he returns (he won’t), he’ll still have Andrew Luck’s brain. Remember that Peyton Manning was completely physically depleted and still helped lead the Denver Broncos to a Super Bowl victory. It wasn’t all the defense either, as we’ve seen from the offensive struggles they’ve had since Manning retired.

Reich and his staff should also be a big boost to the Colts like we saw last year with Sean McVay in Los Angeles with the Rams. It wouldn’t take much to improve the Colts’ coaching, as it was arguably the main hindrance in recent years outside of a lack of talent. As Schwartz pointed out, the Colts had the lead going into the fourth quarter nine times yet won just four games. It would be hard to imagine Reich’s staff being even half as questionable as Chuck Pagano’s.

Last is just the complete difference in talent that the Colts have now as opposed to a couple of years ago, thanks to Chris Ballard. They now have three first-round picks and a second-rounder on the offensive line, all under 30 years old. I can’t imagine the line won’t be at least adequate moving forward. The Colts have some promising young pass rushers behind a couple of quality veterans, and they have one of the game’s bright, young defensive stars in Malik Hooker. The average age of the roster is down from one of the oldest to one of the youngest. It’s a much more athletic group now. If you held up the pre-draft web graphs of the current players to players from two or three years ago, it would be night and day.

Whether the Colts do actually turn it around and finish above .500 or make the playoffs in 2018, I guarantee that the product on the field and the sideline will be much more promising rather than demoralizing.


Most csak azt nem tudom, hogy ennyire rövid a memóriájuk (akkor inkább kavintont kéne elkezdeni szedni), vagy ennyire menő lett a Coltsot lehúzni? Persze ha így alkotunk nagyot még viccesebb lesz 😉
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mármint Arizonából

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ballard a zsebemben van. A pali issza a szavaimat. Csak Breeland ne tavozzon szerzodes nelkul.