Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bocsánat, kicsit offtopic lesz a kérdésem, de tudtok valamit Luckról? Annyit olvastam csak, hogy még mindig nem dobál, de ennél érdekelne valami konkrétabb/kézzel foghatóbb infó.
Könyvet már láttam olvasni jobb kézzel, mit csinált még?
akdestroyer
Valoszinuleg kurva sokat maszturbal, mert lassan akkora karja van, mint Landrynek.
Stez
Majd, ha Josh Gordon szintjén van, talán jelentkezhet

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bocsánat, kicsit offtopic lesz a kérdésem, de tudtok valamit Luckról? Annyit olvastam csak, hogy még mindig nem dobál, de ennél érdekelne valami konkrétabb/kézzel foghatóbb infó.
Könyvet már láttam olvasni jobb kézzel, mit csinált még?
akdestroyer
Valoszinuleg kurva sokat maszturbal, mert lassan akkora karja van, mint Landrynek.

több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Bocsánat, kicsit offtopic lesz a kérdésem, de tudtok valamit Luckról? Annyit olvastam csak, hogy még mindig nem dobál, de ennél érdekelne valami konkrétabb/kézzel foghatóbb infó.
Könyvet már láttam olvasni jobb kézzel, mit csinált még?
akdestroyer
Reich szerint "nagyon közel van ahhoz, hogy végre teljes értékű edzést végezzen"

 www.colts.com/video/the-snap-ota-s-week-2-icymi 1:45 körül kioszt amúgy egy passzt 😀

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Bocsánat, kicsit offtopic lesz a kérdésem, de tudtok valamit Luckról? Annyit olvastam csak, hogy még mindig nem dobál, de ennél érdekelne valami konkrétabb/kézzel foghatóbb infó.
Könyvet már láttam olvasni jobb kézzel, mit csinált még?

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem fogsz. Sem te, sem mas. Nem veletlen, hogy az itteni aktivitasom az elmult honapokban toredekere csokkent. Nincs idom es kedvem sem itt szorakozni mar egy ideje, es igazabol a kovetkezo egy evben szerintem ugy is szepen fokozatosan eltunok majd a forumrol. Most hogy ez itt tortenik meg vagy mashol, szamomra teljesen mindegy.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem ebbe a topikba kellene irnom, de en az elmult 2-3 hetben egyaltalan nem ertem ra, arra se hogy akar napi1x csak a Colts topikra ranezzek... En szemely szerint maradni fogok itt, ezt szoktam meg, itt van tobb tucat ember akik miatt jartam napi szinten akar tobbszor is. Peterk a Colts/Altalanos temak/Politika topikban talalkoztam altalaban az irasaiddal, es sajnalom, hogy "lelepsz innen". Lehet majd egy ido utan regelek oda is, de egyelore megvarom, hogy ki megy/ki marad az itteniekbol. No homo, nem arrol van szo, h csak miattad nem megyek, mert mennek (tovabbra is, nuku buzulas!). De inkabb megvarom, hogy lecsendesedjen (+ a sajat eletem is, hogy legyen ilyenekre idom 😀 ) a dolog.
Az FK-nak FD-nek, 120 yardnak meg respect azert amit csinalnak (hatalmas szerepet toltenek be az itthoni NFL/amerikai foci fanok taboranak boviteseben, okitasaban, foleg azoknal, akiknek nincs pl. nyelvtudasa/hozzaferese). Neha olvasom oket, de (gondolom sokadmagammal egyutt, akiknek megvan hozza az angolja) a hireket/barmilyen tartalmat kb csak kulfoldi oldalakrol (twitter foleg) fogyasztom, nekem ez a forum pont arra (volt) jo, hogy ezeket a dolgokat amiket olvastam hallottam, itt megvitassam, felhozzunk erdekes temakat, ki mit szeretne a csapattal kapcsolatban, ki miert utalja epp a Patset (no offense Pats fanok!), stb stb. De ket hasonlo dolognak egymas mellett sok ertelmet nem latom (ket magyar Colts forum pl), mert egyszeruen sztem nincs akkora igeny ra, nincs annyi ember, hogy olyan aktivan porogjenek napi szinten, mint itt ment. Aztan lehet a bowl.hus Colts topic lesz ami ebbe belebukik, nem az uj.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az FD minek a rövidítése?
Baba Yaga
Nem írom be a linket direktben, mert ezért tegnap még törölték itt a leveleket,szerintem még most is. Úgyhogy csak utalva, talán azt lehet. Fórum az eleje, aztán first-down, aztán hu.

Egyébként mi az oka a "kivándorlásnak"?
szampi#33
Olvasd végig az NFL csevegőt az elmúlt hétről, ha képbe akarsz kerülni. Hosssszúúú lesz. 😊

Igen röviden: Bő egy hete azzal fogadott a fórum, hogy bezár a bazár, a bowl.hu megszűnik, mert a tulajával nem lehet kiegyezni. A szerkesztők testületileg átköltöznek egy másik helyre (fűzővel kifelé), a fórumozókat pedig az ott létrehozott fórumba irányították. Aztán megjelent a tulaj és közölte, hogy dehogy szűnik, marad. Viszont letiltott adminokat, korlátozott usereket, postokat törölt meg hasonlók. Az új helyről meg kiderült, hogy rosszabb a fórumja mint egy gulag túra. Ezt látva néhány tucat törzstag (beleértve engem is) összefogott, hogy nekik kell egy jó fórum, és akkor csinálnak maguknak egyet ahova menni lehet. Ez lett ez az új fórum.

Aztán kb. másfél hét oda-vissza után mára kiderült, hogy a szerkesztők és a tulaj mégis kibékültek. Vagy nem ők, hanem mások, ez nem teljesen világos. Ovasd el a közleményüket.

Nekem mindenesetre 2 hely sok, és oda ment az a 100-150 ember akik miatt elsősorban a fórumra jártam. Legalábbis a nagy részük.

Stez: fogok én még hiányozni neked, ha nem lesz kit b*sztatni. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok, én elköltöztem (a FD fórumra). Nem lesz energiám több helyre írogatni. Azok a colts fanok akik szintén oda költöztek, őket ott fogom bosszantani, de ők ezt már tudomásul vették. 😊

Akik pedig itt maradnak (vagy az FK-ra mennek vagy tudomisén) azoknak továbbra is jó szurkolást. Jó volt veletek, go Colts!
peterk2005
HALA EGNEK! <3

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Ha nem jön össze a comeback, Lucknak lesz egy B opciója:

 twitter.com/AdamSchefter/status/1003988581310959617
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Srácok, én elköltöztem (a FD fórumra). Nem lesz energiám több helyre írogatni. Azok a colts fanok akik szintén oda költöztek, őket ott fogom bosszantani, de ők ezt már tudomásul vették. 😊

Akik pedig itt maradnak (vagy az FK-ra mennek vagy tudomisén) azoknak továbbra is jó szurkolást. Jó volt veletek, go Colts!
peterk2005
Az FD minek a rövidítése?
Baba Yaga
First Down fórum.

Egyébként mi az oka a "kivándorlásnak"?

több mint 5 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 504
Srácok, én elköltöztem (a FD fórumra). Nem lesz energiám több helyre írogatni. Azok a colts fanok akik szintén oda költöztek, őket ott fogom bosszantani, de ők ezt már tudomásul vették. 😊

Akik pedig itt maradnak (vagy az FK-ra mennek vagy tudomisén) azoknak továbbra is jó szurkolást. Jó volt veletek, go Colts!
peterk2005
Az FD minek a rövidítése?
Baba Yaga
First-Down
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Srácok, én elköltöztem (a FD fórumra). Nem lesz energiám több helyre írogatni. Azok a colts fanok akik szintén oda költöztek, őket ott fogom bosszantani, de ők ezt már tudomásul vették. 😊

Akik pedig itt maradnak (vagy az FK-ra mennek vagy tudomisén) azoknak továbbra is jó szurkolást. Jó volt veletek, go Colts!
peterk2005
Az FD minek a rövidítése?
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Na, király. Úgy néz ki lehet maradni a megszokottnál, és még várhatóak jó dolgok is. Parádés. 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Srácok, én elköltöztem (a FD fórumra). Nem lesz energiám több helyre írogatni. Azok a colts fanok akik szintén oda költöztek, őket ott fogom bosszantani, de ők ezt már tudomásul vették. 😊

Akik pedig itt maradnak (vagy az FK-ra mennek vagy tudomisén) azoknak továbbra is jó szurkolást. Jó volt veletek, go Colts!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/NFL/status/1003641873976606720?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.stampedeblue.com%2F2018%2F6%2F4%2F17426852%2Fdwight-freeney-puts-on-pass-rushing-clinic-with-reggie-wayne-mjd-in-recent-nfl-network-segment

Nem is tűnik bonyolultnak ez a dolog, szerintem jövőre jelentkezem én is a draftra 😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 656 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Senki nem lőtte még el a lábát? Szökőkútban fürdés?? Unalmas offseason 😀
szampi#33
A bowl.hu szekta lábonlőtte magát, ennyi felfordulás épp elég szezonkezdetig. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Senki nem lőtte még el a lábát? Szökőkútban fürdés?? Unalmas offseason 😀

Szerkesztette: szampi#33

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Akkor viszlát, odaát találkozunk.😊
több mint 5 éve
deleted account 1 758
Jöhetne már a szezon, de legalább az előszezon mielőtt mindenki kiborul 😀
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
#metoo

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Buzik vagytok, gyulollek titeket, ezert elhagyom ezt a forumot.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha mar belekezdtunk a temaba: mit szoltok ahhoz, hogy Hosszu Katinka megbaszta Dudas Danielt?
Stez
Ezt FüligJimmyvel konzultáld meg, ő a Katinka expert nálunk. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Farky Indianapolis Colts 8 291 — ℧
Ha mar belekezdtunk a temaba: mit szoltok ahhoz, hogy Hosszu Katinka megbaszta Dudas Danielt?
Stez
én továbbra is inkább Palvin Barbit szeretném, hogy megerőszakoljon!!!!

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha mar belekezdtunk a temaba: mit szoltok ahhoz, hogy Hosszu Katinka megbaszta Dudas Danielt?

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Baszki, először a Soros lista, most meg ez. Picsába, hogy minden hova felkerülök!!! Amúgy ha valaki reklám alapján felismeri az utcán is, az vendégem egy rekesz sörre 😀 jelszó : ne keress hasonlóságot 😀
coltman
Mit csodálkozol ezen? A Sorost is felismerik, pedig az bűnronda. Kell a Palin Barbinak is ötezer óriásplakát és mindenki fel fogja ismerni. Én csipáznám. 😊
peterk2005
Őőő, igazából szerintem nem pont ez volt a lényege, hanem, hogy hiába látod a plakátokon, az utcán akkor sem veszed majd észre, mert nem úgy néz ki 😀

Ettől függetlenül mindenre nyitott vagyok, ami Palvin Barbival kapcsolatos, végre megint szakmai kontent van a riválisnál!
Wyatt
Te is folyamatosan itt vagy, szóval nálatok se lehet nagy szakmázás ahogy nézem 😀 Szívesen 😀
coltman
Mindenhol ott vagyok