Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A returnerek is retteghetnek, előkerültek a rejtett tehetségek.

 twitter.com/Colts/status/1029098129797201920
Tony Adams
Igy kell contender csapatot epiteni. A Patsnel az elso korben draftolt tok is sokadikra kapta el a labdat, nalunk meg meg az UDFA-k is alaznak. Es ezert maradt JMD!

SZARBAN VAN NEW ENGLAND!
Stez
Naaa, másodikra megvolt az, és nálatok is volt egy kiejtett lasztiii

 twitter.com/Patriots/status/1024119968734965760

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A returnerek is retteghetnek, előkerültek a rejtett tehetségek.

 twitter.com/Colts/status/1029098129797201920
Tony Adams
Igy kell contender csapatot epiteni. A Patsnel az elso korben draftolt tok is sokadikra kapta el a labdat, nalunk meg meg az UDFA-k is alaznak. Es ezert maradt JMD!

SZARBAN VAN NEW ENGLAND!

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
A returnerek is retteghetnek, előkerültek a rejtett tehetségek.

 twitter.com/Colts/status/1029098129797201920

 twitter.com/ncarolinecann/status/1028363734543163392
😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Azért érdekes, ahogy valahol megvékonyodik a keret, azonnal hoznak Ballardék egy rutinosabb FA-t, talán így nem kényelmesedik el senki sem.

Most Branden Oliver jött, futó.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aranyosak. Oldja meg amit szinte lehetetlen. Nem inkàbb csapatot kellett volna köré építeni, nem nem. Luck megoldja mert megmondtuk amit mindenki tud. Én megkérném Vettelt, hogy fusson 1 mp-el jobb köröket. Állítom, hogy segít bajnokká válni. Nagy találmány.
ulpianus
En mondjuk nem gondolom, hogy baj, hogy probaljak picit raszoktatni, hogy szabaduljon gyorsabban a labdatol. Feltetelezem, hogy Reichek nagyon eroltetni fogjak a gyors, rovidpasszos jatekokat, aztan ezzel is igyekeznek Luckot fejleszteni, hogy gyorsabban olvassa a jatekot, es lassa at, mi fog tortenni.

Itt alapvetoen ez a feladat azzal a szandekkal van, hogy a sracot meg jobba fejlesszek, nem hinnem, hogy a cel az, hogy rakenyszeritsek, hogy mindenaron el kell dobnia a labdat, jo nagyokat hibazva ezzel azert, mert elsieti a dolgokat.

Luck eseteben nem art megjegyezni azt sem, hogy az elmult evekben rengeteg sacket es utest nyelt be abbol, hogy nem egy esetben tulsagosan is sokaig tartogatta a labdat. Az is teny, hogy pont ezzel a stilusaval volt kepes az elveszett playekbol is valami nagyot kihozni.

Luck hozzaallasa peldas volt mindig is, szerintem szamara nagyon is osztonzo, hogy „oldja meg, amit szinte lehetetlen”.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Aranyosak. Oldja meg amit szinte lehetetlen. Nem inkàbb csapatot kellett volna köré építeni, nem nem. Luck megoldja mert megmondtuk amit mindenki tud. Én megkérném Vettelt, hogy fusson 1 mp-el jobb köröket. Állítom, hogy segít bajnokká válni. Nagy találmány.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Luck kapott egy olyan feladatot, hogy 2.45 mp alatt kotelezo szabadulnia a labdatol. A karrierje soran eddig elvileg 2.85 korul dobalta el a labdakat a snap utan.

Reichek latszolag mindent megtesznek, sok rovid, gyorspasszos jatek lesz itt, Lucknak pedig villamban kell majd tuzelnie, ezzel is nehezitve a vedok dolgat, hogy elerjenek hozza es megussek.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Duron Cartert pont ma basztak ki a Saskatchewanbol, igaz o fekete 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak feher elkapokat kellene hoznunk, azok atlagosan otevente kb. egyszer serulnek sulyosan (Welker, Edelman). 8D
Stez
Így van vissza az örökké egészséges Austin Collie-val meg Anthony Gonzalez-el.
Sixo
Collie a kedvenc elkapom volt 😕
Borbinho
Collie örökös ranglistavezető agyrázkódás/elkapás statban
JSanyo
Griff Whalen a legnagyobb kiraly. Azonnal vissza kellene hozni.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Csak feher elkapokat kellene hoznunk, azok atlagosan otevente kb. egyszer serulnek sulyosan (Welker, Edelman). 8D
Stez
Így van vissza az örökké egészséges Austin Collie-val meg Anthony Gonzalez-el.
Sixo
Collie a kedvenc elkapom volt 😕
Borbinho
Collie örökös ranglistavezető agyrázkódás/elkapás statban

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Minek Luck, ha tiétek a legjobb védelem?
undisputedly
A liga legjobb backup kubeja is a mienk, ugyhogy igazabol minden egy iranyba mutat.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak feher elkapokat kellene hoznunk, azok atlagosan otevente kb. egyszer serulnek sulyosan (Welker, Edelman). 8D
Stez
Így van vissza az örökké egészséges Austin Collie-val meg Anthony Gonzalez-el.
Sixo
Collie a kedvenc elkapom volt 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Minek Luck, ha tiétek a legjobb védelem?
undisputedly

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 623 — LIGHTS OUT!
Csak feher elkapokat kellene hoznunk, azok atlagosan otevente kb. egyszer serulnek sulyosan (Welker, Edelman). 8D
Stez
Így van vissza az örökké egészséges Austin Collie-val meg Anthony Gonzalez-el.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 703 — SuperBowl Champions 2013/2014
Minek Luck, ha tiétek a legjobb védelem?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan mondom, egeszen nevetseges, hogy a felkaru kubenk talan mar kepes lesz tiz percet dobalni elesben, draftolunk biztato fiatalokat, erre nem kidol szep sorjaban mindegyik?

Vicc mar, komolyan. Csak feher elkapokat kellene hoznunk, azok atlagosan otevente kb. egyszer serulnek sulyosan (Welker, Edelman). 8D

Egyebkent Luck szamomra talan annyiban volt biztato, hogy egyaltalan meg kepes dobalni. Nekem nem tuntnek tul gyorsnak a passzai, eleg erosnek sem, hogy oszinte legyek. Mentalis reszet tekintve meg szerintem kelleni fog neki legalabb egy fel szezon, mert erdekes dontesei voltak, sokszor nem is nezelodott eleget, holott semmilyen nyomas nem volt rajta, es ures celpont sem volt. Erezheto, hogy fejben meg be van szarva, ketelkedik, nem teljesen onmaga. Ezert a reszeert nem aggodom, mert ha a valla birja es semmi para nem lesz, akkor az onbizalma vissza fog jonni szvsz a szezon felere, ami picit fosos, az az, hogyha a vallaserulesebol valo visszaeroltetes, es az ebbol fakado tavalyi raserules utan a karerossege es a passzai nem lesznek ugyanolyanok, az akkor idozitett bomba. Allandoan Pennington van a szemem elott, aki a vallserulese utan meg eljatszogatott, de a karja es a dobasai gyengek es lassuak lettek, es utana mar csak szenvedes volt szamara a jatek.

Az Hawks ellen nem lattam tulsagosan erosnek Luck passzait. Megneztem minden felvetelt a TC-bol, ott is van, hogy azt latom, hogy gyengek a lasztik, de sok passzanal meg nem fedezem fel. Szoval kisse tanacstalan vagyok, hogy mi az igazsag, siman lehet, hogy csak en itelem meg rosszul ezeket a gyenge passzokat. Persze kiderul hamarosan elesben is.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/slimshibley/status/1028087275689848832

azert gecikomolyak vagyunk, hogy egy offseason alatt lepakoltunk egy ligaelit defenset. raadasul messze a legjobbak vagyunk
padozhatna is Luck, ilyen vedelemmel Brisettel is garantalt a 19:0

#championship
#sarcasm

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 853
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1027997564157616128

😕 Pedig kíváncsi lettem volna rá nagyon. Mack is heteket hagy ki, a 2 új srác legalább sok lehetőséget kap edzéseken, meccseken.
Tony Adams
ACL

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/mlombardiNFL/status/1027997564157616128

😕 Pedig kíváncsi lettem volna rá nagyon. Mack is heteket hagy ki, a 2 új srác legalább sok lehetőséget kap edzéseken, meccseken.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Leserult a fel csapat. Cain terd-, Mack combserules, egyik sem jatszott mar utana. Raadasul az en terdem sincs rendben.
Stez
Az enyém már nem is lesz. Vissza is vonulok.
dugo93
5 évvel előttetek járok (illetve bicegek kicsit)

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 045
Leserult a fel csapat. Cain terd-, Mack combserules, egyik sem jatszott mar utana. Raadasul az en terdem sincs rendben.
Stez
Az enyém már nem is lesz. Vissza is vonulok.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leserult a fel csapat. Cain terd-, Mack combserules, egyik sem jatszott mar utana. Raadasul az en terdem sincs rendben.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami szerintem jo dolog, az az h Luck ujra atesett a beavatason. Egyszer kimozgott es utana vittek le Wagner-ek, utana meg sackeltek is 1x. Felpattant, raadasul mosolyogva. Remelem az offense fal erzi a szerepuk fontossagat, csak a 6 csoportmeccsen szembe jonnek majd top pass rusherek, ott lesz dolguk boven. nem gondolnam, hogy barki megprobalna majd szandekosan raseriteni Luckot a vallara, foleg h nem is nagyon tudnak ugy megutni, h attol ott seruljon. Ettol fuggetlenul orulok h Bandi 240 font izom, es kb Lebron-i szinten van a testzsirszazelaka 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
omg nemtom ki a picsa van bent centerben (Glowinski talan), de remelem ot + Kaayat is meg a meccs vege elott kibasszuk a keretbol 😀 fuh de reg lattam ilyen szintu balfaszkodast.
1st down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
2nd down: under center, Kaaya elfumblizza, raesik
3rd down: shotgun, es eldobja Kaaya feje mellett kb az endzone-ig, TD-t is kaptunk belole.
Amit leszarok, de ilyet bazmeg meg soha nem lattam,h egymas utan fumble, fumble, majd meg TD is a kovetkezo playbol...😀
Vissza is raktak kozben guardba...
Borbinho
a jóöreg Glowinski 😀 nehéz lefelé kilógni a Seahawks falból, de az elmúlt 2-3 évben ennek a gyökérnek sikerült.
braxa88
a kommentator probalta menteni, h nem meccsen kellene kiprobalni C-ben a guardot, de ha jol remlik mar juli vegen is gyakorolt centerben. raadasul a sokadik csapattal, szoval pont Kaayaval is gyakorolhatott.
Csak ugye Bond concussion protocol-ban van, Haeg meg pont tackle-t jatszott talan.
Ossz tenyleg semmi jelentosege, 3.-4.szamu offense volt a 3.-4. szamu defense ellen. Csak tenyleg mar csak a Benny hill zene hianyzott ....😀
Borbinho
Én meg reggel erre ébredtem. Még az eredményt se láttam, csak pont az első fumble-t ebből a csodás drive-ból. Ki is nyílt a szemem, hogy ezt melyik QB hozta össze. Azt a pályán lévő összaállítást a szines bólyák is 21:3-ra vernék.