Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Legjobb az lenne, ha csütörtök este ott várnák a teli stadionban a csapatot, de Ballard odaszólna, hogy bocsi, mégse megyünk. 😀
Tony Adams
Aztan helyette elmegyunk jatszani vmeik bye weekes csapattal 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
A Legjobb az lenne, ha csütörtök este ott várnák a teli stadionban a csapatot, de Ballard odaszólna, hogy bocsi, mégse megyünk. 😀
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Amugy nyerunk, 28-0s felido utan forditunk Luck 6 TD-jevel meg Leonard picksixevel 49-28ra. Sima
Borbinho
Ennél lehetnénk egy kicsit optimistábbak és kreatívabbak!
Arra gondolok, hogy 28-0-ás félidő után fordítunk 49-27-re... 😉 Sokkal izgisebb.

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En csak azt remelem h Luck majd vmeik oldalra "kidobott" lasztijaval pofanbassza Mekkdenielszt. Vagy majd puntnal a gunner lezuzza mint a bizti ort vmeik hetvegi meccsen 😀
Amugy nyerunk, 28-0s felido utan forditunk Luck 6 TD-jevel meg Leonard picksixevel 49-28ra. Sima

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha lenne Leonard, Hilton meg Doyle, es nem esett volna ki a teljes CB-sorunk az elozo heten, illetve Autry is aktiv lenne, akkor viccen kivul azt mondom, hogy siman meglephettuk volna a Patset, annyira underdogok vagyunk, a vedelmuk pedig igen sebezheto, mig a mienk oriasi pozitiv meglepetes volt eddig.

De igy, hogy tenyleg a kezdonk fele inaktiv lesz, igy oriasi szopast varok. Es mivel az en szotaramban nem letezik a tevedes szo, igy jol tudjuk...

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Érdekes megoldást választ a Colts a csütörtöki, Patriots elleni meccse előtt: egyetlen edzést sem tartanak a héten a meccsre készülve. Hétfőn csak videózás volt, kedden walkthrough, ahogy ma is, utána meg már utazás. Frank Reich szerint sokat nyomott a latban a vasárnapi hosszabbítás is. - 120yard

hmmm, ha beválik, akkor akár divatot is teremthet 😀
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot,
bobi0092
Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott
Wyatt
tehát még komolyan is veszitek a rivalry meccset 😊 (150yd+3TD incoming)
JSanyo
Kenjon Barner 190 yards, 3TD várható ... 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot,
bobi0092
Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott
Wyatt
tehát még komolyan is veszitek a rivalry meccset 😊 (150yd+3TD incoming)

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Szerintem nem lesz -16. Azt mondom 10be beférünk, onnan meg bármi lehet.

Amúgy meg ebben a kontextusban inkább azonosítanám Pagano érának, mint Lucknak.
dugo93
Hát, ha az offense tud 30+ pontot pakolni, akkor lehet 10be beférünk... esetleg garbage time miatt.

A Colts védelem ellen mindig kitalálnak valamit BB + McDaniels (mondjuk nem nehéz...)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Szerintem nem lesz -16. Azt mondom 10be beférünk, onnan meg bármi lehet.

Amúgy meg ebben a kontextusban inkább azonosítanám Pagano érának, mint Lucknak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.
bobi0092
Az előszezonhoz képest javult a futás elleni védekezés, nem?

Amúgy az 1. körös Michel lesz valszeg megint az első számú futó, neki a Dolphins ellen már jól ment, 112 yardig jutott

Nekem a 4.5 pontos 1.40 szimpatikusabb volt, még a félidei vezetésnél is 😊

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
New England -16,5-re 2.60-at fizet, szerintem érdemes lesz idén benevezni. A Patriots ellen a Luck-eraban 44,6 pontot kapunk átlagban... 😀

A kedvencem mégis Jonas Grey aki ellenünk futott 4 TD 201 yardot, a teljes karrierje alatt (Coltson kívüli meccsen) 387 yard 1 TD. Lassan nézegetem a Patriots rosterét, hogy melyik noname fog ellenünk nagyot alkotni.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.1070thefan.com/blogs/kevins-corner/colts-coverage/frank-reich-ty-hilton-will-not-play-against-patriots

TY out holnapra, nem meglepo (mai report utan lehet biztosra tudni, de valszeg AC, Doyle is out lesz. Walkerrol + Leonardrol egyelore azt olvastam inkabb valoszinu h jatszanak, mint h nem. Mack gondolom megint nem fog beoltozni. + Autry nevet lattam mint h tuti out, de azon meglepodnek, sztem csak nem frissitettek mult het ota 😀 )

Belichick odakat zengett Vinarol + Moore-rol. Persze nem szokas szarozni az ellenfelet (foleg nem olyat aki volt nalad is).

 www.1070thefan.com/blogs/kevins-corner/colts-coverage/chris-ballard-recaps-first-quarter-colts-2018-season

itt meg Ballardot kerdeztek a szezonstartrol, erdemes elolvasni.


TJ Green kozben alairt a Seahawkshoz...😀 majd faszan beugrik FS-be, aztan megmutatja h Thomas csak a rendszer termeke, es tol egy 10 INT-es all pro szezont 😀 persze valoszinubb h mire ezt a kommentet elkuldom, mar cutoljak is 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A full feher mezunkben lepunk palyara, kvazi color rush meccsen.
Borbinho
Ennek nem örülök, akkor valszeg mi meg a full kékben
Wyatt
 twitter.com/Patriots/status/1047238743369773056

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat igen. Good egy fos jatekos, fikazzuk is rendesen, de ez tragikus, senki sem erdemli ezt. RIP!

Mondjuk szerintem ott lesz a palyan, talan erte is kuzdenek majd a nudlik Colts-mezben. Ha ez megtortenik, akkor szamomra az eredmeny nem is fontos. Luck ota igazabol minden Pats elleni meccs alap zako, meg ha nem is miatta.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen nagy pénzzel kéne így megtenni a Patset azt hiszem.
kristóf17
1.16-szoros a pénz :/


A full feher mezunkben lepunk palyara, kvazi color rush meccsen.
Borbinho
Ennek nem örülök, akkor valszeg mi meg a full kékben

Kozben eleg szomoru hir, hogy Good testveret megoltek egy autos-lovoldozesbe...😕 nyugodjon bekeben
Borbinho
Ehh, az durva, alighanem a játék lesz a legkisebb baja a héten..

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A full feher mezunkben lepunk palyara, kvazi color rush meccsen.

Kozben eleg szomoru hir, hogy Good testveret megoltek egy autos-lovoldozesbe...😕 nyugodjon bekeben

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Igen nagy pénzzel kéne így megtenni a Patset azt hiszem.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ja, azt olvastam, hogy a hivatalos adatok szerint 9 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) dropjuk volt az elkapoknak es Ebronnak vasarnap.

Ez brutalis. Es ebbol 5 legalabb kulcsjatekoknal, 3rd downoknal.
Stez
Ráadásul ennek a nagy része az első félidőben. Rohadt idegesítő volt.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, azt olvastam, hogy a hivatalos adatok szerint 9 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) dropjuk volt az elkapoknak es Ebronnak vasarnap.

Ez brutalis. Es ebbol 5 legalabb kulcsjatekoknal, 3rd downoknal.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na a héten nincsenek edzések, de minek is, csak a trénerek dobálhattak volna egymásnak.

 twitter.com/zkeefer/status/1047198115571355648
Tony Adams
Hogyne lennenek edzesek.
A legujabb, hogy Hairston kihagyta a hetfoi es a keddi treninget is bokaserules miatt. Konkretan csak Desir egeszseges a cornereink kozul, Moore es Wilson is serult. 8DDD

A Pats az ideny elejet elkapok nelkul jatszotta, mi erre azzal reagalunk, hogy corner nelkul allunk ki. 8D Ja, es Leonard sem fog jatszani, ami a vedelmunknek oriasi csapas, innentol kes a vajon effektus lesz.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Na a héten nincsenek edzések, de minek is, csak a trénerek dobálhattak volna egymásnak.

 twitter.com/zkeefer/status/1047198115571355648
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
de en a negyedik TD-jenel komolyan konnyeztem. Azt ereztem, hogy visszatert. Tenyleg visszatert.
Stez
nekem a Lions elleni utolsó másodperces TD ugrott be, Averynek ha jól emlékszem
JSanyo
Azaz! De nagy meccs volt.

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
de en a negyedik TD-jenel komolyan konnyeztem. Azt ereztem, hogy visszatert. Tenyleg visszatert.
Stez
nekem a Lions elleni utolsó másodperces TD ugrott be, Averynek ha jól emlékszem

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/evansilva/status/1046783993918750722
Tony Adams
Leonard megserult, bar utana visszajott rogton es jatszott, az egy dolog. De a meccs vegen egyebkent Anthony Walker is santikalt. Szoval ez igy az LB-sorunk, plusz Hilton, Doyle, Castonzo, Moore, akik jo esellyel nem jatszhatnak a Patriots ellen.

Es akkor meg nem beszeltunk arrol, hogy a csalo Pecc-defense 12 emberrel tolja allandoan, mert Ebron sajnos nincs velunk. 8D