Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊
Wyatt
Hat akkor eleg nagy tevedesben vagy.
Ha beallt volna Castonzo, Doyle, Hilton es Leonard, reaktivaljuk a 28 eves Mathist, Freeney parost, a WR-sorban pedig Hilton melle jon egy fiatal Wayne es Harrison, meg beall Edge is (amivel minusz egy turnover), illetve a favago Geathers helyett egy egeszseges Sanders jatszik, Desir masik oldalan meg a 2014-2015-os Vontae Davis (es nem vonul vissza a szunetben) nyomja, akkor siman nyertunk volna. Meg igy is, hogy csaltatok.
Stez
Meg sem érkezik a melóba, máris iszik :o

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊
Wyatt
Hat akkor eleg nagy tevedesben vagy.
Ha beallt volna Castonzo, Doyle, Hilton es Leonard, reaktivaljuk a 28 eves Mathist, Freeney parost, a WR-sorban pedig Hilton melle jon egy fiatal Wayne es Harrison, meg beall Edge is (amivel minusz egy turnover), illetve a favago Geathers helyett egy egeszseges Sanders jatszik, Desir masik oldalan meg a 2014-2015-os Vontae Davis (es nem vonul vissza a szunetben) nyomja, akkor siman nyertunk volna. Meg igy is, hogy csaltatok.

több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Felreertes elkerulese vegett:
teljesen megerdemelt volt a Pats siker, talan meg a 21 pontos kulonbseg is, ezt nem vonom ketsegbe. Csak azt mondom, hogy a "Reich-era" elso meccsen mar tobb eselyt lattam arra h itt meccsben leszunk, mint az elmult 6-7 szezonban barmikor.
Csak picit felbaszos amikor erre irnak 2 oldalt arrol, hogy kvazi edzomeccs volt. Nyilvan a Patriots szurkerek hozza vannak ehhez szokva, 2 evtizede lassan 10-11 W, lehet en is leneznem az ellenfeleket.
Borbinho
Egy egyenlítés benne volt, de ahhoz kellett volna az is, hogy a Pats tovább szerencsétlenkedjen, egy győzelem ezzel a kerettel nem.
Ha ez egy rendes hétvégi meccs lett volna egy kb. annyira egészséges és teljes kerettel mint a Patsé, akkor ez egy végletekig kiélezett meccs a látottak alapján és mindez Reich miatt.

Ja igen, ez meg felveti a kerdest, hogy Ballardnak sikerult osszerakni egy keretet aminek a fele injury prone, v csak ennyire pechesek vagyunk...
Ez majd jövőre kiderül, lehet, hogy az orvosi stáb se a legjobb.
Ne ebben az évben várjatok csodát, a Coltsnak szerintem a következő éve lesz a meghatározó, de azért még ebben az évben is alakíthatnak, ha a sérültek egy része visszatér.
Nem akarok nagyot mondani, de jövőre tuti PO résztvevő lesz a csapat.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem kicsit félreértettél. Engem az zavart, hogy sok a kiesőtök, így nem volt olyan a meccs, mint amilyen lehetett volna. Sokkal nagyobb élmény lett volna az eddig jól teljesítőket is bevetve, a full kezdőtöket legyapni rendesen 😀

Szerintem nem volt benne a fordítás, de ha szerinted igen, akkor elfogadom, én a saját szempontomból írtam 😊 A Super Bowlon szerintem a szünetben teljesen benne volt, hogy nyerünk, mert haladni tudtunk azért bőven, csak volt két labdavesztés, amiből jött 14 pont. Én meg is tettem meccs közben, hogy nyerünk, hozott is egy kicsit 😀 28–3-nál viszont kb már csak tényleg én hittem el 😊

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csak azert irtam, mert nekunk kb ez volt a superbowl.
Borbinho
egy "superbowl" előtt azért talán illene min egy edzést beiktatni...
ZERO_L
a keret fele serult. rovid het. hetfon alapbol se szokott edzes lenni. sztem semmi nem mult azon, h nem volt edzes a heten.

Wyatt toled meg elnezest kerek ha tamadaskent jott le amit irtam, picit elvittek az erzelmek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 345 — situational football
Csak azert irtam, mert nekunk kb ez volt a superbowl.
Borbinho
egy "superbowl" előtt azért talán illene min egy edzést beiktatni...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Felreertes elkerulese vegett:
teljesen megerdemelt volt a Pats siker, talan meg a 21 pontos kulonbseg is, ezt nem vonom ketsegbe. Csak azt mondom, hogy a "Reich-era" elso meccsen mar tobb eselyt lattam arra h itt meccsben leszunk, mint az elmult 6-7 szezonban barmikor.
Csak picit felbaszos amikor erre irnak 2 oldalt arrol, hogy kvazi edzomeccs volt. Nyilvan a Patriots szurkerek hozza vannak ehhez szokva, 2 evtizede lassan 10-11 W, lehet en is leneznem az ellenfeleket.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Wyatt akkor lehet nem ugyan azt a meccset neztuk.
-21rol visszajottunk -7re, ugy hogy nalunk aztan tenyleg voltak droppok, td droppok, first down droppok. Mindezt ugy, hogy a 22 kezdobol 13-14 serult. Sztem ilyenre meg nem volt pelda az NFL-ben se...Ennel tobbet nem irok, jo lehet neked, gondolom a Falcons ellen lefekudtel 28-3nal h innen mar vege, nincs benne a csoda. Mert oke h az SB volt, de semmivel nem volt nagyobb esely arra h visszajottok, mint h mi ma visszajovunk. Csak azert irtam, mert nekunk kb ez volt a superbowl.
A 4.negyed elejen 7 volt kozte, nem 10. Es akkor jott a Pipkins fele faszsag, ami uta jott a Gordon fele TD (a DC szerinti 5.szamu CB es csere SS ellen).

Anyway, grat a Patsnek, es tovabbra is halat adok az egnek, h nem nekik szurkolok.



Ja igen, ez meg felveti a kerdest, hogy Ballardnak sikerult osszerakni egy keretet aminek a fele injury prone, v csak ennyire pechesek vagyunk...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 725 — Keep pounding
Amikor 10 ponton belül voltatok, ezt hoztátok össze: punt, missed FG és ennyi, kész, nem volt több támadásotok, 10 ponton belül. Hol volt benne a meccsben a fordítás?
Wyatt
Amennyire emlékszem, ha Pipkin (vagy hogy a faszba hívják) nem kretén, a tripping bünti számított volna és 1&25-tel jöttetek volna 7 pontos előnyben. Nem azt mondom, hogy akkor fordít a Colts (mert sztem se nyertek volna, akkor sem, ha még mindig játszik a két csapat), de az egy olyan ostobaság volt, hogy én fogtam a fejemet. Onnan el is indultak izomból lefelé, pedig ott kicsit felcsillant nekik a remény, Ti meg abban az időszakban szerettétek lábon lőni magatokat (mint ahogy egy ilyen büntivel is tehettétek volna).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
irhatnek 3 oldalt arrol, hogy komolyan benne volt tobbszor, hogy visszajovunk, es hogy miert nem tortent ez meg.Borbinho
Erre most minden trollkodás és beszólás nélkül kíváncsi lennék.

Első támadás, nagyobb gond nélkül TD, majd az első védekezés negatív yardot hozott.

Edelman érthetetlen dropja után valóban vezettetek egy jó támadást, de az is csak FG-rúgással zárult, ráadásul be sem ment.

Következőre TD (így is legalább eggyel később adták meg 😀), így már 14–0, erre jött egy világvégi mezőnygól, de a nullás támadásunkkal sem tudtok élni, amikor lehetett volna feljönni 14–10-re.

Ehelyett TD, majd interception és mezőnygól, 24–3.

A második félidő második drive-jából csináltatok egy TD-t, majd egy felpattanó interceptionre fumble-lel válaszoltatok, na a második sima FG-távos interceptionünket már büntettétek, 24–17

Erre jött egy TD-nk, majd egy interception és megint egy TD (38–17), egy elrontott 4. kísérlet és a végén egy semmit nem számító TD (38–24).

Amikor 10 ponton belül voltatok, ezt hoztátok össze: punt, missed FG és ennyi, kész, nem volt több támadásotok, 10 ponton belül. Hol volt benne a meccsben a fordítás?

Mert most minden bántás nélkül az, hogy jött az a két felpattanó interception és a legalább két FG-próba helyett 0–7 jön nekünk és feljöttök 7 pontra, az nekem még nem azt jelenti, hogy megoldottátok volna a védekezést és hogy reális volt a fordítás. Pláne, hogy ebből jött kapásból egy TD, amivel visszaállt a két TD-s különbség, aztán a nagy felzárkózási esélyből még egy TD-t kaptatok egyből.

Értékelhető drive-ok tíz ponton belül: egy kihagyott mezőnygól, ellenben: punt
Értékelhető drive-ok 16 (két TD és két kétpontos) ponton belül: egy kihagyott mezőnygól, egy mezőnygól, egy TD, ellenben: punt, punt, fumble, interception
Pontszerző drive-ok:
–14-nél, –21-nél, –14-nél, –21-nél

Ebből nekem inkább az látszik, hogy amikor kellően nagy volt a differencia, akkor benne volt, hogy kicsit tudtok kapaszkodni, amikor szoros (?) volt a meccs, akkor viszont nem.

És ezt most tényleg minden bántás nélkül mondom, mert nem esett jól nézni a meccset úgy, hogy tudom, hogy a fél kezdő nem játszott nálatok, nem volt olyan így a meccs, amilyennek lennie kellett volna.

Igen, emellett rengeteg drop is volt benne, ahol persze alakulhatott volna máshogy is, ha megvan, de az az igazság, hogy ez a meccs az első két-két támadásig volt szoros, amikor lehetett volna esély kicsit zárkózni, akkor meg semmi. Szerintem egyáltalán nem volt benne, hogy megnyeri a meccset a Colts, mert még ha utol is értétek volna pontszámban a Patset, akkor sem volt benne, hogy nem kaptok pontokat onnantól.

Számomra ez a győzelem nem adott sokat ismerve a dolgokat, ilyen meccsre volt kilátás. De azt nem látom, hogy itt igazából egy percig is kérdéses lett volna a kimenetel.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
fuh hat geciszar volt ugy dolgozni h egesz nap dolgoztam. de sikerult lehozni a napot anelkul h barmi meglatnek veletlenul a meccsrol.
irhatnek 3 oldalt arrol, hogy komolyan benne volt tobbszor, hogy visszajovunk, es hogy miert nem tortent ez meg. nem tudok haragudni igazabol a WR-ekre, hatso koros meg udfa az osszes, ezt Ballard baszta el. Az OL szerintem egy ket hibat leszamitva nagyon jo volt. Hines kurva jo, Wilkins se rossz, a fumble-ert kar, ott is momentum volt epp. A def-re se tudok haragudni, ez a Patriots megint nagyon siman fog 1.v 2. seeden PO-ba jutni.
Sok volt az egyeni hiba, amikbol nagy playek jottek sajnos, meg buntetesek. De ez is benne van, a fel csapat rookie v 0km-es volt neha.
Az elso felidos offense-nek jar a seggberugas, nem fer bele h 3 TD a kulonbseg egy Pats ellen...(Texans ellen csak -18volt, de legalabb X-re kihoztuk a 60 perc vegen 😀)

ja es a lenyeg, amiert nem erdemes tul sok szot fecserelni erre a meccsre. Good szemelyes okok miatt nem jatszott (ertheto sajnos), Wilson meg nem tud felnoni a feladathoz, de serules miatt nem volt: Castonzo, Doyle, Mack, Hilton,Leonard, Moore II, Haeg, kiesett Autry, Hunt (igaz o csak par snapre), Walker, Geathers, Ebronnak megserult a labfeje + utana a combja (terde?) is 1 playben.
Igy vagy ugy, de nem volt a kezdo LT, RT, TE, RB, WR1, DT, RE, WLB, MLB, CB1, CB3, SS, csere RT...
Ehhez kepest sztem kva jol helyt alltunk, igaz a pontok nem ezt mutatjak.

Sok van ebben a csapatban, jo volt vegre azt latni egy Pats elleni (idegenbeni) meccsen, hogy akar csak 1-2 drive-ra is, de nalunk volt a momentum.

Elso korben WR kell!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
az megvan, hogy nem is volt 46 aktív játékos a meccsre, csak 44? elég komoly.
winston
Sőt, ebből csak 42 játszott ténylegesen, és még ebből is Skai Moore csak spec teamben, Corey Moore pedig összvisz 1 snappet. 😀
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/IBeDG_71/status/1048245190773936129

😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is jött a 16.5 pontos difi 😊
(mondjuk a 4.5 igen)

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Nyalja ki minden egyes felelős személy, hogy nincsen értelmes csapata Lucknak ennyi kihagyás után sem. Ennyi pénzből. Fuck off. Két kezemen a hasznos first team playereket még mindig. PO pedig csak akkor, ha a backupok is használhatóak. Ez meg csak QB poszton igaz gyakorlatilag. És én meg nem tetten fel a pénzt a Patsre. Idióta vagyok én is.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Ezt a wr corpot látva, azért fura belegondolni, hogy nem is annyira régen még Marvin Harrison és Reggie Wayne futkározott a széleken

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, Luck azon a picken kivul fasza volt.
Igazabol szanalmas, hogy szerintem nagyon magasan vezetjuk a ligaban a dropversenyt, ami epp nem dicseret a WR-eknek... Rengeteg elejtett labda, a fele raadasul olyan szituban, hogy vedo sincs a tamado kozeleben, mint Rogers nevetseges hibaja hajnalban egy hosszu passznal.

Szoval ez kurva gaz. De egyebkent jo ez, Ballard erezze csak a sajat boren, ahogy szenved es virt pisikel a csapat, mert ebbol okulni fog, es nehany poszton az FA-n es a drafton meginkabb be fog tankolni, sokkal jobban melyit majd egy-ket poszton, mint peldaul pont a WR-eknel.

Egyebkent pedig lassan kenytelen lesz elkezdeni kolteni, mivel a CBA altal meg van szabva, hogy iksz evenkent a cap bizonyos szazalekat el kell loni, ezt meg csak hosszabbitasokkal nem lehet megtenni.

Remelem, Leonard es Walker hamar felepul, de Geathers nyugodtan maradhat a palya szelen, mert a hig fos es a darabos hanyas kozott van valahol. Kis tulzassal ugy elfektette asszem egy futo, mint Contet McDonald a Steelers-meccsen. Csak McDonald epp van 250 font, Geatherst meg egy 210 fontos futo alazta. Emberunk teljesen fogalmatlan, szerelni nem tud utkozo safetykent, de legalabb a passz ellen is egy nagy budos zokni.

Pascal bekaphatja a brokit, Rogers bekaphatja a brokit, Ebron az elso felidos dropjaiert nyalogathat peniszt, Gordon TD-jenel Milton es masik balhere pedig kotelezoen himvesszo szopkodasra van itelve.

Ezek allitolag NFL-jatekosok...

De hat amugy egyszeruen hihetetlenul kemeny ez a seruleshullam, a kovetkezo forduloban Schefter szerint mar Kasszas Erzsi lesz a belso linebacker. Vissza kellene hivni LaRon Landryt, mert hat egy dolog, hogy szar, de legalabb ha verekedni kellene, akkor vele lenne eselyunk.

A meccs tanulsaga az, hogy f*sz nelkul nem lehet b*szni. X-DDD

Kikaptunk, de a mienk a jobb csapat, raadasul mi nem is csaltunk, meg nalunk tobb a feher jatekos. Szoval igazabol nyertunk, csak Brady kocsog.

több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A keret egész jó, kivéve az elkapó és cornerback pozíciót. Pechünkre a mai passzorientált játékban ezek kulcsfontosságú posztok....
Baba Yaga
Szerencsére futással tudunk ellensúlyozni 74.4 yards / game átlaggal a liga 28. helyén vagyunk. 😀
bobi0092
Luck viszont jól játszott, ebből az elkapógárdából a maximumot hozta ki és a fal is jobban védte mint korábban. Ha nem igazolja a Colts liga dropkirályait, még több játék ült volna. És sokkal megfontoltabb is lett. (A Chung-féle interceptionje viszont a régi Luck játéka volt, tök feleslegesen dobta el a passzt vagy dobta volna legalább kifelé a lasztit.)
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Pats topikban már írtam, hogy jól jártatok Reich-vel, ráadásul Luck is jól osztogatta a labdákat, főleg ilyen sérült elkapószekciónak. Ha továbbra is így folytatják, akkor ez a Colts nagyon komoly csapat lesz, csak vigyázzanak Luckra.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Amúgy ez már szóba került itt, hogy valószínűleg az alapoktól akarja felépíteni a csapatot Ballard. Beerősítette a falakat, a következő drafton valószínű jóval több játékos érkezik a skill pozíciókra. Nem lepődnék meg ha az első két köben WR és CB érkezne. Persze ez még rohadt messze van 😀

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
A keret egész jó, kivéve az elkapó és cornerback pozíciót. Pechünkre a mai passzorientált játékban ezek kulcsfontosságú posztok....
Baba Yaga
Szerencsére futással tudunk ellensúlyozni 74.4 yards / game átlaggal a liga 28. helyén vagyunk. 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
az megvan, hogy nem is volt 46 aktív játékos a meccsre, csak 44? elég komoly.
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
A keret egész jó, kivéve az elkapó és cornerback pozíciót. Pechünkre a mai passzorientált játékban ezek kulcsfontosságú posztok, ilyen elkapókkal és ilyen passz elleni védekezéssel nem sok sót fogunk megenni más csapatok ellen se. Valaki figyelte tüzetesebben Braden Smith? A támadófal egész vállalható volt ma.
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
Egyébként elkéne kezdeni valami komolyabb akadémiát indítani, ami elbírja a szezon végéig a sérülés/drive utánpótálását.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 068
“Castonzo is active”
Bence94
A meccset nézve kimaradt egy not a mondatból 😀