Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
TY es Geathers ujra fullosan edzenek, ami nagyon jo hir.
Viszont ma nem edz Leonard, ami aggaszto.
Doyle + Autry jateka valoszinutlen a hetvegen, ami viszont szomoru 😕
Nembaj, muszaj nyerni mert lassan elfogynak a nezok...

 www.stampedeblue.com/platform/amp/2018/10/18/17992338/film-room-why-do-the-colts-not-play-more-man-coverage?utm_campaign=stampedeblue&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true

Jo kis elemzes, h miert jatszunk a playek 2/3aban zonavedekezest. Spoiler: mert szarok a cornereink 😀
Meg mert alapbol erre epul a rendszer, de ha akarnank se nagyon tudnank emberezni. Wilsonnal nem vagom mi van, inkabb o egjen mint a tobbiek, o meg megmutathatna h lehet jo. Ha meg fejben nem eleg az NFL-re akk feleslegesen ne legyen rosteren...

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jo de 11-5 utan nem leszunk top10ben 😕
Borbinho
A drog rossz, ertem?

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jo de 11-5 utan nem leszunk top10ben 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat Roby ne is legyen a secben, mert akkor meg egy Wilsonnal gyengebb kezdojatekosunk lesz. xD

En tovabbra is cornert hoznek az elso korben. Es mivel jelenleg kb. siman top5-10-es pickunk lesz, igy meg arra is lehetosegunk lesz szvsz, hogy mi valasszuk ki, kit vinnek a posztra. WR-t biztos nem vinnek a top10-ben. Cornert igen, nem is egyet.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nalunk nincs Von Miller akit duplazni kene a tuloldalt, se Chris Harris v Roby a secben.
Meg jott ugye Turay akiben kurva sok potencial van, csak nagyon nyers meg. Illetve Lewis is jatszhat Endet is, ha egeszseges lesz.
Jobban belegondolva kb el se tudok kepzelni mast, mint WR-t elso korben.
Ha csak nem mondunk le Quincyrol ket szezon utan.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok furi, kinti forumokon ismet beindult a hiszti, miutan Chubbnak volt egy jo meccse (azota mar ketto), hogy ot kellett volna draftolnunk Nelson helyett, illetve maradni az 1/3-on, es hogy Chubb igazi playmaker, ez kellett volna a Coltsnak, mig Nelsonnak semmi kihatasa sincsen a meccsekre es hasonlok.

Hat nem tudom. Teny, hogy tovabbra sem divat top10-ben guardot huzni, mert egyszeruen a poszt nem ad annyit, amennyi elvarhato lenne egy top10-es valasztastol, ettol fuggetlenul en tovabbra is jo huzasnak gondolom Nelsont, guard ide vagy oda. Ennek a falnak szuksege volt erre az upgrade-re, ha pedig Smith tenylegesen korrekt tud lenni az eros oldalon, akkor tulajdonkeppen mar csak egy RG-nyire vagyunk a fiatal, kifejezetten tetszetos tamadofaltol. Olyan mogott pedig Luck meg soha eleteben sem dobalt, az NFL-ben legalabbis.

Viszont mindentol fuggetlenul azt a velemenyemet tovabbra is tartom, hogy olcson adtuk az 1/3-at az 1/6-rol valo feljovetelnel, mivel ez nyilvanvalo franchise kubeert tortent.

Na persze panaszra nincs ok, szepen megszedtuk magunkat pickekbol.

Ket ev mulva meg mar csak jokat mosolygunk ezen az egeszen, amikor Nelson egyszeres Super Bowl-gyoztes guard lesz, es a nagydonto MVP-je.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/NatJNewell/status/1053028863700275201
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Clarkkal nem ertek egyet. NFL-szinten egy kalap fos volt. Maximum ahhoz kepest volt turheto, amit eloszezonban mutatott, mert az tenyleg felhaboritoan fos volt. Es egyebkent sok siettetest engedett, illetve szerintem azert az utesek szamaban is gyenge volt.

Geatherst en mar nem engednem vissza a palyara. Mint mondtam, szamomra a teljesitmenye is kaka, de edzokent nem is mernem meghuzni, hogy allando nyakserulesek utan kockaztassak. Ez a faszi egyszeruen nem tud utemben szerelni a velemenyem szerint, de ezt mar irtam is. Es megmondom oszinten, noha Mitchell azert nehol egeszen balhereskedett a Jets ellen, a futas ellen szerintem sokkal tobbet tudott besegiteni, mint Geathers. Es o ugyebar kb. negy napja edzett a csapattal.

Szoval lehet, hogy maradnek nala inkabb, bar passzjatekoknal el van veszve, de Geathers sem a jo huzasairol hires.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Clark ha jol remlik csak a vak oldalon jatszott, raadasul egesz turhetoen (magahoz kepest, nem az atlaghoz v AC-hez kepest).
Egyebkent Glowinski se volt annyira ergya a Jets ellen, sot, elso meccsen sztem kifejezetten jo volt.
Kar h nem tartottuk meg Vujnovich-ot aki tavaly minden snappet vegigtolt LG-ben, most jo lenne depth-nek.
Boehm-re leszek kivancsi, aki Suh/Brockers/Donald ellen edzodhetett majd 1 hnapig (lehet felre olvastam, de talan azert is ment a Rams-be, h elit DL ellen gyakorolhasson).
Ot irtak ugye csere C-nek meg RG-nek is, nem lepodnek meg ha kiprobalnank ot is RG-ben.

Hilton, Geathers es Hunt is fullosan edzettek tnap, zsiros.
Jo lenne nagyon, ha vissza tudnanak terni, foleg Hilton + Hunt.
Lehet 5 WR-el megyunk neki a hetvegi meccsnek? (TY, Grant, Pascal, Rogers, Inman)
Mondjuk akkor lehet az egyik TE lesz inaktiv (Swoope/Alie-Cox/Hewitt), de nem is kell sztem 4!

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy Nelson sem nagyon kontorfalaz: „Leonard Williams egyszeruen csak megvert, senki sem lepett a labamra”.

Ebben a cikkben meg reszletesen elemzik Nelson Jets elleni produkciojat.

 www.stampedeblue.com/2018/10/17/17987108/film-room-quenton-nelson-pass-blocking-vs-new-york-jets

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921
van meg hova fejlodni, de a fal bal oldala sztem brutal lesz, es ha Smith bevalna RT-ben, akkor hosszu evekig fasza fal lehetne Bandi elott.
Borbinho
Azert ezt a listat ugy nezd, hogy a tamadofalbol ot hetig hianyzott az LT, es az RT sem volt jo, akar Good jatszott ott, akar Clark, akarki. Foleg az elso 2-3 meccsen engedtek rengeteg utest, meg siettetest.

De most egy egeszseges Castonzoval a Jets ellen kivalo volt a fal, meg igy is, hogy RG-ben ismet egy olyan palinak kellett jatszania, aki korabban palyat sem latott meg soha kb, mivel ugye a troger Slauson ket torott nyakcsigolyaval nem hajlando am beallni...

Ez is, mit kepzel magarol.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921
van meg hova fejlodni, de a fal bal oldala sztem brutal lesz, es ha Smith bevalna RT-ben, akkor hosszu evekig fasza fal lehetne Bandi elott.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Engem nem az erdekel, hogy Reich szar. Mindenki szar az elejen, meg hibazik, hibazni is fog. Ami engem erdekel, hogy en azt akarom latni, hogy az illeto tanul a hibajabol, vagy tanul az elodje hibajabol.

Ami engem zavar, az az, hogy eddig harom meccsunk ment el Reichen es a langyos hivasain, meg azon, hogy minden heten adunk egy felidonyi elonyt az ellenfelnek, mert ugyanazt probalgatja ujra es ujra, de sosem jon be.

Eszre kell venni, hogy nem mukodik. Most mar nem lehet arra mutogatni, hogy a fal fos, es Lucknak szabadulnia kell egy masodperc utan a labdatol. A fal egyaltalan nem rossz manapsag, raadasul Castonzo visszatert. A masik meg az, hogy dropgondjaink vannak. Ha uresen van az elkapo, akkor is balhere, de minden meccsen latszik, hogy ha vedo van a kozelben, akkor nem tudnak kb. elkapni semmit. De amikor ilyen ratyi rovid es gyors jatekok vannak, akkor az amugy is fos WR nem fog tudni elszakadni, tehat muszaj lesz emberrel a nyakan elkapnia a labdat.

A WR-eknek ido kell, hogy elszakadjanak, ehhez pedig a rovid, gyors, utempasszokra epulo jatekhivasok nem tudnak segitseget nyujtani, csak meg jobban kijonnek az elkapok gyengesegei. Es Reichnek eszre kellene venni azt is a tizezer videofelvetel alapjan, hogy amint kicsit agresszivebb hivasokat vallal, szinte egytol egyig minden merkozesen ekkortol kezdett el Luck zakatolni, meg ekkor indult be a tamadosor. Ha pedig ez megy, akkor valtani kell. Ha gyoker vagy, az nem baj, de legyen annyi eszed, hogy ha ezt latod is, akkor tudd elengedni a butasagot es nyitni az uj fele.

Arra sem lehet mutogatni, hogy a rovid jatekoknal majd leszoritjuk Luck eladasait, mert emberunk ha igy folytatja, lehet, hogy lesz 40 TD-passza, de 20 pickje is melle, ami eleg vicces, ha csak arra gondolunk, hogy a kamikaze felfogasu Arians dobaltatta megallas nelkul, aztan pedig evekig eroltettek Luckot olyan rendszerbe, hogy allandoan tuzelnie kellett, amerre latott, futojatek meg sosem volt mellette. Es igen, Reichnek eszre kell vennie azt is, hogy a Luckban rejlo plusz, amiert o playmaker, az pontosan benne fog ragadni ezeknel a gyors, rovid jatekoknal. Csak en erzem, hogy amikor Reich agresszivebb jatekokra valt, akkor Lucknal mintha kitagulna a vilag, es hirtelen elojon belole a szorny?

Ezek meg olyan dolgok, amiken lehet valtoztatni, meg kell probalni. Mert az, hogy most a piacon sok hasznalhato elkapo mar nincs, igy abbol kell ugyeskedni, amire van lehetoseg, az rendben van, de a rendszerben es a felfogasban boven lehet modositani.

Es arra sem artana gondolni, hogy valami irtozatosan durva, hogy a kubed majdnem 600 napig labdat sem fogott, visszajott csoda szintjen, miutan szetment a valla, aztan most ott tartunk, hogy hat meccs alatt 288 passzkiserlete volt, ami egeszen pontosan 48-as atlag. 48-as! Ez brutalis! Mindezt azert, mert 4-5 yardos jatekokra epit Reich, de ezekkel egyszeruen nem halad a csapat normalisan, mire aztan a fos plan miatt a masodik felidore mar annyira tokon lottuk magunkat, hogy Lucknak muszaj megallas nelkul dobalnia.

Ez igy szar. Tetszik vagy sem, ez jelenleg nincs rendben, tobb szempontbol sem. Es amiert errol beszelek, az azert van, mert ezek olyan dolgok, amiken gyorsan lehet valtoztatni, nem pedig csak a kovetkezo holt szezonban.

Annak amugy ertelme sincs, hogy kirugasrol beszeljunk, meg most azt is kitargyaltuk tizezerszer, hogy ki birta volna inkabb JMD-t, ki nem, etc-etc. Ez mar mindegy. JMD nem fog jonni, nem veletlenul maradt a Patsnel, o ott lesz HC, masreszt Irsay elobb doglene meg Ballarddal egyutt, mint hogy ezek utan megkeresse. Indianapolis meg forrongana, ha igy lenne.

De nem is kell. Reich kell, es az, hogy fejlodjon, tanuljon a hibaibol es legyen toke belatni, ha elszur valamit, es ezek utan meg valtoztasson aszerint, hogy mi mukodik es mi nem mukodik.

Melvintol meg az eg mentsen meg minket. Azt a faszit en soha tobbe nem szeretnem Colts-mezben latni. Abbol a penzbol boven maradjon inkabb Desir, hosszu tavon.

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Bakker ennyire ne legyünk már rajta ezen az új sémán, hogy fél meccs után már ki akarjuk baszni az edzőt...Nem mindenki McVay, hogy egy holtszezon alatt csodát tegyen (egy szarabb kerettel)

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Ja ahogy olvasom, Melvin nem scheme fitt a Raidersnél, simán dobnák érte egy 7. körös komp picket, nálunk instant impakt lenne a csávó.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Azért fel kellene szerintem mérni az FOnak, hogy nem vagyunk vonzó FA célpont, mert ez nem egy topcsapat, úgyhogy hiába lobogtatjuk majd a lóvét, csak a túlfizetett középszar jön erre.
Sokkal egyszerűbb most jó játékosokat behúzni tradedel, akik most, amikor szarban vannak, még ide is örömmel jönnének. De a 2. körös pick még krva értékes, azt kizárólag 26 évnél fiatalabb fehér játékosért áldoznám be. 😊

Amúgy szerintem egy év csúszásban vagyunk, mert a tavalyi draft az kb kuka, az idei jónak néz ki, most indulhat a project, ha jön még 1 ilyen draft.
Azért kíváncsi vagyok, mennyire volt a tavalyi Ballard draftja, gondolom a KC-nél már tudták hogy lelép, talán nem eresztették a scoutjaik közé, január 30-án leigazoljuk, majd április 27-től draft. Elég necces időkeret, hozzátéve ,hogy ha jól rémlik a meglévő scout csapattal dolgozott, csak a draft után zavarta el őket.

Reichtől nem vagyok elájulva, de vele rizikózott Ballard simán kiqrhatja januárba, ha jön egy sexi HC célpont (Gruden-t hogy nézegettük anno, és tényleg, vele mennyivel beljebb lennénk... 😀), és moshatná kezeit McDeniels-el.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Coopert pont meg kellene majd fizetni, raadasul neki aztan tenyleg vannak dropp problemai. max vmi hatso koros pickert fogunk hozni jatekost, ha hozunk egyaltalan. Ballard eddig is inkabb szerezni akarta a pickeket, mint eladni.
Borbinho
Az a vicces, hogy egyebkent az iment lattam egy statisztikat, hogy Cooper NFL-karrierje soran jobb szazalekkal all egyelore, mint Hilton, ami a fele meno elkapott labdakat illeti.

Egyebkent meg pont most nem vagyok biztos abban, hogy Coopert brutalisan meg kell fizetni. Hozott ket jo evet anno, de most masfel eve konkretan szenved, labdakat ejt el, serult, minden agyfasz.

Es szerintem ha o jovore kimegy a piacra, akkor is valami egy evre kap majd 5-7 millio dollart a potencial miatt, de perpill nem latom, hogy hosszu tavon valaki megfizetne. Kicsit olyan ez, mint anno Watkinsszal volt, csak o egeszsegesen igazabol azert mindig korrekt volt, a Ramsben meg meg ki is birta serules nelkul.

Cooper viszont elkepesztoen rossz manapsag. Viszont nala is azt latom, hogy lehet, Watkinshoz hasonloan jot tenne egy uj kornyezet, uj sema, valami szamara baratibb rendszer.

Miutan nekunk van ket masodik korunk is, igy en az egyiket tokre siman odaadnam erte, a WR-poszt elegge need, potencialban meg azert azzal a masodik korrel nem latom jobban jarhatnank, ha ott elkapot hozunk. Viszont ez egy atmeneti ev, talan emiatt is fektetnek be akkor mar most Cooperbe, mert most itt lenne a szezon, hogy beletanuljon a rendszerbe, osszeszokjon Luckkal.

Ez a Reich-fele satnya, rovidpasszos rendszer szvsz Coopernek jobban fekudne.

De amugy mondom, en tokre imadnam itt Parkert is, ot a Miami biztos eladna olcson, nem is jatszik, kifele all mar a szenaja. Neki dropbajai sincsenek, cserebe kerdes a serulekenysege. Mindenesetre nem biztos, hogy en varnek a 2019-es FA-ig, mert akkor megint ott leszunk, hogy mindent egyszerre kell megoldanunk, illetve ugyebar Ballard ott halott ember, ahol barmifele licitalasra kerul sor. Mert o durvan megfizetni senkit sem hajlando, o majd azt varja, hogya piacon az olebe hullik a sok fasza fiatal.

Apro bibi, hogy sajnos azt varhatja. Ha nem lenne amugy plusz pickunk, akkor nem erdekelne, hogy akar most probalkozzunk elhozni valami elkapot peldaul, de igy szerintem boven bejatszhato lenne. Tulsagosan sok a need mar most, ha a 2019-es holt szezont nezzuk, eleg jo volna, ha most sikerulne valami normalis WR-t szerezni, aztan a Hilton, Cooper/Parker, Grant, Cain, Pascal sor mar valahogy nez is ki. Foleg, ha Cain is tenyleg korrekt lesz, mert o a TC-ben jo par nagy jatekot megcsinalt. De erre sem alapozhatunk, hogy ezert akkor szarunk a posztra, mert o allitolag de jo.

Lesz tizcsilliard helyunk, megtehetjuk, hogy egy-egy kulcsposzton durvan vastagitunk. Ha ebbol a szezonbol valamit tanulhattunk, akkor az ez.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Coopert pont meg kellene majd fizetni, raadasul neki aztan tenyleg vannak dropp problemai. max vmi hatso koros pickert fogunk hozni jatekost, ha hozunk egyaltalan. Ballard eddig is inkabb szerezni akarta a pickeket, mint eladni.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Brown-nak iden 1 droppja van 21 elkapas mellett (27 elkaphato passz ment fele). es regebben se volt ra jellemzo (evi 3-4, ami elit WR-eknel is megvan). Es end zone-ban is hasznos. TY-ra eddig 0 passzt dobtuk az end zone-ban.

na mind1, korai meg az FA-krol beszelni, csak a szezonrol meg ertelme nincs. 2 w-re vagyunk a csoportelsotol, de ugy is tokon lojuk magunkat.
be is rakom Shadyt fantasyban, mert tuti most futnak 200 yardot ellenunk, maskepp nem tudom h kapunk ki. Luck dob 3 picksixet.
Borbinho
Nem igazan dobhattunk nullaszir Hilton fele end zone-ban, amikor a Washington ellen alapbol o kapta a rovid TD-passzt, amikor Reich oriasit hivott (kivetelesen).

Egyebkent pedig TY kivetel nelkul mindig keves labdat kep end zone-ban, mivel az alacsony, speedster elkapoknak ez a jellemzojuk, hogy kisebb teruleten nem igazan lehet oket hasznalni. Tobbek kozott ezert sem akarok egy Hilton 2.0-t jovore kezdobe, mert egysiku lenne az offense.

Es amiatt sem ertem, Brown miert kellene ide, miutan o meg annyira sem hasznalhato egyebkent end zone-ban, mint Hilton.

Akkor mar inkabb passzoljunk oda egy masodik kort Cooperert, ot Luck jobban ki tudna hasznalni, mert letisztultabb route runner. Szerintem stilusat tekintve epp valaki ilyen kellene Hilton masik oldalara amugy.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Brown-nak iden 1 droppja van 21 elkapas mellett (27 elkaphato passz ment fele). es regebben se volt ra jellemzo (evi 3-4, ami elit WR-eknel is megvan). Es end zone-ban is hasznos. TY-ra eddig 0 passzt dobtuk az end zone-ban.

na mind1, korai meg az FA-krol beszelni, csak a szezonrol meg ertelme nincs. 2 w-re vagyunk a csoportelsotol, de ugy is tokon lojuk magunkat.
be is rakom Shadyt fantasyban, mert tuti most futnak 200 yardot ellenunk, maskepp nem tudom h kapunk ki. Luck dob 3 picksixet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aztan ki a nudlit erdekel, hogy baszogatjak Nelsont? Mutasson nekem barki egy falembert, aki soha eleteben nem loktek fel.

Szoval hany sacket is hozott Williams, sot, az egesz Jets? Ja, hogy nullat? En kerek elnezest, ha egy OL, amelybol harman kezdok, amugy serules miatt mar a masodik/harmadik sor jatszik, hulyere szopatja a DL-t, es akkor mar tenyleg ennyire unatkozik valaki, hogy egy ilyen esetre mutogasson.

Borbinho, teljesen folosleges most nezegetned, kik lesznek FA-k. Foleg, mert a piacra fog kerulni legalabb 4-5 olyan jatekos is, akik jobbak, egyszeruen csak sokat keresnek, vagy egyszeruen tenyleg kell hely a csapatnak. Illetoleg minden szezon vegen tucatnyi jatekost akar eladni a csapata, es ilyenkor azert nem brutal arakon valtogatnak klubot a playak.

Brown nekem amugy nem kellene. Egyreszt, mert nem igaz, hogy nem dropol, masreszt pedig mert egy tamadoegysegben sok stilus kell, speedsterekkel megtolteni viszont szerintem nem elonyos, foleg, mert Brown es Hilton is olyan jatekos, akik a sebessegukre alapoznak, es ebbol kiindulva nehezebben is szakadnak el rovid utvonalon, mint mondjuk hosszun. Reich viszont tudod, mikor fog deep jatekokat hivni... Soha a budos eletbe kb. 8D

De engem tovabbra sem izgat, hogy nagy nev legyen, aki jon. Jojjon az, akit kepes beilleszteni a rendszerbe a tamadok agya. Miert van az, hogy McVay teljesne kozepes WR-egyseggel is nagyon faszan elboldogult tavaly? Miert van az, hogy barki odakerul Pittsburghbe, kivaloan fog teljesiteni? Miert van az, hogy McDaniels is allandoan beburja a rivalisok altal selejtezett faszikat, es ujra es ujra teljesen korrekt targeteket csinal beloluk? Miert van az, hogy az Eaglesnel teljesen kozepes WR-sorral elboldogulnak ugy, hogy tulajdonkeppen az egesz rendszer TE-kre epul?

Ami Desirt illeti, biztos vagyok benne, hogy nem hosszabbitunk vele. Ugyanis magasan, de baromi magasan a legjobb cornerbackunk, megsem kezdett, sem harom hete, sem a hetvegen.

Eberflusek jol tudjak gondolom, hogy Desirrel nem szamolnak, es emiatt probalkoznak Wilsonekkal, meg Moore-ral, varjak a csodat, hogy majd hatha hirtelen a kurva szar kurva jo lesz, csak mert csak.

De sajnos nem lesz jo. Mert Moore sem jo abszolut, csak volt egy remek meccse, a PFF jol felszopta, azota pedig mindenki elhiszi, hogy a csavo azota is tokre kiraly, holott annyira szanaszet szopatjak, hogy csak na. Ehhez kepest egyebkent hetrol hetre o kezd a szelen Desir helyen, mindezt ugy, hogy szar, de cserebe meg 5'9 is, szoval tenyleg annyira alacsony, hogy a slotbol ki sem szabadna engedni.

Szamomra ez egyertelmu jele annak, hogy Desir hiaba a legjobb eddig nalunk, Ballardek minel tobbet probalgatjak a tobbieket, hatha elkapja valaki a fonalat, mert nem Desirre alapozzak a jovot.

Ami szvsz hiba, de 28 eves jatekos leven ez Ballardeknak mar tul oreg.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Innmannek én örülök, ő egész korrekt játékos.
dugo93
en is, sztem hetvegen mar kezdeni is fog.
mondjuk Fountain akkor tovabbra se tud egyrol a kettore jutni a PS-ben....

 twitter.com/zkeefer/status/1052253198868774916

pedig az onbizalma a helyen

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 046
Inmannek én örülök, ő egész korrekt játékos.

Szerkesztette: dugo93

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Adamtz/status/1052156926367330304
Tony Adams
most legalabb az olcso (fos) WR-ek droppolnak, nem kell Cooper 15 M/evert h droppoljon 😀
ha mar FA WR-ek, en John Brownt neznem meg majd jovore, mint TY clone-t.
Borbinho
En meg Mike Evanst, Odell Beckhamet es Jarvis Landryt akarom a WR-sorunkba. Tight endnek meg az a buzi 69-es Gronkowski johet.
Stez
csak Brownra lehetne is eselyunk, es sztem sokat dobna. o igazi deep threat, emelett kva jol tud elszakadni es nem is droppol.
Cobb nekem nem kellene, meg ARoddal se tudott jo szamokat hozni.
Moncrief 😀
36 eves kiegett Fitzgerlad
A se futo se elkapo Austin.
Golden Tate-et birnam, de o is mar 31 eves.
Kearse, Pryor, Kevin White, Patterson szinten meh.
Enunwa, Latimer es Tyrell Williams kozul mondjuk barmelyiket szivesen latnam, de csak normalis aron.
Dorsett, Benjamin, LaFell, Funchess, es meg naluk is gyengebbek a maradek felhozatal.
en tovabbra is WR-t szeretnek elso korben 😀

CB se lesz minosegi az FA-n:
Melvin, Claiborne, Skrine, E.J Gaines, Justin Coleman, Dennard, Verrett, Ward a "jobbak". Csomo 1.koros besult pick, meg injury prone jatekos.
Desir-t meg kell tartani, es drafton elso 2 korben johett CB + WR. Lesz 3 pickunk, meg egy DE/SS is beleferne.


mas:
egyelore Braden Smith-e az RT szerep, dicsertek is, es ossz nem is volt szar. ami nagy meglepi a pre utan. de eddig nem nagyon volt igazan jo pass rusherrel szemben, fog o meg egni.
Nelsont baszogatjak h 1x felboritotta Leonard Williams. 1 reszt kb gancsoltak is Nelson-t (talan Kelly), masreszt Leo Williams se veletlen lett 1/6 anno. Nem vonnek le belole sokat.
ha bizunk benne,h Slauson meg birja jovore, akkor meg is lehetne a kezdo falunk, ugy h mindket idei pickunk kezdo. noice

kurva fos ez a szezon, mert semmi se jon ossze a csapatnak, pedig vannak nagy playek, kiemelkedo egyeni teljesitmenyek, de valahogy mindig megverjuk magunkat.
persze nem levonva semmit az ellenfelek erdemebol, mert ott kellett lenniuk es nekik is meg kellett csinalniuk a playeket.

talent-ben mar sokkal jobbak vagyunk, mint 1-2 evvel ezelott, jol fog jonni Leonardnak, Walkernek, Hairstonnak es a tobbieknek a sok palyan toltott perc a jovoben.
apropo Hairston, sztem vele szamolunk hosszu tavon, mint az egyik kezdo CB. ha Desir lenne a masik, es Moore II csak dime-ban lenne fent, azt csipaznam. mondjuk igy h se Farley se Geathers, nickelben is egyre tobbet leszunk 3cb-vel.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/Adamtz/status/1052156926367330304
Tony Adams
most legalabb az olcso (fos) WR-ek droppolnak, nem kell Cooper 15 M/evert h droppoljon 😀
ha mar FA WR-ek, en John Brownt neznem meg majd jovore, mint TY clone-t.
Borbinho
En meg Mike Evanst, Odell Beckhamet es Jarvis Landryt akarom a WR-sorunkba. Tight endnek meg az a buzi 69-es Gronkowski johet.