Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...
Borbinho
a bal szelen szeretett vezerunk van 8-D
Stez
Toljatok már egy felsorolást balról jobbra, mert nem mindenki van meg.🤔
kristóf17
passz-Dallas Clark- Marlin Jackson - valaki - Bill Polian - a kopasz fej Gonzo - Dylan Gandy - Ryan Diem - Gary Brackett - Jeff Saturday - Reggie - Stokley - Marvin - Tom Moore - Edge - PM

azt a kettot nem tudom, a magas kopasz tag nagyon ismeros, TE/WR ugrik be rola elsonek 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Siman lehet, hogy Edge. | Feka feka. | X-D

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Jó a felsorolás,viszont a PM melletti csávó szerintem Edgerrin James
Bence94
Az mondjuk fun, hogy az akkori keret legidősebb tagja (2006-os roster) a 34 éves Vinatieri volt (Marvin Harrison volt még 34 abban az évben). 😀

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...
Borbinho
a bal szelen szeretett vezerunk van 8-D
Stez
Toljatok már egy felsorolást balról jobbra, mert nem mindenki van meg.🤔
kristóf17
Mondjuk akit en felismerek, az Orban Viktor, Dallas Clark, a fekat passzolom, Polian, a nagy kopaszt hatul szinten nem vagom, elotte kibujik egy kopasz fej, az Anthony Gonzo, ot lattam a kozvetitesben.

Polian mellett a kis nudli az Brackett, a kerek fejet nem lehet elteveszteni x-D Mogotte Diem, a mogotte allo palit nem ismerem fel. Diem mellett Saturday, aztan Wayne, Stokley, Marvin papo, Tom Moore, a feka az szerintem Addai, meg PM.
Stez
Jó a felsorolás,viszont a PM melletti csávó szerintem Edgerrin James
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...
Borbinho
a bal szelen szeretett vezerunk van 8-D
Stez
Toljatok már egy felsorolást balról jobbra, mert nem mindenki van meg.🤔
kristóf17
Mondjuk akit en felismerek, az Orban Viktor, Dallas Clark, a fekat passzolom, Polian, a nagy kopaszt hatul szinten nem vagom, elotte kibujik egy kopasz fej, az Anthony Gonzo, ot lattam a kozvetitesben.

Polian mellett a kis nudli az Brackett, a kerek fejet nem lehet elteveszteni x-D Mogotte Diem, a mogotte allo palit nem ismerem fel. Diem mellett Saturday, aztan Wayne, Stokley, Marvin papo, Tom Moore, a feka az szerintem Addai, meg PM.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...
Borbinho
a bal szelen szeretett vezerunk van 8-D
Stez
Toljatok már egy felsorolást balról jobbra, mert nem mindenki van meg.🤔
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sima lesz ez a Super Bowl, 55 pontot kell szereznunk.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/KBowen1070/status/1064625441682665473

 twitter.com/KBowen1070/status/1064625227819347968
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Egy ideje nem volt vele dolgunk, de most lehet vele játszani. 😊

Tony Adams
5 csapat all ugye jelenleg 5-5el a 6. PO helyert (az LA 7-3ban all ugye mint 1. WC csapat).
nekem az jott ki, hogy 10 gyozelem eleg a PO-ra. Cserebe ez azt jelenti, hogy a maradek 6 meccsbol 5ot nyerunk minimum.
vs Dolphins
@ Jaguars
@ Texans
vs Cowboys
vs Giants
@ Titans

Az 5:5os csapatok PO eselyei sztem:

A Dolphinsnak meg nem ment el a PO, van 2 meccsuk a Bills ellen, 1 a Jax ellen ami addigra lehet h mar leereszt, meg 2 kemeny meccs a Pats ellen otthon + a Vikings ellen idegenben. Sztem az a 2 tuti zako, es a maradek 4bol ha tolunk kikapnak, akkor mar csak 8-8al vegezhetnek.

Ravens: fogadja a Raiderst, megy Atlantaba, utana a Chiefshez, fogadjak a Buccsot, mennek LA-be a Chargers ellen, majd otthon fejezik be a Browns ellen. Papiron 3 nagyon sima meccs, 1 so-so, es ket eleg kemeny rangado az AFC West tagjaival. Meglepne, ha 9-7nel jobb merleggel zarnanak.

A Cincinnatti iden sztem nem jo, jatszanak meg 2x a Brownsal, fogadjak a Broncost + a Raiderst, de mennek meg ok is a Chargershez meg Pittsburgh-be is. Sztem a Steelers + a Chargers L, a Broncosnak meg meg van egy kis eselye, ok is torhetnek borsot Daltonek orra ala.

A Titans kovi forduloban megy Houstonba (ott igazabol az se zavarna, ha nyernenek, sot...😀), utana fogadja a Jetset majd a Jaguarst, utana jon ket NFC meccs, elobb idegenben a Giants, utana otthon a Skins, majd ellenunk fejezik be Nashville-ben.
A leggyengebb sorsolas az ovek, de csak egy fullos Mariota-val lehet eselyuk a PO-ra.

A Texans aki jelenleg 7-3al vezeti a csoportot, fogadja a Titanst, Brownst majd minket sorban, utana mennek a Jetshez majd Phillybe, vegul otthon fejezik be a Jaguars ellen. Ha kikapnanak tolunk + az Eaglestol, mi meg 6/6ot hozunk (ami azt jelentene, h 10-es win streakkel zarjuk az alapszakaszt 1-5 utan 😀), akkor meg csoportelsok is lehetnenk holtversenyben (mert nekunk 5-1, nekik 4-2 lenne a csoportmerleg).

Nagy makkal meg a 9-7 is eleg lehet, de ott mar tuti h tobben is lennenek azonos merleggel.

A leendo ellenfeleink kozul a Dolphins jelenleg meg megy a PO-ert, a Texans/Titans elleni meccsek amugy is kurva fontosak mindket csapatnak, es valszeg a Cowboysnak is eleg fontos lesz meg az a meccs.

En azt mondom, h 5ot nyerunk, kikapunk a Texanstol akik ordas makkal nyernek (megint), majd 6.seed-kent a 3.kiemelt Texanshoz megyunk es basszuk szajba oket a 2 regular loss miatt 😀
utana irany Los Angeles, ahol megkapjuk a PM/Colts kriptonit Riverseket, majd Foxborogh-ban egy utolso sec-es Luck elkapott TD-vel verjuk a Pats-et, es Ballard/Reich a Lamar Hunt kupaval bassza arcon JMD-t.
Utana az SB-ben kikapunk a Hox-tol, akik Allen-ert nyomnak egy elkepeszto menetelest, es utana soha nem fogjuk tudni lemosni, hogy Russel Wilson > Bandi.
Borbinho
ebből a szerből én is kérek 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ne aggodj. Mindenkit meg fogunk baszni. A noket ketszer is.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Egy ideje nem volt vele dolgunk, de most lehet vele játszani. 😊

Tony Adams
5 csapat all ugye jelenleg 5-5el a 6. PO helyert (az LA 7-3ban all ugye mint 1. WC csapat).
nekem az jott ki, hogy 10 gyozelem eleg a PO-ra. Cserebe ez azt jelenti, hogy a maradek 6 meccsbol 5ot nyerunk minimum.
vs Dolphins
@ Jaguars
@ Texans
vs Cowboys
vs Giants
@ Titans

Az 5:5os csapatok PO eselyei sztem:

A Dolphinsnak meg nem ment el a PO, van 2 meccsuk a Bills ellen, 1 a Jax ellen ami addigra lehet h mar leereszt, meg 2 kemeny meccs a Pats ellen otthon + a Vikings ellen idegenben. Sztem az a 2 tuti zako, es a maradek 4bol ha tolunk kikapnak, akkor mar csak 8-8al vegezhetnek.

Ravens: fogadja a Raiderst, megy Atlantaba, utana a Chiefshez, fogadjak a Buccsot, mennek LA-be a Chargers ellen, majd otthon fejezik be a Browns ellen. Papiron 3 nagyon sima meccs, 1 so-so, es ket eleg kemeny rangado az AFC West tagjaival. Meglepne, ha 9-7nel jobb merleggel zarnanak.

A Cincinnatti iden sztem nem jo, jatszanak meg 2x a Brownsal, fogadjak a Broncost + a Raiderst, de mennek meg ok is a Chargershez meg Pittsburgh-be is. Sztem a Steelers + a Chargers L, a Broncosnak meg meg van egy kis eselye, ok is torhetnek borsot Daltonek orra ala.

A Titans kovi forduloban megy Houstonba (ott igazabol az se zavarna, ha nyernenek, sot...😀), utana fogadja a Jetset majd a Jaguarst, utana jon ket NFC meccs, elobb idegenben a Giants, utana otthon a Skins, majd ellenunk fejezik be Nashville-ben.
A leggyengebb sorsolas az ovek, de csak egy fullos Mariota-val lehet eselyuk a PO-ra.

A Texans aki jelenleg 7-3al vezeti a csoportot, fogadja a Titanst, Brownst majd minket sorban, utana mennek a Jetshez majd Phillybe, vegul otthon fejezik be a Jaguars ellen. Ha kikapnanak tolunk + az Eaglestol, mi meg 6/6ot hozunk (ami azt jelentene, h 10-es win streakkel zarjuk az alapszakaszt 1-5 utan 😀), akkor meg csoportelsok is lehetnenk holtversenyben (mert nekunk 5-1, nekik 4-2 lenne a csoportmerleg).

Nagy makkal meg a 9-7 is eleg lehet, de ott mar tuti h tobben is lennenek azonos merleggel.

A leendo ellenfeleink kozul a Dolphins jelenleg meg megy a PO-ert, a Texans/Titans elleni meccsek amugy is kurva fontosak mindket csapatnak, es valszeg a Cowboysnak is eleg fontos lesz meg az a meccs.

En azt mondom, h 5ot nyerunk, kikapunk a Texanstol akik ordas makkal nyernek (megint), majd 6.seed-kent a 3.kiemelt Texanshoz megyunk es basszuk szajba oket a 2 regular loss miatt 😀
utana irany Los Angeles, ahol megkapjuk a PM/Colts kriptonit Riverseket, majd Foxborogh-ban egy utolso sec-es Luck elkapott TD-vel verjuk a Pats-et, es Ballard/Reich a Lamar Hunt kupaval bassza arcon JMD-t.
Utana az SB-ben kikapunk a Hox-tol, akik Allen-ert nyomnak egy elkepeszto menetelest, es utana soha nem fogjuk tudni lemosni, hogy Russel Wilson > Bandi.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1064319364722302976

Ezt a csoportos ünneplést is mintha a Colts D kezdte volna el, de egyre több csapat csinálja. )


Tony Adams
meg a Saints def kezdte tavaly, azutan szepen atvette a fel liga

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
NCAA Football Live Stream @  ncaafootball365.com
freenfllive
Te hülye, ez nem az az év, amikor már novemberben a draftprospecteket lessük, most PO run van!444!!!!!!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 www.espn.com/nfl/playoffs/machine

Egy ideje nem volt vele dolgunk, de most lehet vele játszani. 😊

 twitter.com/Colts/status/1064319364722302976

(Ezt a csoportos ünneplést is mintha a Colts D kezdte volna el, de egyre több csapat csinálja. )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...
Borbinho
a bal szelen szeretett vezerunk van 8-D

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/ryandiem/status/1064314057451347974
tul sok legenda 1 kepen...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na akkor egy kis statisztika:

Total offense:
381.5 yard/game, ezzel 9.helyen allunk
Points per game:
29.8, ezzel az 5.helyen allunk
3rd down %:
52% (71/136), ezzel az 1.helyen allunk (+ sikeres 3rd downokban is)
Pass offense:
269 yard/game, ez a 10.helyre eleg (passzolt TD-kben ugye Bandi 2. Mahomes mogott)
Rush offense: 112.4/game, ez a 14.helyre eleg

Total defense:
364.9 yard/game (21.hely)
Points per game:
24.9, a 20.helyre vagyunk jok ezzel
3rd down %:
44% (55/126), ez a 27. helyre jo
Pass defense:
259.2 yard/game (23.hely)
Run defense:
105.7 yard/game (14.hely)

Bandi a red zone-ban: 43/70, 324 yard, 23 TD, 1 INT, 106os rating.
Az offense a red zone trip-ek 68%-aban TD-t szerez (ez a 8.helyre jo), a defense meg 53%-ban enged csak TD-t ugyanitt, ami a 9.helyre jo.

Ha ugy mukodne a pass rush, ahogy tegnap, akkor jelentosen konnyebb dolga lenne a secondary-nek is. Akkor pedig tenyleg csak 1-2 jatekosra lennenk egy jo def-tol. Hooker jo lenne, ha egeszseges tudna maradni, a csiposerulese tobb, mint aggaszto (iden se 1.meccset hagyta ki miatta, ugye draft elott volt mutve). Ha vele nem tudunk szamolni hosszutavon, akkor elegge ures a safety poszt, mert Geathers is injury prone.

Egy idealis vilagban Quincy-nek kellene egy par (Hairston?), mert Desir-t ugy is max 1 evre igazoljuk vissza, nem hosszutavu megoldas. Moore II meg mehetne nickelbe, mert egyszeruen annyi playt csinal, h bun lenne kihagyni. Csak be kell latni, h limitalt, nem tud no1 elkapokkal menni emberezesben, nincsenek meg a meretei.
De elmeny nezni a jatekat, mindig a maxot kihozza magabol, kemenyen megcsinalja akar az open field tackle-t is, pedig tenyleg akkora, mint a kutya ulve.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baldinger ujabb instant orgazmusai Nelsonrol. A masodik videonal 1.30 korul az valami egeszen brutalis, hogy megblokkolja a vedot, majd egybol megblokkol egy masikat is, nehogy az elhuzo Mack utan tudjon vetodni. Ha az a blokk nincs, a vedo siman elerte volna Macket.

 twitter.com/BaldyNFL/status/1064334143948029953

 twitter.com/BaldyNFL/status/1064340090128875521

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igy van, minden meccsen megvan kb a fifti-fifti. En a Texanstol felek, pedig szerintem jobbak vagyunk. De ott ponthaboru lesz az elso meccshez hasonloan szvsz ismet, a ponthaboru megnyeresevel kapcsolatban viszont vannak ketsegeim. Hiaba mutat parszor kiralyul a vedelem, hiaba hozzak a turnovereket, de Watsonek ellen szerintem minimum 35 pontot fogunk kapni igy is, mindennel egyutt.

A nagy kerdes az lesz, hogy Luckot mennyire tudjak majd a palya szelen tartani, es milyen hosszan tamadgatnak.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha minden meccseteket megnyeritek, úgyis PO. És most nem látom azt a meccset, amin ne lennétek legalább olyan esélyesek, mint az ellenfelek (ha az elmúlt meccsekből indulunk ki)

több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Nem hiszem már el ezt a Texanst.. 😀 Most a csoport legerősebb csapatának érzem magunkat, de ha ennyire nem botlanak, nehéz lesz. Mondjuk a mi sorsolásuk olyan, hogy akár mindet hozhatjuk. Ja és igen én leszarnám ha fiatal, félkész csapattal PO-ba mennénk és később draftolnánk. 😀 Végre van értelme leülni vasárnap megnézni a meccset.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
a Texans makkolt, MEGINT.... viszont a csapat PO mode-ban van, ez a mai meccsen is nagyon látszott, Mariota, Titans "elit" D ide vagy oda... Reich nagyon jó munkát végez, mind szakmailag, mind öltöző terén.. ha nem lesz PO akkor sem bánom, mert szép jövő elé nézünk..
Bence94
Miért kell gúnyolódni, főleg a D-n? Azért kíváncsi lennék, ha nálatok kerül kórházba egy edző (konkrétan a DC) a meccs előtt, a játékosok hogyan játszottak volna...

Gratula a győzelemhez!
Nandito
Köszi! Semmi provokáció nem volt a kommentben. Nálunk is volt hasonló helyzet,amikor Paganoról kiderült,hogy leukémiás,a csapat érte küzdött, Arians pedig méltó “utód” volt.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
a Texans makkolt, MEGINT.... viszont a csapat PO mode-ban van, ez a mai meccsen is nagyon látszott, Mariota, Titans "elit" D ide vagy oda... Reich nagyon jó munkát végez, mind szakmailag, mind öltöző terén.. ha nem lesz PO akkor sem bánom, mert szép jövő elé nézünk..
Bence94
Miért kell gúnyolódni, főleg a D-n? Azért kíváncsi lennék, ha nálatok kerül kórházba egy edző (konkrétan a DC) a meccs előtt, a játékosok hogyan játszottak volna...

Gratula a győzelemhez!

Music City Miracle
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
a Texans makkolt, MEGINT.... viszont a csapat PO mode-ban van, ez a mai meccsen is nagyon látszott, Mariota, Titans "elit" D ide vagy oda... Reich nagyon jó munkát végez, mind szakmailag, mind öltöző terén.. ha nem lesz PO akkor sem bánom, mert szép jövő elé nézünk..
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megbasztunk mindenkit. A noket ketszer is.