Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
 twitter.com/HaydenClark81/status/1072539809527271424
es ugye kihagyott 1 meccset
Borbinho
Ha az nincs, akkor még Mayo 175-jére is veszélyes lehetett volna.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/HaydenClark81/status/1072539809527271424
es ugye kihagyott 1 meccset

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
...A Dallas DL-je es LB sora is brutalis, ezert sztem sok 6 OL-es felallast tolunk, mint a Texans ellen is...Borbinho
A nagyobb baj, hogy a két kedvenc CB-m egyike is ott van. (Byron Jones). Illetve Awuzie sem egy balhere, és így egyben már sok. De Luckot nem féltem, csak legyen jó a playcalling és a védelem.

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Glowinskiról. Van valami infó? Nem nézett ki jól.
uatu
Szerencsre vissza tudott menni meg a meccs soran. Bokaja serult, nem talaltam friss hirt rola.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kozben megneztem, es csak kettes holtversenynel szamitana a head to head (vagy tobb csapatnal ha mindenki jatszott egymassal es nem korbeveres volt).
Ha tobben is ugyan olyan merleggel vegzunk, a konf merleg szamit.
Ravens 6-4 (meg hatra van a Chargers-Browns)
Dolphins 6-4 (meg hatra van a Jags-Bills)
Colts 6-5 (meg hatra van a Titans)
Titans 5-6 (meg hatra van a Colts)
Broncos 4-5 (meg hatra van a Browns-Chargers-Raiders)

Ha 3/3at nyerunk, akkor szerintem fix PO, mert sztem egyik masik csapat se fog 10-6ban vegezni.

Ha a Steelers kikap a Pats-Saints duotol, akkor max 8-7-1ben vegeznek, akkor mar a 9-7 is eleg lehet(igy a Ravens nyerne a North-ot, ha min 2-t nyernek meg) nekunk a PO-ra.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Glowinskiról. Van valami infó? Nem nézett ki jól.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Reich es Eberflus is talan jelenthet egy kis elonyt.
A Texans ellen a futas megallitasa volt a lenyeg, hogy se Watson se Millerek ne virgonckodhassanak. Tudtuk, hogy Watson nem jo nyomas alatt, ezert toltuk is ezerrel a blitzeket, a futas ellen is hasznos volt.
Ugyan ez a recept a kovi 3 meccsre. Prescott sztem joval gyengebb, mint Watson, raadasul a Dallas OL-ben is sok most a serult. Ha meg tudjuk olni a futast, sztem nem lehet gond.

A Giants ellen es a Titans ellen is hasonlo gameplan kell. Ha kivesszuk a futojatekot, nem hiszem, hogy Prescott/Manning/Marioto megverne a vedelmet.

Ellenben ha nem tudjuk megallitani a futast, akkor gyanusan szopo lesz. Nem fog beleferni 1-1 kulcs dropp se, amin elmehet 1-1 drive. Ilyen forgatokonyvnel valszeg mi mennenk vegig az eredmeny utan es az ellen tudna kontrollalni is az orat.

Dallas ellen ugyan ugy legyen mindig a LOS-on Kenny Moore + Geathers, Coopert meg duplazzuk Desir-Hooker parossal.

A Dallas DL-je es LB sora is brutalis, ezert sztem sok 6 OL-es felallast tolunk, mint a Texans ellen is.

Jo lenne ha a futas megint mukodne (igaz csak par meccsen mukodott), mert a nelkul szarban leszunk. Visszaestunk bottom 10-be futasban.
Viszont a vedelem top 10 yardokban, pontokban, futas es passz ellen is top12, sackekben is, illetve az egyik legkevesebb nagy jatekot nyalta be (7.legkevesebb 20+ es 2.legkevesebb 40+ yardos play). Kelleni is fog, mert Elliotban es Cooperben is benne van a nagy play sajnos.
A 3rd down def-nek kellene javulnia, es Prescott ellen latok is ra eselyt, h javulni fog 😊

Egyszeru recept a W-hez: Induljon be a futas es allitsuk meg az ellenfel futasat. Onnantol mar megoldja a vedelem + Bandi.

Luck > Prescott/Eli/Mariota

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Kis elemzés a Texans elleni meccsről. Ha a Dallas ellen is ennyire megölik a futójátékot, akkor még nyerhettek is...

 youtu.be/z0RIAUlHOfk
Merlin85
Gyanús, hogy csak akkor.
kristóf17
Egyszerű a képlet, több pontot kell szereznünk a meccs folyamán mint az ellenfél.

Személy szerint eléggé félek, hogy a Dallas védelem nagyon limitálni fogja Bandiékat és egy Jags elleni blamát tolunk (sokáig meccsben leszünk, de alacsony elért pontszámmal), nem tudom, hogy a védekezésükben jelenthet-e bármit is, hogy Reich egy csoportban volt a Cowboysszal az NFC East-ben...

Ha megint csak T.Y Hiltonra lehet érdemben számítani (többieknél drop hegyek és védőtől való elszakadási gondok) és őt kikapcsolják nagy szarban lehetünk. Tudjuk, hogy az NRG stadiumban mindig kap valami boostot TY, csak nem vagyok benne biztos, hogy ez most a Lucas Oil-ban is ilyen lesz.

Négy éve emlékszem az AT&T stadionban amikor 11-5-ös szezont toltunk egy kurva nagy verésbe szaladtunk bele, nekünk már nem volt hatalmas tétje, a Cowboysnak meg kellett mint egy falat kenyér. Jó lenne ha erre emlékeznének még Dallas-ban mert most kicsit fordítottnak érzem a szitut. Úgyis a csoportjukon keresztül mennek PO-ba, azt meg már kvázi behúzták, nekünk meg úgy kell a W, mint egy falat kenyér, tekintettel arra, hogy a Baltimore - a Tampával játszik, a Bucs képes bárkit megverni, de szerintem ez most nem a Baltimore lesz... a Steelers ellenben a Patriotsot fogadja és ha kikapnak, akkor máris bejön a ki ellen szurkoljunk játékba a Pittsburgh (utána Saints ellen lesznek...).

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Kis elemzés a Texans elleni meccsről. Ha a Dallas ellen is ennyire megölik a futójátékot, akkor még nyerhettek is...

 youtu.be/z0RIAUlHOfk
Merlin85
Gyanús, hogy csak akkor.
több mint 5 éve
Merlin85 Houston Texans 1 286
Kis elemzés a Texans elleni meccsről. Ha a Dallas ellen is ennyire megölik a futójátékot, akkor még nyerhettek is...


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vicces, mert szerintem siman a Dallas az eselyes. Persze ettol fuggetlenul megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
A következő heti Dallas elleni meccsre az oddsok:

1.60 IND W - 2.10 DAL W

Jó soknak érzem a 2.10-et (bár otthon leszünk), mert bár a Cowboys támadó fronton mutat gyengeségeket, ellenben nagy játékokat be tudunk nyalni bármikor, bárkitől... A Dallas védelem ellenben erős és ha megint tolunk egy Jags elleni semmi nem jön össze dolgot...

Nehéz helyzetben vagyunk, mert az egyik felem azt mondja ne menjünk PO-ba, meg fiatal csapat, meg úgyis one and done lesz... | és jusson be minél több olyan csapat, mint a Baltimore ravens aki sokkal nagyobb eséllyel ejti ki a Patriotst 😀 | de ha az ember leül a meccs elé egyszerűen nem tud nem annak szurkolni, hogy megnyerjük, meg közben annak, hogy zakózzon a KC ellen a Baltimore

Egyébként ha 6. helyen mennénk be a PO-ba, akkor valószínűleg megint idegenben játszanánk a Texans ellen, | garantáltan szombat este 22:00 órás idősávban, mert ha bejut a Houston, akkor mindig ők nyitják a PO-t és függetlenül az eredménytől mindig valami bűnrossz, totál nézhetetlen meccset hoznak, ahol ilyen 22.8-as QBR-et csinál mindkét irányító, meg több az incomplete pass mint a complete... | akkor simán mehetnénk Kansas City-be utána ...

Szóval ha optimista vagyok még Divisional round is jöhetne, nagy zakóval zárva a PO-t ahogy szoktuk...

De az is lehet, nem kellene délelőtt rummal inni a kávét....

Vinatieri 54 yardról bebaszott egy olyat, ami 60-ról is simán ment volna. Nagyon remélem, hogy jön még +1 éves szerződés neki. Elnézve a ligában lévő rúgókat (elcsúszik és seggreül, meccs végén 40 yardról szél nélkül mellé lövi 3 méterrel, kihagyja az extra ponot stb.) aranyat ér nálunk Vina... Nem mondom, hogy hibátlan az öreg, de valahogy mindig akkor hibázik amikor nem azon megy el a meccs, amikor meg kell a game winning bevágja csont nélkül

Szerkesztette: bobi0092

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/HodgyBoss/status/1071892490662350848

😀
több mint 5 éve
wmitty Indianapolis Colts 709 — Colts fan
Jó volt. Az elején megijedtem, aztán egy pár perc nekem kimaradt és mire visszatértem a meccsbe, már nem vesztésre, hanem nyerésre álltunk. A fene se érti, ez lett volna a hónapok óta verhetetlen Houston, és a múlt héten tök impotens Indy?!

(De hogy Ebron megint ilyeneket elejtsen!)

Otthonom MisColts
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/blue/status/1071800255031771136

😀
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1071779847855374337?s=20
több mint 5 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Azt almodtam, hogy Luck 29 evesen visszavonult.
Stez
Szintetikus miatt... Állj le vele 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt almodtam, hogy Luck 29 evesen visszavonult.
Stez
Bocsánat lehet furcsán hangzik de a ti esetetekben akko sem lenne tragédia mert Brisett már megmutatta hogy lehet rá számítani. Persze én sem szeretném.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt almodtam, hogy Luck 29 evesen visszavonult.

több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Ezt csak úgy itt hagyom.
 twitter.com/BenVolin/status/1071097059804135425?s=20
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Tippre Pascal kapja meg Inman snapjait, Fountain meg Pascal-et.
Borbinho
Fordítva lehet jobb lenne.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1071125430231535617

na Walford ment, es Fountain bemutatkozhat elesben is! Tippre Pascal kapja meg Inman snapjait, Fountain meg Pascal-et.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1071082087053168641?s=20
Bence94
 twitter.com/AWalkerColts/status/1071101899343056896

Kellynek a hetvegi mar a 12. kihagyott meccse az elmult 2 szezonban. A beatwriterek is Mewhortot emlegetik mar vele kapcsolatban. OL-nel kulonosen parak a labserulesek (terd, boka, achilles minden jateknal eleg nagy terhelest kap, alapbol elbirni es mozgatni egy 130-140 kilos testet, meg kozben egy ugyan akkoraval birkozni). Kellene nagyon, de en lehet nem eroltetnem mar iden. Bar allitolag mar kocog.

MAC hianya szar, de Swoope remelhetoleg be tud oltozni. Meg remeljuk Hewitt is, mert Doyle utan MAC az egyetlen, aki rendesen tud blokkolni. mondjuk itt van meg Walford is + a PS-bol felhozhatjuk a heten jott Billy Brown-t. Tavalyi udfa, eddig az Eagles PS-eben volt.
Inman helyere Fountain, Ishmael vagy Hogan johetne fel. Nekem a kozepso volt a kedvencem pre-ben, Hogannek mar van egy kis tapasztalata, Fountain meg akire picket aldoztunk. Tokom se tudja melyiket hozzunk fel. Barmelyik hozhatna egy kis energiat, mert hiaba van Ghost akinek kb kedvenc palyaja az NRG stadium, Grant-Rogers-Pascal nem eleg...


 twitter.com/zkeefer/status/1071109049935192064
igyanak vert a meccs elott, es adjanak bele mindent. meg igy is a Texans az eselyesebb. ha kikapunk egy jo meccsen, ahol nem magunkat verjuk meg, es ugy bukjuk a PO-t, azt meg tudom majd emeszteni. de ha ugyan ugy bukunk, mint a Bengals/Eagles/Texans/Jets/Jags ellen...

 twitter.com/zkeefer/status/1071107383986974720
ez meg eleg jo hir. kurvara kellene a futojatek.


Bandit jeloltek az Art Rooney dijra. Erdekesseg, h o az egyetlen 30 alatti (Campbell 32, a tobbiek meg oskovuletek mar 😀 )
 twitter.com/NFL345/status/1071072829221818369

 twitter.com/zkeefer/status/1071075200245133312
Keefer ra is jott a megoldasra
😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/zkeefer/status/1071082087053168641?s=20
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 063
Jó, majd én kiteszem... Akkor nem, hogy a szezon végét, de még a következő meccs végét sem kell megvárni.