NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

48 feliratkozó

19 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 54 752 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
iktriad
Cserébe mi adunk majd nektek egy irányítót Hoyer személyében 😀
coltman
Már nem szedjünk össze a Colts szemetét.
19 napja
coltman Indianapolis Colts 1 268 — The rivalry is back on.
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
iktriad
Cserébe mi adunk majd nektek egy irányítót Hoyer személyében 😀

Meccs amúgy közel hibátlan, néhány idióta hiba volt, lásd Okereke, de ezek ma simán elfértek. 31-0-s futás, impressive. Mack és Kenny Moore embertelen nagyot játszottak ma, remélem csak az előny miatt nem erőltették vissza meccsbe Mack-et, és nincs komoly baja.

Williams kifejezettem tetszett, szerintem Wilkinsek lesznek problémái visszakerülni ezek után. Azt sajnálom, hogy Williamsnek nem jött össze a TD, jót tett volna, ha rögtön első komoly meccsén TD-vel ünnepelhet.

Nelson egy állat, azt is sajnálom, hogy nem jött neki össze a TD, de kinézem Reich-ből, hogy akár elkapóként is van ráírva játék.

Ja és hogy ne legyek igazságtalan, Hoyernek is tökéletes meccse volt, hibátlanul oldotta meg ezt a meccset 😀

Short week, jön a Texans, az ott szerintem a csoport döntő lesz, aki ott nyer, az komoly eséllyel viszi a csoportot.

Szerkesztette: coltman

“Sure, the home-field is an advantage - but so is having a lot of talent.”
Dan Marino

"I do cry. I'm a Cubs and a Bears fan."
Jim (James Belushi)
19 napja
Tony Adams Indianapolis Colts 1 914 — Colts Fan
Hol volt ez a csapat???
Mert őket imádom!

Szerkesztette: Tony Adams
19 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 54 752 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
19 napja
uatu Indianapolis Colts 589 — uatu@freemail.hu
Laikus vagyok ehhez, de nekem az a vastag csík nem hegnek tűnik. A bőr sem ott van elválva egymástól. Mintha valami merevítő rudacska lenne inkábba, amit beraktak oda neki. (A varrás pedig a rudacska túloldalán van, nem látni a képen).
peterk2005
Alapvetően ha csonttörés volt, akkor egy rögzítőkötés, gipsz, stb elég szokott lenni. Ha valami nagyon durva, szilánkos, hagyományos módszerekkel nehezen rögzíthető dolog van, akkor jönnek ezek a nem túl "kényelmes" módszerek - de látva az esetet aligha erről van szó, nem telibe léptek rá a kezére.

Persze itt fújok visszavonulót, mivel profi sportról van szó, és vannak a számomra felfoghatatlan esetek, lásd JPP ujj esete, ami most ugrott be. Persze nettó faszságnak tartom az ilyeneket, de tény, léteznek.
coltman
Tipikusan a kéztő csontok tudnak úgy elcsúszni, hogy ha szarul forrad össze, akkor egész életében érezni fogja az ember.
Nekem egy 20 évvel ezelőtti törés miatt egyes pozíciók kényelmetlenek a mai napig. (igaz, nekem a kézközép csont mellett tört a sing meg az orsó csont is).
Ha szilánkosan tört, akkor automatikusan feltárják ennyire, mert a bennmaradó szilánk nagyon csúnya dolgokat tud csinálni idővel.
A varrással kapcsolatban nem vagyok biztos benne, de valószínűleg azért van így varrva mert a kézfejen nagyon mozog a bőr, ezért össze van fogva a , és hasonlóan van varrva mint a ruhák varrása. Legalábbis a nem sebész, de orvos párom erre gondolt.
20 napja
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
!!!!
20 napja
Laikus vagyok ehhez, de nekem az a vastag csík nem hegnek tűnik. A bőr sem ott van elválva egymástól. Mintha valami merevítő rudacska lenne inkábba, amit beraktak oda neki. (A varrás pedig a rudacska túloldalán van, nem látni a képen).
peterk2005
Alapvetően ha csonttörés volt, akkor egy rögzítőkötés, gipsz, stb elég szokott lenni. Ha valami nagyon durva, szilánkos, hagyományos módszerekkel nehezen rögzíthető dolog van, akkor jönnek ezek a nem túl "kényelmes" módszerek - de látva az esetet aligha erről van szó, nem telibe léptek rá a kezére.

Persze itt fújok visszavonulót, mivel profi sportról van szó, és vannak a számomra felfoghatatlan esetek, lásd JPP ujj esete, ami most ugrott be. Persze nettó faszságnak tartom az ilyeneket, de tény, léteznek.

Dan Marino

Jim (James Belushi)
20 napja
Ó, szóval visszahoztuk PS-ba, erről (is) lemaradtam. Ha nincs ez a sok sérülés, valószínűleg megúszta volna idén, aztán jövőre ki tudja. Kár érte.
peterk2005
De nem a sok sérülés miatt kellett volna pont hogy maradnia? 😀
dugo93
Szerintem arra gondolt peterk, hogy ha máshol nincs sok sérülés, akkor itt hagyták volna. Nálunk leszerepelt. Kár érte.
20 napja
dugo93 Indianapolis Colts 3 060
Ó, szóval visszahoztuk PS-ba, erről (is) lemaradtam. Ha nincs ez a sok sérülés, valószínűleg megúszta volna idén, aztán jövőre ki tudja. Kár érte.
peterk2005
De nem a sok sérülés miatt kellett volna pont hogy maradnia? 😀

20 napja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 14 485 — The only discipline that lasts, is self discipline

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
20 napja
Bence94 Indianapolis Colts 619
Caint elvitte a Steelers, a PS-bol.
21 napja
peterk2005 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 14 485 — The only discipline that lasts, is self discipline

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
21 napja
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
uatu
Igen, de ha egy doki ennyire képes egy seb összevarrást illetően, amit egy magyar gyakornok első próbálkozásra is különbül csinál meg, akkor sok bizodalmam nem lenne a sebész többi képességét illetően.
coltman
Szakértőként beszélsz?
uatu
Nem akarom szétoffolni a topikot, így röviden csak annyi, hogy minden szakmának megvan az alapja, amit ha valaki nem tud, akkor nagy biztonsággal lehet állítani, hogy nem jó a szakmájában en bloc. Pl nincs olyan programozó zseni, aki azért küzd a for ciklussal, stb. Ezért gondolom, hogy ez valami kamu, PS-olt kép.

Plusz párszor már voltam összevarrva, így pontosan tudom hogy néz ki egy ilyen dolog 😉

Dan Marino

Jim (James Belushi)
21 napja
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
uatu
Igen, de ha egy doki ennyire képes egy seb összevarrást illetően, amit egy magyar gyakornok első próbálkozásra is különbül csinál meg, akkor sok bizodalmam nem lenne a sebész többi képességét illetően.
coltman
Szakértőként beszélsz?
21 napja
uatu

Dan Marino

Jim (James Belushi)
21 napja
21 napja
Uff:

twitter.com/jimayello/status/1195419141362065409
Tony Adams
Nem tudom a pontos részleteket, de ez kamunak tűnik. Ilyet kb Dél-Amerikában végeznek zsákvarrótűvel meg damillal, nem egy csilliódolláros csapat orvosai.

Dan Marino

Jim (James Belushi)
21 napja
Uff:

22 napja
Vegre “megszabadulunk” Hoyertol,Brissett kezd vasarnap.
23 napja
Azért ez kemény szám:

23 napja
Látom megy már az udvarlás a jövő évi kezdő QB-tok felé.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1194725132155150342

És azok alapján, amit a klip legvégén ez a bizonyos QB mond a végén Reichról, szerintem jönne is ide hozzá, ha úgy adódna.
 twitter.com/Jaguars/status/1194741477890383872
Csak mondom.
iktriad
If it happens:

Mondjuk nyert vele egy SB-t, de valahol a konzisztencia issue nekem ugyanúgy erős kérdőjel.

Dan Marino

Jim (James Belushi)
23 napja
Látom megy már az udvarlás a jövő évi kezdő QB-tok felé.

És azok alapján, amit a klip legvégén ez a bizonyos QB mond a végén Reichról, szerintem jönne is ide hozzá, ha úgy adódna.

Csak mondom.
24 napja
24 napja
Pont, hogy nem kell beszaratni. Teljesen tele van neki a gatyája enélkül is. Nem egy harmad éves rúgó, akinek volt 1-2 rossz rúgása és ezért a nyakára hoznak valakit. Pontosan felmérte már, hogy ezt túlhúzta egy szezonnal és már nem fog tudni kijönni belőle úgy, hogy ne legyen borzasztó rossz az utolsó szezonja.
dugo93
Ha egy utolso mp-s SB winning FG-vel fejezne be a szezont,szerintem mindenki megbocsatana neki az evkozbeni gyengelkedest.😄
24 napja
dugo93 Indianapolis Colts 3 060
Pont, hogy nem kell beszaratni. Teljesen tele van neki a gatyája enélkül is. Nem egy harmad éves rúgó, akinek volt 1-2 rossz rúgása és ezért a nyakára hoznak valakit. Pontosan felmérte már, hogy ezt túlhúzta egy szezonnal és már nem fog tudni kijönni belőle úgy, hogy ne legyen borzasztó rossz az utolsó szezonja.