Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Jól rémlik hogy ez az első meccs amit úgy sikerült megnyerni hogy TY sérülés miatt nem játszott?
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
iktriad
Cserébe mi adunk majd nektek egy irányítót Hoyer személyében 😀
coltman
Már nem szedjünk össze a Colts szemetét.
iktriad
Áhhh, sok év után rájöttetek a trükkjeinkre? 😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszi Ik, úgy legyen! 😊

A mai meccsre a Jags csak testben jött el, fejben a bye week-en maradtak. Ennél azért sokkal jobbak. Nem csak Foles-on múlott, nem ő kapott közel 300 yardot a földön védelemben. Nem tetszett a feltűnő home field fújás, szerencsére nem ezen múlott. És a meccs zömében ma felénk is pattant a labda, sok szituból jöttünk ki jól akkor, amikor még számított. Visszaadtuk a rosszul pattanó fumble-vel és INT-el a statlapon, de ez csak akkor számított volna, ha szoros. Így nem.

Mack és Ya-Sin kiesése után az év talán legfontosabb meccsére esélyes, hogy csere csapattal megyünk. Megismétlődik a tavalyi szezon, nekünk a csütörtök ilyen. Idegenben rövid héten két oldalnyi sérült listával. Nem tudom mire tudunk jutni top3 WR, top2 RB és top2 CB nélkül. Nekem nincsenek elvárásaim, ez azért túl sok.

Mindegy, dícséret a csapatnak, hogy összekapta magát, és jól játszott. A körülményekhez képest jobban is, mint elvárható. A védelem kezd egyébként kifejezetten korrektül kinézni. Eberflus kb. a Chiefs meccs óta sokkal inkább keveri a kártyákat mint korábban, ez már messze nem az a vanila cover 2 amivel tavaly nyomtuk meg idény elején. A védő rookie-k is szépen kezdenek jelentkezni, hozni magukat, ez jó jel. A Jags első TD-je mondjuk nem volt szép. Single high, cover 3, emberezés és úgy megettünk egy egyszerű cross route-ot mint a pinty. Hooker csak szaladni tudott Chark árnyéka után (nem Hooker hibája volt). De utána nagyon szépen összeálltak a dolgok. A védelem formálódik, jövőre sok év után először úgy néz ki az offense-el lesz a (sokkal) több teendő. Ha Brissett marad, kell(enek) még playmaker(ek).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
iktriad
Cserébe mi adunk majd nektek egy irányítót Hoyer személyében 😀
coltman
Már nem szedjünk össze a Colts szemetét.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
iktriad
Cserébe mi adunk majd nektek egy irányítót Hoyer személyében 😀

Meccs amúgy közel hibátlan, néhány idióta hiba volt, lásd Okereke, de ezek ma simán elfértek. 31-0-s futás, impressive. Mack és Kenny Moore embertelen nagyot játszottak ma, remélem csak az előny miatt nem erőltették vissza meccsbe Mack-et, és nincs komoly baja.

Williams kifejezettem tetszett, szerintem Wilkinsek lesznek problémái visszakerülni ezek után. Azt sajnálom, hogy Williamsnek nem jött össze a TD, jót tett volna, ha rögtön első komoly meccsén TD-vel ünnepelhet.

Nelson egy állat, azt is sajnálom, hogy nem jött neki össze a TD, de kinézem Reich-ből, hogy akár elkapóként is van ráírva játék.

Ja és hogy ne legyek igazságtalan, Hoyernek is tökéletes meccse volt, hibátlanul oldotta meg ezt a meccset 😀

Short week, jön a Texans, az ott szerintem a csoport döntő lesz, aki ott nyer, az komoly eséllyel viszi a csoportot.

Szerkesztette: deleted account
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Hol volt ez a csapat???
Mert őket imádom!

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Colts. Majd újév előtt is adunk nektek egy W-t, hogy idén is meglegyen a playoff.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Laikus vagyok ehhez, de nekem az a vastag csík nem hegnek tűnik. A bőr sem ott van elválva egymástól. Mintha valami merevítő rudacska lenne inkábba, amit beraktak oda neki. (A varrás pedig a rudacska túloldalán van, nem látni a képen).
peterk2005
Alapvetően ha csonttörés volt, akkor egy rögzítőkötés, gipsz, stb elég szokott lenni. Ha valami nagyon durva, szilánkos, hagyományos módszerekkel nehezen rögzíthető dolog van, akkor jönnek ezek a nem túl "kényelmes" módszerek - de látva az esetet aligha erről van szó, nem telibe léptek rá a kezére.

Persze itt fújok visszavonulót, mivel profi sportról van szó, és vannak a számomra felfoghatatlan esetek, lásd JPP ujj esete, ami most ugrott be. Persze nettó faszságnak tartom az ilyeneket, de tény, léteznek.
coltman
Tipikusan a kéztő csontok tudnak úgy elcsúszni, hogy ha szarul forrad össze, akkor egész életében érezni fogja az ember.
Nekem egy 20 évvel ezelőtti törés miatt egyes pozíciók kényelmetlenek a mai napig. (igaz, nekem a kézközép csont mellett tört a sing meg az orsó csont is).
Ha szilánkosan tört, akkor automatikusan feltárják ennyire, mert a bennmaradó szilánk nagyon csúnya dolgokat tud csinálni idővel.
A varrással kapcsolatban nem vagyok biztos benne, de valószínűleg azért van így varrva mert a kézfejen nagyon mozog a bőr, ezért össze van fogva a , és hasonlóan van varrva mint a ruhák varrása. Legalábbis a nem sebész, de orvos párom erre gondolt.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!
Stez
!!!!
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Laikus vagyok ehhez, de nekem az a vastag csík nem hegnek tűnik. A bőr sem ott van elválva egymástól. Mintha valami merevítő rudacska lenne inkábba, amit beraktak oda neki. (A varrás pedig a rudacska túloldalán van, nem látni a képen).
peterk2005
Alapvetően ha csonttörés volt, akkor egy rögzítőkötés, gipsz, stb elég szokott lenni. Ha valami nagyon durva, szilánkos, hagyományos módszerekkel nehezen rögzíthető dolog van, akkor jönnek ezek a nem túl "kényelmes" módszerek - de látva az esetet aligha erről van szó, nem telibe léptek rá a kezére.

Persze itt fújok visszavonulót, mivel profi sportról van szó, és vannak a számomra felfoghatatlan esetek, lásd JPP ujj esete, ami most ugrott be. Persze nettó faszságnak tartom az ilyeneket, de tény, léteznek.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ó, szóval visszahoztuk PS-ba, erről (is) lemaradtam. Ha nincs ez a sok sérülés, valószínűleg megúszta volna idén, aztán jövőre ki tudja. Kár érte.
peterk2005
De nem a sok sérülés miatt kellett volna pont hogy maradnia? 😀
dugo93
Szerintem arra gondolt peterk, hogy ha máshol nincs sok sérülés, akkor itt hagyták volna. Nálunk leszerepelt. Kár érte.
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Ó, szóval visszahoztuk PS-ba, erről (is) lemaradtam. Ha nincs ez a sok sérülés, valószínűleg megúszta volna idén, aztán jövőre ki tudja. Kár érte.
peterk2005
De nem a sok sérülés miatt kellett volna pont hogy maradnia? 😀

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ó, szóval visszahoztuk PS-ba, erről (is) lemaradtam. Ha nincs ez a sok sérülés, valószínűleg megúszta volna idén, aztán jövőre ki tudja. Kár érte.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Caint elvitte a Steelers, a PS-bol.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Laikus vagyok ehhez, de nekem az a vastag csík nem hegnek tűnik. A bőr sem ott van elválva egymástól. Mintha valami merevítő rudacska lenne inkábba, amit beraktak oda neki. (A varrás pedig a rudacska túloldalán van, nem látni a képen).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
uatu
Igen, de ha egy doki ennyire képes egy seb összevarrást illetően, amit egy magyar gyakornok első próbálkozásra is különbül csinál meg, akkor sok bizodalmam nem lenne a sebész többi képességét illetően.
coltman
Szakértőként beszélsz?
uatu
Nem akarom szétoffolni a topikot, így röviden csak annyi, hogy minden szakmának megvan az alapja, amit ha valaki nem tud, akkor nagy biztonsággal lehet állítani, hogy nem jó a szakmájában en bloc. Pl nincs olyan programozó zseni, aki azért küzd a for ciklussal, stb. Ezért gondolom, hogy ez valami kamu, PS-olt kép.

Plusz párszor már voltam összevarrva, így pontosan tudom hogy néz ki egy ilyen dolog 😉
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
uatu
Igen, de ha egy doki ennyire képes egy seb összevarrást illetően, amit egy magyar gyakornok első próbálkozásra is különbül csinál meg, akkor sok bizodalmam nem lenne a sebész többi képességét illetően.
coltman
Szakértőként beszélsz?
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
uatu
Igen, de ha egy doki ennyire képes egy seb összevarrást illetően, amit egy magyar gyakornok első próbálkozásra is különbül csinál meg, akkor sok bizodalmam nem lenne a sebész többi képességét illetően.
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ha meggyógyul a csont, és képes játszani, akkor kb leszarja, hogy mekkora a heg.
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Uff:

 twitter.com/jimayello/status/1195419141362065409
Tony Adams
Nem tudom a pontos részleteket, de ez kamunak tűnik. Ilyet kb Dél-Amerikában végeznek zsákvarrótűvel meg damillal, nem egy csilliódolláros csapat orvosai.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Uff:

 twitter.com/jimayello/status/1195419141362065409
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Vegre “megszabadulunk” Hoyertol,Brissett kezd vasarnap.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Azért ez kemény szám:

 twitter.com/TomKislingbury/status/1194685963399774210
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Látom megy már az udvarlás a jövő évi kezdő QB-tok felé.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1194725132155150342

És azok alapján, amit a klip legvégén ez a bizonyos QB mond a végén Reichról, szerintem jönne is ide hozzá, ha úgy adódna.
 twitter.com/Jaguars/status/1194741477890383872
Csak mondom.
iktriad
If it happens:


Mondjuk nyert vele egy SB-t, de valahol a konzisztencia issue nekem ugyanúgy erős kérdőjel.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 822 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom megy már az udvarlás a jövő évi kezdő QB-tok felé.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1194725132155150342

És azok alapján, amit a klip legvégén ez a bizonyos QB mond a végén Reichról, szerintem jönne is ide hozzá, ha úgy adódna.
 twitter.com/Jaguars/status/1194741477890383872
Csak mondom.