Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1221142923804336129?s=19

Ha nem is Luck, de Berry visszatér. Remélem Ballard elhívja egy tryoutra
Borbinho
Igazából ha csak így gyorsba gondolom végig a dolgot, Geathers out, Berry in, és már rosszabbak eleve nem vagyunk, ha még egy snapet se játszik, akkor se. Ballard mondta a veterán leadership-et, na nála jobbat nem nagyon tudnánk szerezni, az fix.

Bibi csak ott van, hogy ha ő jön, akkor gondolom nem padozni akar, és akkor Hooker/Willis kettős elől vesz el snap-eket, ami hosszú távon nem előnyös, és nem a SB a cél jövőre, így bármennyire is zseniális játékos, szerintem mindenki jobban jár, ha nem hozzánk jön.
coltman
Hat de, marpedig padozni fog, eleinte legalabbis szerintem biztosan. Nem hiszem, hogy egy ev pihi, meg sorozatos serulesek utan alapbol sokmillios szerzodest kap, masreszt azt sem, hogy egy GM ot ugy igazolja majd le (akar Ballard, akar mas), hogy stabil kezdokent szamol vele. Nyilvan a TC-ben megkapja a lehetoseget, hogy azza valjon, de azert azt nem latom, hogy neki lehet arra sansza, hogy az elso perctol kezdve stabil kezdokent szamitsanak ra. Az NFL gyorsan tullep meg a sztarokon is, Berry hianya sem tunt fel kis tulzassal senkinek sem.

Amugy olvastam en is a hirt, orulok neki, ha jatszani akar, mert egy eve kb. nem is hallottunk rola, pedig sok csapat kereste. Imadnam is, ha nalunk lenne, Hooker ugy is allandoan megserul, elso idenyeben pedig Willis is azert kiesett a labfejevel, szoval tok kiraly lenne, ha itt terne vissza, csak hat azert o sem a megbizhatosag mintakepe a seruleseket tekintve sajnos.

több mint 4 éve
deleted account 1 758
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1221142923804336129?s=19

Ha nem is Luck, de Berry visszatér. Remélem Ballard elhívja egy tryoutra
Borbinho
Igazából ha csak így gyorsba gondolom végig a dolgot, Geathers out, Berry in, és már rosszabbak eleve nem vagyunk, ha még egy snapet se játszik, akkor se. Ballard mondta a veterán leadership-et, na nála jobbat nem nagyon tudnánk szerezni, az fix.

Bibi csak ott van, hogy ha ő jön, akkor gondolom nem padozni akar, és akkor Hooker/Willis kettős elől vesz el snap-eket, ami hosszú távon nem előnyös, és nem a SB a cél jövőre, így bármennyire is zseniális játékos, szerintem mindenki jobban jár, ha nem hozzánk jön.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1221142923804336129?s=19

Ha nem is Luck, de Berry visszatér. Remélem Ballard elhívja egy tryoutra

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Jó, de aláírt már Winston? 😜
Tony Adams
Visszatert mar Luck?
Stez
Édes faszom...mindenki kezd elhülyülni?!?!? lesz itt már értelmes kommunikáció is, vagy mint valami szekta, mindenki kérdésekbe torkollik majd? 😀 😀 😀
coltman
Ja, szerintem ez lesz, egészen addig amíg Bob Quinn alá nem írja a trade-et.

Szerkesztette: uatu
több mint 4 éve
deleted account 1 758
Jó, de aláírt már Winston? 😜
Tony Adams
Visszatert mar Luck?
Stez
Édes faszom...mindenki kezd elhülyülni?!?!? lesz itt már értelmes kommunikáció is, vagy mint valami szekta, mindenki kérdésekbe torkollik majd? 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó, de aláírt már Winston? 😜
Tony Adams
Visszatert mar Luck?

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jó, de aláírt már Winston? 😜
Tony Adams
Keblemre tesám! 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Jó, de aláírt már Winston? 😜
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 twitter.com/YGlatter57/status/1220539380588273664?s=20
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.
Stez
Légyszi naponta még 3x írd be, mert a végén lemaradunk.
dugo93
Alairt mar Brady?

több mint 4 éve
Lewiskecs Indianapolis Colts 63

BigQ az erőcsávó
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


4:10től BigQ mekkora headshotot kapott 😀
pedig előtte egy szép pöcsdobással kiejtette Cookot

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 067
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.
Stez
Légyszi naponta még 3x írd be, mert a végén lemaradunk.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Alairt mar Elisha? Mert Brady igen, az nyilt titok, de kell a kubeharc a TC-ben.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A szó amit kerestem az ámis volt 😀
Borbinho
És milyen találó. 😀 Tényleg olyan. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1220409869821497346?s=19

Elég menő. tőlem lehetne ez a 3.számú mezünk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |
Borbinho
mormon? Ez új 😀 Valamiről lemaradtam? Utoljára a kapitány volt meg nekem 😛
coltman
A szó amit kerestem az ámis volt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
deleted account 1 758
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |
Borbinho
mormon? Ez új 😀 Valamiről lemaradtam? Utoljára a kapitány volt meg nekem 😛
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
Es mikor fog arrol enekelni, hogy Brady alairt?
Stez
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Az NFL egyik legtehetségesebb játékosa, aki a saját testi és mentális egészségét helyezte a sport elé, meg egy könyvmoly mormon aki cserben hagyta a csapatát 😕

| irónia |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Es mikor fog arrol enekelni, hogy Brady alairt?

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 660
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
Bence94
Pillanatnyilag úgy tűnik, hogy vagy házi őrizetből vagy a bv-ből fogja kidobni
több mint 4 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 www.totalprosports.com/2020/01/22/antonio-brown-says-hes-dropping-a-rap-song-about-ex-colts-qb-andrew-luck/
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.
coltman
De amugy miert beszelunk kubekrol, amikor Brady alairt mar? Vagy nem irt ala?

több mint 4 éve
deleted account 1 758
Mondjuk azert csunyan neznek, hogy ha kihuznank ezt a fakezut, amikor bent van meg valamelyik allat elkapo a top2-bol. Bennuk inkabb latom, hogy franchise jatekosok lesznek, a WR-sorba meg nagyon elkelne az upgrade.
Stez
Hát amit eddig olvastam Love-ról, az egy kicsit jobb fizikumú Goff a 2019 alapján - az meg azért nyeh...arra kb itt van már Brissett.

De gondolom úgyis Reich lesz az, aki majd végigrágja az összes QB-t kombájnon, hogy hátha valakiről lekapargatjuk a rozsdát, meg lefújjuk WD40-nel, és még QB is lesz belőle 😀 Más lehetőséget egyelőre nem látok.
Egyébként sincs sok értelme lamentálni a dolgon. Brissett 21 millát visz a capből, ami az ő teljesítményéért nem kevés, sőt sok. De. A csere padra ennyi pénzért maximum egy újonnan húzott rookie mögé lehet leültetni, egy 25+ millás fizetésű veterán mögé nem - legyen az akár Rivers vagy Brees is -, mert nem fogunk 50 millát kifizetni egy "múmiának" plusz egy Brissettnek együtt. Kitenni meg csak 12.5M dead money árán lehet Brissettet, és 36-40-et se fogunk kifizetni egy Brissett => múmia upgrade-ért. Úgy, hogy még Luck miatt is van 6.5 milla lenyelendő DM idén.
peterk2005
Brissett fizuja egy év, annyi dellánk van mint a szemét, szóval arra én tuti nem fognám, hogy csak azért ne hozzunk QB-t, mert 40-50M lesz a capben QB-ra. És? Nem szuszakolni kell a cap-et egyelőre, és azaz 1-2 év az még pont az, ameddig még nem kell elkezdeni hosszabbítgatni a szerződéseket (Leonard, Nelson, Moore, Hooker, stb), tehát addig lehet játszani a cap space-szel.