Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 3 éve
deleted account 1 758
 www.instagram.com/p/CCt1BtOFxOX/?igshid=e9q0vq39fyfs
Bence94
Szerintem el kéne engedni ezt a Luck visszatér szálat, ezzel csak a bilibe lógatjuk a kezünket. Ezek annyira general mondatok, amibe mindenki azt lát bele, amit akar, és közben igazából semmi nincs mögötte.
több mint 3 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 846
 www.instagram.com/p/CCt1BtOFxOX/?igshid=e9q0vq39fyfs
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luckhoz képest persze Dak meh, de amúgy Borbinho véleményét osztom. Nálunk bőven óriási upgrade lenne a legfontosabb poszton. Hacsak a kis újoncunk rám nem cáfol és virít egy nagyot, de ezt nem is tettem hozzá, nehogy eljinxeljem. 😀

Ezzel együtt, én se erőltetném Dak-et túlságosan. Mégpedig azért, mert én - lehet, hogy indokolatlanul - nagyon bízom Ballardban. Szerintem ő simán ki fog tudni húzni top10 pick nélkül is egy Dak (Carr, Garoppolo, Lock) kalibert, márpedig akkor felesleges 33+ millát kicsengetni ilyenért. Ez a kaliber nem a Luck, Wilson, Mahomes (Watson) féle különlegesség, amihez mázli kell. Egy jó kezdő irányítót egy jó scout GM pár év alatt ki tud húzni. Szóva csak folytassa Ballard a QB pickeket, és meg lesz az a Prescott / Carr féle hamar.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.
Borbinho
NEEEEEEE!!!!! Nincs bajom Prescottal, de amennyit kér (30M/év környékéről hallottam), annyit ő az én szememben messze nem ér. Plusz nem szeretem az olyan játékosokat, akik hirtelen contract évben teljesítenek nagyot, előtte pedig langyi. Persze sajnos a Mahomes contract durván fel fogja tolni a QB árakat, és még kreténebb dolgokkal fognak előállni a Prescott és hasonló félék - ezért kéne valahol majd egy top 10-es picket nyúlni, mert UFA/trade az kb esélytelen hosszú távra.

Másik probléma, hogy elmúlt 10 évet végig gondolva, 1 QB igazolás volt, ami siker lett, szerintem nem kell részletekbe mennem, hogy kire gondolok. Még Garoppolo az, akinek az átigazolása tényleg beváltotta a reményeket és nem csak 1 évre, bár ott is jóval kisebb kockázat volt, mivel ugye trade-del került Friscoba, nem rögtön lett megkínálva a nagy dellával. Ezen túl legalább 2 tucat nagy ZS-s igazolás volt, Osweilerek, Keenumok, Bridgewaterek, akik nettó bustnak tekinthetők ZS-t tekintve.
coltman
A Cousins deal pl szopó volt a Vikingsnak? Én nem hinném, meg azt se, h jobb QB-t tudtak volna találni.
Bridgewater majd idén kiderül (ha lesz szezon). Az is csoda h megmaradt a lába.

Prescott simán top10 QB, évről évre javul a játéka, a csapattársai/edzői imádják, nekünk bőven lenne is rá pénzünk. Nem egy zsákbamacska, mint bármelyik rookie QB.
Persze bízhatunk a csodában, hogy Rivers visszatér a 2 évvel ezelőtti játékához, és akár jövőre is nálunk lesz. Vagy hogy Brissett idén annyit javul, ami miatt jövőre tageljük/hosszabbítunk vele (😀 😀)
Vagy hogy Rivers annyira szar lesz, hogy földbeáll az egész csapat és top10ben leszünk, hogy draftolhassunk QB-t (de a mi keretünkkel valószínűtlen, meg ha így lenne akk tőlem mehetne Reich/Ballard is, mert szép papíron az építkezés, csak az eredmények számítanak).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.
Borbinho
NEEEEEEE!!!!! Nincs bajom Prescottal, de amennyit kér (30M/év környékéről hallottam), annyit ő az én szememben messze nem ér. Plusz nem szeretem az olyan játékosokat, akik hirtelen contract évben teljesítenek nagyot, előtte pedig langyi. Persze sajnos a Mahomes contract durván fel fogja tolni a QB árakat, és még kreténebb dolgokkal fognak előállni a Prescott és hasonló félék - ezért kéne valahol majd egy top 10-es picket nyúlni, mert UFA/trade az kb esélytelen hosszú távra.

Másik probléma, hogy elmúlt 10 évet végig gondolva, 1 QB igazolás volt, ami siker lett, szerintem nem kell részletekbe mennem, hogy kire gondolok. Még Garoppolo az, akinek az átigazolása tényleg beváltotta a reményeket és nem csak 1 évre, bár ott is jóval kisebb kockázat volt, mivel ugye trade-del került Friscoba, nem rögtön lett megkínálva a nagy dellával. Ezen túl legalább 2 tucat nagy ZS-s igazolás volt, Osweilerek, Keenumok, Bridgewaterek, akik nettó bustnak tekinthetők ZS-t tekintve.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na ha lesz szezon ha nem, már megvan miért szurkolok a kövi évben. Hozzuk el Prescottot bármi áron a Cowboysból. Rengeteg capünk lesz, simán bele fog férni.
Ha okosan csinálja Ballard, még magas picket se kellene adni.
Nagyon kár h nem hívtuk le Hooker opcióját, ő tökéletes lett volna egy 2.körös pick mellé, mint cserealap.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1280925076771287040
több mint 3 éve
deleted account 1 758
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:

 www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...

Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...

sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru.
Borbinho
Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Az egy dolog hogy a tiltakozások is kezdenek elmenni egy abszurd irányba, és egy csatorna egy Waczak szálló részt (!!) is levett ideiglenesen a műsoráról, viszont ettől még nem kell úgy csinálni mintha a fekák bántalmazása egy műbalhé lenne. Na de ez itt off.
On: hátha valakiről nem gondoltam volna hogy megeshet ilyesmi, az pont Leanard, egy köztiszteletben álló személyiség, még McAffee-t is Sir-nek szólította pedig csak pár évvel idősebb nála 😀. Mondjuk lehet sisak nélkül sokan nem ismerik meg 😛
Baba Yaga
A népeket általában értelmes, kvalifikált emberek szokták egymás ellen felbőszíteni, amióta világ a világ. 😊 Szóval ne legyenek illúzióid.
peterk2005
Ez így nagyon téves, mindenkinél. Akik ezt leírják vagy csak gondolják azok a legsötétebb és/vagy mentálisan roncshalmaz legalja népség. A diploma meg az IQ ne tévesszen meg senkit, Rodney Alcala (serial killer) valami 160+ volt a mérésen, mégse tartja senki embernek. Aki olyan dolog alapján különböztet embert, amit úgymond sorsolt az élet (bőrszín, származás, magasság, testi hiba, stb.) az a legsúlyosabb tanulatlanságban szenved, és ezt se Harvard se MIT diploma nem ellensúlyozza - bár ez lehet épp rossz példa, mert ott pont erősen szűrik az ilyen embereket. Röviden, IQ önmagában semmit nem ér, kell EQ is mellé, hogy tényleg értelmes embernek lehessen valakit hívni.

De részben azért peterknak igaza van, ezt csak lesz*rni lehet, és ez ne akadályozzon senkit abban, hogy véleménye legyen, meg hogy kifejtse 😊 De mondhatom úgy is, hogy ne legyen igaza Bellwether polgármester helyettesnek a Zootopia című animációs filmben : Fear always works. (sajnos egyébként valahogy nagyon passzol az a jelen helyzetre is :/)

De btw tényleg az a "nevetséges" ebben a sztoriban, hogy Leonarddal csinálják ezt, aki a biosztanár kocsijának kerekét cserélte ki, amikor defektet kapott, aki ritka role model mindenféle bőrszíntől függetlenül - fehérek nagy része is csak tanulhat tőle, akár emberség, akár lazaság, akár kitartás, akár másról van szó.

Plusz még : Én egyébként a szokásos nem söpörjük a szőnyeg alá, és hasonló dumák mellett simán meghúznám, hogy akár szezon első meccsének első negyedében padon tartanám az afro-amerikai játékosokat - és szerintem Ballard meg Reich lenne annyira tökös, hogy ezt meg is húzná. És ennek már azt mondom lenne üzenete, nem csak az amúgy nagyon szimpatikus reakció, amit pl Ballard tett pár hete. És ha erre lenne akár csak 5-6 csapat, aki kiállna, hogy ezt meghúzza, szerintem hamar menne bele az összes csapat, és lenne egy elég egyedi üzenet nem csak az NFL felé.

Bevallom amúgy, ez nekem az eddigi "legsokkolóbb" sport élményemről jutott eszembe, amikor a Redskins Sean Taylor halálakor az első playen 10 emberrel állt ki - ez nekem ezerszer többet mondott, mint akár ezer órányi dicsőítés.

Szerkesztette: deleted account
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megfogalmazzuk a véleményünket a rendelkezésünkre álló információk alapján. Amik sokszor tévesek, hiszen sokadkézből, áttételesen kapjuk őket, nem vagyunk személyesen jelen, nem is kaphatunk teljes képet. Sokszor nem célja a médiának és az úgynevezett "belső" vagy "hivatalos" vizsgálatoknak sem, hogy teljes képet kapjon a nagyérdemű.

A mai világban azonban az adott szónak nincs becsülete, nem kell és nem is szabad kritika nélkül semmit elfogadni. Láttunk példát mindkét - sértetti és elkövetői oldalon is - számos túlkapásra. Nem is kell messzire menni, elég az NFL balhéit végignézni.
Fast Willie
Nincs ezzel semmi gond. De egy köztiszteletben álló, ismert ember esetén - Leonard egész életével azt bizonyította eddig, hogy ilyen - a szokásos menetrend az - legyen bárkiről és bármilyen témáról szó -, hogy ha mond valamit, akkor azt elfogadod igaznak. Aztán ha kiderül, hogy mégsem az, akkor csalódsz benne. Ha valaki ezt megfordítja, annak oka van. És az az ok jellemzően nem az, hogy "nem áll rendelkezésre elég infó és csak véleményt mondunk".

Mindegy, lapozzunk. Kár, hogy ilyen híreket be kell egyáltalán tenni a topicba. Jobb lenne már valami rendes foci hírről beszélgetni 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:

 www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...

Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...

| sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru. |
Borbinho
OFF:

Megfogalmazzuk a véleményünket a rendelkezésünkre álló információk alapján. Amik sokszor tévesek, hiszen sokadkézből, áttételesen kapjuk őket, nem vagyunk személyesen jelen, nem is kaphatunk teljes képet. Sokszor nem célja a médiának és az úgynevezett "belső" vagy "hivatalos" vizsgálatoknak sem, hogy teljes képet kapjon a nagyérdemű.

A mai világban azonban az adott szónak nincs becsülete, nem kell és nem is szabad kritika nélkül semmit elfogadni. Láttunk példát mindkét - sértetti és elkövetői oldalon is - számos túlkapásra. Nem is kell messzire menni, elég az NFL balhéit végignézni.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Baba Yaga
A népeket általában értelmes, kvalifikált emberek szokták egymás ellen felbőszíteni, amióta világ a világ. 😊 Szóval ne legyenek illúzióid.

De back to football, hagyjuk ezt. Ha már Darius, Mich Milani, egy fiatal Patriot fan youtuber - akit nagyon csípek, mert látszik rajta hogy mennyire szereti és érdekli a játék - összerakta a saját top 20 NFL linebacker listáját, és Maniac lett nála az első. 😊



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Sz*rd le, nincs abban semmi új, hogy tele van a világ homofób / szexista / nem sorolom milyen arcokkal, tudjuk. Eddig is így volt, ez után is így lesz. Ne hagyd hogy ez befolyásolja, hogy mikor mit linkelj / miről beszélj. Csak magaddal foglalkozz.

Hogy pont Maniac, aki kb. a légynek se tudna ártani...
peterk2005
Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Az egy dolog hogy a tiltakozások is kezdenek elmenni egy abszurd irányba, és egy csatorna egy Waczak szálló részt (!!) is levett ideiglenesen a műsoráról, viszont ettől még nem kell úgy csinálni mintha a fekák bántalmazása egy műbalhé lenne. Na de ez itt off.
On: hátha valakiről nem gondoltam volna hogy megeshet ilyesmi, az pont Leanard, egy köztiszteletben álló személyiség, még McAffee-t is Sir-nek szólította pedig csak pár évvel idősebb nála 😀. Mondjuk lehet sisak nélkül sokan nem ismerik meg 😛
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sz*rd le, nincs abban semmi új, hogy tele van a világ homofób / szexista / nem sorolom milyen arcokkal, tudjuk. Eddig is így volt, ez után is így lesz. Ne hagyd hogy ez befolyásolja, hogy mikor mit linkelj / miről beszélj. Csak magaddal foglalkozz.

Hogy pont Maniac, aki kb. a légynek se tudna ártani...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:

 www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...

Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...

| sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru. |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 678
Ballardot pedig a 2020-as Jack Horrigan díjjal jutalmazták a médiákok. Ezt adják annak a futball vezetőnek, aki a legtransparensebb, legnyitottabb a média képviselői felé.

 twitter.com/PFWAwriters/status/1276198738898321409
peterk2005
Gondolom, hogy a Luck visszavonulása utáni időszakot vették alapul...😁vagy, ha így is nyert, akkor milyen lehet a mezőny!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballardot pedig a 2020-as Jack Horrigan díjjal jutalmazták a médiákok. Ezt adják annak a futball vezetőnek, aki a legtransparensebb, legnyitottabb a média képviselői felé.

 twitter.com/PFWAwriters/status/1276198738898321409


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/PFF/status/1275851935791353856


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊
peterk2005
Tavaly osszel draftoltatok? 😀Borbinho
Nem, idén tavasszal, de nálunk idény közben nincs move, és a GM játékban nem is volt ennyi szabadügynök QB 😊 A két top QB meg már kiment.

Amúgy Herbertnél jobban bosszant, hogy Hurts-t az ötödik körben sikerült berántanom - rádupláztam, ha már muszáj volt irányítót húznom -, erre nem kiviszi a Philly Wentz mögé? Most ülhet 4 évet, mint Gerappa Bostonban...
peterk2005
Közben hátha leesik 1-2 SB padról beugorva a sérült Wentz helyére 😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊
peterk2005
Tavaly osszel draftoltatok? 😀Borbinho
Nem, idén tavasszal, de nálunk idény közben nincs move, és a GM játékban nem is volt ennyi szabadügynök QB 😊 A két top QB meg már kiment.

Amúgy Herbertnél jobban bosszant, hogy Hurts-t az ötödik körben sikerült berántanom - rádupláztam, ha már muszáj volt irányítót húznom -, erre nem kiviszi a Philly Wentz mögé? Most ülhet 4 évet, mint Gerappa Bostonban...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )
peterk2005
Meg a Bears is, már meg is van a 4–1-es rajta a 0–5 helyett 😀

Brady oké, de azért Gronk csak elférne még mindig^^

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊
peterk2005
Tavaly osszel draftoltatok? 😀

Gondolom o maradt. Hat meg be is johet, egy eleg jo csapatba kerult, bar a csoport nem lesz konnyu. Plusz az h en itthonrol a fotelbol mit vizionalok egy rookienal/jatekosnal, gyakran nem talalkozik a valosaggal kesobb. 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )
peterk2005
Pff, kepes voltal elso korben kihuzni Herbertet? Dislike
Tyrod sztem ha azt hozza amit a Billsben, akk elorelepes lesz Rivershez kepest.
Brutal a rosteruk, es sztem tul jo lesz Tyrod h lecsereljek.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."