Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Off

Borbi nézd meg DougP mivel kezdi a SB győzelem után a Lombardi átvételnél a mondatát. Akkor még Reichelé és Wentzzel a csapatban. Ez nem színjáték, valóban így gondolják, még ha neked sok is. Ráaadásul az USA alapító atyái igen vallásos emberek voltak, különösen olyan protestánsok, akik a rekatolizáció elől menekültek az újvilágba. Ez pedig még azóta sem halt ki. Ha nem teszik ne nézz amerikai sportot 😉 😛

On
dande
Off továbbra is, sorry:
Ez a legfelfoghatatlanabb az egészben számomra. Hogy tényleg így gondolják. Gondolom köze lehet a neveltetéshez, az amcsi oktatáshoz. Ők tényleg hisznek benne.
De számomra értelmezhetelten, hogy a szílcium völgy országában milyen sokan erősen vallásosok.

Nagyon erős álláspontom van a vallásokkal szemben 7-8 éves korom óta, nem hinném, hogy változni fog.



Bocsánat mindenkitől az elmúlt bő 2.5 hónap Wentz ellenes poszjtaiért, és külön bocsánat most a vallással kapcsolatban. Mindenkinek joga van a saját véleményhez, valláshoz, annak gyakorlásához, stb.
Az hogy én hogy látom a dolgokat, nem jelenti azt, hogy másokat ezért megszóljak, mert hogy nekem lenne igazam. Mégis gyakran így teszek, ezt aláírom, egyike a sok és nagy hibáimnak, próbálok változatni rajta.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.
peterk2005
Borbinho szerintem még erősen huszasok elejét tapossa max, ifjonc, csinál/mond hülyeségeket - melyikünk nem csinált ebben a korban. Lényeg, hogy ha tanul ezekből, akkor nem történt helyrehozhatatlan dolog 😉

És akkor ezennel én is továbbléptem 😊
coltman
Off: 27 múltam 😀
A vallásokkal kapcsolatos véleményem meg sztem ismert a fórumon, több különböző témánál is leírtam.
Szerintem 5000, 2000, de még 1000 v 500 éve is, az emberiségnek szüksége volt vallásra. Hogy megmagyarázza azt, amit nem tudtak megmagyarázni (miért megy le a nap, miért esik az eső, stb). De már réges régen nem ez a célja, meg nem is ez volt a célja anno se, meg nem is az, hogy közösséget teremtsen. Hanem hogy irányítson embereket, ha lehet minél többet (ugye keresztes hadjáratok, dzsihád, stb). Ott került szar a palacsintába, amikor valaki egyenlőbbnek mondta magát, mint a többiek, mert Isten csak hozzá beszél, neki üzen. A többiek meg ezt fogadják el és álljanak be a sorba.

Szerintem az ember magának teremtette istent, hogy legyen mitől tartani, legyen mivel magyarázni dolgokat.
Pár évszázada, az iparosodás beindulása után szerintem egyszerűen már nincs rá szükség.

Aki meg képes egy vallással kapcsolatos kommentem megsértődni/kiakadni, azt óva intem a matematikától, mert az irracionális számoktól ki fog futni a világból 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off

Borbi nézd meg DougP mivel kezdi a SB győzelem után a Lombardi átvételnél a mondatát. Akkor még Reichelé és Wentzzel a csapatban. Ez nem színjáték, valóban így gondolják, még ha neked sok is. Ráaadásul az USA alapító atyái igen vallásos emberek voltak, különösen olyan protestánsok, akik a rekatolizáció elől menekültek az újvilágba. Ez pedig még azóta sem halt ki. Ha nem teszik ne nézz amerikai sportot 😉 😛

On
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.
peterk2005
Borbinho szerintem még erősen huszasok elejét tapossa max, ifjonc, csinál/mond hülyeségeket - melyikünk nem csinált ebben a korban. Lényeg, hogy ha tanul ezekből, akkor nem történt helyrehozhatatlan dolog 😉

És akkor ezennel én is továbbléptem 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bevallom nálam a vallás előkaparása kiverte a biztosítékot, nem is érdekelt már a többi. Ilyen módon beleszállni valakikbe mert hívők.... Mert Reich tuti, hogy nem megjátssza. Én nem vagyok hívő, de ez méltatlan, na.

De inkább nem szóltam, mindenkinek indulhat rosszul a napja. Lets skip this.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
wmitty Indianapolis Colts 708 — Colts fan
OFF
coltman
Bocs mindenkitől, de hónapok óta az első értelmes hozzászólásnak gondolom. Mégsem érdemes örökre odahagynom ezt a topikot és igazi Colts-drukkeri fórumot keresni magamnak.

Otthonom MisColts
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Nem tudom magam ravenni h befejezzen a 2.reszt az idei with the next pickrol.

Ballard elmondja, h annyira pattogott Reich h muszaj volt lepni . Mondjuk hallatszik is a hangjan h majdnem elrohogi magat, amikor Reichrol meg Wentzrol beszel h "strong conviction".
Sztem o is Reich utodjat keresi mar szerencsere 😊

Amit a legkevesbe ertek az USA-val kapcsolatban, az az eros vallasossaguk. Ha spanyol gyarmat lettek vna azt mondom megertem.

De a noname udfa rookietol Lebron Jamesig mindenki ugy oda van Istenert, neki koszonnek mindent, mintha letezo dologrol beszelnenek.

Nekunk meg ugye egy pasztor a vezetoedzonk.
Viccen kivul felfordult a gyomrom, amikor arrol emelygett Wentz meg Reich, h hat mekkora egymasra talalas volt, meg hasonlo ertekrend, meg hogy Reich epp elkezdett egy bibliai idezetet amikor Wentzzel beszelt meg draft elott, es Wentznek az az idezet volt a hattere.

Bullshit (sidenote: ahogy a vallas is bullshit szvsz).

Barkivel barmekkora osszegben fogadok, hogy amig Ballard meg Reich vezetik a csapatot, meg csak focsoport dontoig se jutunk, nem hogy SB-be, es QBert se fogunk felcserelni soha.

Berendezkezodtunk a hosszu tavu kozepszerre.
Borbinho
OFF
No offense, de nem unod már 1-2 hetente ugyanazt a mantrát leírni és folyamatosan szugerálni/hallucinálni, hogy Reich meg Ballard távozik, középszer, stb? Elején még poénnak elment, de így már hónapok óta - uuuuuncsiiiiii és inkább az a vérfertőzött/belterjes magyar benyomást kelted, aki még a lottó 5-ösben is megtalálja, hogy miért szar az élet. Your choice, azt csinálsz, amit szeretnél, de nézz rá erre az országra most : na a te jövőd se lesz egy centivel se jobb, ha ez a mentalitásod marad, just saying.

Az meg csak sidenote, hogy azért ennyire erős kijelentést betenni egy forumra a vallásról nem épp okos dolog - eléggé tudsz ezzel embereket bepöccenteni, és olyan vihart kavarni, aminek csak negatív hozadéka van. Egy sör felett más ez a dolog, de így azért erős. Arról nem is beszélve, hogy New Orleans/Philly és egyéb környékeken nem véletlen az ennyire erős vallás, megvan ennek a szociológiai oka. Ettől még én se támogatom az intézményt, de nem feltétlen nézem le azt az embert, aki ebben az intézményben éli az életét, mert nem feltétlen önkéntes volt a választás.

ON
Amúgy a video meg főleg amerikaiaknak készül, persze, hogy kell nekik a "cukrozott lila takony", meg az over the rainbow stuff 😀 De ezen miért is lepődsz meg? 😛 Amúgy a poén dolog, hogy nagyon nagy rész hisz istenben, stb, de amikor akad valaki, aki állítja, hogy beszélt is istennel, azt meg psycho-nak nézik, meg elmegyógy intézetbe zárják - funny double standard 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért beteszem, hátha érdekel valaki mást.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem tudom magam ravenni h befejezzen a 2.reszt az idei with the next pickrol.

Ballard elmondja, h annyira pattogott Reich h muszaj volt lepni . Mondjuk hallatszik is a hangjan h majdnem elrohogi magat, amikor Reichrol meg Wentzrol beszel h "strong conviction".
Sztem o is Reich utodjat keresi mar szerencsere 😊

Amit a legkevesbe ertek az USA-val kapcsolatban, az az eros vallasossaguk. Ha spanyol gyarmat lettek vna azt mondom megertem.

De a noname udfa rookietol Lebron Jamesig mindenki ugy oda van Istenert, neki koszonnek mindent, mintha letezo dologrol beszelnenek.

Nekunk meg ugye egy pasztor a vezetoedzonk.
Viccen kivul felfordult a gyomrom, amikor arrol emelygett Wentz meg Reich, h hat mekkora egymasra talalas volt, meg hasonlo ertekrend, meg hogy Reich epp elkezdett egy bibliai idezetet amikor Wentzzel beszelt meg draft elott, es Wentznek az az idezet volt a hattere.

Bullshit (sidenote: ahogy a vallas is bullshit szvsz).

Barkivel barmekkora osszegben fogadok, hogy amig Ballard meg Reich vezetik a csapatot, meg csak focsoport dontoig se jutunk, nem hogy SB-be, es QBert se fogunk felcserelni soha.

Berendezkezodtunk a hosszu tavu kozepszerre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én se terveztem, de ott pont nem volt semmi értelmes opció. 😊

Tryon amőgy kifejezetten Ballard típus. Egy újabb Turay. Stílusban is nagyon közel van hozzá és a múltja is hasonló. Breakout sophomore év, aztán ő nem visszaesett 2020-ban, hanem opt-outolt. Emiatt picit underrated is szerintem. És nagyon jó senior bowlt tolt, Nem mondom, hogy lef***m a bokám a gyönyörtől ha edge jönne a másodikban, de ha már hoz valakit és nem első körben- akár ilyen letrade miatt, akár azért mert első kör OL -, akkor tőle nem verném a fejem se a falba.

Mondjuk lehet, hogy jobban járnánák, ha verném, mert az elmúlt 4 évben az egyetlen játékos akinek a kihúzásáért rajongtam az Hooker volt. 😀 MIndenki másnál vagy "wtf?", vagy "miért pont ő?", legjobb esetben meg "oké, ez se rossz, de miért pont ő?" volt a reakcióm. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na, csináltam én is egy mockot, csakazértis. 😀 A profootballlnetwork szimulátorát használtam, és ezt műveltem:

1/21
Hátratrade. Kétszer. 😀
Összeszedtem egy idei 3. kört az 5. helyett, plusz egy jövő évi 2. és 4. kört betankoltam, nagyjából visszaszerezve a jövő évi Wentz picket.

47. Dillon Radunz, OT North Dakota State
54. Joe Tryon, EDGE Washington
77. Brevin Jordan, TE Miami (FL)
127. Ambry Thomas, CB Michigan
206. Cornell Powell, WR Clemson
248. Tre Norwood, S Oklahoma
peterk2005
Sirva fakadok ha 2.korben edge-et huzunk 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, csináltam én is egy mockot, csakazértis. 😀 A profootballlnetwork szimulátorát használtam, és ezt műveltem:

1/21
Hátratrade. Kétszer. 😀
Összeszedtem egy idei 3. kört az 5. helyett, plusz egy jövő évi 2. és 4. kört betankoltam, nagyjából visszaszerezve a jövő évi Wentz picket.

47. Dillon Radunz, OT North Dakota State
54. Joe Tryon, EDGE Washington
77. Brevin Jordan, TE Miami (FL)
127. Ambry Thomas, CB Michigan
206. Cornell Powell, WR Clemson
248. Tre Norwood, S Oklahoma


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Drukkolok, hogy essen le valamelyik edge hozzánk abból a top nemtudom hányból, akit Ballard első körre tesz. Nekem most egy első körös OL draft ha hülyeségnek hangzik, ha nem, overdraftnak tűnik. A tuti biztos nem bust szűk elit nem esik le hozzánk, utána meg olyan sok a körülbelül hasonló szintű, hogy majdnem mindegynek érzem, hogy első kör végén húzunk, vagy másodikban, kábé hasonló kaliberre van esélyünk. Akkor meg jó lenne az első kört inkább edge-re (vagy cb-re, ha az csúszna le) ellőni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Az a jó ezekben a mock draftokban, hogy tízből nyolcszor olyan játékost mockolnak hozzánk, akik után a draft már csak csalódás lehet. 😀 Én ezért hagytam abba a draft szimulátorokkal való játszadozást is. Állandóan lecsúszott 1-2 olyan játékos, aki esélytelen, hogy lecsússzon. Ha kihúzom valamelyiket, nem reális a draftom, ha nem húzom ki, akkor meg egy hülye vagyok. Catch 22. 😊
peterk2005
Ezert kell 32 csapatos mockot csinalni 😊

En amugy szeretek mockokat olvasni, mert mindenki maskent csinalja. Csinalnal a PFFesek pl WAR alapjan, full analitikusan, csak a szamokat kovetve.
Van aki ugy csinalja, mintha az IRL GM lenne, van aki ugy mint egy sima fan es csak a kedvenc prospectjet akarja a csapatahoz, van stb.
Ha szakertoktol van, akk olvashatsz egy ujabb rovid velemenyt a prospectrol, miert gondoljak h fit, stb. Ha meg beatwriter, akk meg akar be is johet belole valami 😊

Anyway, Horn sztem a class legjobb CBje, nem hiszem h lecsuszhat hozzank.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Az a jó ezekben a mock draftokban, hogy tízből nyolcszor olyan játékost mockolnak hozzánk, akik után a draft már csak csalódás lehet. 😀 Én ezért hagytam abba a draft szimulátorokkal való játszadozást is. Állandóan lecsúszott 1-2 olyan játékos, aki esélytelen, hogy lecsússzon. Ha kihúzom valamelyiket, nem reális a draftom, ha nem húzom ki, akkor meg egy hülye vagyok. Catch 22. 😊
peterk2005
Azért szerintem idei draftban lesznek meglepik, pl nekem a 49ers húzása teljesen WTF - kb senki nem sorolta top10-be se Mac-et, erre felmennek a 3. helyre érte - már ha igaz, hogy tényleg érte mennek. De ha igen, akkor az már eleve egy vaskos fejvakarás.

De amúgy dito, semmi értelme a mock-oknak, sokszor még csak azt se szoktam érteni, hogy miért azt húznak hozzánk első körre amit - pl amikor Kelly előtt kb ligaalja centereink voltak, és negyede mégis OT-t húzott be (volt aki ráadásul LT-t - biztos gondolta kell a backup Castonzonak 😀). Ez kb szerintem a random csinált egy listát 5 perc alatt dolog volt, és sok ilyen hasonló van, ahogy néztem évek alatt...de szórakozásnak viszont jó 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a jó ezekben a mock draftokban, hogy tízből nyolcszor olyan játékost mockolnak hozzánk, akik után a draft már csak csalódás lehet. 😀 Én ezért hagytam abba a draft szimulátorokkal való játszadozást is. Állandóan lecsúszott 1-2 olyan játékos, aki esélytelen, hogy lecsússzon. Ha kihúzom valamelyiket, nem reális a draftom, ha nem húzom ki, akkor meg egy hülye vagyok. Catch 22. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/my8ctb7vt0lg255fptqw
Peter Schrager 2021 NFL mock draft 1.0: Pats trade up for Justin Fields, Cardinals go get Kyle Pitts
In his initial projection of the 2021 NFL Draft's opening round, Peter Schrager has the Patriots trading up for a quarterback and the Cardinals making a move for a tight end. Check out the full mock, 1-32.


befosnék örömömben ha lecsúszna hozzánk Horn 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy csak halkan jegyzem meg, de kezdek felpattanni a peterk bandwagonra - lehet kéne csináltatnom egy PCR tesztet, mert covidos lettem 😀 Persze nem Wentzben hiszek, hanem hogy Reich képes lesz megteremteni ugyanazt a környezetet, mint anno a sasoknál, és ebben Wentz majd tud egy jó teljesítményt hozni.coltman
Vigyázz nagyon, az én bandwagonom zötyögős. 😊

Meg amúgy nincs is. Én nem a Wentz bandwagonon ülök, hanem inkább a Ballard / Reich bandwagonon. Rövidre fogva, mert túlbeszéltük: azt díjazom, hogy a lehetőségekhez képest ez volt a második legjobb megoldás. Nálam Stafford előbbre lett volna, de tudomásul vettem, hogy Ballardnak túl drága volt. És nem is biztos, hogy volt dobásunk, Stafford eljött volna ide. Innentől minden más verzió közül ez volt a következő legjobb amit választhattunk. Ebben is van rizikó, de minden másban több lett volna. És az upside vagy annyi sincs mint Wentzben, vagy jó esetben is max. annyi. Az idő is egyre inkább ezt igazolja, már a top3 is abszolút out of reach lett a drafton, és úgy néz ki, hogy akár a top4 is az lehet. Akkor pedig a feltradelős játék eleve kiesett. Hiába gondoltuk azt 1 hónapja, hogy lesz rá esély, nem lesz / nem lett volna. Veterán igazolásnál meg nálam kb. Wentznél volt a határ, akiről még elhiszem, hogy lehet belőle irányítót faragni, alatta nem. Jimmyből lehetne (bár azt is értem, hogy Shanny miért megy fel újért. Megteheti, és van három aki tuti jobb, mint Jimmy), de ő baromi sérülékeny. Ő tényleg az. Darnoldban meg nincs upside szerintem. Legalábbis kisebb csoda kell hozzá, hogy most már több legyen, mint mondjuk Brissettben volt. Nem egy jó odds egyik se. És ráadásul drágábbak is, mint gondoltam. Darnoldért a 2+4+6 elég sok, azért a pici csoda esélyéért. Garoppolo-t se teszik csak úgy utcára, ő se lehet valószínűleg megúszni egy 5./6. körből. Akkor meg már inkább Wentz, valamivel többért.

(Egyébként szerintem a Wentz projekt nem is lesz 1 éves. Jó lenne persze, ha beállna és azonnal hasítana, de szerintem Reich-ék is úgy számolnak, hogy ha Lucknak, Riversnek is kellett fél idény, hogy elkezdjék feltalálni magukat, Wentznek is minimum kelleni fog ennyi. Nem csak őt kell rendbe rakni, de bele is kell szoknia az itteni viszonyokban, összeszoknia a játékosokkal, stb. Az idei év erről szól, remélhetőleg javuló játékkal, de kelleni fog még egy offseason, hogy azt lehessen mondani, már ismered a rendszert, összeszoktál a többiekkel, most mutasd meg. Ha abból - 2022-ből - is csak egy meh lesz, akkor lépünk csak tovább. KIvéve, ha tötál fejreáll az elejétől, de erre azért nem számítok.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
deleted account 1 758
LoL, az 5.eves opcio apropenz azert. Plusz egy drafton valo felmozgas joval tobbe kerult volna 1/8rol is, mint amit Darnoldert adtak.

Sztem azt jelzi ez a csere, h a Falconsnal szoltak a Panthersnek, h nyugodtan menjenek el az anyjukba, nem adjak nekik az 1/4et.

Ami azt jelezheti, h mar nagyon kozel a Falcons h csereljen vki massal (Broncos, esetleg Pats), vagy maradnak a helyukon es viszik Pittset Ryannek.

Igy meg az 5.legjobb QB vs Darnoldrol szolt igazabol, h melyik a jobb.
Kevesebb DM-el tudnanak kiszallni belole mint mi fogunk jovo ilyenkor a Wentz dealbol.


Adott Darnold aki tenyleg nem volt jo, de az egyik legrosszabb csapatban jatszott. Gase utan Joe Brady keze alatt dolgozni...

JimmyG mellett azt leszamitva h ugy nez ki, mint egy QB, mi szol? 😀 soha nem ertettem a hypeot korulotte


Mond JT O'Sullivannel pl QB 4, Fields es Lance elott 😊
Neki mondjuk tudnek orulni 1/21en, vagy lecsere utan.
O vagy Mills draftolasa az egyeduli ami eltolhatjak a "# Fire Ballard" hashtag megjeleneset az alairasomban 😀
Borbinho
Wentz: 2022 +20 DM lesz utana en nem gondolom hogy kirugjatok ( lehet rosszul emlekszem )
no
Nyugi, ez csak Borbinho teljes, zsigerből jövő gyűlölete CW iránt, ami néha már a logika teljes leállásával jár 😀 Kb mint ahogy én vélekedtem JMD-ről, amikor leigazolta Ballard 😀 Hát istennek ott működött a woodoo-bábu 😀

Amúgy csak halkan jegyzem meg, de kezdek felpattanni a peterk bandwagonra - lehet kéne csináltatnom egy PCR tesztet, mert covidos lettem 😀 Persze nem Wentzben hiszek, hanem hogy Reich képes lesz megteremteni ugyanazt a környezetet, mint anno a sasoknál, és ebben Wentz majd tud egy jó teljesítményt hozni.

Igazából TE/LT poszt, ami nekem még kérdőjel, ha azt megoldjuk szezon kezdésig, és bejön a best case scenario, azaz Wentz képes lesz normálisan teljesíteni, akkor elég komolyat ugorhat az O - kezdve a running by committee-vel, ahol 3 elég komoly futónk van - egyik sem elit, de mindegyik egyedül jó az 1000 yardra, és Pittman/Campbell/TY hármas is elég faszának tűnik, ha mind3 hozza, ami várható. TE-nél vakarom fejem, gondolom még mindig Ertz-re ácsingózunk, mert ha nem, akkor ott kezdek kicsit aggódni, hogy mi lesz - bár lehet Ballard tudja az idei "Taylor húzást" TE posztra 😀

LT meg gondolom draft, szóval ott nem hiszem, hogy bármi érdemleges embert fogunk látni addig.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 580
LoL, az 5.eves opcio apropenz azert. Plusz egy drafton valo felmozgas joval tobbe kerult volna 1/8rol is, mint amit Darnoldert adtak.

Sztem azt jelzi ez a csere, h a Falconsnal szoltak a Panthersnek, h nyugodtan menjenek el az anyjukba, nem adjak nekik az 1/4et.

Ami azt jelezheti, h mar nagyon kozel a Falcons h csereljen vki massal (Broncos, esetleg Pats), vagy maradnak a helyukon es viszik Pittset Ryannek.

Igy meg az 5.legjobb QB vs Darnoldrol szolt igazabol, h melyik a jobb.
Kevesebb DM-el tudnanak kiszallni belole mint mi fogunk jovo ilyenkor a Wentz dealbol.


Adott Darnold aki tenyleg nem volt jo, de az egyik legrosszabb csapatban jatszott. Gase utan Joe Brady keze alatt dolgozni...

JimmyG mellett azt leszamitva h ugy nez ki, mint egy QB, mi szol? 😀 soha nem ertettem a hypeot korulotte


Mond JT O'Sullivannel pl QB 4, Fields es Lance elott 😊
Neki mondjuk tudnek orulni 1/21en, vagy lecsere utan.
O vagy Mills draftolasa az egyeduli ami eltolhatjak a "# Fire Ballard" hashtag megjeleneset az alairasomban 😀
Borbinho
Wentz: 2022 +20 DM lesz utana en nem gondolom hogy kirugjatok ( lehet rosszul emlekszem )
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Ismerkedés az Assistant OL Coachunkkal

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LoL, az 5.eves opcio apropenz azert. Plusz egy drafton valo felmozgas joval tobbe kerult volna 1/8rol is, mint amit Darnoldert adtak.

Sztem azt jelzi ez a csere, h a Falconsnal szoltak a Panthersnek, h nyugodtan menjenek el az anyjukba, nem adjak nekik az 1/4et.

Ami azt jelezheti, h mar nagyon kozel a Falcons h csereljen vki massal (Broncos, esetleg Pats), vagy maradnak a helyukon es viszik Pittset Ryannek.

Igy meg az 5.legjobb QB vs Darnoldrol szolt igazabol, h melyik a jobb.
Kevesebb DM-el tudnanak kiszallni belole mint mi fogunk jovo ilyenkor a Wentz dealbol.


Adott Darnold aki tenyleg nem volt jo, de az egyik legrosszabb csapatban jatszott. Gase utan Joe Brady keze alatt dolgozni...

JimmyG mellett azt leszamitva h ugy nez ki, mint egy QB, mi szol? 😀 soha nem ertettem a hypeot korulotte


Mond JT O'Sullivannel pl QB 4, Fields es Lance elott 😊
Neki mondjuk tudnek orulni 1/21en, vagy lecsere utan.
O vagy Mills draftolasa az egyeduli ami eltolhatjak a "# Fire Ballard" hashtag megjeleneset az alairasomban 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha ebben az idei classban nem találnak nekik való irányítót 1/8-on, akkor tényleg valamit lépni kellett. Szerintem Jimmy sokkal jobb választás lesz, akárki is csap majd le rá, de úgy látszik Carolina-ban nem akartak többet várni. (Vagy tetszik nekik Darnold. Ezt se zárom ki.)

Olcsónak azért nem mondanám. Azt hittem egy idei 4.-5. körért megkapható lesz már úgy, hogy kb. egy hónapon belül dönteni kell az 5. éves opciójáról is. De úgy látszik az irányító, ha nem 35 fölött van van nem a bottal se piszkálnám kategória, akkor bármilyen helyzetben ér valamit. Jimmy se lesz akkor 4. v. 5 kör, inkább lesz az (minimum) 2. Ehhez képest Wentz se volt sokkal több.

(Én azért agresszívebb lettem volna 1/8-ról. 2004 szagot érzek, szerintem lehet akár 4 is akikből hosszabb távon franchise irányító lesz. Csak azt nem tudni, hogy melyik 2 fog kimaradni 😊 Én még Mond-ban is többet látok, mint néhány korábbi évekbeli top10 prospectben. Nem lesz első körös sem valószínűleg, de talán pont ez a vonzereje. Ha nem jött volna Wentz, és túl rizikósnak éreztük volna a felmászát a lepattanó utolsó kúbéért - kétségtelenül az is lett volna -, akkor Mond nekem kifejezetten tetszett volna, mint egy sneaky good második körös kísérlet. Még úgy is, hogy a második körben kellett volna felmenni érte 10-15 helyet. Szerintem egy szinttel magasabban van, mint Carr, Jimmy G, Lock voltak a közelmúltban. Vagy Love tavaly. Valaki - Falcons? Broncos? Bears? - lehet, hogy baromi jól fog vele járni, ha lecsap rá a 2. kör elején.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Darnold se volt draga, ha azt is nezzuk h iden meg rookie dealen van akkor foleg (+ lehivta az 5.eves opciot a Panthers).

Jo helyre kerult sztem, bar a fal kerdeses. Fel szemmel figyelni fogom ot is (meg Camet, Daltont), hogy muzsikal majd Wentzhez kepest.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ki fog derulni 😊no
Nem erre akarok reagálni, hanem csak a Pats topicosra, hogy ha még lenne mondandót, akkor itt folytassuk. Úgyis nagyjából ugyanarról beszélgettünk a két topicban. Szóval ha van valami mondandód, ide írd légyszi, elolvasom és válaszolok is természetesen. Legalább töltődik a topic, mert a többiek eltűntek a tavaszi ködben, hogy van esély, hogy a draftig elő se kerülnek 😊
peterk2005
Hat most mar kivancsi lennek hogy mi a fo allitasod, mert biztos hogy a kozepebe erkeztem. 😊
no
Hú azt (itt) hagyjuk, mert az Pats specifikus volt. 😀
peterk2005
😀