Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
deleted account 1 758
Csak hogy milyen fontos első körben húzni 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lqgm539aofze5aazx5mm
Undrafted vs. No. 1 picks | NFL Throwback
Find out which undrafted players went on to have better careers than the number one overall picks from the same class.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Van egy téma amit nem lehet elengedni. Soha.

Ez a Colts Trianonja.


darwinbanaz
Mármint alulinformált, olvasatlan birkák politika által manipulált pörgése egy olyan témán, ami csak megosztásra jó? Nem látom a hasonlóságot, bocsi...
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Luckra gondolsz? (Azért kérdezem, mert bár ez volt az interjú címében, de az interjúban csak egy kis rész, egy kérdés szólt erről. Érdemes meghallgatni / megnézni, mert Ballard sok mindenről beszélt.)

Én egyébként lezártam a Luck sztorit, nem foglalkozom vele. (Én mondjuk Trianont is le tudtam zárni, nem vagyok az a típus aki az ilyesmit "cipeli" magával. Luckot se. Lépjünk, lássuk mit hoz a jövő, nekem ez a hozzáállásom.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 199
Van egy téma amit nem lehet elengedni. Soha.

Ez a Colts Trianonja.

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maniac 2. Neki se volt még egyetlen 16 meccses szezonja se az NFL-ben. 1 v 2 meccset ki kellett hagynia minden évben.

Mondjuk amíg playoff csapat vagyunk és a playoffban ott van, az az 1-2 meccs nem tragédia. Csak több ne legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Készülőben van egy kisebb elemzés a rookiekról, és picit aggasztó amit Paye sérüléseiről találtam eddig. Soha nem volt semmi komoly baja, de volt minden évben valami nyavajája.
Sophomore évében volt hamstring sérülése, kihagyott 3 meccset teljesen + páron limitált volt.
Junior évében megint hamstring sérülés miatt kihagyott 1 meccset + páron limitált volt.
Senior évében groin injury, kihagyott 2 meccset (6ból).

Majd reméljük nálunk jobb sportkrémmel keni be a combjait bemelegítés előtt 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Rynald Indianapolis Colts 239
Miközben Paye aláírt, Sam Ehlingernek meghalt az öccse.
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/05/06/texas-linebacker-jake-ehlinger-brother-of-colts-rookie-sam-ehlinger-found-dead/
iktriad
Pár éve az apja is meghalt egy verseny közben. Hihetetlen
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miközben Paye aláírt, Sam Ehlingernek meghalt az öccse.
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/05/06/texas-linebacker-jake-ehlinger-brother-of-colts-rookie-sam-ehlinger-found-dead/
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Cannot be more proud to be a Colts fan:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fnmfxq1evxkqbl3a4oji
Colts' initiative aims to help end stigma around mental health issues
Darius Leonard says he had to learn "it's OK to not be OK." The Colts linebacker and members of the Irsay family talk to Judy Battista about the team's campaign to end the stigma around mental health issues.


Hihetetlen számomra, hogy Leonard-re még mindig tudok feljebb nézni.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
The title for fastest first-round pick to sign his first NFL contract belongs to Michigan's Kwity Paye, who is part of five of the newest Indianapolis Colts who signed their rookie contracts on Thursday, the team announced.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
I have learned of at least two teams that wanted to take him in the second round; the Carolina Panthers (who had his name on their card before electing to trade down with Washington at 52) and the Kansas City Chiefs (who were dead set on selecting him with their second-round pick until Ballard swiped him). There are reports that the Los Angeles Rams would’ve taken him shortly after the Colts—with the 57th overall pick just a few picks later. So, while we may have been surprised where Odeyingbo went, the NFL certainly wasn’t.

In 2019, he looked much smaller and struggled to hold up at the point of attack. As a pass rusher, he looked even rawer and struggled to collapse the pocket. The only positives that I saw on the 2019 film were that he is a special athlete with great energy.

The reason why this is important, though, is that it shows how much he can improve in one season. In 2020, he was powerful in his rushes and dominated at times as a pass rusher. He was still raw but he had a completely different body type, strength, and play style. If he could do that in one year at Vanderbilt, imagine what he could be (with his traits) after a few years under NFL coaching?


 www.stampedeblue.com/2021/5/6/22422026/film-room-dayo-odeyingbo-is-a-risky-bet-on-elite-traits
több mint 2 éve
deleted account 1 758
As usual, Colin-féle teljesen más közelítés:

 podcasts.apple.com/us/podcast/the-colin-cowherd-podcast/id1551365571?i=1000520241959
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan


LOL 😀😀😀DD
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Jön vizitre egy egykori 1/1-es. Nem, nem Luck apó jön haza a frontról, hanem az 1 évvel későbbi 1. pick, Halász Erik érkezik.

iktriad
Ja, elfelejtettem mondani, hogy Ballarddal dumáltam múlt héten? 😀 Megdumáltuk, hogy nyugodtan mondhatom, úgyis annyi info van a rendszerben, nem fog az enyém kitűnni 😛
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jön vizitre egy egykori 1/1-es. Nem, nem Luck apó jön haza a frontról, hanem az 1 évvel későbbi 1. pick, Halász Erik érkezik.
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Leno elmúlt két éve bőven átlag alatti.
Van egy srác aki csinál videókat "The tape never lies" névvel. Leno nagy kedvence volt.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Lenot kirakta a Bears (Teven Jenkins LT lesz).
El tudnam viselni, o mar tenyleg meguti az atlagot teljesitmenyre, jo hosszuak a karjai meg egesz atletikus is, meguti talan Ballardek mercejet is.
Plusz korban meg epp jo.

| Bar en meg mindig azt mondom h a QB-n kurva sok mulik, es Riversnek nagy erdemei voltak h nem kaptunk sok sacket (+ nyomast se). Es ugyan igy, nem volt annyira borzalmas az az Eagles fal, inkabb az elkaposor volt a necc. De hat az nalunk is...Persze nem Wentze volt az osszes sack, de nagyot kene elorelepnie h ne erzodjon ugy h visszaesett a falunk. Az se segit, h amivel segithetne a falat, a gyors utempasszos jatek, az nem igazan megy neki es nem is szereti. De majd TY uresre jatssza magat es mehet az 50 yardos bomba. Flashbacknek jo lesz parszor. |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Ez a Nelsonból OT lesz sztori nekem már egy kategória a Luck idén visszatérrel. Azon kívül, hogy olvasni mindenféle lehet-et, meg az interjúkban elhangzott general statement-et kiforgatni teljesen arra, hogy itt azt értették, semmilyen konkrét, akár csak fél mondatos utalás nem volt arra, hogy ez valaha is opció lett volna, azon kívül, hogy keresik a flexibilis falembereket, akiket több helyen is lehet használni.

Szerintem egy veteránt biztosan fogunk behúzni még, van 25M cap space, abba most egy 3-4M-es szerződés mondjuk egy Villa, vagy Jason Peters-ért simaliba. És akkor nincs kockáztatva, amit tavaly próbált Ballard, hogy kevesebb OL, mivel voltak jolly jokerek - elég csúnyán elfogytunk ugye szezon végére, szerintem ebből Ballard is megtanulta, hogy nem spórolunk OL helyekkel, mert a kezdő 5-ös 19 meccses sorozata az szép meg jó, de bármikor véget érhet.

Plusz ahogy olvastam pl Fisher is már visszatérhet augusztus közepén, szóval akár ő is lehet opció egy 1 éves prove it szerződéssel, és ha vissza tud térni közel eredeti formájához, lehet hogy hosszabb távra is meg tudjuk oldani a dolgot. Szóval én az OT poszt miatt egyelőre nem izgulok, ott elég sok opció van jelenleg arra, hogy megoldjuk egy vállalható szinten, ellenben ugye az edge résszel, ahova 7-8 éve várjuk a megváltó ember érkezését.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Okung, Villanueva még szabadügynökök. Vagy Jason Peters. Egyik se a régi, de 1 éves vészmegoldásnak megtehetik. Mától az igazolások nem számítanak bele a kompenzációs pick kiosztásba. A héten első rookie workout is meglesz már, utána nem sokkal az első minicamp. Ha nagy a kaki, akkor tudunk lépni még valamit. Én Nelsont csak végszükségben vinném ki szélre. Ez is egy lehetőség, de inkább csak utolsó megoldás legyen.

Én olyan nagyon egyébként nem tartok a dologtól. Tavaly utcáról felszedett emberekkel is elfogadható volt a fal az idény végén. Nyilván nem volt olyan, mint Castonzo-val, de nem volt arról szó, hogy szétestünk volna, nem tudtunk volna futni, vagy Riverst szétverték volna, semmi ideje nem lett volna. A Bills ellen is bőven játékban voltunk futásban és passzjátékban is. Az utcáról behívott embernél azért még a jelenlegi megoldás is csak jobb lehet. Tavaly Wentz előtt a komplett fal mondott csődöt, nem egy helyen volt lyukas, hanem csak lyukak voltak szinte mindenhol. Itt a bal oldalra kell majd odafigyelni, a fal többi része tisztességes lesz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Mekkora esélyt láttok rá, hogy Nelson lesz a kezdő LT, és innen-onnan szerzünk egy guardot a helyére?
Pinter amúgy beugróként nem volt rossz, de ez a megoldási kísérlet elég tökönszúrósnak tűnik, mivel 2 poszton is gyengülni fog a fal.
Az UDFA-k közül kikre érdemes figyelni? A járványhelyzet miatt a kicsi iskolákból kevésbé húztak, szóval lehet hogy most UDFA-n is könnyebb beletrafálni egy jó prospectbe.
több mint 2 éve
deleted account 1 758
Project QB. Az kurvára kellett.
Tony Adams
Most 218. helyen nem kurvára tök mind1 már mit húzol? Hány játékost tudsz felsorolni, aki 218. helyről akár rotációba verekedte magát bármilyen poszton? Ez kb a Brady-theory, véletlen bejöhet, de ennyi.
coltman
Kikerestem neked:
- Tom Nalen (1994), az ezredforduló környékének egyik legjobb centere, 2 gyűrűt nyert a Broncos-zal, 5-szörös Pro Bowler, 2-szeres All-Pro
- Sonny Randle (1958), a St. Louis Cardinals egyik legnagyobb sztárja volt a '60-as években, 4-szeres Pro Bowler, 1-szeres All-Pro, később college HC (East Carolina, Virginia, Marshall)
- Mike Weger (1967), 6 évig volt a Lions kezdő safetyje a '60-as évek végén, '70-es évek elején, utána sikeres ingatlanfejlesztő lett
- Myron Guyton (1989), ő is 6 évig volt kezdő safety a ligában a Giants és a Patriots színeiben, a XXV. Super Bowl-on is kezdett a győztes Giants-ben
- Jim Otis (1970), ő a '70-es években volt 1000 yardos futó a St. Louis Cardinals színeiben, 1-szeres Pro Bowler
- Jordan Poyer (2013), hogy legyen aktív is, neki a következő lesz a 5. szezonja mint a Bills kezdő safetyje, anno 2009-ben elvitte az MLB Drafton a Marlins.
empty taxi
Nah, akkor meg mi a problemo, ha CW kisiklik, akkor itt a következő QB, aki elvisz a dupla SB gyűrűig 😀 És ebben is lenyomjuk a Pats-et, hogy 19 hellyel hátrébb találunk QB-t 😛
több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Csori Irsay :/
Borbinho
Miért is?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
UDFA-k:

- Tarik Black, WR, Texas
- Tyler Vaughns, WR, USC
- Deon Jackson, RB, Duke,
- Isaiah Kaufusi, LB, BYU,
- Anthony Butler, LB, Liberty

Ezzel is papíron 90 fölött leszünk, szóval egy valaki menni fog.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csori Irsay :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."