Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
PFF már rá is ugrott a témára!

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


😀😀😀
Borbinho
Persze, aztán majd megnyeritek az AFC-t, a Super Bowlban pedig a sérült Wentz helyére beugró Foles megveri Brady csapatát... 😀

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Hat ez nem szerencses kezdes, ha muteni kell akk csoda ha szezon startra jo lesz. Meg 1 pades edzes sem volt, a lenyegi felkeszulest lehet teljesen kihagyja...

Nagyon kar, mert eddig mondhatni jol indult a karrier restart, de ez egy jokora akadaly lehet... :/

A lenyeg ugy is az, hogy hosszu tavon legyen jo, de igy biztos nehezebb lesz par het edzes utan beallni majd a nyitomeccsre. Mar ha 6 het alatt fullos lesz.

Ha nem, es nem vele kezdjuk a szezont, akkor egy esetleges jo kezdes utan, ahol Eason mondjuk tud hozni par wint... Hat az nem tudom mit jelentene...

Nagyon kivancsi vagyok, hozunk-e veterant, ha kiderulne h nem tud jatszani elso heten.



Eason season!

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 019
Ez egy vasar es a teljesitmenyre fizetnek. A szerzodes figyelembe vetelevel. B Smith penzet nem tudjak csak drasztikus eszkozzel levinni a tinta megszaradasatol 1 orara. Mondjuk 3 ev mulva keves DM-val elkuldhetoen a teljesitmenye fogja bearazni hogy elkuldik mert olcsobban kapnak ugyanilyet vagy jobbat. A szerzodestol fuggoen egyre kevesbe "drasztikus modszerekkel" lehet elkuldeni. Lehet olyan jo lesz hogy vegig megy es BS sipakolni fog mert addigra relativ keveset fog keresni. Ettol fuggetlenul a Colts teljesen korrekten jelzi 3 ev mulva ha szar leszel akkor semmi nem fog megmenteni a kivagastol esetleges ujratargyalastol.

De azt ne jatszuk el hogy azert mert 5 ev van a papiron akkor az 5 evet jelent es ha 3-nal vege van akkor be lenne csapva a jatekos.

A jatekosok szemszogebol a full garantalt az egyik veglet a csapattol meg elkapasonkent fizetek x ezer dollart a masik. A merleg nyelve nem a csapatok fele mozdul.

Howard-ot a szerzodesekor a legjobban fizetett CB-ve tettek+ kb 50 m garantalttal! Azt az evet kihagyta serulessel gyakorlatilag sehol nem jart a szaja hogy mennyit fizet vissza hisz jart neki a szerzodese szerint. All-pro ev a 2.-ban es a 3.-ra keri az uj szerzodest. Teljesen ugy erzem hogy a Miami kibaszott vele es visszael a szerzodesevel.
no
Persze ez mind igaz, de ha te meg játékosként lehozol 3 all pro szezont, lejár a szerződésed akkor a csapat még évekig magához láncolhat téged az akaratod ellenére megakadályozva téged abba, hogy a piacon beárazd magad.
Az egész liga működési rendszere a csapatok érdekét tartja szem előtt nem a játékosét. Mindannyian tudjuk, hogy a top 10ben kiválasztott játékosoknak az esetek 90%ban eszük ágában nem lenne abban a csapatban játszaniuk.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wentz kihagyja az edzést lábsérülés miatt.
Eason van helyette.
darwinbanaz
A lába. Semmiség, legrosszabb esetben augusztus végén visszavonul.



Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pozitiv, azt hittem, hogy mar a kondiban megserul, de kibirta az elso edzesig. 😂

Azert remelem, nem kell kihagynia sokat, ruhellem ezt a cseret meg mindig , de nem szeretnem, ha rogton kiesne, es Ballardot meg szetoltanak emiatt.

több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 199
Wentz kihagyja az edzést lábsérülés miatt.
Eason van helyette.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Davenport is covid listára költözött - megoldjuk mi a 85%-ot vakcina nélkül is idény kezdetre 😊

Rusher viszont úgy látszik még kevés van, vagy mind szahar, mert leigazoltuk Damontre Moore-t. Ezek szerint már olyan ***va jó az öltöző, hogy a magatartási problémás, kokszoló balhés játékos is megjavul és elkezd focizni majd nálunk. És a belső védőfalat is vékonynak gondoljuk, mert a volt Brownsos Joey Ivye is ide tart állítólag. Corner posztra pedig érkezett Holton Hill. Csempiönship.

Az edzéseken Wentznek is és Easonnak is sokkal jobb napja volt tegnap. Megvan az első sérülés is: Kellynek lett valami a vállával. Bandázst kapott, vissza sem állt utána. Pintér Dani ment be első számú centerbe helyette.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Olyasmit magyarázol, amit a) nem mondtam, b) tudok. Ne kezdjünk abba belemenni, hogy kinek mi "jár". Ez egy professzionális üzlet, mindenkinek az jár, amit ki tud magának alkudni. A tulajdonosok és a játékosok is.

Volt egy állításod, hogy a szerződésekkel végeredményben általában a játékosok járnak jól. Ez nem igaz. Egyrészt összehasonlításban a többi major profi sporttal is nevetségesen nem igaz, másrészt ilyesmiről eleve felesleges beszélni úgy, hogy létezik a rookie fizetési rendszer. Ami miatt a jobb fiatalok tízmilliókat hagynak az asztalon, mire eljutnak egyáltalán addig, hogy megkapják az első nagyobb szerződésüket. A nem jobb fiatalok meg nem kapnak második szerződést, vagy csak prove it jellegű töredék annyit érőt.

Emellett a hard cap és könyvelési szisztéma miatt az NFL szerződéseknek vannak íratlan szabályai, amit a csapatok és a játékosok ügynökei is tudnak. És a szerződéseket ennek a tudásnak a birtokában kötik. Az egyik íratlan szabály, hogy a szerződések nem arra az időre szólnak, ami a papíron van, hanem addig érvényesek, amíg mindkét félnek jó. És ha az egyiknek nem jó, akkor az megpróbál javítani rajta. A csapat is, a játékos is. Ennyi.

Hogy Howardnak mennyi jár, azt ismét a piac dönti el, nem mi. Howard egyébként nem több pénzt akar most, hanem azt, hogy azt a pénzt ami a szerződésben van, garantálják neki. Mert már abban a szakaszában jár a szerződése, hogy a pénze már nincs garantálva. Ő a csapat #1 számú cornere, akit a liga is a top5 corner közé sorol, és hoztak a nyakára #2 cornernek egy máshol nevelkedett játékost, akinek több pénzt adtak. Ez nem tetszik neki. Az NFL íratlan szabályai szerint ő ezt jelezte. A Dolphins meg nem értett vele (eddig) egyet. Majd lefocizzák, hogy mi lesz. Vagy meg tudnak egyezni, vagy Howard elkerül valahova, ahol megkapja azt, amit akar, a Dolphins meg ellentételezve lesz valahogy. Játékossal vagy pickkel. Aztán mindenki megy a maga útján.

Ebbe a topicba ez az egész azért került, mert Howard esetleges idehozatala jött elő. Ami nem fog megtörténni, több okból sem. Egyrészt Howard nem fog idejönni, másrész ilyen helyzet Ballardnál nem fog előfordulni, amit ő nagyon sokszor el is mondott már. Úgyhogy zárjuk le ezt a vitát. Írd ki magadból ha még akarsz valamit írni, és akkor te fejezheted be a threadet. Én már nem válaszolok rá.
peterk2005
Konnyen tudnek nem valaszolni foleg ahogy kezeled, de egyszeruen megint az alaphelyzettel felvazolasa teljesen egyezik, de valoszinuleg teljesen eltero emberkek vagyunk es ennyi. Azert a vegen mindenkeppen te zard le ha massal nem hogy menjek a picsaba. 😊

Az egyik hogy a mezovarasdi kispeket nem erdekli melyik sportag milyen csapat-jatekosbarat szerzodeseket kot. Teljesen elternek kar tobb szot vesztegetni ra.

Nalam ha a teljesitmenyed kisebb mint a penzed akkor jobban jartal es ez a tobbsegre igaz. A rookie papiroknal ezt az egyetemi teljesitmenyed szabja meg hol draftolnak. Ki lehet torni ahogy sok jatekos megteszi es sok a bust es serules is a +250 draftoltbol ( kivancsi lennek vegig menve a playakon ) ki keres ala-fole a teljesitmenyenek. Aki jol teljesit kap penzt/szerzodest 2.-ra is, akinek bizonyitania kell az olyat, aki meh azt meg egy rookie potol. Egyenileg persze csak a sajat sorsuk/szerzodesuk erdekli, de a csapatokban van legalabb 20 ember 15m-t akik nem termelik ki a penzuket.

Howard meg ha le akarom teljesen egyszerusiteni akkor a 15m/ev atlaga, de o egy evre kapott 30m-t mert csak egyet jatszott, igaz azt szuperul ( biztos nem igaz, nem neztem meg a szerzodeset csak erzekeltetni hogy a 2 evre kapott penzeert egyet dolgozott meg ). Es ahogy irod akkor valoszinuleg itt jon neki a kis DM ahol a csapatnak konnyebb kirugni ha nem teljesit. A csapat szempontjabol eddig nem volt jo uzlet nekik mert annyira nem jo amennyit kapott a 2 evre eddig. Neki viszont kell a biztonsag erthetoen a serules es a formahanyatlas ellen hogy csak drasztikus ervagassal tudja elkuldeni a Miami es igy biztositani a penzt maganak lehetoleg elore es kockaztasson a csapat ezekkel az elore nem lathato dolgokkal. De nem fogadnek Howard ellen.

soha ne ird hogy soha
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olyasmit magyarázol, amit a) nem mondtam, b) tudok. Ne kezdjünk abba belemenni, hogy kinek mi "jár". Ez egy professzionális üzlet, mindenkinek az jár, amit ki tud magának alkudni. A tulajdonosok és a játékosok is.

Volt egy állításod, hogy a szerződésekkel végeredményben általában a játékosok járnak jól. Ez nem igaz. Egyrészt összehasonlításban a többi major profi sporttal is nevetségesen nem igaz, másrészt ilyesmiről eleve felesleges beszélni úgy, hogy létezik a rookie fizetési rendszer. Ami miatt a jobb fiatalok tízmilliókat hagynak az asztalon, mire eljutnak egyáltalán addig, hogy megkapják az első nagyobb szerződésüket. A nem jobb fiatalok meg nem kapnak második szerződést, vagy csak prove it jellegű töredék annyit érőt.

Emellett a hard cap és könyvelési szisztéma miatt az NFL szerződéseknek vannak íratlan szabályai, amit a csapatok és a játékosok ügynökei is tudnak. És a szerződéseket ennek a tudásnak a birtokában kötik. Az egyik íratlan szabály, hogy a szerződések nem arra az időre szólnak, ami a papíron van, hanem addig érvényesek, amíg mindkét félnek jó. És ha az egyiknek nem jó, akkor az megpróbál javítani rajta. A csapat is, a játékos is. Ennyi.

Hogy Howardnak mennyi jár, azt ismét a piac dönti el, nem mi. Howard egyébként nem több pénzt akar most, hanem azt, hogy azt a pénzt ami a szerződésben van, garantálják neki. Mert már abban a szakaszában jár a szerződése, hogy a pénze már nincs garantálva. Ő a csapat #1 számú cornere, akit a liga is a top5 corner közé sorol, és hoztak a nyakára #2 cornernek egy máshol nevelkedett játékost, akinek több pénzt adtak. Ez nem tetszik neki. Az NFL íratlan szabályai szerint ő ezt jelezte. A Dolphins meg nem értett vele (eddig) egyet. Majd lefocizzák, hogy mi lesz. Vagy meg tudnak egyezni, vagy Howard elkerül valahova, ahol megkapja azt, amit akar, a Dolphins meg ellentételezve lesz valahogy. Játékossal vagy pickkel. Aztán mindenki megy a maga útján.

Ebbe a topicba ez az egész azért került, mert Howard esetleges idehozatala jött elő. Ami nem fog megtörténni, több okból sem. Egyrészt Howard nem fog idejönni, másrész ilyen helyzet Ballardnál nem fog előfordulni, amit ő nagyon sokszor el is mondott már. Úgyhogy zárjuk le ezt a vitát. Írd ki magadból ha még akarsz valamit írni, és akkor te fejezheted be a threadet. Én már nem válaszolok rá.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Ez egy vasar es a teljesitmenyre fizetnek. A szerzodes figyelembe vetelevel. B Smith penzet nem tudjak csak drasztikus eszkozzel levinni a tinta megszaradasatol 1 orara. Mondjuk 3 ev mulva keves DM-val elkuldhetoen a teljesitmenye fogja bearazni hogy elkuldik mert olcsobban kapnak ugyanilyet vagy jobbat. A szerzodestol fuggoen egyre kevesbe "drasztikus modszerekkel" lehet elkuldeni. Lehet olyan jo lesz hogy vegig megy es BS sipakolni fog mert addigra relativ keveset fog keresni. Ettol fuggetlenul a Colts teljesen korrekten jelzi 3 ev mulva ha szar leszel akkor semmi nem fog megmenteni a kivagastol esetleges ujratargyalastol.

De azt ne jatszuk el hogy azert mert 5 ev van a papiron akkor az 5 evet jelent es ha 3-nal vege van akkor be lenne csapva a jatekos.

A jatekosok szemszogebol a full garantalt az egyik veglet a csapattol meg elkapasonkent fizetek x ezer dollart a masik. A merleg nyelve nem a csapatok fele mozdul.

Howard-ot a szerzodesekor a legjobban fizetett CB-ve tettek+ kb 50 m garantalttal! Azt az evet kihagyta serulessel gyakorlatilag sehol nem jart a szaja hogy mennyit fizet vissza hisz jart neki a szerzodese szerint. All-pro ev a 2.-ban es a 3.-ra keri az uj szerzodest. Teljesen ugy erzem hogy a Miami kibaszott vele es visszael a szerzodesevel.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Olvasom amit írsz, de se elejét, se közepét, se végét nem látom a mondandódnak. Mondasz dolgokat azért, hogy mondjál, ez jön le a postodból.

Volt két egyszerű állításom, amivel te nem értettél egyet. Adtál két indokot, hogy miért nem. Én leírtam, hogy az a két indok szerintem nem igaz, és miért nem igaz. Itt most annak kéne jönnie, hogy te cáfolod azt amit én írtam - azaz cáfolod, hogy a klubok tudnak drasztikus eszköz nélkül is fizetés csökkentést elérni szerződéseknél, mert az állítás ez volt -, vagy .... vagy vége a vitának. Szerintem cáfolni nem tudod, úgyhogy részemről a vitának eddig volt értelme. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Ismerve a 4 major amerikai sportágban kötött szerződéseket (az európai futballt is ide vehetem egyébként), én megálltam az olvasásban ott, hogy "a jatekosok az igazi nyertesek". 😊
peterk2005
A szerzodeseik egymas kozott mindenkeppen. Kivancsi lennek a levezetesedre az ellenkezojere. De siman nettoban is. .... De itt az "egyoldalunak" mondott szerzodes volt a kerdes ( bar nekem ez is jo temanak ) amivel nem ertettem egyet.no
Milyen levezetésre gondolsz? Annyit állítottam, hogy a csapatok ugyanúgy nem tartják tiszteletben a szerződéseket menet közben, ahogy a játékosok sem. Erre volt az a válaszod, hogy "altalaban inkabb a jatekosok az igazi nyertesek", és megtoldottad azzal, hogy "Amig a jatekosok tudnak tobb penzert sirni tulteljesites eseten addig a csapatok nem tudnak alulteljesites idejen "ujratargyalni penzeket" es ok fajdalmasan tudnak lepni csak."

Ebből egyik sem igaz. Az NFL szerződések a 4 major profi sportot, és az eu gurulós focit is figyelembe véve messze a legkevésbé játékos barát szerződések. Ezzel kapcsolatban nem tudom mi az amin vitázhatnánk, ez nagyjából konszenzus, szinte mindenki így gondolja.

És az sem igaz, hogy a csapatok csak fájdalmasan tudnak lépni, alul teljesítés esetén nem tudnak "újratárgyalni" pénzeket. Ha nekiállnék, szerintem legalább ötven újratárgyalt, és csökkentett összegű szerződést tudnék mondani, _csak_ idénről. Legutóbb pl. Bednarick McKinney egyezett bele fizetés csökkentésbe tegnap. Két hete meg Jamison Crowder. Korábbról pedig pl. Mariota, Whitworth, Abdrew Norwell, Vernon Butler, Mario Addison, és nem sorolom tovább. Mind élő szerződéssel fogadtak el fizetés csökkentést.
peterk2005
Nem ertelek.
Ha nem a jatekosok a nyertesek akkor ki?
A tulajdonos ok. Utana a jatekosok es par szakember.

A jatekosok szerzodesei be vannak tartva, de ki lehet belole lepni kovetkezmennyel. Amit megkotnek pl 5 evre, de mindketto fel tudja hogy 3 ev mulva veget er varhatoan. Ennek a fo oka a konyveles resze. De mindketto fel tisztaban van vele es ugy is targyaljak, a jatekos azert akar minel tobb garantaltat es alairasi penzt a csapatnak meg teljesitmenyfuggo lenne az optimalis. Altalaban mar inkabb a jatekosok akarata teljesul, de fugg a teljesitmenytol/ kortol/serulesektol. Ha veletlenul kitoltik az idot mert a csapat rakenyszerul akkor a jatekos jar jobban megint. De elkulonithetetlen a teljesitmenye a jatekosnak es itt van a lenyeg. Altalaban tobbet kapnak mint amennyit leraknak az asztalra. A tobb ezer jatekost figyelembe veve.

Amit te irsz hogy ujratargyaljak es csokken az egy termeszetes folyamat, mert jon a peldanal maradva a 3 ev vege es a teljesitmeny csokken akkor kevesebbet kap, de a csapat (altalaban) veszteseggel tud kiszalni mert ugye az alairasi penz ugy van elosztva. De bevallaljak mert nem er mar annyit a mokus. Kevesebb penzert igen. A jatekosok meg azert mennek bele mert tudjak hogy nem ernek mar annyit, amelyik igen azok nincsenek piszkalva.

Konkretan emberunk aki a jo evre elkezdett ugralni az nem menne bele a minden evben teljesitmeny alapon kapjon penzt. Majdnem minden jatekos kiharcolja a legjobbat amit el tud erni, ennyit tudott most eppen jo es tobbet szeretne. Biztos o is kilephet a szerzodesebol es vallalhatja a kovetkezmenyeit. De ugye az nem lenne barati es sopankodik mert az is egy mod, es abba nem faj neki semmi semmilyen teren.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ismerve a 4 major amerikai sportágban kötött szerződéseket (az európai futballt is ide vehetem egyébként), én megálltam az olvasásban ott, hogy "a jatekosok az igazi nyertesek". 😊
peterk2005
A szerzodeseik egymas kozott mindenkeppen. Kivancsi lennek a levezetesedre az ellenkezojere. De siman nettoban is. .... De itt az "egyoldalunak" mondott szerzodes volt a kerdes ( bar nekem ez is jo temanak ) amivel nem ertettem egyet.no
Milyen levezetésre gondolsz? Annyit állítottam, hogy a csapatok ugyanúgy nem tartják tiszteletben a szerződéseket menet közben, ahogy a játékosok sem. Erre volt az a válaszod, hogy "altalaban inkabb a jatekosok az igazi nyertesek", és megtoldottad azzal, hogy "Amig a jatekosok tudnak tobb penzert sirni tulteljesites eseten addig a csapatok nem tudnak alulteljesites idejen "ujratargyalni penzeket" es ok fajdalmasan tudnak lepni csak."

Ebből egyik sem igaz. Az NFL szerződések a 4 major profi sportot, és az eu gurulós focit is figyelembe véve messze a legkevésbé játékos barát szerződések. Ezzel kapcsolatban nem tudom mi az amin vitázhatnánk, ez nagyjából konszenzus, szinte mindenki így gondolja.

És az sem igaz, hogy a csapatok csak fájdalmasan tudnak lépni, alul teljesítés esetén nem tudnak "újratárgyalni" pénzeket. Ha nekiállnék, szerintem legalább ötven újratárgyalt, és csökkentett összegű szerződést tudnék mondani, _csak_ idénről. Legutóbb pl. Bednarick McKinney egyezett bele fizetés csökkentésbe tegnap. Két hete meg Jamison Crowder. Korábbról pedig pl. Mariota, Whitworth, Abdrew Norwell, Vernon Butler, Mario Addison, és nem sorolom tovább. Mind élő szerződéssel fogadtak el fizetés csökkentést.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
No, csepegnek az infók Smith szerződéséről. A szerződésben 70 milla új pénz van, így valójában 5 év 72.4 vagy 4 év 70 milliós a szerződés, amiből a 2.4 milla az a rookie szerződés 4. éve. Az új szerződés rész így 17.5 per év, ami már az az átlag, amit előtte pedzegettek. Ez a szerződés az új részét nézve ebben a pillanatban a 10. legmagasabb OL és 3. legmagasabb RT átlagú szerződés. Kb. korrekt.

Viszont ezzel ha jól nézem. a 8. legtöbbet fizetjük az OL-nak a ligában. És erre még rá fog jönni Nelson pénze is. Igaz, az már nem lesz ekkora emelkedés, mert Nelson a magas draft pozija miatt már így is 13 körüli összeggel van a listán. De azzal a +8 millió körüli emelkedéssel is majd a legtöbbet mi fogjuk OL-ra költeni. Feltéve, hogy Fisher marad, de szerintem ha felépül és korrekten játszik, akkor maradni fog, ezért jött ide.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Évi 18 per. Kicsit közelebb van Ramczyk pénzéhez, mint reméltem, de ez van. A részletekre tippelek: '22 és '23 a garantált, plusz idénre előre lesz hozva néhány millió. Átlagban jövő évtől mondjuk 15.5-16 lesz. első kettő garantálva, utána gari nélkül.

Felkészül Maniac.
peterk2005
Hasonloan gondolom.

Es ezen a peldan is latszik hogy mi a kulonbseg amirol itt rengeteget ragtuk a gittet. 😊
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben T.J. Carrie, Muhammad és Rhodes Covid listán. Karanténban kezdik a TC-t.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Évi 18 per. Kicsit közelebb van Ramczyk pénzéhez, mint reméltem, de ez van. A részletekre tippelek: '22 és '23 a garantált, plusz idénre előre lesz hozva néhány millió. Átlagban jövő évtől mondjuk 15.5-16 lesz. első kettő garantálva, utána gari nélkül.

Felkészül Maniac.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Braden Smith 4év 70/42


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Egyebkent egyszeruen nevetsegesnek tartom, hogy alairnak jatekosok 4-5 eves szerzodeseket, es mar a masodik ev utan fesztivaloznak, mert jo szezonjuk volt. Amikor Howard tavaly szetszakitotta a terdet, akkor a Miami vajon odaallt ele, hogy nosza, akkor hadd ne fizessuk ki a teljes bered? Aligha.

Nem birom az ilyen gondolkodasu jatekosokat, Howard kurva jo, de mar csak a mentalitasa miatt sem hoznam. A Coltsba en sportolokat szeretnek latni, nem uzletembereket, akik minden egyes lehetseges alkalomnal verik az asztalt, es meg tobbet, majd meg tobbet akarnak. Ha a kovetkezo ket evben megint odakerulne ket corner ele a fizetesi listaban, o meg jo maradna, 2023-ban is ugyanugy cirkuszolna az emelesert, 30 evesen.Stez
Tavalyelőtt szakította el, és akkor adnék neked igazad, ha az NFL csapatok nem ugyanígy bánnának az 5 éves szerződésekkel. Ha a csapatok tiszteletben tartanák a contractokat, és nem vágnák ki akár 2 év után is sorban a játékosokat, ráadásul nem csak akkor, ha a játékos nem elég jó, hanem ha a cap helyzet úgy kívánja, vagy jön egy edzőcsere és az új edzőnek más játékos kell ésatöbbi. Ha az egyik fél úgy tekinthet a szerződésre, hogy az addig szerződés, amíg nekem jó, akkor hadd tekintsen a másik fél is úgy rá.

..
peterk2005
Ezzel nem ertek egyet.
Kotnek egy 5 eves szerzodest ( konyvelesi es hiusagi es egyeb okokbol ) de mindketto fel tudja hol van az igazi idotav vege. A jatekosok tobbsege teljesen jol jar igy es ok altalaban inkabb a jatekosok az igazi nyertesek ha kitolodik valamilyen kenyszerbol az eredeti tervezett idohossz.

Amig a jatekosok tudnak tobb penzert sirni tulteljesites eseten addig a csapatok nem tudnak alulteljesites idejen "ujratargyalni penzeket" es ok fajdalmasan tudnak lepni csak.
no
Ismerve a 4 major amerikai sportágban kötött szerződéseket (az európai futballt is ide vehetem egyébként), én megálltam az olvasásban ott, hogy "a jatekosok az igazi nyertesek". 😊
peterk2005
A szerzodeseik egymas kozott mindenkeppen. Kivancsi lennek a levezetesedre az ellenkezojere.

De siman nettoban is. A csapat tulajdonosai egy kulon kaszt akikbol van 32. Jatekos-egyeb tisztsegviselo osszevetesben is jobbak a jatekosok.

De itt az "egyoldalunak" mondott szerzodes volt a kerdes ( bar nekem ez is jo temanak ) amivel nem ertettem egyet.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyebkent egyszeruen nevetsegesnek tartom, hogy alairnak jatekosok 4-5 eves szerzodeseket, es mar a masodik ev utan fesztivaloznak, mert jo szezonjuk volt. Amikor Howard tavaly szetszakitotta a terdet, akkor a Miami vajon odaallt ele, hogy nosza, akkor hadd ne fizessuk ki a teljes bered? Aligha.

Nem birom az ilyen gondolkodasu jatekosokat, Howard kurva jo, de mar csak a mentalitasa miatt sem hoznam. A Coltsba en sportolokat szeretnek latni, nem uzletembereket, akik minden egyes lehetseges alkalomnal verik az asztalt, es meg tobbet, majd meg tobbet akarnak. Ha a kovetkezo ket evben megint odakerulne ket corner ele a fizetesi listaban, o meg jo maradna, 2023-ban is ugyanugy cirkuszolna az emelesert, 30 evesen.Stez
Tavalyelőtt szakította el, és akkor adnék neked igazad, ha az NFL csapatok nem ugyanígy bánnának az 5 éves szerződésekkel. Ha a csapatok tiszteletben tartanák a contractokat, és nem vágnák ki akár 2 év után is sorban a játékosokat, ráadásul nem csak akkor, ha a játékos nem elég jó, hanem ha a cap helyzet úgy kívánja, vagy jön egy edzőcsere és az új edzőnek más játékos kell ésatöbbi. Ha az egyik fél úgy tekinthet a szerződésre, hogy az addig szerződés, amíg nekem jó, akkor hadd tekintsen a másik fél is úgy rá.

..
peterk2005
Ezzel nem ertek egyet.
Kotnek egy 5 eves szerzodest ( konyvelesi es hiusagi es egyeb okokbol ) de mindketto fel tudja hol van az igazi idotav vege. A jatekosok tobbsege teljesen jol jar igy es ok altalaban inkabb a jatekosok az igazi nyertesek ha kitolodik valamilyen kenyszerbol az eredeti tervezett idohossz.

Amig a jatekosok tudnak tobb penzert sirni tulteljesites eseten addig a csapatok nem tudnak alulteljesites idejen "ujratargyalni penzeket" es ok fajdalmasan tudnak lepni csak.
no
Ismerve a 4 major amerikai sportágban kötött szerződéseket (az európai futballt is ide vehetem egyébként), én megálltam az olvasásban ott, hogy "a jatekosok az igazi nyertesek". 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Egyebkent egyszeruen nevetsegesnek tartom, hogy alairnak jatekosok 4-5 eves szerzodeseket, es mar a masodik ev utan fesztivaloznak, mert jo szezonjuk volt. Amikor Howard tavaly szetszakitotta a terdet, akkor a Miami vajon odaallt ele, hogy nosza, akkor hadd ne fizessuk ki a teljes bered? Aligha.

Nem birom az ilyen gondolkodasu jatekosokat, Howard kurva jo, de mar csak a mentalitasa miatt sem hoznam. A Coltsba en sportolokat szeretnek latni, nem uzletembereket, akik minden egyes lehetseges alkalomnal verik az asztalt, es meg tobbet, majd meg tobbet akarnak. Ha a kovetkezo ket evben megint odakerulne ket corner ele a fizetesi listaban, o meg jo maradna, 2023-ban is ugyanugy cirkuszolna az emelesert, 30 evesen.Stez
Tavalyelőtt szakította el, és akkor adnék neked igazad, ha az NFL csapatok nem ugyanígy bánnának az 5 éves szerződésekkel. Ha a csapatok tiszteletben tartanák a contractokat, és nem vágnák ki akár 2 év után is sorban a játékosokat, ráadásul nem csak akkor, ha a játékos nem elég jó, hanem ha a cap helyzet úgy kívánja, vagy jön egy edzőcsere és az új edzőnek más játékos kell ésatöbbi. Ha az egyik fél úgy tekinthet a szerződésre, hogy az addig szerződés, amíg nekem jó, akkor hadd tekintsen a másik fél is úgy rá.

..
peterk2005
Ezzel nem ertek egyet.
Kotnek egy 5 eves szerzodest ( konyvelesi es hiusagi es egyeb okokbol ) de mindketto fel tudja hol van az igazi idotav vege. A jatekosok tobbsege teljesen jol jar igy es ok altalaban inkabb a jatekosok az igazi nyertesek ha kitolodik valamilyen kenyszerbol az eredeti tervezett idohossz.

Amig a jatekosok tudnak tobb penzert sirni tulteljesites eseten addig a csapatok nem tudnak alulteljesites idejen "ujratargyalni penzeket" es ok fajdalmasan tudnak lepni csak.
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 617
Egy SB-hez kozeli csapatnak megerne Jonest "kiberelni" egy szezonra egy 2.v 3.korert, aztan jovore elengedhetik es kapnak utana egy 3. v 4.kort (mint a Ravens csinalta Ngakouevel).

Nalunk csak elvenne a snapeket a fiatalok elol, de a bajnoki cimtol annyira vagyunk mint a Puskas a BL gyozelemtol.

Helyette hozzuk el Howardot 😀 o azonnal kezdo lenne, es valszeg van meg benne 2-3 jo szezon.

Plusz milyen meno lenne ha Xavier meg Xavien lenne a ket kezdo CB-nk 😀
Borbinho
Ingovanyos talajra lepsz 😊