Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 2 éve
uatu Indianapolis Colts 902 — uatu@freemail.hu
Ez egyszerre volt vérlázító, és elkeserítő.
A zebrák sz@rjanak sünt, Wentz meg takarodjon a padra, aztán jövőre meg annál sokkal messzebre.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Dayora rohadtul kíváncsi vagyok.

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan


Kíváncsi leszek mozgunk e a trade deadlinenál.
PL Glowinskinak a lejárójával lehet egy minimális érteke, a Frisco ellen Reed gyakorlatilag a snapjeinek 2/3 át megette.
Mack is mehet szerintem.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én ezeket nézegetve érzem / mondom, hogy szerintem Wentzről lerí, hogy bízik a "rendszerben". Az idény elején a vakcina sztori / egyéb apróságok, jelek alapján tartottam attól, hogy betonfej lesz, de úgy látszik a focival kapcsolatban tényleg megbízik Reichben. A stílusa nem változott, most is van benne "roethlisbergeri" hero-zási hajlam bőven. Valószínűleg ez mindig is megmarad, ez a stílusának a része. De annak a fajta hero-zásnak amit az "ez nem fog menni, ezt nem értem miért jó, így senki se lesz szabadon, muszáj nekem megoldani valahogy" vált ki az önmagában és a rendszerben is hitét vesztő játékosból, nyoma sincs. A technikája, a beidegződései, a processing speed, a védelem olvasási képességei néhány hét alatt nyilván nem fejlődtek, úgyhogy a változás amit látunk, az szimplán ebből kell, hogy adódjon, másra még nem volt, nem lehetett idő. Ebben reménykedtem, ezért éreztem jó húzásnak hogy idehozzuk, de ahogy le sem írtam a pocsék 2020 miatt, úgy megkoronázni sem akarom néhány jó meccs után. Az _igazi_ nyeresége ennek a dealnek akkor jöhet csak ki, ha ez a bizalom megmarad játékos és edző között, és az ennek köszönhetően alapból feljavuló játék arra bíztatja, hogy az egyéb javítandókon - felsoroltam fentebb, technika, beidegződések, satöbbi - is dolgozzon, és javítgassa. Ez utóbbi hosszabb folyamat lesz (ha lesz).

Elfogadom egyébként, ha valaki azt mondja, hogy elfogult szemüveggel nézem, de én a vasárnapi meccsen _éppen_ ezeket látva éreztem úgy, hogy jól játszott. Volt egy néhány perces periódusa, rögtön a RZ fumble után, amikor visszajött a "régi Wentz". Utólag szerintem az lehetett, hogy annyira felk***ta az agyát az a peches labdavesztés, hogy egy ideig elgurult a gyógyszere, ledobta a gyeplőit, és egyből jött a régi önmaga. Aztán lehiggasztották, és visszaállt az idei verzió. Mindegy, a lényeg, hogy azon a pár percen kívül én a dobásaiban tudatosságot láttam. Még a pontatlan labdái is úgy voltak pontatlanok, ahogy egy ilyen időjárásban kell. A mélyeket bátran el lehet dobni, mert amikor 10 drive-ból kilenc punt, akkor egy deep ball INT annyi, mint egy puntolás. És jobban meg lehet löbbölni, nem kell annyira vezetni az elkapót, mert nehezebb elkapni a labdát teljes sebességgel rohanva, mint belassítva ölbe kapni. Olyan előnye van az elkapónak manapság, hogy bőven meg lehet ezt rizikózni ilyen időben. Viszont a screen passzokkal nagyon vigyázni kell, mert azokból igen könnyen jöhet egy pick6, ha az elkapó egy picit elcsúszik, egyensúlyt veszít, stb. Úgyhogy azokat meg érdemesebb meghúzni, ha túlszáll, akkor túlszáll. A pontatlan labdák éppen így voltak pontatlanok vasárnap. De mondom, elfogadom, ha valaki azt mondja, hogy elfogultan nézem. Majd meglátjuk mi lesz a következő hetekben. Ha azért pontatlan mert megint átment letámasztatlan golyószóróba, akkor azt úgyis észre fogjuk venni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 578
Szerintem a PO kozel sem lesz nehez. Nektek van a legkonnyebb sorsolasotok hozza jelenleg es a Pats-nek. A legtobb kotelezo gyozelem amit szinte el se lehet bukni akkora a kulonbseg. Es a legkevesebb PO-ert meno csapat mint Raiders-Pats. A masik ket csoport ezzel van tele egy kotelezovel a 4 helyett.

Szerintem amugy se ultetnek le Wentz-et es raadasul az az egy elso kor nem oszt vagy szoroz
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Harom gyenge csapatot megvertunk, 4 jo csapattol kikaptunk eddig.
Ha nyertunk volna a jok ellen vagy kikaptunk volna a gyengek ellen is jobb lenne szvsz a helyzet.

Igy ha csak nem tortenik vmi csoda, PO nem lesz, megy az 1.korunk, de legalabb nem top10es, hanem 15 koruli lesz.

Nem vagyok boldog.


Szerintem Wentz tegnap se volt jo, legalabb 5-6 olyan passza volt, ahol benne volt hogy eladja, az end zone picknel talan csak a Rams elleni shovel pickje volt borzalmasabb.
Ezek mellett tovabbra is pontatlan, persze lehet most az esore/szelre fogni. De megint volt 7-8 labdaja, ami elkaphatatlan volt, a hosszu passzai egytol egyig rovidek voltak, szerencsere jottek a DPIk.

Nem azt mondom, hogy borzalmas. Tovabbra is kozepes, es egyaltalan semmi javulas nem lathato nala, ami a legrosszabb forgatokonyv fele vezet.

A Titans, Bills, Bucs, Cards, Raiders 5osbol egyet be kellene huzni a pozitiv merleghez (ugy h verjuk a Jetset, Texanst, Patset, Jagset 2x), a POhoz valszeg tobbet is.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az időjárás alaposan betett a játéknak, az első és utolsó negyedben lehetett még valamennyire passzolni is, a meccs középső két negyede uszodai bírkózás volt. Hoztuk az idén megszokottat a több jó megmozdulással ami mellé nem egy hiba, elszúrt lehetőség társult. Nem egy közülük fontos, "vezért" játékosoktól.

A védelem is hozta a kétarcúságát. Az első drive-ban mint kés a vajon jöttek át rajtunk, mintha késett vona az óránk és mi még a bemelegítésnél jártunk volna. Aztán két és fél negyedig yardot se nagyon tudott megtenni a Niners. Azt három passz, 40 másodperc alatt megint egy TD beengedése a semmiből, majd újra szinte yardot sem engedtek. Közben 4 turnovert is összehoztak, amiből kettő nagyon szép játék volt. Leonarnd egy állat, nem is tudom hányadik meccsén szerez sorozatban turnovert. Rhodes-t remélem visszalöki az INT-je a tavalyi pályára, mert idén eddig messze van tőle, és legalább egy corner azért kéne, aki rá is állítható valakire.

Támadó oldalon Wentz vezére volt a csapatnak, tegnap is jól játszott. Az a goal line fumble / INT utólag nézve nem hiba, hanem nagy pech. A védő ujjheggyel beleütött a labdába, azért ment olyan furán. Ha nem ér bele, akkor nem fumble, és valószínűleg egy bravúros löbbölt TD-ről beszélnénk most, nem hibáról, mert az elkapó tök üresen álldogált ott a RZ-ban. Utána volt egy csúnya, turnover worthy passza, amit megúsztunk. (Szerintem összesen egy ilyen volt, a másiknál Pascal csúszott el / botlott meg, azért fért oda a védő, egyébként jó back shoulder passz lett volna). Emellett megfutott 2 fontos 1st downt is és a futott TD-je is jó játék volt. Pittman beérett egyértelműen első számúnak, és annak nem is rossz. Idén nem volt még elkapható passza, amit ne kapott volna el. Tegnap ebben az időjárásban is elkapott minden felé menő labdát, a rohadt nehezet is. (Ezzel alighanem el is jinxeltem, jövő héten jön a dropja. 😊 De tényleg nagyon megbízható a keze eddig.)

Nem tudom eldönteni, hogy ez a lábon lőjük magunkat, jellemzően akkor, amikor éppen vagy visszajöhetnénk, fordíthatnánk, vagy pontot tehetnénk a meccs végére, ez vajon egy a turnoverhez hasonló random dolog-e, amiből mi most beszedtünk magunknak egy hosszabb sorozatot, és majd lesz belőle olyan is amikor elkerül, vagy pedig mentálisan nem vagyunk optimális állapotban és azért jönnek. (A mentális állapoton nem nem akarást, vagy nem felkészülést értek, hanem frusztrációt hogy nem megy, túlakarást esetleg, és hasonlókat. Az ilyesmiből is tudnak jönni az elb*szások. Magam is megtanultam amikor még kéziztem, hogy ha nem megy, és frusztrál minket, hogy nem megy, akkor abból gyakran újabb kihagyott ziccerek és befelé pattanó benyelt gólok lesznek.)

Enyhén szólva sem mi leszünk a jövő heti Titans meccs esélyesei. Így, cornerek nélkül ellenük kábé olyan lesz kiállni, mint letolt gatyával.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 844
W is a W. vasarnap jon az igazi erofelmero, ami egyben a szezon legfontosabb meccse is lesz.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
több mint 2 éve
no Baltimore Ravens 6 578
hiaba az ellenfel NFC, kulcsmeccs. Boven nyerheto es kell is.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valamit nagyon tud a sport, na. Azon a pár másodpercen, amikor T.Y.-t befutott meccs előtt a stadionba, és beindult a hangzavar, esküszöm meghatódtam. Miközben nem volt egyetlen egy mai ünnepi beszéd sem, ami szemernyire is meg tudott volna érinteni. Pedig elvileg utóbbi szól jobban rólam.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan




Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem is emlekszem mikor volt utoljara ilyen, hogy egy cent sincs a sapi alatt. Grigsonnal, vagy meg elotte Poliannal volt ilyen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Blackmon ACL szakadás. 🤬🤬
Remélem nem Sandejo lesz a FS. Átstrukturáltuk TY szerződését, kell egy kis cap space. Talán trade egy FS ért?
Tony Adams
Achilles-in. De mindegy, ugyanugy minimum 4-6 honap. Ez ie pofon azert Ballardnak. Az egesz DB-sor lyukas volt a nyaron, ee pont o, aki allandoan #2-3 embereket hoz lejaro szerzodesek es melyseg miatt csomo posztra, hanyagolta a secondaryt, ez is lett kb a csapat gyengepontja, plusz a serulesek meg tovabb is gyengitik. Kar erte.

Amikor egy alapbol serult jatekost draftolsz, az bizony nagy riziko, attol fuggetlenul, hogy most nem a terde ment szet Blackmonnak.

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Blackmon ACL szakadás. 🤬🤬
Remélem nem Sandejo lesz a FS. Átstrukturáltuk TY szerződését, kell egy kis cap space. Talán trade egy FS ért?
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Easont elvitte a Seattle. Jó nagy szarban lehetnek.
Tony Adams
Na az mondjuk érdekes. Rendszeridegenebb QBt nem hiszem, hogy találtak volna.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Easont elvitte a Seattle. Jó nagy szarban lehetnek.
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan







Szerkesztette: Tony Adams
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez érdekes döntés, kíváncsi vagyok mi lehet az oka. Remélem az, hogy Ehlinger szép csöndben komolyan fejlődött. 😊 Azért is érdekes, mert én láttam javuló tendenciát Eason preseason teljesítményében. Azaz, úgy tűnt, képes tanulni. Ezek szerint mégsem.

Campbell helyére meg jöhet Keke Cutie. Nagyon reménykedtem, hogy Campbellből lesz valami - még mindig azon a véleményen vagyok, hogy böszme nagy tehetség -, de ami sok az sok. Your best ability is availability.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ehlinger aktivalva, Eason waivelve.
Benne van h elviszi valaki (Broncos pl Elway imadja az eros karu immobilis QBkat 😀), kiderul h mekkora "veszteseg".
Az sokat elmond, h Huntley volt vegig a backup. Picit sajnalom, mert kvazi o is rookie, de lehet hozzaallasban/fejben van a gond, v tenyleg csak rossz, h ilyen konnyen lemondunk rola.

Mozgekonysaga miatt Ehlinger jobban illik a csapatba, es preseason alatt csak , de ugyan ugy "playmaker" volt, mint egyetemen (es ugyan ugy hibazott is).
Ha donteshozatalban tudunk rajta javitani, akkor korrekt backup lehet, es Wentz stilusa miatt benne van, h iden v jovore palyara is kerul 1-2 meccsre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Csori Campbell 😕 1 meccsig volt Parris Hiltonunk

Remeljuk annyira nem sulyos h vissza tud meg terni iden.
Borbinho
Reich azt nyilatkozta, hogy vége a szezonjának. :/
darwinbanaz
Reich azt mondta h a TD playben serult le... Pedig utana meg hogy unnepelt a kameranak.
Valszeg akkor meg nem erezte az adrenalintol

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
darwinbanaz Indianapolis Colts Hawaii Rainbow Warriors 198
Csori Campbell 😕 1 meccsig volt Parris Hiltonunk

Remeljuk annyira nem sulyos h vissza tud meg terni iden.
Borbinho
Reich azt nyilatkozta, hogy vége a szezonjának. :/