Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz össz-vissz 8 snapet játszott tegnap! A 2. félidőben nem is volt pályán, mert a Texans olyan formációban volt fent, ami miatt csak 2 LB volt fent nálunk, Telvin és Myles. Az igen.

Snap leaderek
O (Bortles és az O-line véig bent volt)
 twitter.com/ryanohalloran/status/907219085670453248

D:
 twitter.com/ryanohalloran/status/907219315895803907
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Jalen nagy DeShaun Watson fan lett. Az instagram likejai alapján gondolom nem lett volna ellenére, ha netán áprilisban ő kerül a Jaxbe és nem Fournette.

Meccs után handot is adott a véleményének, hogy a Texansnak őt kellett volna kezdetnie az elejétől.
 www.bigcatcountry.com/2017/9/11/16286526/jalen-ramsey-deshaun-watson-texans-starting-quarterback
Amiben amúgy igaza van. Tartok tőle, hogy a Texans is talált magának egy átlagnál jobb QBt hosszú idő után.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Cruz asszem volt idén itt workouton, szóval ő a legesélyesebb ebből a 4-esből. Ha V-Jax tankjában van benya még, ő se lenne rossz, sőt. A másik kettőt inkább passzolnám.
iktriad
És akkor fel lehet hívni Lambót is, mert idén aztán végleg nem fog beleférni, hogy extra pontokat, meg 30-40 közötti FG-kat rúgdosson mellé Myers.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vagy tageljük, vagy kap egy 1 éves prove it szerződést. Bár kinézem a Jagsből, hogy ad neki egy hosszútávút, diszkont áron. Marqise Leenek viszont itt a lehetőség, hogy jövő tavasszal NAGYON gazdag legyen. Kíváncsi leszek, hogy az UDFA rookie Amba Etta-Tawot hozzuk fel, vagy keresünk valami veterán FAt A-Rob helyére.
iktriad
Rashad Greene-t hoznám vissza. Már az első körben nem értettem az ő kipaterolását.

Esetleg Shorts vissza?
Maka
Greene is IR-en van, mint Westbrook és Shane Wynn. Csak Westbrook hozható vissza a 3-asból. Mindhárman NAGYON jól jönnének most, főleg Westbrook és Wynn.

Shorts meg asszem még mindig lábadozik a tavalyi ACL-jéből. Bár ha játékra képes, akkor ő nem egy elvetélt ötlet, sőt! Volt pár hete a Jaguars Todayben, és az volt a benyomásom az ottani szerepléséből, hogy ha a Jags hívná, szívesen jönne.


Én megmondom őszintén dobnék egy telefont Anquan Boldinnak és az ügynökének, hátha ő is követné Cutler példáját a kedvünkért erre az évre. Calais talán rá tudná dumálni erre. .
iktriad
Talán rá. (Gyere ide, Blake Bortles fog dobálni neked, ilyet még nem éltél!)
De ki fogja rádumálni a Bills FO-t?
tomi-tomi
Marrone. LOL Na jó nem. Majd Hackett.

Akik még szóba jönnek: Vincent Jackson, Victor Cruz, Percy Harvin, Dorial Green-Beckham.
Maka
Cruz asszem volt idén itt workouton, szóval ő a legesélyesebb ebből a 4-esből. Ha V-Jax tankjában van benya még, ő se lenne rossz, sőt. A másik kettőt inkább passzolnám.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Vagy tageljük, vagy kap egy 1 éves prove it szerződést. Bár kinézem a Jagsből, hogy ad neki egy hosszútávút, diszkont áron. Marqise Leenek viszont itt a lehetőség, hogy jövő tavasszal NAGYON gazdag legyen. Kíváncsi leszek, hogy az UDFA rookie Amba Etta-Tawot hozzuk fel, vagy keresünk valami veterán FAt A-Rob helyére.
iktriad
Rashad Greene-t hoznám vissza. Már az első körben nem értettem az ő kipaterolását.

Esetleg Shorts vissza?

Akik még szóba jönnek: Vincent Jackson, Victor Cruz, Percy Harvin, Dorial Green-Beckham.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én megmondom őszintén dobnék egy telefont Anquan Boldinnak és az ügynökének, hátha ő is követné Cutler példáját a kedvünkért erre az évre. Calais talán rá tudná dumálni erre. .
iktriad
Talán rá. (Gyere ide, Blake Bortles fog dobálni neked, ilyet még nem éltél!)
De ki fogja rádumálni a Bills FO-t?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Aham. Magyaran tehat a lenyeg, hogy rohadt sok penzt veszitett ezzel Robinson. 8-D

Egyebkent pedig nem fog a Jaxben maradni egyesev prove-it szerzodessel. Ha rovid tavu manit kinalnak majd neki, akkor alair egy olyan csapathoz, ahol az iranyito fossa dobalja, igy a leheto legnagyobb eselye lesz egy kiugro evre.

Ketlem, hogy op most a serulese ellenere is alairna tobb evre diszkontaron. Tudja, hogy a jobb elkapok milyen brutalis penzeket keresnek, es tudja, hogy o sem szar, serules ide vagy oda.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone beszéde a meccs után
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Doug-Marrone-Postgame-Speech/4d0dbc30-70f5-43c0-9cd0-575b781eb44e
"Kicsit" más, mint anno Gusé volt. A vége azért mondjuk nyomokban tartalmazott 1 kis Gus Bradleyt. De láthatóan nem ünneptet egy W-t, mintha a Superbowlt nyertük volna meg, hanem mint aki a heti feladatot jól oldotta meg. 😊

Reakció videó parádé:

Marrone
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone-Our-thoughts-are-in-Florida-tonight/040ad019-b2e1-4a22-91e6-1933084a1d45
"Gondolta volna a legvadabb álmaiban, hogy 10 sacket és 4 turnovert hoz össze a védelem?"
"Én a feleségemre szoktam gondolni a legvadabb álmaimban."
😊 😊 😊
Blake
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Bortles-Hats-off-to-those-guys/652b463e-3394-4153-9115-30f209fefd9d

Calais THE MAN Campbell
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Campbell-Im-proud-of-the-defense/c948d0b0-4411-48a7-8944-2024166db521

Fournette
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fournette-They-were-excellent-today/4a04b0eb-451c-4925-aaaf-a4e93e87920c

Cam Robinson
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Robinson-We-came-to-work/256f6611-6fbc-4015-a39a-c1cf4d7259b3

Ngakoue
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Ngakoue-We-played-together/eaceea73-84ce-410d-aa7e-3be14c61f766

Jalen (Mikey Mouse hair) Ramsey
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/RamseyWere-going-to-keep-riding/f6217b75-26d7-4ae0-a2bb-cf1397b62d58




Csóri Robinson, nem kapta meg az új szerződését a szezon előtt, erre az első meccsen szétszakítja a térdét. Sok-sok-sok milliótól köszönhet el emiatt.
Stez
Vagy tageljük, vagy kap egy 1 éves prove it szerződést. Bár kinézem a Jagsből, hogy ad neki egy hosszútávút, diszkont áron. Marqise Leenek viszont itt a lehetőség, hogy jövő tavasszal NAGYON gazdag legyen. Kíváncsi leszek, hogy az UDFA rookie Amba Etta-Tawot hozzuk fel, vagy keresünk valami veterán FAt A-Rob helyére.
Én megmondom őszintén dobnék egy telefont Anquan Boldinnak és az ügynökének, hátha ő is követné Cutler példáját a kedvünkért erre az évre. Calais talán rá tudná dumálni erre. .
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csóri Robinson, nem kapta meg az új szerződését a szezon előtt, erre az első meccsen szétszakítja a térdét. Sok-sok-sok milliótól köszönhet el emiatt.

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra
Igor
Szerintem meg pont most hiányozhat majd nagyon Robinson. Az előző években amikor reménytelennek látszott a csapat nagyrészt sajnos kb. mindegy volt a jelenléte (persze sarkitva, meg azt leszámítva, hogy az egyik nagy kedvencem) de most, azt látom, hogy tétje is lehet a hiányának. Persze még csak egy meccs ment le, de az alapján így látom.
winston
Azért mert most van Fournette és D, Bortles megtanult pontosan passzolni 3 yardnál messzebbre?

Ugyanmár..
Igor
Igen, lehet, hogy ennyi hiányzott.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra
Igor
Szerintem meg pont most hiányozhat majd nagyon Robinson. Az előző években amikor reménytelennek látszott a csapat nagyrészt sajnos kb. mindegy volt a jelenléte (persze sarkitva, meg azt leszámítva, hogy az egyik nagy kedvencem) de most, azt látom, hogy tétje is lehet a hiányának. Persze még csak egy meccs ment le, de az alapján így látom.
winston
Azért mert most van Fournette és D, Bortles megtanult pontosan passzolni 3 yardnál messzebbre?

Ugyanmár..
Igor
Ő egy aftertaught lett erre a meccsre DE a legfontosabb drive idején összekapta magát és TD driveot vezetett, mikor a Texans behozta Watsont és elsőre összehozták az egy darab TD-jüket. Plusz minimum 3 labdáját ejtették el az elkapói. Bortlestől nem kértek most se sokat(főleg hogy ne bassza el egyedül a meccset), de azt becsülettel megoldotta tegnap. Ha már annyit ekézik, akkor kapja meg a dicséretet is, mikor megérdemli. Tegnap megérdemelte.

Cam Robinson meg egyelőre nagy fogás volt. Hallotta valaki tegnap a nevét azon kívül mikor a meccs elején bemutatták? Mert én nem, és az egy OL-nél nagy erény, főleg ha a túloldalt a Watt-Mercilus-Clowney 3-as nézz veled szembe az 1. NFL meccseden. Az amúgy megvan hogy Clowney és Watt annyi szereléssel zárt(1), mint DeShaun Watson(az az 1 akkor jött, mikor megmentette a csapatát egy pick sixtől)? 😊 😊 😊
Ha szereztünk egy jó LT-t a draffton, akkor jár a pacsi az általam sokszor (joggal) agyon sokat szidott FO-nak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra
Igor
Szerintem meg pont most hiányozhat majd nagyon Robinson. Az előző években amikor reménytelennek látszott a csapat nagyrészt sajnos kb. mindegy volt a jelenléte (persze sarkitva, meg azt leszámítva, hogy az egyik nagy kedvencem) de most, azt látom, hogy tétje is lehet a hiányának. Persze még csak egy meccs ment le, de az alapján így látom.
winston
Azért mert most van Fournette és D, Bortles megtanult pontosan passzolni 3 yardnál messzebbre?

Ugyanmár..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy tonnányi pozitív említés van a tegnapi diadalról az MMQB-ban. Calais Campbell lett a hét egyik védője és Marrone a hét egyik edzője.
 www.si.com/nfl/2017/09/11/nfl-week-1-hurricane-irma-buccaneers-dolphins-jaguars-florida
Coughlin fanoknak, még az öreg szíve is ki van vesézve (micsoda képzavar) benne.
Pick em az irodáknál a Titans elleni meccsünk.

3-1-et jósoltam az első négy meccsre: otthon Titans, Londonban Ravens, idegenben Jets. Ha nagyon mohó akarok lenni, akkor az első meccs hullámait meglovagolva nem zárom ki a 4-0-át sem. (Reálisabb a 2-2, de azért na.)

#pozitívhozzáállás
Maka
Még egyszer alaposan megnézem ma a Titans-Raiders meccset a délutáni ismétlésben, de ahogy figyeltem, lehet keresnivalónk ellenük, ha olyan összeszedett játékot nyújtunk, mint tegnap. És hosszú évek óta évi 1 meccset hozunk a Tennessee ellen, általában a hazait. Ha sikerülne, az nem kis lépés lenne a.... DIVÍZIÓGYŐZELEM felé. There I said it.

Inkább abba is hagyom, mert kezdek átesni a paci túloldalára. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Valljunk színt!
Ki nyeri a nyitómeccset?
Jaguars: Sobri Jóska, Willis, winston
Texans: Iktriad
döntetlen: -
Sobri Jóska
Jags W 21-10
KoporShow
Bocsi egy kicsit alulbecsültelek titeket.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Pick em az irodáknál a Titans elleni meccsünk.

3-1-et jósoltam az első négy meccsre: otthon Titans, Londonban Ravens, idegenben Jets. Ha nagyon mohó akarok lenni, akkor az első meccs hullámait meglovagolva nem zárom ki a 4-0-át sem. (Reálisabb a 2-2, de azért na.)

#pozitívhozzáállás

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/jax_hun/status/907148522717417472
phylos
Micsoda stat. 😊 😊 😊
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
 twitter.com/jax_hun/status/907148522717417472

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊
gabokocka
A "mindent tudó" PFF szerint fal továbbra sincs előtte. 😊 😊 😊 Tony Boselli nagyon mérges lesz ma este, mikor Prisco felolvassa neki a a PFF OL értékeket. 😊
While a 3.8 yards per carry average isn’t exactly other-worldly, he did that despite four of his five starting lineman finishing with run blocking grades below 50.0, well below-average.
 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-jacksonville-jaguars-29-houston-texans-7
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra
Igor
Szerintem meg pont most hiányozhat majd nagyon Robinson. Az előző években amikor reménytelennek látszott a csapat nagyrészt sajnos kb. mindegy volt a jelenléte (persze sarkitva, meg azt leszámítva, hogy az egyik nagy kedvencem) de most, azt látom, hogy tétje is lehet a hiányának. Persze még csak egy meccs ment le, de az alapján így látom.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úúúúristen de kár hogy lemaradtam. Valaki mondja már meg nekem, hogyan sikerült Watt-Clowney-Mercilus ellen 0 darab sacket engedni??? 😀 Ha a fenti sor ellen 0 sack-et nyeltünk be, akkor innentől kezdve senki nem érhet hozzá Bortleshez.
Willis
Watt megsérült, a másik kettő nevét alig lehetett hallani.

Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra...
Igor
Nem hiszem, hogy jól jönnénk ki abból, hogy ha 7-8 lenne a boxban, és csak 3-4 hátúl. Le és Hurns nem rossz, de ennyire nem is jó.

Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊
gabokocka
A 2. szerintem még mindig igaz lehet, de az első szerencsére úgy tűnik tényleg nem igaz. Csak bírja a 16 meccses terhelést. Így hogy A-Rob kidőlt, még több tehet lesz a nyakán. Igaz pl. Ivorynak is volt pár szép megmozdulása. És Hackeltt szerencsére passz lkapóként is számít rá.Ez szerintem nagyon meglepte a Texanst tegnap.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Úúúúristen de kár hogy lemaradtam. Valaki mondja már meg nekem, hogyan sikerült Watt-Clowney-Mercilus ellen 0 darab sacket engedni??? 😀 Ha a fenti sor ellen 0 sack-et nyeltünk be, akkor innentől kezdve senki nem érhet hozzá Bortleshez.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Meredek lesz a dolog, de ennek az A-Rob serulesnek sztem kifejezetten pozitiv hozadeka lehet, hogy a csapat innentol ra van kenyszerulve az 50 futas /10 passz playhivasra...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 680 — Keep pounding
Fournette szar 😊 Nem kell, mert nincs fal ami blokkoljon neki 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
 goo.gl/images/0DzONk
Iktriad a meccs alatt és után😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos: A-Rob szezonjának annyi. 😕
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/pzhbod9ghtmcg249cyai
Jaguars WR Allen Robinson (ACL) done for season
The season is likely over for Allen Robinson. The Jacksonville Jaguars' go-to wide receiver is feared to have suffered a torn ACL in Sunday's season-opening win over the Houston Texans.

Remélem azért marad a Jagsben jövőre is. És mihamarabbi jobbulást.

Marqise Lee - eljött a te időd, hogy hülyére keresd magad.

Elkapó depth chart TC előtt - nem fest túl jól....
 twitter.com/ryanohalloran/status/907039462051512321


Hays Carlyon ódája a Jagshez, főleg az O-linehoz és Cam Robinsonhoz.
 www.1010xl.com/2017/09/10/jaguars-open-season-with-a-victory-to-savor/?platform=hootsuite

Szerkesztette: iktriad