Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek írás a holnapi Gus Bradley Bowl névadójával, aki továbbra is jó szívvel emlékezik az itt töltött évekre (a családja pl. még mindig nálunk él!).
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-11-11/gus-bradley-works-la-bond-jacksonville-remains
Hiába, Gus igazi gentelman. Mindenki, játékosok, riporterek úgy beszéltek róla a héten nálunk, mint az Unicumról. Csak pozitívan.

Úgy tűnik a titkos fegyver továbbra is várat az. 1. NFL-es bevetésre, nagyon valószinű, hogy most sem aktiváljuk még Westbrookot.

Dareus a héten először edzett és játszani fog vasárnap. Ami problémásabb, hogy Lee mellett 3 kezdő OL játéka is kérdéses, Cann, Parnell és Omameh is ilyen besorolást kapott.
Pár lehetséges opció vasárnapra ennek tükrében.
 twitter.com/ryanohalloran/status/929054774892400641
iktriad
Nem ártana, ha felépülnének minél többen a meccsre, kell a chargers védőfal ellen az ember.
Willis
Minek? Ebből a meccsből akkora D csata lesz mint állat 😀 Ezen a meccsen az O-k szarban lesznek mindkétt oldalon
ParadSEC
Én nem lennék olyan biztos ebbe. Hogy miért nem? Íme pár adalék:
Rivers statjai ellenünk az elmúlt 6 évből(Ez 5 meccset jelent).
Mérleg 5-0
TD-k száma 15
Interceptiönök száma: 0
Passzkísérletek/sikeres passzok száma 160/119 (74,4%-os pontosság)
Yardok száma 1476 (295.2/ meccs)
QB rating 133.8
Tisztában vagyok vele, hogy ez lesz a legjobb védelem ebben az évtizedben, amit ellene kiállítunk, de akkor is ezek több mint tiszteletre méltó számok.

Hogy miként lehet megverni a Chargerst? Íme 5 ötlet.
1. Fuss, Fournette, fuss! 1. körös újoncunknak 4 hete volt kipihenni a Rams ellen összeszedett sérülését. Ideje ezt kamatoztatni is. Pakoljuk a tehet a jó Laonardra, hisz az alatt nő a pálma. Jó lenne egy 100+ futott yardos, min 1 TD-s meccsel visszatérnie.
2. Szerezzünk 2 labdát! Nem tudom feltűnt-e, de az elmúlt 2 meccsen a védelem 1 labdát sem szerzett (az offense viszont elszórt 3-at is). Ez a Colts és a Bengals ellen belefért, a Chargers ellen nem fog. Ideje lenne pl Colvinnak megszereznie NFL pályafutása 1. pickjét. Ő és nem ártana, ha az 1. labdaszerzés vagy vissza lenne hordva egy 6 pontosért, vagy kvázi megterít egy könnyű támadó TD-nek.
3. Nyerjűk meg a vonalak párharcait. A Jax DL vs Chargers OL közti klasszis különbségnek jó pár QB hitben és 2-3 sackben ki kell csúcsosodnia. Legyen Michael Schofieldnek olyan rossz napja, hogy visszakívánkozzon a sittre (vagy az egy másik Michael Schofield?). A túloldalon a szezon talán legkeményebb tesztje vár a támadófalra. Tudom sokan sérüléssel bajlódnak, olyanok is, akik nincsenek is a sérült listán (Cam Robinson). De ne feledjük, az 1. héten sikerült lehozni sack nélkül a meccset Watt, Mercilus és Clowney ellen. Ha valami hasonlót tudnának Linderék produkálni Bosa és Ingram ellen, az felérne egy fél győzelemmel.
4. Lepjük meg Gust! Bradley valószínűleg pontosan tudja, hogy Bortlesnek mik a gyengéi, miben lehet összezavarni. Erre készüljünk fel. Hacklett pedig húzzon elő a kalapból megint 2-3 váratlan húzást. Wash pedig múlja felül a mesterét védelmi kreativitásban.
5. Slay the dragon! A pár sorral feljebb felsorolt pár adat pontos képet ad arról, mennyire Rivers csicskája volt a Jags a közelmúltban. Bármennyire is önmagához képest visszafogott szezonja van, talán a legkomolyabb teszt lesz a Jags védelemnek idén a vele való párharc. Először és utoljára az első Jags elleni meccsén kapott ki tőlünk még 2007-ben
Akkor került sor erre a legendás jelenetre MJD és Shawn Merriman között. (A TD-t szerző játékosra nagy szükségünk lesz holnap. )

Ideje lenne megszakítani Rivers jó sorozatát ellenünk.

És hogy mit várok holnap? Hogy kiderüljön komolyan vehető csapat-e a Jags, vagy egyelőre még csak egy nagy ígéret. Szerintem nem véletlen, hogy utoljára akkor vertük meg a Chargerst, amikor a Jags komoly tényező (és nem mellékesen playoff csapat) volt az NFL-ben. Ha annyi szenvedés után idén megint sikerülne legyűrni Riverséket, akkor az számomra hivatalossá teszi azt, hogy 10 év után újra kinyílt a lehetőség ablaka, amely 2008 januárjában egy évtizedre bezárult a csapat előtt. Szóval a tét óriási. Nem várok sok pontot, de remélem mi leszünk azok, akik kevesebbet hibázunk, jobban domináljuk az ellenfél támadófalát, és rá tudjuk erőltetni az akaratunkat a Chargersre. Az idei legszorosabb Jags W-t jósolom, lehet még a spread is meglesz a Chargersnek (3,5 pontos favoritok vagyunk Vegasnál). De engem ez sem fog zavarni, feltéve, hogy a meccs után újabb győzelmi beszédet tarthat Marrone a Jags öltözőjében.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Dareus a héten először edzett és játszani fog vasárnap. Ami problémásabb, hogy Lee mellett 3 kezdő OL játéka is kérdéses, Cann, Parnell és Omameh is ilyen besorolást kapott.
Pár lehetséges opció vasárnapra ennek tükrében.
 twitter.com/ryanohalloran/status/929054774892400641
iktriad
Nem ártana, ha felépülnének minél többen a meccsre, kell a chargers védőfal ellen az ember.
Willis
Minek? Ebből a meccsből akkora D csata lesz mint állat 😀 Ezen a meccsen az O-k szarban lesznek mindkétt oldalon

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Dareus a héten először edzett és játszani fog vasárnap. Ami problémásabb, hogy Lee mellett 3 kezdő OL játéka is kérdéses, Cann, Parnell és Omameh is ilyen besorolást kapott.
Pár lehetséges opció vasárnapra ennek tükrében.
 twitter.com/ryanohalloran/status/929054774892400641
iktriad
Nem ártana, ha felépülnének minél többen a meccsre, kell a chargers védőfal ellen az ember.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dareus a héten először edzett és játszani fog vasárnap. Ami problémásabb, hogy Lee mellett 3 kezdő OL játéka is kérdéses, Cann, Parnell és Omameh is ilyen besorolást kapott.
Pár lehetséges opció vasárnapra ennek tükrében.
 twitter.com/ryanohalloran/status/929054774892400641

És ha Calais Campbell legalább 1 sacket szerez, beállítja Tony Brackens 1999-es franchise szezoncsúcsát, 1,5-el pedig meg is döntheti. Mindezt a 9. meccsen....
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 680 — tracker ember
Az Icipici indiferens információk iktriadnak sorozat hetedik része:

Akkor hozom az összefüggéseket a Ramsey vs. Green eset kapcsán:
Ugye köztudott, hogy Jalen Ramsey a Florida State-re járt egyetemre, ahova többek között Deion Sanders is, aki ugye arról híres, hogy ő az egyetlen sportoló, aki World Seriesben és Super Bowlon, vagyis a baseball és a foci döntőjében is játszott. Elöbbiben az Atlanta, utóbbiban kétszer is, a Dallas és a 49ers színeiben.
És aki szintén cornerback.
És akit -döbbenetes egybeesés- szintúgy az első kör 5. pickjével draftoltak, mint Ramsey-t.
Véletlen? Aligha!
Nade mit lehet még tudni Sandersről, ami releváns információ? Azt, hogy pályafutása vége felé olyannyira megtetszett neki a showbusiness, hogy az NBC tévécsatornán induló Celebrity Family Feud tévéműsorban is felbukkant Kim Kardashiannal és lemezkészítésre adta a fejét.
És ki gondolta még úgy, hogy jó buli a popzene? Bizony, AJ Green felesége, egyetemi szerelme, gyermekének anyja Miranda Brooke kisasszony, aki szintén a mérsékelt sikerű, egyszámos táncdalénekesek végeérhetetlen sorát gyarapítja. Dehát nem lehet mindenki Beyoncé, se Michael Jackson.
Jogos a kérdés, hogy mi következik, mi rajzolódik ki a fenti összefüggések szövevényéből. Elárulom. Három dolog is:
1, Ramsey legközelebb vagy megdug valakit, vagy nem, de ezen tervét biztosan nem fogja megosztani vkiszemeltje férjével.
2, A hétvégén megalázó vereséget mérünk a Chargersre.
3, A csoportot megnyerve jutunk a PO-ba.

 mlb.mlb.com/assets/images/5/7/6/215073576/cuts/AP_8904230110_ojf5s1mk_1vcn2sew.jpg
Sobri Jóska
Mondhatnám erre, hogy humoros, de akkor hazudnék.

Mindazonáltal remélem Ramsey a játékára fog fókuszálni a Chargers ellen vasárnap. Nem kell, hogy célponttá váljon az ellenfelek és a bírók körében.
iktriad
A végén még úgy járna, mint Nickell Robey-Coleman a nyáron:  twitter.com/ChargersHype/status/895441397741834242/video/1

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
Az Icipici indiferens információk iktriadnak sorozat hetedik része:

Akkor hozom az összefüggéseket a Ramsey vs. Green eset kapcsán:
Ugye köztudott, hogy Jalen Ramsey a Florida State-re járt egyetemre, ahova többek között Deion Sanders is, aki ugye arról híres, hogy ő az egyetlen sportoló, aki World Seriesben és Super Bowlon, vagyis a baseball és a foci döntőjében is játszott. Elöbbiben az Atlanta, utóbbiban kétszer is, a Dallas és a 49ers színeiben.
És aki szintén cornerback.
És akit -döbbenetes egybeesés- szintúgy az első kör 5. pickjével draftoltak, mint Ramsey-t.
Véletlen? Aligha!
Nade mit lehet még tudni Sandersről, ami releváns információ? Azt, hogy pályafutása vége felé olyannyira megtetszett neki a showbusiness, hogy az NBC tévécsatornán induló Celebrity Family Feud tévéműsorban is felbukkant Kim Kardashiannal és lemezkészítésre adta a fejét.
És ki gondolta még úgy, hogy jó buli a popzene? Bizony, AJ Green felesége, egyetemi szerelme, gyermekének anyja Miranda Brooke kisasszony, aki szintén a mérsékelt sikerű, egyszámos táncdalénekesek végeérhetetlen sorát gyarapítja. Dehát nem lehet mindenki Beyoncé, se Michael Jackson.
Jogos a kérdés, hogy mi következik, mi rajzolódik ki a fenti összefüggések szövevényéből. Elárulom. Három dolog is:
1, Ramsey legközelebb vagy megdug valakit, vagy nem, de ezen tervét biztosan nem fogja megosztani vkiszemeltje férjével.
2, A hétvégén megalázó vereséget mérünk a Chargersre.
3, A csoportot megnyerve jutunk a PO-ba.

 mlb.mlb.com/assets/images/5/7/6/215073576/cuts/AP_8904230110_ojf5s1mk_1vcn2sew.jpg

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Félévi bizonyítvány a BCC-sektől
 www.bigcatcountry.com/2017/11/9/16628950/jacksonville-jaguars-midseason-grades-report-card
A legrosszabb érdemjegy C+. Szerintem volt olyan időszak a Gus Bradley érában, ahol kb ez volt a legjobb osztályzat...

Malik Jackson az NFL Networkon beszélt Dareus érkezéséről.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Malik_Jackson_We_got_Marcell_Dareus_for_a_great_steal/16ac6ab3-ae8b-4833-b962-bd3ef779b3bf

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 675
Nyilván ezért aljas dolog, mert utólag kb. bizonyíthatatlan, hogy mit mondott. Ha nem voltak bemikrofonozva, nem hallatszott át vmi pálya közeli mikrofonba/kamerafelvételbe v. valamelyik bíró nem hallotta, akkor kb. esélytelen az igazságot kideríteni.

Ettől még valószínűbb, mint nem, hogy Jalen nem fogta vissza magát, ha már a pártatlan eljárásokról hírhedt liga szabályzatánál tartunk 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey megszólalt Green ügyben:
 www.youtube.com/watch?v=mW4x7F6v4so
Többször gyengének és puhánynak nevezte A.J.-t meccs közben, de tagadta, hogy Green feleségét becsmérelte volna a meccs alatt.
iktriad
Ismerve Ramsey trash talk előéletét és Green eddigi több éves szelid-szolid és balhémentes előéletét a ligában, nem valószínű, hogy csak AJ fizikai képességeit firtatta Jalen. Valszeg a ligában - főleg a Northban lévő CB-k - már jópárszor próbálkoztak AJ-nél ilyesmivel és arra nem volt ekkora durva túlméretezett reakció.

Szóval hajlamosabb vagyok Greennek hinni az ügyben, miszerint a feleség-kurogatással riogatta őt JR.
Fast Willie
Ramsey ezt tegnap kategorikusan cáfolta, de hacsak nem lesz róla hanganyag, a 2 ember titka lesz, hogy mi is történt a pályán vasárnap. Mindazonáltal remélem Ramsey a játékára fog fókuszálni a Chargers ellen vasárnap. Nem kell, hogy célponttá váljon az ellenfelek és a bírók körében.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 675
Ramsey megszólalt Green ügyben:
 www.youtube.com/watch?v=mW4x7F6v4so
Többször gyengének és puhánynak nevezte A.J.-t meccs közben, de tagadta, hogy Green feleségét becsmérelte volna a meccs alatt.
iktriad
Ismerve Ramsey trash talk előéletét és Green eddigi több éves szelid-szolid és balhémentes előéletét a ligában, nem valószínű, hogy csak AJ fizikai képességeit firtatta Jalen. Valszeg a ligában - főleg a Northban lévő CB-k - már jópárszor próbálkoztak AJ-nél ilyesmivel és arra nem volt ekkora durva túlméretezett reakció.

Szóval hajlamosabb vagyok Greennek hinni az ügyben, miszerint a feleség-kurogatással riogatta őt JR.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Snapszámok eddig 8 meccs alatt.

Offense (553 snaps): RT Jermey Parnell 552, LG Patrick Omameh 551, QB Blake Bortles 544, LT Cam Robinson 474, RG A.J. Cann 461, WR Allen Hurns 430, WR Marqise Lee 419, TE Marcedes Lewis 403, WR Keelan Cole 304 RB Leonard Fournette 235( 6 meccsen!).

Defense (519 snaps): LB Telvin Smith 514, CB A.J. Bouye 505, LB Myles Jack 507, FS Tashaun Gipson 502, SS Barry Church 491, CB Jalen Ramsey 486, DE Calais Campbell 406, DE Yannick Ngakoue 382, DT Malik Jackson 365 CB Aaron Colvin 360.


Úgy tűnik, ma mindenki edz, tehát a tegnap DNP-s Lee és Dareus is, de pl. Ramsey egy ágyéksérüléssel felkerült a maródiak listájára.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem Pari
Úgy látszik akkor ezekben mind jobb mint Ramsey, ám ahogy az ábra mutatja Green meg mentálisan gyengébb. De ez is szerves része a sportnak. NFL-nek meg pláne.

Én szeretem Greent, Amari után a kedvenc elkapóm, de ezt ő cseszte el. Ahogy anno Zidane is elcseszte hogy megfejelte a Maseratit...
Tény és való hogy nem jellemző rá, és szerintem nem is fog még egy ilyen előfordulni nála, de kár továbbragozni.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?
Sobri Jóska
Nincs az az isten, hogy veled beszélgetésbe keveredjek. Ennél többet ér a nyugalmam. Viszlát.
megyerikrisz
Akkor ez a 3 mondat most mi?
Beismerése annak, hogy se érveid, se elszántságod?
Én tudom melyik, nem kell keveredj.
Vedd költői kérdésnek.


Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, .....
Sobri Jóska
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem az, így kellett.
Pari
Pontosan.
És a szükség nagy úr.

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Szerintem enyhén túl lett pörögve ez a téma. (AJ és Ramsey is elit a posztján, bármelyiküket legyengézni eléggé érdekes kijelentés.) Inkább lapozzunk szerintem, és várjuk meg, hogy a Chargers ellen mire fog menni a gárda. Érdekes mérkőzés lesz, kb a Titans elleni után a legfontosabb a csoportgyőzelem szempontjából. Ha mégsem jönne össze a W, akkor sincs baj, mert a maradék meccsekből 5-öt illene hozni, és nem nagyon látom, hogy 10-6 az idei AFC-ben hogyan ne lenne elég egy rájátszáshoz.
kisvanek4
"a maradék meccsekből 5-öt illene hozni"

és igen kérem, ez a Jaguars topik 😊))
hol van már a kinti szurkolók beküldései a jaguars managementnek mikor megkérdezték őket, mit várnak a szezontól...

én már nagyon várom hogy megnyerjétek a csoportot
itt 80 %-ot adnak a PO-ra és 55 %-ot a csoportgyőzelemre:

 www.playoffstatus.com/nfl/afcstandings.html
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?
Sobri Jóska
Nincs az az isten, hogy veled beszélgetésbe keveredjek. Ennél többet ér a nyugalmam. Viszlát.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, .....
Sobri Jóska
Ha Ramsey jobb, gyorsabb, ügyesebb lenne, mint Green, akkor nem lett volna rá szüksége, de mivel nem az, így kellett.

aki inkább ésszel, mint erővel akarja a problémáit kezelni
Sobri Jóska
naaaa😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni
megyerikrisz
Én beismerem nyilvánosan: megbasznám.
Te nem?
Neked nem jön be Miranda?

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 329 — #NoStress
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Meg a sakkozóké.
Meg a hadvezéreke.
Meg sportolóké, vezetőké, politikusoké és mindenkié, aki inkább ésszel, mint erővel akarja a problémáit kezelni.

több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
Pari
Szerintem enyhén túl lett pörögve ez a téma. (AJ és Ramsey is elit a posztján, bármelyiküket legyengézni eléggé érdekes kijelentés.) Inkább lapozzunk szerintem, és várjuk meg, hogy a Chargers ellen mire fog menni a gárda. Érdekes mérkőzés lesz, kb a Titans elleni után a legfontosabb a csoportgyőzelem szempontjából. Ha mégsem jönne össze a W, akkor sincs baj, mert a maradék meccsekből 5-öt illene hozni, és nem nagyon látom, hogy 10-6 az idei AFC-ben hogyan ne lenne elég egy rájátszáshoz.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált
iktriad
Igen, ez a gyengék utolsó fegyvere.
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
winston
Arra céloztam, hogy ha valóban nem a feleségével, hanem a teljesítményével heccelte, az rá nagyon rossz fényt vet, mert többször is úgy megverte (nem szó szerint 😀 ), higy egy átlag elkapótól így lemaradni égő. De szerintem értetted te, hogy mire gondoltam.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
winston
Hétvégén jön a jaguárgyilkos Rivers, lesz alkalom bizonyítani

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét?
megyerikrisz
Több dologban is igazat adok neked ebben a történetben, de komolyan az minősíti Ramsey teljesítményét, hogy egy feltételezett másik QB-val mennyi feltételezett yardja/td-je lett volna? 😊
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált, nem hiszem, hogy számított arra, hogy ilyen reakciót vált ki Greenből.
iktriad
Nem a fenét nem, az volt a célja, hogy kizökkentse, akármilyen következménnyel is jár. Mint minden pofázásnak, hiszen ha nem a játékra figyel, nem tudja a maximumot hozni. Amúgy meg egy csak átlagos QB-vel Green minimum 2/66/1 TD-vel állt volna a szünetben. Ha igaza van Ramseynek, és Green gyenge, puhány és már nem elit, akkor ez hogyan minősíti az ő teljesítményét? Arról meg, hogy mit mond utána a nyilatkozatban, teljesen felesleges beszélni, nyilván nem fogja elismerni, "persze, azt mondtam, de megbasznám a nőjét." ilyesmit nem fognak nyilvánosan beismerni, ahogy Green is csak cheap shotokról beszélt. Ettől függetlenül egy meccs járt volna neki, Ramsey-t pedig bizonyíték hiányában nem kellett volna leküldeni, de majd ő is az emberére talál egyszer.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 845 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a teljes Ramsey interjú.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Ramsey_Those_are_facts/e4af7be7-79e8-4d26-8226-4f347c4fb4cd
Van pár érdekes megjegyzés benne. Pl. Jalen szerint már létezik olyan, hogy Ramsey Island. 😊

A másik múlt heti renitens Fournette is beszélt az eltiltásáról.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Fournette_Were_on_to_the_LA_Chargers/43b6d089-6e72-45bc-b305-056b960762b3
Egyszer egy belga hátvéd kapta a feladatot hogy semlegesítse Kluivertet. Az első félidőben kiállították mindkettejüket, sőt talán az első 20 percben, mert a holland kergetni kezdte ellenfelét aki nem hagyta magát. Kiderült, a belga felemlegette Kluivert sötét ügyeit, csoportos nemi erőszak, halálos közúti baleset okozása, rögtön utána ittas vezetés meg a többi És mikor kiállították őket csak Kluivert tűnt dühösnek. A belga talán csak megoldotta feladatát: Kluivert nem lőtt gólt azon a meccsen 😀.
harras
Érdekes sztori. Bár Ramsey szerintem inkább csak a mentális hadviselésre fókuszált, nem hiszem, hogy számított arra, hogy ilyen reakciót vált ki Greenből.

Szerkesztette: iktriad