Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Nem beszélve arról, hogy Jalen mekkora playt csinált az egyik "zseniális" 4 & 1-es Haley hívásnál.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Megálmodtam a Jags győzelmet!
Nem tudom ez mennyit számít nektek, talán segít. Mondjuk álmombam már a szomszéd csajt is megfektettem, aztán mégse...

Na mindenesetre ma este go Jags!

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.

Remek írás a Ringertől, hogy miért lehet a Jags Amerika új csapata.
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2018/1/18/16906060/jaguars-afc-championship-game-america-team

TROLOLOLOL
 twitter.com/nflnetwork/status/955088700433723392
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ivory ma is inaktív. Gipson játszik.
 twitter.com/ryanohalloran/status/955146959928557569
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért nem melegít Ivory. Ez remek hír.
 twitter.com/RapSheet/status/955071690119307264
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran, Heilman és Carlyon a Gilette Stadium felé menet.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955109442747383808

Ivory nem igazán melegít, ma is sanszosan inaktív lesz. Ez jó jel Fournette bokájával kapcsolatban.

Hm... Remélem Churchnek nincs semmi baja. Elég baj, hogy Gipson sérült.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955139299938390017

De jó lenne, ha ő is tudna ma játszani...
 twitter.com/phillip_heilman/status/955135143492153344

Lambo a Gilettetet is Lambo Fieldre akarja változtatni
 twitter.com/phillip_heilman/status/955134331021873153

A mai FTU 16 oldalas AFC döntő beharangozójának beharangozója.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Hajrá srácok ma estére! 😊
Klasszikustól lopni nem szégyen: Shock the world!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 861
Ha Brady, ha nem Brady, be kell húzni!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már-már ilyen jó lett

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 524 — Patriot
A CBS-en Dávid (Garrard?) Góliát ellen a narratíva John Malkovich remek prezentálásában.
 www.facebook.com/CBSSports/videos/10155596914561773/
iktriad
Hát eléggé érdemes színészeket megkérni ha színészkedni kell. Zseni
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fredie T lesz a Jags tiszteletbeli kapitánya ma az AFC döntőn. Logikus választás, hisz 1. a csapat legendája 2. az utolsó évében a Patriotsban játszott.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CBS-en Dávid (Garrard?) Góliát ellen a narratíva John Malkovich remek prezentálásában.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26698503_10155596953856773_5328287035293696000_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=5m4p6RhIIJYAX9BmMAs&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBGIvLPIblYb21vFy5D9Fa-ld3Ju8E_MU7DCpn0OlQDhg&oe=660B68A7
AFC Championship | The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl. | By CBS SportsFacebook
The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most a hivatalos oldal rakott össze egy pofás kis hype videót a ma estére.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24572443_10155570745808863_1243377858072543232_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=b7hkfEoFWR4AX8zr0Rh&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDpwhSom2UlrDp9_DGu-0BMon-3MEGXXxYuvBFYzMPJ4g&oe=6604EFB6
AFC Championship Hype | Tell us how things are suppose to go and we'll remind you who we are. #DTWD | By Jacksonville JaguarsFacebook
Tell us how things are suppose to go and we'll remind you who we are. #DTWD


A UCF-nél ma a Jagsnek drukkolnak (már Bortles és Bouye miatt is)
 twitter.com/UCF_Football/status/954806083389968384



Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.
iktriad
Szuper volt az interjú. Gratulálok! Remélem az első tipped fog bejönni! GO JAGS!!!
dr_najo
Örülök, hogy tetszett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.
iktriad
Szuper volt az interjú. Gratulálok! Remélem az első tipped fog bejönni! GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennél jobb ráhangolódást a holnapi meccsre nem is lehetne találni (tán Empty most kirakott cikkét leszámítva) - Nagyon erősen ajánlott anyag!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Thursday-January-18/bda1060a-ea6d-4d30-9d0f-7d62b6dede63
Boselli és Lageman a match-upok elemzése mellett felidézik a 97 januárjában lejátszott Pats - Jags AFC döntőt, ahol mindketten pályára léptek a vesztes csapatban, és ahol Belichick már akkor sok borsot tört DC-jként a Jags orra alá.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis írása a Playerstribuneban: "Ez a csapat bárkit el tud kapni"
 www.theplayerstribune.com/marcedes-lewis-jacksonville-jaguars-playoffs/
Ez a cikkhez mellékelt kép 2006-ból vele és MJD-vel nem kicsit büntet. 😊 😊 😊

Szűk 12 évvel később Marcedes még mindig a Jagsben van, és most ő Mr. Jaguár/Nagypapi (legrégebben itt lévő, és legidősebb játékos a rosteren).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

peterk2005
Drew Brees, ha szeretne gyűrűvel visszavonulni.
Giowa
Ő maradni fog a Saintsben, pont emiatt.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

peterk2005
Drew Brees, ha szeretne gyűrűvel visszavonulni.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bortles jó srác, nem az a pénzéhes típus, tisztában van a kvalitásaival.
Ha nincs SB-win, akkor szívesen marad egy konszenzusos szerződéssel, hogy legyen gyűrűje.
Ha van SB-win, akkor szívesen marad egy konszenzusos szerződéssel, hogy újrázhasson.
Szóval rajta nem fog múlni a szerződése, úgy vélem.
Ha viszont nem sikerül megállapodni, vagy a Jaxnek nem kell igazán, akkor Bradford/Fitzpatrik/Schaub-szerűen elbolyong még a ligában jópár évet. (Ha a tehetsége nem is az a szint, az NFL így működik.)
Sobri Jóska
nem hiszem, hogy túl sokat szeretne kapni, de évi 9-10millió alá kétlem, hogy menne, az meg nem nagyon fér már bele, hamarosan meg kell fizetni a fiatalokat. én örülnék legjobban ha maradna és mellé jó is lenne tartósan, de az utóbbira semmi sem utalt eddig, cserének meg ez rengeteg fizetés. abban én is biztos vagyok, hogy lesz jövőre csapata.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
A győzelem receptjének 5 pontja, röviden:

Bortles
Hozza a már múlt héten és december elején elővett huncut formáját és nem hibázik bele. Tolja tovább a Flaccot jaguár módra.

Coughlin
Belichick kriptonitja, PO-ban tétmeccsen mindig kiagyal ellene valamit, most is. Az sms-t már elküldte BB-nek, hogy "jövöööök 😉".

ST
Az első meccs a védelemről, a második a támadókról szólt, a Pats ellen jöhet a special team. Pár blokkolt fg, xp, labdaszerzés és 1-2 visszahordott TD elég is lesz.

Az esélytelen nyugalma
Vegasnál 7 pont fölötti favorit a Pats. A szezon így is több, mint mesés. Egy biztos, rágörcsölni nincs mire, kell focizni egy jót, aztán örülni a továbbjutásnak.

Pats koordinátorok
A Pats győztes mentalitásán léket ütött Patricia detroiti, McDaniels indianapolisi szerződése. Még ők se tudják, de a lelkük máris hozzáidomult a két szerencsétlen franchise attitűdjéhez. A döntő játékokban elbénázzák.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Bortles jó srác, nem az a pénzéhes típus, tisztában van a kvalitásaival.
Ha nincs SB-win, akkor szívesen marad egy konszenzusos szerződéssel, hogy legyen gyűrűje.
Ha van SB-win, akkor szívesen marad egy konszenzusos szerződéssel, hogy újrázhasson.
Szóval rajta nem fog múlni a szerződése, úgy vélem.
Ha viszont nem sikerül megállapodni, vagy a Jaxnek nem kell igazán, akkor Bradford/Fitzpatrik/Schaub-szerűen elbolyong még a ligában jópár évet. (Ha a tehetsége nem is az a szint, az NFL így működik.)