Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.

Remek írás a Ringertől, hogy miért lehet a Jags Amerika új csapata.
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2018/1/18/16906060/jaguars-afc-championship-game-america-team

TROLOLOLOL
 twitter.com/nflnetwork/status/955088700433723392
iktriad
Na zsír 😊

Egy WR-rel szemben, ha ezt megcsinálja, akkor oké. De azért mindennek van határa.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Igen, csak nem a Jax arcoskodik, hanem Jalen.

Egy olyan meccs után, ahol beficcent 470 passz yard és 5 passzolt TD, pont egy CB kezd királykodni, az olyan nagyon sobris. 😊
Jan
Mit gondolsz, ki tanított mindent a lelki hadviselésről Jalennek? Persze, hogy Sobri. 😊
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Igen, csak nem a Jax arcoskodik, hanem Jalen.

Egy olyan meccs után, ahol beficcent 470 passz yard és 5 passzolt TD, pont egy CB kezd királykodni, az olyan nagyon sobris. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Nem beszélve arról, hogy Jalen mekkora playt csinált az egyik "zseniális" 4 & 1-es Haley hívásnál.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 923 — Steelers fan
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Megálmodtam a Jags győzelmet!
Nem tudom ez mennyit számít nektek, talán segít. Mondjuk álmombam már a szomszéd csajt is megfektettem, aztán mégse...

Na mindenesetre ma este go Jags!

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.

Remek írás a Ringertől, hogy miért lehet a Jags Amerika új csapata.
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2018/1/18/16906060/jaguars-afc-championship-game-america-team

TROLOLOLOL
 twitter.com/nflnetwork/status/955088700433723392
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ivory ma is inaktív. Gipson játszik.
 twitter.com/ryanohalloran/status/955146959928557569
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezért nem melegít Ivory. Ez remek hír.
 twitter.com/RapSheet/status/955071690119307264
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran, Heilman és Carlyon a Gilette Stadium felé menet.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955109442747383808

Ivory nem igazán melegít, ma is sanszosan inaktív lesz. Ez jó jel Fournette bokájával kapcsolatban.

Hm... Remélem Churchnek nincs semmi baja. Elég baj, hogy Gipson sérült.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955139299938390017

De jó lenne, ha ő is tudna ma játszani...
 twitter.com/phillip_heilman/status/955135143492153344

Lambo a Gilettetet is Lambo Fieldre akarja változtatni
 twitter.com/phillip_heilman/status/955134331021873153

A mai FTU 16 oldalas AFC döntő beharangozójának beharangozója.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Hajrá srácok ma estére! 😊
Klasszikustól lopni nem szégyen: Shock the world!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 930
Ha Brady, ha nem Brady, be kell húzni!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már-már ilyen jó lett

több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 562 — Patriot
A CBS-en Dávid (Garrard?) Góliát ellen a narratíva John Malkovich remek prezentálásában.
 www.facebook.com/CBSSports/videos/10155596914561773/
iktriad
Hát eléggé érdemes színészeket megkérni ha színészkedni kell. Zseni
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fredie T lesz a Jags tiszteletbeli kapitánya ma az AFC döntőn. Logikus választás, hisz 1. a csapat legendája 2. az utolsó évében a Patriotsban játszott.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CBS-en Dávid (Garrard?) Góliát ellen a narratíva John Malkovich remek prezentálásában.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/26698503_10155596953856773_5328287035293696000_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=7uuA-eJH8i4Ab49g66z&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCx29kK6VuC0Iz0hMHKJyozBpmjrIOjMKUfdvRubvF6PA&oe=6620F127
AFC Championship | The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl. | By CBS SportsFacebook
The NFL's David vs. the NFL's Goliath For the right to play in the Super Bowl.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most a hivatalos oldal rakott össze egy pofás kis hype videót a ma estére.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24572443_10155570745808863_1243377858072543232_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=BPZHRy141KsAb7V2Xbu&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfBVwzsVEw5UQwuL8mdnlmGUPHrxzGJfzyS8kTFNI-Pt-A&oe=66237A76
AFC Championship Hype | Tell us how things are suppose to go and we'll remind you who we are. #DTWD | By Jacksonville JaguarsFacebook
Tell us how things are suppose to go and we'll remind you who we are. #DTWD


A UCF-nél ma a Jagsnek drukkolnak (már Bortles és Bouye miatt is)
 twitter.com/UCF_Football/status/954806083389968384



Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.
iktriad
Szuper volt az interjú. Gratulálok! Remélem az első tipped fog bejönni! GO JAGS!!!
dr_najo
Örülök, hogy tetszett.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.
iktriad
Szuper volt az interjú. Gratulálok! Remélem az első tipped fog bejönni! GO JAGS!!!

Dr NaJó
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennél jobb ráhangolódást a holnapi meccsre nem is lehetne találni (tán Empty most kirakott cikkét leszámítva) - Nagyon erősen ajánlott anyag!
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguars-Thursday-January-18/bda1060a-ea6d-4d30-9d0f-7d62b6dede63
Boselli és Lageman a match-upok elemzése mellett felidézik a 97 januárjában lejátszott Pats - Jags AFC döntőt, ahol mindketten pályára léptek a vesztes csapatban, és ahol Belichick már akkor sok borsot tört DC-jként a Jags orra alá.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis írása a Playerstribuneban: "Ez a csapat bárkit el tud kapni"
 www.theplayerstribune.com/marcedes-lewis-jacksonville-jaguars-playoffs/
Ez a cikkhez mellékelt kép 2006-ból vele és MJD-vel nem kicsit büntet. 😊 😊 😊

Szűk 12 évvel később Marcedes még mindig a Jagsben van, és most ő Mr. Jaguár/Nagypapi (legrégebben itt lévő, és legidősebb játékos a rosteren).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adtam egy interjút a Patriots.hu-nak a mi szemszögünkből megvilágítva bizonyos dolgokat.
 patriots.hu/jaguars---patriots-ahogy-azt-a-palya-masik-felen-latjak

Gipson játéka kérdéses, de ma edzett.

Hm...
 twitter.com/BenVolin/status/954426981935968256

Blake - most vasárnap egy W-vel bebetonozhatja a helyét Jacksonvillebe, legalább 2018-ra, de akár tovább is. Hogy ez nekünk mennyire jó, azt nem tudom. De az idei év bizonyítja, hogy vele is tud nyerni a Jags.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

peterk2005
Drew Brees, ha szeretne gyűrűvel visszavonulni.
Giowa
Ő maradni fog a Saintsben, pont emiatt.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

peterk2005
Drew Brees, ha szeretne gyűrűvel visszavonulni.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
A 9-10 millió az csere QB fizetés. Tyrod Taylor 18 milliót kap a teljesítményéért. Akárki is jön, ha annak nincs rookie szerződése, akkor 14-15-nél kevesebbért nem lehet megszerezni. Ráadásul szerintem nem is jöhet akárki. A Jags számára két lehetőség van:

1. Alex Smith érkezik Kansasből. Teljesen biztos vagyok benne, hogy Smith-et eltradelik, csak az a kérdés, hogy a) Reid hajlandó-e meglépni még az új idény kezdete előtt, b) hajlandó-e az AFC-be, potenciális riválishoz elengedni.

2. Blake kitölti az ötödik évét. Ez a valószínűbb. Ha superbowlba jut a csapat, akkor pedig szinte csak ez a verzió lehetséges. Blake pénze március első hetében, az új idény kezdetén azonnal esedékes lesz. Előtte kell(ene) dönteni, és egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy SB-ba jutott QB-t, aki február elején még játszik a döntőben, 1-2 hétre rá - még februárban - kivágjanak. Márpedig ha nem, akkor be is zárultak a lehetőségek, Blake pénze leesik, és nincs tovább. Akkor végigjátssza az idényt (azt elképzelni nem tudom, hogy idény közben Blake-el hosszabbítana a csapat), és jövőre lehet újra pörgetni a szerencsekereket.

Minden más eset gyakorlatilag kizárható. Olyan QB, aki free agent lesz (Cousins, Bradford / Keenum, Taylor stb.) nem fog jönni, mert addigra Blake pénze leesik, a cap-be pedig nem fér be még egy 15+ milliós irányító. Trade-el megszerezhető QB pedig Smith-en kívül tudtommal csak McCarron van, akiről senki se tudja, hogy jobb lesz-e, mint Bortles, ezért értelme sincs picket adni érte.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)