Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 675 — tracker ember
Nincs jó QB floridai egyetemről idén (Alex McGough nem tehetségtelen, de a bowlmeccsén eltört a kulcscsontja így sztem ő UDFA-esélyes), így nem húz QB-t a JAX.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Na akkor egy tippelde erre is:

Nem húzunk QB-t a drafton:
Josh Rosen:
Sam Darnold:
Josh Allen:
Lamar Jackson: Sobri Jóska
Baker Mayfield:
Mason Rudolph: tenorx
Egyéb:

Kérném fel kékbe, hogy vezethessem szépen. Kösz.
Sobri Jóska
Engem szerintem beírhatsz az Egyéb részbe, mert úgy gondolom, hogy 2-3. körben lesz QB draft, és nem Rudolph, mert őt majd elviszik előlünk.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha én lennék Coughlin ezt tenném QB ügyben:
1. Megnézném idehozható-e Kirk Cousins, vagy Drew Brees. Ha a 2 ember ugyanannyiba kerülne, én inkább Breest próbálnám akkor idecsábítani a kettő közül sutyiban.
2. Mivel nem nagyon hiszem, hogy bármelyikük itt köt ki, Blakenek odaadnám idénre a 19 misit, DE az 1. körben hoznék a QB-t is, csak hogy érezze a nyomást. Viszont azt is közölném Blakekel, hogy ő az 1. számú opció és reális esély van hogy itt maradjon 2018 után is.
3. Ha Blake úgy játszik a szezon nagy részén, mint december első 3 hetében, akkor Blake kap egy zsíros hosszútávú szerződést és a rookie lesz a cseréje. Kb Henne is annyit keres, mind a srác fog a rookie dealjével, szóval ez nem nagy gáz. Ha meg Blake nem tud élni a lehetőséggel a rookie lesz a kezdő QB 2019-ben.

A Jaguars Mason Rudolphon kívül a következő emberekkel biztosan találkozott a Seniorbowlon.

UTEP G Will Hernandez
Penn State TE Mike Gesicki (Geseckire is igaz, ami Rudolphra, az ő meccseire is sokszor járt jags scout tavaly)
UCF LB Shaquem Griffin (a kézfej nélküli csodáról Baggio írt egy remek cikket múlt héten  bowl.hu/a-shaquem-griffin-sztori)
Griffin a Seniorbowl után is találkozni fog velünk, legalábbis ezt mondta Mobileban.
 twitter.com/mistochristopho/status/955862212547051520

És szombaton lesz egy fontos szavazás is, amin bekerülhet az első Jaguars játékos szobra Cantonba. Íme pár ok, amiért Bosellinek ott a helye.
 twitter.com/Jaguars/status/958479005644017664

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már hónapok óta ülök a "Mason Rudolph a Jagsbe" bandwagonon, akkor most is kitartok mellette Sobri tippeldéjében is.

Halloran sok-sok gondolata QB ügyben.
 jacksonville.com/sports/2018-01-31/jaguars-insider-smith-trade-likely-cements-bortles-status
A lényeg, jelenleg nagyon úgy tűnik, hogy a Bortles- Jags (kényszer?)házasság tovább folytatódik, hacsak a a Jags meg nem győzi Kirk kapitányt. hogy
1. ő az utolsó puzzledarab egy Superbowl csapatba,
2;
 twitter.com/ryanohalloran/status/958884928732659712
Mondjuk szerintem a mi divíziónkat lehet keményebb meló lesz megnyerni, mint pár másik Cousins kérőnek a sajátját, ha Luck, Watson és Watt visszatér, plusz JMD és Vrabel gatyába rázza a Coltsot és a Titanst.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Én jövök a Mason Rudolphba (bár az Egyéb is csábító).
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 319 — #NoStress
QB draft tippelde:

Nem húzunk QB-t a drafton: empty taxi, Amadeus, peterk2005, Vrij6
Josh Rosen: -
Sam Darnold: peach
Josh Allen: -
Lamar Jackson: Sobri Jóska, Heisman Trophy, phylos
Baker Mayfield: -
Mason Rudolph: tenorx, iktriad, Stoki, winston, Cuchulain82, akdestroyer, Drip
Egyéb: Willis, Asbee (Kyle Lauletta), Giowa (Nick Shimonek), baggio (Luke Falk)

A befutó: Tanner Lee (Nebraska)

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 377 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Néztem Masonról a napokban pár videót, highlighs-ot, dinamikus, atlétikus, magas QB, aki nagyon jó lép ki a zsebből, és nem ilyed meg, ha "menekülni" kell, bár nyilván itt nem olyan D fallal, vagy LB-kel találná magát szemben mint a college-ban!

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
Stoki
Aki szvsz Mason Rudolph lesz.
iktriad
Nagyon betippelted már Masont. Ha maradunk a helyünkön, akkor tényleg ő lehet a realitás. Viszont hátha mi is feltrédelünk egy QB-ért 😉 Bár erre elég kicsi a valószínűség, hiszen azért Bortles is itt van még, de láthattuk tavaly, hogy az elekszmisszes Chiefs se szarakodott a felcseréléssel.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
Stoki
Aki szvsz Mason Rudolph lesz.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 377 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.
Maka
igazából én sem hiszek benne, szerintem is 1. vagy 2. round pick QB lesz....
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A Jetset nehéz lesz túllicitálni, meg mintha olvastam volna olyat, hogy a jövő szezont is Bortlesszel próbáljuk meg...

Szerintem amúgy de, minden áron rá kéne menni Cousinsra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 377 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
szerintem rá kell menni KC-re persze nem minden áron 😊
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 839 — Chalk Dawk fan
Statparádé az idei szezonról.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-26/jaguars-2017-numbers-defense-and-special-teams-review

Ebben mondjuk nincs semmi konkrét állítás, de vannak ilyen hangok is (igen, mint kb egész évben)

 twitter.com/TheJohnnyMalone/status/956235687291969536
winston
Ezt én is hallottam a héten.
DE
1.Alex Smithért pl kellene draft picket is áldozni(és egy 5. köröst már elpasszoltunk). Plusz az igaz, hogy jobb Blakenél, de már 2 csapat is úgy gondolta, hogy nem tudja őket eljuttatni a Superbowlba(ami most már nálunk is egyértelműen a cél lesz idén). Nem beszélve arról, hogy tavaly sokkal jobb fegyverei voltak Kansasben 2017-ben, mint ami nálunk várna őt... és FA lesz 2018 után. És öreg.
2. Cousinsért szerintem óriási licit lesz. és Blaket előbb cutolni kéne, hogy legyen Kirk kapitányra $$$, és semmi garancia nincs arra, hogy ide is tudjuk majd csábítani. Tehát beeshetünk 2 szék között az asztal alá.
Az biztos, hogy TC megpróbál majd erősítést hozni a posztra, de szerintem ez egy 1. vagy legkésőbb 2. körös QB személyében fog jönni szerény véleményem szerint.
iktriad
| Kuzent nem tartom elérhetőnek. |
mustaine
Na, ezért hagytam fel a sportfogadással évekkel ezelőtt. Akkor viszont Cousinsnak odanyomni a legnagyobb fizetést evör

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter Blake műtétjéről.
 twitter.com/AdamSchefter/status/958184939870093313
3 forgatókönyv van.
1. Ez a műtét semmit sem számít, mikor át kell mennie a fizikain 6 hét telik majd el a műté és a teszt között.
2. A jaguars döntött, Blake marad idánre, és emaitt megkérték, hogy végezzek el rajta most a műtétért.
3. Blake önhatalmúlag döntött a műtétről
Ismerve Bortles "team first" mentalitását, én majdhogynem kizárnám a 3. opciót. Az 1 opció a legvalószínűbb, de nem tartom kizártnak a kettest sem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles csuklóját megműtötték nemrég, lehet, hogy nem megy majd át a fizikai teszteken és garantálttá válik a fizuja?

 www.espn.com/nfl/story/_/id/22260412/jacksonville-jaguars-qb-blake-bortles-surgery-right-wrist
winston
Bortles direkt mostanra halogatta a műtétet, hogy kibasszon mindenkivel.
Willis
Van 5 hete felgyógyulni. Kemény a srác. Mellesleg egész évben ezzel a sérüléssel volt fent aminden héten az injury reporton. Szerintem átmegy majd, főleg ha nem akarunk vele szívózni.

Apropó Blake és a pénz, BCC-s írás arról, hogy várhatóak -e cap casultyk idén tavasszal.
 www.bigcatcountry.com/2018/1/30/16945094/will-the-jaguars-have-any-salary-cap-cuts
Ivory az egyedüli biztos cut, de Mustaine lieblingje is jobban teszi, ha belemegy egy pay cutba, ha maradni akar.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Epic trollkodás Bortles részéről. Meglepne, ha a szabályzatban nem lenne valamilyen gumiszabály rendelkezés, amivel ezt ki lehetne védeni.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Bortles csuklóját megműtötték nemrég, lehet, hogy nem megy majd át a fizikai teszteken és garantálttá válik a fizuja?

 www.espn.com/nfl/story/_/id/22260412/jacksonville-jaguars-qb-blake-bortles-surgery-right-wrist
winston
Bortles direkt mostanra halogatta a műtétet, hogy kibasszon mindenkivel.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bortles csuklóját megműtötték nemrég, lehet, hogy nem megy majd át a fizikai teszteken és garantálttá válik a fizuja?

https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0115%2Fr314602_1296x729_16-9.jpg
Sources: Jags' Bortles has right wrist surgery
Jaguars quarterback Blake Bortles underwent right wrist surgery Friday for a condition that kept him on the injury report all season, league sources told ESPN.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Iktriad szeretném megkérdezni, hogy mit tudsz az új sisakfestésekről. És miért értesz te is azzal egyet, hogy reméljük ennél a király kombónál szebbet találtak ki vagy különben halomra kell lőni aki kitalálta az egészet?
Matthew99
Elvileg a mezen is újítanak. Nekem a mostani szett nagyon bejött, remélem nem lesz roszabb a új.
winston
Coughlin szereti a tealt, szóval az kaphat nagyobb hangsúlyt a mezeken.

Ami a sisakot illeti. nekem nem volt bajom vele, de tudom páran hánytak tőle.Úgy tűnik újra sötét tónusú lesz, de nem full fekete.
 twitter.com/APMarkLong/status/957700528636559360
 twitter.com/APMarkLong/status/957737141454467072
Lehet újra valami ilyesmi lesz, ha TC ott is meg akarja jeleníteni egy picit a teal színt.

Vajon ha megnyertük volna a Superbowlt, akkor arany lett volna az új sisak szín?...
iktriad
Ki kell deríteni 😉

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad szeretném megkérdezni, hogy mit tudsz az új sisakfestésekről. És miért értesz te is azzal egyet, hogy reméljük ennél a király kombónál szebbet találtak ki vagy különben halomra kell lőni aki kitalálta az egészet?
Matthew99
Elvileg a mezen is újítanak. Nekem a mostani szett nagyon bejött, remélem nem lesz roszabb a új.
winston
Coughlin szereti a tealt, szóval az kaphat nagyobb hangsúlyt a mezeken.

Ami a sisakot illeti. nekem nem volt bajom vele, de tudom páran hánytak tőle.Úgy tűnik újra sötét tónusú lesz, de nem full fekete.
 twitter.com/APMarkLong/status/957700528636559360
 twitter.com/APMarkLong/status/957737141454467072
Lehet újra valami ilyesmi lesz, ha TC ott is meg akarja jeleníteni egy picit a teal színt.

Vajon ha megnyertük volna a Superbowlt, akkor arany lett volna az új sisak szín?...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Iktriad szeretném megkérdezni, hogy mit tudsz az új sisakfestésekről. És miért értesz te is azzal egyet, hogy reméljük ennél a király kombónál szebbet találtak ki vagy különben halomra kell lőni aki kitalálta az egészet?
Matthew99
Elvileg a mezen is újítanak. Nekem a mostani szett nagyon bejött, remélem nem lesz roszabb a új.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 324 — Invisible man
Iktriad szeretném megkérdezni, hogy mit tudsz az új sisakfestésekről. És miért értesz te is azzal egyet, hogy reméljük ennél a király kombónál szebbet találtak ki vagy különben halomra kell lőni aki kitalálta az egészet?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 836 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini, ott fut Jalen Ramsey (is) a labdával.
 www.instagram.com/p/BegvuObni0R
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 377 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én kifejezetten örülnék ha maradna Bortles! | second QB-nak |

Szerkesztette: Stoki
több mint 6 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
Statparádé az idei szezonról.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-26/jaguars-2017-numbers-defense-and-special-teams-review

Ebben mondjuk nincs semmi konkrét állítás, de vannak ilyen hangok is (igen, mint kb egész évben)

 twitter.com/TheJohnnyMalone/status/956235687291969536
winston
Ezt én is hallottam a héten.
DE
1.Alex Smithért pl kellene draft picket is áldozni(és egy 5. köröst már elpasszoltunk). Plusz az igaz, hogy jobb Blakenél, de már 2 csapat is úgy gondolta, hogy nem tudja őket eljuttatni a Superbowlba(ami most már nálunk is egyértelműen a cél lesz idén). Nem beszélve arról, hogy tavaly sokkal jobb fegyverei voltak Kansasben 2017-ben, mint ami nálunk várna őt... és FA lesz 2018 után. És öreg.
2. Cousinsért szerintem óriási licit lesz. és Blaket előbb cutolni kéne, hogy legyen Kirk kapitányra $$$, és semmi garancia nincs arra, hogy ide is tudjuk majd csábítani. Tehát beeshetünk 2 szék között az asztal alá.
Az biztos, hogy TC megpróbál majd erősítést hozni a posztra, de szerintem ez egy 1. vagy legkésőbb 2. körös QB személyében fog jönni szerény véleményem szerint.
iktriad
Kirkben nem tudom mit láttok, köze nincs ahhoz a fizetési szinthez teljesítményben, amit megálmodott magának. Alex viszont bejöhet.
Amadeus
Én akkor is olcsón megszerezném McCarront, egy olyan szintet tuti tudna hozni, mint Blake, és legalább maradna pénz a csapat többi részére.