Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarom kihúzni a gyufát, de nekem a fehér kimondottan tetszik, van benne valamiféle letisztultság, ami nagyon bejön.
Mondjuk nekem az arany-kék GB mez is nagyon tetszik.
Húsrágó
Szóóóóval itt él az az egyetlen ember a világon, akinek az bejön 😀

több mint 5 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 157 — Duvááááál
Szerintem nagyon igényes és szép munka. Mind a három alapszín karakteres és letisztult, kifejezetten egyedi, hogy nincsen a számok körül keret. talán jobb lett volna, ha a teal+fekete lett volna az otthoni, de nekem bejön. A sisak fasza

Made... Laid... Paid
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A sisak nekem is bejön, a fekete mez is, de az arany színt hiányolom belőle, lehetne a szám körül. De azért tetszik. A fehér elég snassz, majd meglátjuk.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Akkor lehet, hogy én is szembemegyek a tömeggel, de szerintem se lettek rosszak. Idővel úgyis megszokjuk, nekem a sisak tetszik, a teal mez se rossz, persze jó volt az egyedi mez ez meg eléggé letisztult, 0 izgalom mezek, de szerintem bőven okék lettek
kisvanek4
És szerintem se. Alapból is egy old school guy vagyok, ennél fogva kifejezetten tetszik a sisak is. Mezek is végtelenül egyszerűek, tiszták. Fasza lett. Nagyon téma lett a tradíció felélesztése a csapatnál, aminek örülök.
több mint 5 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Akkor lehet, hogy én is szembemegyek a tömeggel, de szerintem se lettek rosszak. Idővel úgyis megszokjuk, nekem a sisak tetszik, a teal mez se rossz, persze jó volt az egyedi mez ez meg eléggé letisztult, 0 izgalom mezek, de szerintem bőven okék lettek
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan


 www.jaguars.com/uniformreveal/

Szerkesztette: Willis
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 022 — Jaguars fan
Nem akarom kihúzni a gyufát, de nekem a fehér kimondottan tetszik, van benne valamiféle letisztultság, ami nagyon bejön.
Mondjuk nekem az arany-kék GB mez is nagyon tetszik.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 589
Kár ezen rugózni. A vásárlók széles-szűk tábora nem kultúresztéta, hanem mezei szurkoló aki úgyis megveszi, és úgyis a legszebb ereklyék közé kerül majd a szobában.
Lehetne a mez akár neonzöld-pink túrórudimintás is, egészalakos törpapa hímzéssel körbe a nyakgalléron, ha az év végén összejönne a gyűrű, a kutyát nem érdekelné, nemutolsósorban attól fogva az lenne a világ legszexibb meze... Ezt tartsátok szem előtt.
Be positive. 😊
Ui: Szerintem nekünk van a legszebb mezünk a ligában, de aztán mégis mindig elfog a sírhatnék, amikor végig kell svenkelnem az OL depth charton...

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Hazai mezek fehérek, idegenbeliek feketék, három meccsen leszünk türkizben.

Nem vagyok túl happy.


Maka
És még a sisak is egyszínű?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Hazai mezek fehérek, idegenbeliek feketék, három meccsen leszünk türkizben.

Nem vagyok túl happy.



Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Live feed a State of the Jaguarshoz (=az új mezek prezentálásához)
 www.facebook.com/jacksonvillejaguars/videos/10155803997253863/?notif_id=1524071611978322¬if_t=live_video
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Mert Shao dizájnötlete(élén a kétszinű sisakkal) nem nyerte le sokak tetszését, hát most jött TC a saját ötleteivel.
iktriad
Tudom, hogy ők a vezetők meg minden de már többször is kifejtettem ilyen dizájn esetekben a véleményem. Ők nem dizájnerek, ők nem ehhez értenek. Miért nem hagyják meg annak, aki ebben profi és választják ki a végeláthatatlan jó ötletből a legjobbat és kész!? Ha meg abból választották ezt, akkor kár fizetni érte, ezt a szertáros is összehozta volna a gyerekével 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/UNISWAG/status/986801671341719552
Matthew99
hát a liga legjobb mezét sikerült lecserélni egy unalmas egyszínű semmire 😕
braxa88
Coughlin a klasszikust, az egyszerűt szereti, ez tűkrőződik ezeken a mezeken. A lényeg hogy a sisak legyen olyan, hogy ne kössön bele senki.
iktriad
Miért, de tényleg miért neki kell dizájn téren is dönteni 71 évesen? Tényleg az egyik legfaszább mez kinézetet cserélik le egy ilyen snassz izére. És a szurkoló nem sisakot fog venni.
Matthew99
Mert Shao dizájnötlete(élén a kétszinű sisakkal) nem nyerte le sokak tetszését, hát most jött TC a saját ötleteivel.


Majd délután megnézük őket, hogy mutatnak nem élőben. Nekem sok bajom nincs vele. Délután 5-kor lesz a State of the Franchise sajtótájékoztató. A mai program ezen.
 twitter.com/TDickman89/status/984481360445308936


A Varjú megjegyzése az első benyomásokról.
 twitter.com/AlfieBCC/status/986830211856719873

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521

ezek a mezek inkább ehez a logohoz passzolnak:
 i.ytimg.com/vi/MK16FBfuQxk/maxresdefault.jpg
mint ehez:
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 twitter.com/UNISWAG/status/986801671341719552
Matthew99
hát a liga legjobb mezét sikerült lecserélni egy unalmas egyszínű semmire 😕
braxa88
Coughlin a klasszikust, az egyszerűt szereti, ez tűkrőződik ezeken a mezeken. A lényeg hogy a sisak legyen olyan, hogy ne kössön bele senki.
iktriad
Miért, de tényleg miért neki kell dizájn téren is dönteni 71 évesen? Tényleg az egyik legfaszább mez kinézetet cserélik le egy ilyen snassz izére. És a szurkoló nem sisakot fog venni.

Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745
Legfőbb gondom a számokkal van. A fehérben és a feketében lehetne türkiz, a türkizben lehetne fekete, az aranyat (ami az egész logónk) meg teljesen elhagytuk.

Olyan, mintha a Raiders, meg a Panthers leselejtezett, kifakult mezeit kapnánk magunkra. 😊 Aztán lehet élőben jól mutat majd.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/UNISWAG/status/986801671341719552
Matthew99
hát a liga legjobb mezét sikerült lecserélni egy unalmas egyszínű semmire 😕
braxa88
Coughlin a klasszikust, az egyszerűt szereti, ez tűkrőződik ezeken a mezeken. A lényeg hogy a sisak legyen olyan, hogy ne kössön bele senki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 twitter.com/UNISWAG/status/986801671341719552
Matthew99
hát a liga legjobb mezét sikerült lecserélni egy unalmas egyszínű semmire 😕
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 745


Picit fura, hogy annak ellenére is, hogy megnyertük a divíziót, és jönnek az Eagles, Steelers, Pats féle szörnyek, még így is viszonylag könnyű menetrendünk lesz a tavalyi teljesítmények alapján.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
 twitter.com/UNISWAG/status/986801671341719552


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bocsánat a spammért!

Mock Draft játék érdekel valakit? A Jax (és más csapat is) szabad. Infó >
 bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/mock-draft-game?page=1
Drip
Én most passzolnék, aki kedvet érez magában, az próbálkozzon meg vele.
több mint 5 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Bocsánat a spammért!

Mock Draft játék érdekel valakit? A Jax (és más csapat is) szabad. Infó >
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Mock Draft Game - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais a csütörtökön leleplezésre kerülú új mezekről
 twitter.com/phillip_heilman/status/986277861442105346

Marrone Kesslerről
 twitter.com/ryanohalloran/status/986285921095114752

Bortless Norwellről
 twitter.com/phillip_heilman/status/986309660583124994

Hackett idei motivációs lépése az O felé:
 twitter.com/phillip_heilman/status/986310338634231808
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 517
Ramsey megint csódott lesz, ebből nem lesz DuvalDez
 twitter.com/ryanohalloran/status/985936062324277248


Kb 1 óra múlva hivatalosan is visszavonul ez a vérbeli profi. Telvin fogja majd felkonferálni.
 www.instagram.com/p/BhonIZFBrrN/
iktriad
az jó sok pro bowl szereplés!
winston
Pont annyi jött össze neki, mint Fred Taylornak... És csakúgy mint Fred, ő is csak beugróként mehetett Hawaiira... Abban az évben már indultak volna a feleségével nászútra Bora-Borára, mikor szóltak neki, hogy mehet a Pro Bowlra, Azóta azért látom otthon is aktív volt Szerény Pál.

Azt mondta, most le akar diplomázni és utána valamiylen szinten visszatérni az NFL-be.
A Pats meccs után már érezte, hogfy ez volt neki az utolsó fellépése.

Best of Poz
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Paul-Posluszny-Highlights/b74c791a-eb78-4b45-990f-d5c42f1a5a98

Telvinnek hiányozni fog Poz.
 twitter.com/ryanohalloran/status/985944193209110533


A sajtótájékoztatóra eljött Rashean Mathis is.

Mellettem az utódom, hogy eaglesmcnabb is örüljön.

iktriad
Nekem Poz képeit nézegetve tiszta Amerikai Fater feelingem van 😊)))