Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mickensnek is ennyi volt a szezon. Visszajött Rashad Greene.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1051930776667910149
Ráadásul mostantól szerintem játszani is fog, nem csak inaktív lesz. És talán nem csak PR-ként.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niles Paul sérülése nem IR-es, de pár Mickenshez hasonlóan ő is ki fog hagyni pár hetet.
 twitter.com/RapSheet/status/1051873221283328005
Remek, úgy is olyan egészséges a támadósor. Oh wait. Jelenleg O'Shaughnessy meg a múlt héten felhozott felhozott Grinnage a 2 egészséges TE-nk.

Szóval a támadósorból kidőlt már a kezdő és a csere LT, az első számú (fizetéssel rendelkező, valójában egy a sok közül) WR, a kezdő és a 3. számú TE, a kezdő és a 3. számú RB, és a punt returner. Amúgy minden fasza.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
úgy is szar most már az Apple.
Amadeus
Profi karrierje legjobb évét tolja a Giantsben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Not so fun fact: A Jaguars idén még nem vette vissza a vezetést, ha hátrányba került. Vagy végig vezetett, vagy kikapott.

Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic
Borbinho
Ettől függetlenül ha most vasárnap -valahogy- verjük a Texanst, és a Chargers üti a Titanst Londonban, akkor megint egyedül vezetjük az AFC South, és megint fel lehet tenni a rószaszinteal szemüvegeket. És a telefonok sem fognak Maka kezében összetörni.
iktriad
azért ez nem tűnik lehetetlen feladatnak, amit idén a Texanstól láttam az valami borzalom, a Titanstől fogalmam nincs mit várjak, baromi kiszámíthatatlan csapat, de azért a Chargers jobbnak tűnik /tehát jön a szoros Tennessee siker 😉/
Cuchulain82
Az a baj, hogy a Jags is teljesen kiszámíthatalan. Papron a védőfalnak össze kéne hoznia 5-8 sacket vasárnap, és turnovereket gyártani, de nincs garancia arra, hogy mi nem tesszük meg ugyanezt. Josh Walker/Ereck Flowers Watt és Clowney ellen - brrrrrrr. És mostanság, ha Blakere korán odaérnek, hajlamos a belső óráját felgyorsítani passz szituációknál, amiből sok jó nem származik.
Mondjuk ha nem a Titans az ellenfél, a Jags a tavalyi 6. hét óta nem kapott ki senkitől. Most ebben a trendben bízom.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic
Borbinho
Ettől függetlenül ha most vasárnap -valahogy- verjük a Texanst, és a Chargers üti a Titanst Londonban, akkor megint egyedül vezetjük az AFC South, és megint fel lehet tenni a rószaszinteal szemüvegeket. És a telefonok sem fognak Maka kezében összetörni.
iktriad
azért ez nem tűnik lehetetlen feladatnak, amit idén a Texanstól láttam az valami borzalom, a Titanstől fogalmam nincs mit várjak, baromi kiszámíthatatlan csapat, de azért a Chargers jobbnak tűnik /tehát jön a szoros Tennessee siker 😉/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
Semmi, csak Coughlin egyre inkább úgy tűnik, hogy nagyon csúnyán elbaszta az offseasont.

-Blake meghosszabbítása és igazából semmilyen érdemi konkurencia hozása
-A-Rob (és Hurns) elengedése, közben horribilis szerződések adása Moncriefnek és Leenek
-Az Ivory elküldésével keletkezett űr teljes figyelmen kívül hagyása, (Bónusznak mikor már ég ház, hoztunk egy egykor remek, de mára baromira öregnek tűnő, lassú RB-t)
-A Norwell igazolás, aki egyre inkább Zane Beadlesre emlékeztet, csak kétszer olyan drágán. Ha mondjuk helyette Will Hernadezt hozzuk el a draftról 1/29-en, akkor simán lett volna pénz A-Rob és Colvin* megtartására is és a salary cap se nézne ki borzalmasan.
-Taven Bryan. 1/29-en úgy tűnik nem tud Coughlin a Jagsnek jót draftolni. Eddig R. Jay Soward szintű karrier az ővé, csak nincsenek pályán kívüli balhéi...Komplett non-faktor.
(Ereck Flowers leigazolása már csak a foshab a szartortán.)

Plusz -ez már nem TC hibája- a védelem nem tudja megismételni a tavalyi - mint kiderült- erő feletti teljesítményt a turnoverekkel és pontszerzésekkel. Mondjuk Wash lehetne mostanság kicsit kreatívabb is. Ezt a zóna védekezést el kéne felejteni, mert nem megy/könnyben megégetnek benne minket, mint emberfogásban. A tegnapi vereségben -idén először- vastagon benne volt a védelem is(A KC meccsen a D annyi pontot engedett, amit egy még normális támadósor össze tud kaparni a nem épp világverő Chiefs D ellen, csak a milyenk ritkán az).
Plusz lassan el kéne gondolkodni a Barry Church-Ronnie Harrions cserén SS-ben...

*Hayden jól játszott Colvin helyén, csak hetek óta sérült.

Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic
Borbinho
Ettől függetlenül ha most vasárnap -valahogy- verjük a Texanst, és a Chargers üti a Titanst Londonban, akkor megint egyedül vezetjük az AFC South, és megint fel lehet tenni a rószaszinteal szemüvegeket. És a telefonok sem fognak Maka kezében összetörni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 384
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
XS volt legalább? 😀
Vagy a feltett összeg fájt annyira?

Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.

több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 058 — Titans fan
Iktriad, és ki fog titeket megelőzni ebben a csodacsoportban?
r.baggio
A Texans vagy a Titans is simán esélyes lehet esélyes rá. A Titansnek a sorsolása se túl vészes, bár látjuk, hogy szerencsére képesek botlani (csak nem ellenünk....). A Texans meg láthatóan éledezik. Nálunk meg ezzel szemben az elmúlt 2 hétben pozitívumot konkrétan nem igazán lehetett felfedezni. És ha úgy vesszük, az elmúlt 4 meccsen volt össz-vissz 1 remek félidőnk támadásban(jets 1. félidő). Az elég vékonyka egy állítólagos Super Bowl esélyestől, nem?
iktriad
Köszi a bizalmat, de nem szolgáltunk rá. Sajnos nálunk az O hétről hétre rosszabb, és úgy látszik, az Eagles elleni győzelem csak kifutott eredmény volt. Majd a Texansszal lemeccselitek az első helyet.

Music City Miracle
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 926
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
úgy is szar most már az Apple.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Sobri! Tudom ,hogy trollkodsz,de én azért lépre megyek.Mégis mire alapítod ezt a PO-ban majd Bortles hirtelen megtáltosodik elméleted?
kolok1972
Különben miként nyernénk SB-t?
Szerinted egy szar QB-val, aki meg se táltosodik, lehet SB-t nyerni? Nem lehet. Sületlenség, ha azt hiszed.
Ne ülj fel az iktriadból áradó negatív hullámoknak. Ő ilyen.
Idén meg lesz a SB, ebből indulj ki.
A liga legergyább csoportjában egy topcsapatnak sok izgulnivalója nincs a PO-ba jutást illetően. Pats drukkerként tudhatnád. Pár döcögős meccs belefér. Nem októberben kell jól játszani.

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 426 — Pats fan
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Sobri! Tudom ,hogy trollkodsz,de én azért lépre megyek.Mégis mire alapítod ezt a PO-ban majd Bortles hirtelen megtáltosodik elméleted?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
Arany János szavaival:
"Mint a sértett vadkan, fú veszett dühében,
mígnem összeroppan az iPhone vas kezében" 😊
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
iktriad
OK, én csak 17-0-ig néztem, de addig 3&out, ha fél szemmel a Rams meccsét néztem, akkor simán lemaradtam egy komplett "driveról"... Aztán ahogy nézem a nfl.comos jegyzetet a 3&outról sikerül 1&Turnoverre "előre lépni". Nah most tényleg, ezen Flowers mi tudna még rontani? Blake megsérül és jön egy másik irányító? Juj, de "rémisztő" opció! Az 1&turnoverre bárki képes, de a 3&outhoz se kell kiolvasni a teljes playbookot... Sajna Bortles nem kezdő kaliber.
Húsrágó
Én is nagyot néztem amikor 17(vagy 24?) - 0-ás TD után kimentem egy cigire, azt hittem a reklám sem ment le, de már a Boysnál volt a labda mire visszatértem a meccshez.

Nem néz ki jól a dolog, de szerintem tavaly volt mélyebb pont is ennél, talán Bortlesnél is. Csak akkor kisebbek voltak az elvárások is még. Én sem temetnék egyelőre semmit.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
iktriad
OK, én csak 17-0-ig néztem, de addig 3&out, ha fél szemmel a Rams meccsét néztem, akkor simán lemaradtam egy komplett "driveról"... Aztán ahogy nézem a nfl.comos jegyzetet a 3&outról sikerül 1&Turnoverre "előre lépni". Nah most tényleg, ezen Flowers mi tudna még rontani? Blake megsérül és jön egy másik irányító? Juj, de "rémisztő" opció! Az 1&turnoverre bárki képes, de a 3&outhoz se kell kiolvasni a teljes playbookot... Sajna Bortles nem kezdő kaliber.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, és ki fog titeket megelőzni ebben a csodacsoportban?
r.baggio
A Texans vagy a Titans is simán esélyes lehet esélyes rá. A Titansnek a sorsolása se túl vészes, bár látjuk, hogy szerencsére képesek botlani (csak nem ellenünk....). A Texans meg láthatóan éledezik. Nálunk meg ezzel szemben az elmúlt 2 hétben pozitívumot konkrétan nem igazán lehetett felfedezni. És ha úgy vesszük, az elmúlt 4 meccsen volt össz-vissz 1 remek félidőnk támadásban(jets 1. félidő). Az elég vékonyka egy állítólagos Super Bowl esélyestől, nem?

Sajnos ott tartunk, hogy a védelem ráébredt, ha Bortlesnek nincs jó napja (márpedig a mostani körülötte lévő társaság miatt inkább lesz ez a helyzet, mint nem), akkor kb tökéletes közeli játékkal tudják csak meccsben tartani/megnyeretni a meccset a támadókkal.
Idén a turnoverek meg az abból jött pontok se jönnek mellé a védelemtől, mint tavaly, ami valahol rendben is van, hiszen a tavalyi védelmi pontokat és labdaszerzéseket idén is elvárni őrültség.
Az már csak a hab a tortán, hogy ennek az lesz a következménye, hogy úgy várja a nagy többség vissza Fournettetet, hogy 1. vele majd minden sokkal jobb lesz támadásban 2; úgy fut majd mint a csúcson lévő AP. Pedig a valóságban ő 100%-os állapotban is csak egy átlag feletti, de messze nem elit RB...

Arról már nem is beszélek, hogy az elmúlt 2 hét alapján úgy tűnik, kezdik kiismerni a Jags védelmét(2 hét alatt nyelt a D 63 pontot)... Amikor már Swaggy P is ilyeneket nyilatkozik, tudod, hogy gáz van.
 twitter.com/danielrpopper/status/1051621539899207681
És ha nem kezdünk el gyorsan újra nyerni, hamarosan jöhet még ez is súlyosbító tényezőnek.
 twitter.com/APMarkLong/status/1051582149533544448

Végezetül hogy ne csak halálhörgés-siralom legyen, itt van ez.

Same old Jags. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 805 — No es importante
Iktriad, és ki fog titeket megelőzni ebben a csodacsoportban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rashad Greene jöhet vissza és nem is lesz inaktív a következő hetekben.
 twitter.com/RapSheet/status/1051614037606367232
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Ez nem a Pats topik. Náluk lesz sima PO 😊
Láttad a meccset amúgy? Az elmúlt 2 hetet nézve kisebb(?) bravúr lesz a playoffba jutás is. A támadósor 2 hete teljesen vakon van(plusz lehet megint elveszettünk 2 embert onnan idénre, a csodacsere Jamaal Charles meg egyelőre elég csúnyán besült), a védelmen pedig komoly repedések kezdenek mutatkozni. Amúgy minden rendben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 298 — #NoStress
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niles Pault mankókon látták a meccs után, Mickenst is hordágyon kellett levinni. Asszem megint lesz pár IR-re küldés és keretváltozás a héten. (De legalább visszajöhet Rashad Greene. 😊 😊 😊 )

Jééé, lehet gépről is hozzászólni a topichoz 😀
Úgy látszik, csak kellően sokat kellett hozzá bénázni. Én csak a Red Zone-t láttam, de eléggé wtf érzésem volt. Jól néz ki a csoportotok, remélem, a hátralévő 10 fordulóból nem nyer hétszer két csapat is

Bryan miatt meg ne izgulj már ennyit, fogsz majd itt tapsikolni még a következő években 😉
Wyatt
Még eddig egyszer sem tudtam észrevenni, hogy bármi ügyeset is csinált volna, és lement 6 meccs, ráadásul Calais viszonylag sok pihit kap, ilyenkor Taven van fent, tehát még játékideje is lenne rá.
Itt csak a legvége látszik az ominózus playnek, de az is elég gáz....(lásd a tweet szövegét)
 twitter.com/denny_thompson/status/1051600461529272321
Update itt van egészben a play
 twitter.com/DuvalRugger/status/1051627118394830849
Itt vajon mire gondolt a költő, mikor a Prescott-tal ellentétes irányba fordult? Csak látnia kellett hol van Dak és a labda. A legdurvább az, hogy ez annyira látványos WTF? pillanat volt, hogy még az ismétlés előtt, meccs közben szúrtam ki (pedig nem vagyok egy elemző, aki azonnal kiszúr egy ilyet).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jééé, lehet gépről is hozzászólni a topichoz 😀
Úgy látszik, csak kellően sokat kellett hozzá bénázni. Én csak a Red Zone-t láttam, de eléggé wtf érzésem volt. Jól néz ki a csoportotok, remélem, a hátralévő 10 fordulóból nem nyer hétszer két csapat is

Bryan miatt meg ne izgulj már ennyit, fogsz majd itt tapsikolni még a következő években 😉