Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Sobri! Tudom ,hogy trollkodsz,de én azért lépre megyek.Mégis mire alapítod ezt a PO-ban majd Bortles hirtelen megtáltosodik elméleted?
kolok1972
Különben miként nyernénk SB-t?
Szerinted egy szar QB-val, aki meg se táltosodik, lehet SB-t nyerni? Nem lehet. Sületlenség, ha azt hiszed.
Ne ülj fel az iktriadból áradó negatív hullámoknak. Ő ilyen.
Idén meg lesz a SB, ebből indulj ki.
A liga legergyább csoportjában egy topcsapatnak sok izgulnivalója nincs a PO-ba jutást illetően. Pats drukkerként tudhatnád. Pár döcögős meccs belefér. Nem októberben kell jól játszani.

több mint 5 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Sobri! Tudom ,hogy trollkodsz,de én azért lépre megyek.Mégis mire alapítod ezt a PO-ban majd Bortles hirtelen megtáltosodik elméleted?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
Arany János szavaival:
"Mint a sértett vadkan, fú veszett dühében,
mígnem összeroppan az iPhone vas kezében" 😊
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
iktriad
OK, én csak 17-0-ig néztem, de addig 3&out, ha fél szemmel a Rams meccsét néztem, akkor simán lemaradtam egy komplett "driveról"... Aztán ahogy nézem a nfl.comos jegyzetet a 3&outról sikerül 1&Turnoverre "előre lépni". Nah most tényleg, ezen Flowers mi tudna még rontani? Blake megsérül és jön egy másik irányító? Juj, de "rémisztő" opció! Az 1&turnoverre bárki képes, de a 3&outhoz se kell kiolvasni a teljes playbookot... Sajna Bortles nem kezdő kaliber.
Húsrágó
Én is nagyot néztem amikor 17(vagy 24?) - 0-ás TD után kimentem egy cigire, azt hittem a reklám sem ment le, de már a Boysnál volt a labda mire visszatértem a meccshez.

Nem néz ki jól a dolog, de szerintem tavaly volt mélyebb pont is ennél, talán Bortlesnél is. Csak akkor kisebbek voltak az elvárások is még. Én sem temetnék egyelőre semmit.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
iktriad
OK, én csak 17-0-ig néztem, de addig 3&out, ha fél szemmel a Rams meccsét néztem, akkor simán lemaradtam egy komplett "driveról"... Aztán ahogy nézem a nfl.comos jegyzetet a 3&outról sikerül 1&Turnoverre "előre lépni". Nah most tényleg, ezen Flowers mi tudna még rontani? Blake megsérül és jön egy másik irányító? Juj, de "rémisztő" opció! Az 1&turnoverre bárki képes, de a 3&outhoz se kell kiolvasni a teljes playbookot... Sajna Bortles nem kezdő kaliber.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.
akdestroyer
Ő még csak be se állt (még aktív se volt szerencsére). Akkor jön az igazi Armaggedon a támadókra, ha ő pályára kerül LT-ben.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Szerintem Flowers hozott rontást a csapatra.
Én eltrédelném NE-be.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad, és ki fog titeket megelőzni ebben a csodacsoportban?
r.baggio
A Texans vagy a Titans is simán esélyes lehet esélyes rá. A Titansnek a sorsolása se túl vészes, bár látjuk, hogy szerencsére képesek botlani (csak nem ellenünk....). A Texans meg láthatóan éledezik. Nálunk meg ezzel szemben az elmúlt 2 hétben pozitívumot konkrétan nem igazán lehetett felfedezni. És ha úgy vesszük, az elmúlt 4 meccsen volt össz-vissz 1 remek félidőnk támadásban(jets 1. félidő). Az elég vékonyka egy állítólagos Super Bowl esélyestől, nem?

Sajnos ott tartunk, hogy a védelem ráébredt, ha Bortlesnek nincs jó napja (márpedig a mostani körülötte lévő társaság miatt inkább lesz ez a helyzet, mint nem), akkor kb tökéletes közeli játékkal tudják csak meccsben tartani/megnyeretni a meccset a támadókkal.
Idén a turnoverek meg az abból jött pontok se jönnek mellé a védelemtől, mint tavaly, ami valahol rendben is van, hiszen a tavalyi védelmi pontokat és labdaszerzéseket idén is elvárni őrültség.
Az már csak a hab a tortán, hogy ennek az lesz a következménye, hogy úgy várja a nagy többség vissza Fournettetet, hogy 1. vele majd minden sokkal jobb lesz támadásban 2; úgy fut majd mint a csúcson lévő AP. Pedig a valóságban ő 100%-os állapotban is csak egy átlag feletti, de messze nem elit RB...

Arról már nem is beszélek, hogy az elmúlt 2 hét alapján úgy tűnik, kezdik kiismerni a Jags védelmét(2 hét alatt nyelt a D 63 pontot)... Amikor már Swaggy P is ilyeneket nyilatkozik, tudod, hogy gáz van.
 twitter.com/danielrpopper/status/1051621539899207681
És ha nem kezdünk el gyorsan újra nyerni, hamarosan jöhet még ez is súlyosbító tényezőnek.
 twitter.com/APMarkLong/status/1051582149533544448

Végezetül hogy ne csak halálhörgés-siralom legyen, itt van ez.

Same old Jags. 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Iktriad, és ki fog titeket megelőzni ebben a csodacsoportban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rashad Greene jöhet vissza és nem is lesz inaktív a következő hetekben.
 twitter.com/RapSheet/status/1051614037606367232
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.
Sobri Jóska
Ez nem a Pats topik. Náluk lesz sima PO 😊
Láttad a meccset amúgy? Az elmúlt 2 hetet nézve kisebb(?) bravúr lesz a playoffba jutás is. A támadósor 2 hete teljesen vakon van(plusz lehet megint elveszettünk 2 embert onnan idénre, a csodacsere Jamaal Charles meg egyelőre elég csúnyán besült), a védelmen pedig komoly repedések kezdenek mutatkozni. Amúgy minden rendben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkébb fasz döntések sora az offseasonban, sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.
iktriad
Nyugi.
Ez csak alapszakasz.
Sima PO, aztan SB.
Lazulj le.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niles Pault mankókon látták a meccs után, Mickenst is hordágyon kellett levinni. Asszem megint lesz pár IR-re küldés és keretváltozás a héten. (De legalább visszajöhet Rashad Greene. 😊 😊 😊 )

Jééé, lehet gépről is hozzászólni a topichoz 😀
Úgy látszik, csak kellően sokat kellett hozzá bénázni. Én csak a Red Zone-t láttam, de eléggé wtf érzésem volt. Jól néz ki a csoportotok, remélem, a hátralévő 10 fordulóból nem nyer hétszer két csapat is

Bryan miatt meg ne izgulj már ennyit, fogsz majd itt tapsikolni még a következő években 😉
Wyatt
Még eddig egyszer sem tudtam észrevenni, hogy bármi ügyeset is csinált volna, és lement 6 meccs, ráadásul Calais viszonylag sok pihit kap, ilyenkor Taven van fent, tehát még játékideje is lenne rá.
Itt csak a legvége látszik az ominózus playnek, de az is elég gáz....(lásd a tweet szövegét)
 twitter.com/denny_thompson/status/1051600461529272321
Update itt van egészben a play
 twitter.com/DuvalRugger/status/1051627118394830849
Itt vajon mire gondolt a költő, mikor a Prescott-tal ellentétes irányba fordult? Csak látnia kellett hol van Dak és a labda. A legdurvább az, hogy ez annyira látványos WTF? pillanat volt, hogy még az ismétlés előtt, meccs közben szúrtam ki (pedig nem vagyok egy elemző, aki azonnal kiszúr egy ilyet).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jééé, lehet gépről is hozzászólni a topichoz 😀
Úgy látszik, csak kellően sokat kellett hozzá bénázni. Én csak a Red Zone-t láttam, de eléggé wtf érzésem volt. Jól néz ki a csoportotok, remélem, a hátralévő 10 fordulóból nem nyer hétszer két csapat is

Bryan miatt meg ne izgulj már ennyit, fogsz majd itt tapsikolni még a következő években 😉

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezd 2008-as érzésem lenni... Remek rájátszást érő szezon (és Pats elleni PO vereség) után egyre inkább nagy faszságoknak tűnő döntések sora az offseasonban, egyre nagyobb sérüléshullám, az 1. körösünk a Floridáról egy nagy nulla(köszi Wyatt a felesleges hypeot, azt a teljesen foglalatlan mozdulatsort, amit Taven bemutatott Prescott hosszú futásánál nekem volt kínos nézni) és fokozatos és teljes szétesés a pályán. Még a 3-3-as mérleg is stimmel, innen lett 5-11 a vége, ebből az egyik W a 0-16-os Lions ellen jött (a másik mondjuk az ifjú Rodgers és a Packers ellen).

Múlt héten még lehetett mentegetni a D-t, hogy ők tulajdonképpen helyt álltak(ami igaz is volt - kaptak vállalható 23 pontot a liga legjobb támadósorától, és Mahomes nem dobott egy TD-t se). Ezen a héten már az ez a rész is terített betli volt. Az offensere meg már szót se érdemes vesztegetni. Vagy Blake bassza el, vagy az elkapói.

Jamaal Charles "nagy" igazolás volt (kb mint eddig Norwell) 5 futás, 5 yard. Meg volt 1 elkapása 5 yardért. De biztos remek volt a workoutja.

A jövő heti Texans meccs "must win". Ha azt bukjuk, nem lesz itt még a playoff se, nem hogy Super Bowl. Ha összekapjuk magunkat, és nyerünk akkor még van visszaút. De az utóbbi 2 hét formáját (meg a Texans 3 W-jét zsinórban) elnézve ez nagyon nem lesz egyszerű. Ha bukjuk a meccset, ott van vége a playoff reményeinknek idénre, gyenge divízió ide vagy oda.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír - Flowers inaktív.
 twitter.com/Jaguars/status/1051547627001507840
Legalább ma nem nyírja ki Bortlest. Mondjuk azt nem vágom, kie lenne így a LT, ha történne valami Josh Walkerrel. Parnell átmegy LT_nek vagy a jövő RT-je, Will Richardsson áll be oda?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rapapapa szerint Ramsey ma este pálya lép Jerryworld gyepén.


Draftolásakor sima első körös billogot sütöttek rá azzal, rengeteg területen kell még fejlődjön, de minden adott hozzá, csak senki ne akarja őt a kezdőbe tenni egyből, mert Ő messze nem olyan képzett még.
Persze egész újonc szezonjában kezdő volt.
Én nem azt mondom, hogy a Giantsnél rontották el, de az simán benne van, hogy idő előtt került a pályára, ami rosszul hatott rá.
Húsrágó
Hát pedig a Giants b*szta el.
1/9-en nem viszel ki olyan játékost, aki nem azonnali impact player, hanem padoztatnod kell az újoncszerződése alatt, (kivéve QB-k).
Flowers kiváló pick lett volna egy körrel később ugyanitt, és akkor lehet vele kísérletezni.

Emlékszem, már aznap este is mindenki az óriásokon röhögött. 😀
Meg kb azóta is.
akdestroyer
Az akkori vezetőedző és még az akkori pozíciós edzője most itt van nálunk... Amúgy milyen furcsa az élet. Brandon Linderrel együtt játszott a Miami O-linejában. Linder azóta a liga egyik legjobb centere lett,ha épp nem sérült, Flowers meg az NFL bohóca...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Már csak Breshad Perriman kell ide WR-nek és kész is a Roster.
KeyG
Meg Manziel Bortles helyett 😀

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Draftolásakor sima első körös billogot sütöttek rá azzal, rengeteg területen kell még fejlődjön, de minden adott hozzá, csak senki ne akarja őt a kezdőbe tenni egyből, mert Ő messze nem olyan képzett még.
Persze egész újonc szezonjában kezdő volt.
Én nem azt mondom, hogy a Giantsnél rontották el, de az simán benne van, hogy idő előtt került a pályára, ami rosszul hatott rá.
Húsrágó
Hát pedig a Giants b*szta el.
1/9-en nem viszel ki olyan játékost, aki nem azonnali impact player, hanem padoztatnod kell az újoncszerződése alatt, (kivéve QB-k).
Flowers kiváló pick lett volna egy körrel később ugyanitt, és akkor lehet vele kísérletezni.

Emlékszem, már aznap este is mindenki az óriásokon röhögött. 😀
Meg kb azóta is.

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Jó poén, csak sajna nem tudok röhögni rajta....
 twitter.com/geoffschwartz/status/1050809467749769216
Még egy elgondolkodtató meglátás Schwartztól
 twitter.com/geoffschwartz/status/1050810968631070722
iktriad
Draftolásakor sima első körös billogot sütöttek rá azzal, rengeteg területen kell még fejlődjön, de minden adott hozzá, csak senki ne akarja őt a kezdőbe tenni egyből, mert Ő messze nem olyan képzett még.
Persze egész újonc szezonjában kezdő volt.
Én nem azt mondom, hogy a Giantsnél rontották el, de az simán benne van, hogy idő előtt került a pályára, ami rosszul hatott rá.

Amúgy volt egy fickó, akit az első körben draftoltak 2007-ben, a harmadik évére annyira szarul játszott, hogy szezon végén már a kezdő helyét is elveszítette ezért egy kondíciós pickért cserébe váltott csapatot, ahol kétszeres pro bowler lett és még mindig a ligában van. Igen, Reggie Nelson.

Szóval van ilyen eset is, és még mielőtt a Sátán görbe, szegecselt f@szát tuszkolnátok Ereck minden létező testnyílásába a gyors elhalálozását remélve: adjatok neki pár hetet! Nézhetetlen Nelson (aki be volt oltva szerelés ellen) is cserének ment a Bengalsba aztán pár forduló után már kezdő volt. Persze lehet, hogy a fickó tragédia marad, de az esélye legyen meg.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó poén, csak sajna nem tudok röhögni rajta....
 twitter.com/geoffschwartz/status/1050809467749769216
Még egy elgondolkodtató meglátás Schwartztól
 twitter.com/geoffschwartz/status/1050810968631070722
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem már blokkolni próbált Blakenek, de a 70+ éves TC túl gyors volt neki...
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1050812809800429568


Ha ez bekerül a kezdőbe, kábé ott lesz vége a szezonunknak elit D ide vagy oda.
 twitter.com/zach_goodall/status/1050809318520619009
Amúgy nálam ez a jelenet automatikus elutasítást jelentene, De olyan régen volt az az első heti meccs,,,,

Már csak Breshad Perriman kell ide WR-nek és kész is a Roster.
KeyG
Vagy Dez,

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 7 993
Már csak Breshad Perriman kell ide WR-nek és kész is a Roster.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Go Jags!
 twitter.com/geoffschwartz/status/1050127760625160195

Utánanéztem, pl. Luke Joeckel is FA még. Ok, ő se váltotta meg a világot, sőt, de basszus még őt is előbb visszahozom, mint hogy leigazoljam Flowerst. De Coughlin tudja...

Szerkesztette: iktriad