Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwellnek szólni kéne, hogy beleér a keze a bilibe!
Én szívesen betömnék egy TE, RT, RB, WR(?) rést még, de nem vagyok nyugodt egy Kessler 2. QB-nál sem...
Stoki
Az nem baj, ha ő azt hiszi. Akkor van baj, ha Coughlin is ugyanezt teszi. Qb-t én is szívesen látnék, ha Grier mondjuk lecsúszik a 3. körbe, vihetnénk. A TE, RT duó biztos, hogy jön, előbbiből lehet akár 2 is.


Addig is mantrázom: Draft Hockenson!
Húsrágó
Azt én is üdvözölném. Vagy Ed Olivert, ha még bent van. Vagy Jonah Williamst. Ha ebből a 3-asból jönne valaki péntek hajnalban, akkor egy időre hajlandó vagyok elhinni, hogy Coughlin nem is olyan szar GM.
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 361 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Caldwellnek szólni kéne, hogy beleér a keze a bilibe!
Én szívesen betömnék egy TE, RT, RB, WR(?) rést még, de nem vagyok nyugodt egy Kessler 2. QB-nál sem...
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Ez annyira small school, hogy még én se hallottam róla. De gondolom Gene Smith a takarítót is ismeri ott. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1120442391335456769
Egy újabb név, aki előkerülhet a 7. kör környékén, "Fing" és Dogbe mellett.
iktriad
Ez inkább úgy néz ki, mint az ügynéknek egy segélykiáltása, miután a Jets, Browns, Jaguars, Dolphins, Rams, Broncos, Colts, Chargers, Seahawks, 49ers, Cardinals, Packers és a Texans is azt mondta neki telefonban, hogy ha UDFA lesz a srác, akkor meggondoljuk, a többiek meg fel se vették a telefont...

Addig is mantrázom: Draft Hockenson!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez annyira small school, hogy még én se hallottam róla. De gondolom Gene Smith a takarítót is ismeri ott. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1120442391335456769
Egy újabb név, aki előkerülhet a 7. kör környékén, "Fing" és Dogbe mellett.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy nézem ma volt a nagy draft előtti találkozó Coughlin, Caldwell, Marrone és a média között.

Caldwell szerint nincs "tátongó rés" semelyik poszton se, ebbe beleértve a TE és RT posztokat is. Utóbbinál kiemelte, hogy a stáb bízik a kereten lévő RT-kben. De azért nem lepödök meg ha az első 3 körben jön egy OT.

Coughlin szerint minden opcióra nyitottak vagyunk, de a draft fő célja, hogy Foles köré megfelelő mennyiségű segítséget adjunk(Szóval QB draftot kizárhatjuk 1/7-en 😊 ) .

Caldwell szerint az extra 3. kör jól jöhet, ha fel akarunk cserélni az 1. vagy a 2. kör végébe. (Pl. ha Sweat annyit csúszna vagy Irv Smithért, ha nem Hockensont visszük 1/7-re?)

Szintén Caldwell szerint DeDe Westbrook miatt nagy a flexibilitás arra nézve, milyen WR-t hozhatunk, mert DeDe tud slotban és kint is játszani.

Coughlin elmondta, hogy nem Jalennek volt szánva a csütörtöki megjegyzés, hanem általánosságban beszélt arról, hogy szertné, ha minden játékos itt lenne az önkéntes időszakban is. Nem aggódik amiatt, hogy Jalen félreértené a szavait. (akkor nem ltátta az insta storyját péntekről, amiben kvázi le öreg bohócozta őt...)

Marrone nem tudott választ adni avval kapcsolatban, hogy Telvin miért nem jelzett még mindig vissza. Azt mondta, Telvin biztos nagyon elfoglalt.
Coughlin elmondta, hogy egyelőre tetszik az , amit Fournetttől lát. Láthja rajta az elszántságot, hogy a lehető legjobb formába kerüljön. Egyelőre amit TC kért tőle, azt megtette.

Caldwell szerint a Jags megteheti, hogy NE draftoljon RB-t idén, (De ha lehet ne éljünk ezzel az opcióval)

Coughlin és Caldwell is BAP-zni szeretne 1/7-en és a draft alatt. Én is, de azért vigyük 1, de inkább 2 TE-t, 2 OL-t, egy pass rushert meg egy RB-t, ha lehet.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Krízis elnapolva. Marrone rossz telefonszámot hívott....
 twitter.com/phillip_heilman/status/1120362206158360576


Úgy látszik mégiscsak komoly az indok amiért nem megy az élő draftra.

 twitter.com/nfldraftscout/status/1120336370520641536
peterk2005
Ő lesz az idei Myles Jack. Behúzzuk 2/6-on. 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy látszik mégiscsak komoly az indok amiért nem megy az élő draftra.

 twitter.com/nfldraftscout/status/1120336370520641536


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon -> Bills. Kiváncsi leszek ott mire lesz képes.,
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
iktriad
Még egy olyan párost... Imádtam. Bryan-Oliver? Kettő közül inkább Oliverből nézném ki a meccs előtti pofonkérést.
kristóf17
Hendersonhoz hasonló nem lesz még egy. Érdekes amint különválasztották Stroudtól, mindkettő milyen gyorsan kikopott a ligából...
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 409 — Colts fan
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
iktriad
Még egy olyan párost... Imádtam. Bryan-Oliver? Kettő közül inkább Oliverből nézném ki a meccs előtti pofonkérést.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.
Stez
Bármelyikük túl okos pick lenne Coughlintól. Oliver azért sanszos, mert az öreg imádja a falembereket, és volt már, hogy back-to-back vitt 1. körben DT-ket (Henderson és Stroud) 1. körben.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.
Stez
Vagy a Taylor- Jonah Williams duó egyikét.
iktriad
Az jo lenne. Csak ne az Oliver, Hockenson paros egyiket.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.
Stez
Vagy a Taylor- Jonah Williams duó egyikét.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊
peterk2005
Szerintem nem Metcalf lesz. Emberunket felnyomtak a kiraly Combine utan, de az elmult hetekben mar elkepesztoen sokan irjak, hogy a scoutok szerint nem elso koros tehetseg peldaul.

Nem latom, hogy Metcalf kimegy a top10-ben, szerintem a Jax „safebb” jatekost fog vinni elol, vagy Hockensont, vagy Olivert peldaul.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Mayfield is visszamondta tavaly, és ettől még kihúzták elsőnek. Szóval messzemenő következtetéseket nem érdemes levonni belőle- De ahogy Ik írta, az is előfordulhat, hogy kapott egy fülest hogy csúszni fog. Négy nap és kiderül.

Ik, szerintem csak egy dolog miatt aggódj, hogy ne Metcalfot húzzátok. Rajta kívül szinte mindegy, mert ez a draft most pont jól van időzítve nektek, az 1/7-en elérhető, reális jelöltek közül szinte bárki egyúttal needre is jönne. Akár edge, akár dl, akár TE, akár OL. (Még QB is, de Foles 4 éves contractja miatt az azért most húzós lenne, de amúgy ha valamelyikben látják a jövő sztárját, be kéne rántani..) Szóval jinxeld meg Metcalfot és hátradőlhetsz az első körben. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a 17. név: Az ESPN szerint Jonah Williams is volt nálunk viziten! (YES - ha OL-t viszünk 1/7-en, legyen az ő)
It's this obsession and drive for greatness that could make Williams the first offensive lineman taken in the NFL draft. The New York Jets are believed to be interested if they trade down from No. 3. The New York Giants are an outside possibility with the sixth pick. Williams met or visited with both New York teams. He also met or visited with the Arizona Cardinals, Buffalo Bills, Cincinnati Bengals, Jacksonville Jaguars, Detroit Lions and Washington Redskins -- all teams with top-15 picks.]
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0419%2Fr531509_1296x729_16-9.jpg
Jonah Williams' unique preparation could make him the NFL draft's top tackle
Called a "football addict," Williams' analytical approach and obsession with being great is expected to pay off in the first round Thursday.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 napja ugyebár azt írtam, hogy szerintem Sweat lesz a Jags idei 1. körös pickje. Nos ehhez képest lehet, hogy ő lesz az idei Myles Jack(mármint azért, mert sokat csúszik, nem azért, mert ő lesz a 2. pickünk)
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
A fene, meg kell kezdenem barátkozni a gondolattal, hogy megint viszünk egy embert az 1. körben a Floridából, akinek "baromi nagy az upside-ja"*. Hacsak mondjuk nem visznek ki 2 QB-t, meg Devin Whiteot és bent hagynak valakit nekünk a Quinnen Williams, Josh Allen, Ed Oliver hármasból...


*de mi azt sose tudjuk belőle kihozni(lásd Reggie Nelson, Derrick Harvey, Dante Fowler -és legalábbis eddig- Taven Bryan).
iktriad
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
Baltimore Ravens
Könnyen elfordulhat, hogy igen.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én csak a DL-t fogom nézni ez esetben :p

több mint 5 éve
bowI 143
2 napja ugyebár azt írtam, hogy szerintem Sweat lesz a Jags idei 1. körös pickje. Nos ehhez képest lehet, hogy ő lesz az idei Myles Jack(mármint azért, mert sokat csúszik, nem azért, mert ő lesz a 2. pickünk)
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
A fene, meg kell kezdenem barátkozni a gondolattal, hogy megint viszünk egy embert az 1. körben a Floridából, akinek "baromi nagy az upside-ja"*. Hacsak mondjuk nem visznek ki 2 QB-t, meg Devin Whiteot és bent hagynak valakit nekünk a Quinnen Williams, Josh Allen, Ed Oliver hármasból...


*de mi azt sose tudjuk belőle kihozni(lásd Reggie Nelson, Derrick Harvey, Dante Fowler -és legalábbis eddig- Taven Bryan).
iktriad
Érdemes bele látni valamit abba, hogy még sem megy el a draftra? Tudja, hogy csúszik? Ha igen, mennyit csúszhat, kiszorul így a Top 10-ből?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha Bryan után Olivert is behúzzátok, akkor jövök Sobri után meccseiteket nézni én is 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a 16. név a 30-ból, az Idaho State(és "'FIng") után az Idahoról is meghívtunk 1 embert.
 twitter.com/TomPelissero/status/1118510681651855360
Elliss "Fing-gel" ellentétben elég sok csapatnál megfordult és 4. -5. körös picknek mondják a szagértők.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, akkor Chad Reuter mockja tetszeni fog, nála Oliver a picketek:

 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027100/article/chad-reuter-2019-sevenround-nfl-mock-draft-round-1
peterk2005
Olvastam, a többi pickje is tetszik (Deionte Thompson és Ronnie Harrison újra együtt - yes please!. Foster Moreau a 3. napon? Szintén .Bár nem hiszem, hogy addig várnánk a TE poszt feljavításával. Főleg,. hogy a héten Foles elmondta, hogy neki nagyon fontos poszt ez.


A héten a CBS-nél is volt egy live draft, és Prisco is Olivert húzta hozzánk, mire a kollegái zajos booooo-zásba kezdtek. Erre egy számunkra régi ismerős arc vette a védelmébe.
 twitter.com/coachdelrio/status/1118980201977982976

Az én big boardom valami ilyesmi péntek hajnalra:
Oliver/Quinnen Williams/Nick Bosa (ha bármelyik bent van a 3-ból 1/7-en, hezitálás nélkül válasszuk ki)
Josh Allen
Hockenson
Jonah Williams
Sweat
Jawaan Taylor
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor Chad Reuter mockja tetszeni fog, nála Oliver a picketek:

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ux4y418wy9jp9pwcfnoe
Chad Reuter 2019 seven-round NFL mock draft: Round 1
From pick No. 1 (Oklahoma QB Kyler Murray) to No. 254 (Kentucky CB Derrick Baity), Chad Reuter reveals his seven-round mock of the 2019 NFL Draft, which includes five first-round trades.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 napja ugyebár azt írtam, hogy szerintem Sweat lesz a Jags idei 1. körös pickje. Nos ehhez képest lehet, hogy ő lesz az idei Myles Jack(mármint azért, mert sokat csúszik, nem azért, mert ő lesz a 2. pickünk)
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119631759010881537
A fene, meg kell kezdenem barátkozni a gondolattal, hogy megint viszünk egy embert az 1. körben a Floridából, akinek "baromi nagy az upside-ja"*. Hacsak mondjuk nem visznek ki 2 QB-t, meg Devin Whiteot és bent hagynak valakit nekünk a Quinnen Williams, Josh Allen, Ed Oliver hármasból...


*de mi azt sose tudjuk belőle kihozni(lásd Reggie Nelson, Derrick Harvey, Dante Fowler -és legalábbis eddig- Taven Bryan).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszönöm a választ. A top 30-as vizit jellege miatt érdemes belelátni többet, mint egy combine/pro day-es vizitbe? Mennyire törvényszerű, hogy innen kerülnek ki a pickek, főleg az első körösök? Ezzel nem szoktak taktikázni a csapatok, hogy elhívnak pár olyan játékost, akit valószínűleg nem fognak kiválasztani? Más csapat top 30-as listájáról nincs hír? Sajnos ilyen összeszedetett, mint a Jags-es én nem láttam.
Baltimore Ravens
A jags utóbbi években pl. mindig elhívta az 1. körös pickjét vizitálni. De olykor használják arra is ilyen viziteket, hogy végképp kizárjanak valakit a lehetséges pickek közül.
Plusz a Jagsnél (és gondolom ez más csapatoknál is így lehet) mindig van pár ismeretlenebb játékos(ilyen pl idén a listánkon Jeff Smith, Michael Dogbe, vagy Brian "Fing" Fineanganofo), akik aztán 6. -7. körös pickeként kerülhetnek elő a draft 3. napján.