Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder és Ekuale biztos nem játszik, Hauschka játéka kérdéses(ez nem túl Rosas). Chark tehát lesz. És Doug Costinról tényleg sokat meg fogunk tudni, mert kvázi ő van a szuper* formában lévő Taven mögött. Remélem Wash több embert is ráküld Burrowra, és nem jön a szokásos 4 emberes pass rush, amiből kvázi Josh Allenen és Chaisonon jelent egyáltalán veszélyt bárkire, tehát gyakorlatilag hatástalan. Ez a Bengals fal azért nem a Colts O-line.. De a 3 meccs utáni 3 sack se éppen Sacksonville...

*borzalmas

Idén nem sokat játszottunk előnyben. J-Robnak 1 olyan futása volt még csak, amikor előnyben voltunk. EGY!

Ha megnyerjük a pénzfeldobást, kezdjünk mi, ha lehet. 3 meccs 3 sima TD drive jött az ellenféltől eddig.

Jó kis videó Charkról.


Most szántam rá magamat, hogy megnézzem a Delfinek elleni meccs első félidejét. Nem is volt olyan fájdalmas, mint amire számítottam. 😊 Túldramatizáltátok (vagy csak a második félidőben jön a csúnya rész?)

Az első negyedben Henderson béna volt - nekem az az eset, amikor egy bravúros vetődős elkapást megtapsolt, de meg nem érintette az elkapót, aki aztán felpattant és hozzátett még 8 yardot... szóval ott azért kaphatott volna egy fülest Calaistól, ha még itt lenne. A DPI-je meg ugye... na mindegy. Ő tényleg gyengus volt, de a támadók nem is kezdtek rosszul. Hasta La Viska kitűnő figura, akár még karrierje is lehetne az NFL-ben, ha nem temetné magába egy ilyen franchise. James Robinsonban meg belelátom MJD-t, meg is keresem a mezét...

Aztán a vége felé a 4&7(vagy 8)-nál az a play, amikor a LB érintés nélkül szaladhatott Minshewra, az valami förtelem volt. Megint nem jött ki a matek??? Titans ellen kulcsszituációban is ez volt (csak szélről Clowneyval), itt meg guard-külsőről átkocogott a csávó. Legalább akkor, amikor nagyon fontos, akkor ne csináljanak ilyet, ez ránézésre is amatőr.

Részemről továbbra is Minshew MAGIC!!!!
Húsrágó
Sokan mondták, hogy nem játszottunk annyira rosszul, mint amit az eredmény mutat. James Robinson és Myles Jack is bekerült a PFF-nél a hét csapatába. Az nagyon megfogta a csapatot, hogy a Chark helyén játszó Conley kb élete legrosszabb meccsét hozta le. És tény, a secondarynek nem a múlt csütörtöki volt a legjobb napja. Wash azt mondta, hogy Hendersonnak ez egy egy ébresztő volt, és szerintem egy teljesen más Hendot látunk a héten. Az nem is árt AJ Green ellen...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Most szántam rá magamat, hogy megnézzem a Delfinek elleni meccs első félidejét. Nem is volt olyan fájdalmas, mint amire számítottam. 😊 Túldramatizáltátok (vagy csak a második félidőben jön a csúnya rész?)

Az első negyedben Henderson béna volt - nekem az az eset, amikor egy bravúros vetődős elkapást megtapsolt, de meg nem érintette az elkapót, aki aztán felpattant és hozzátett még 8 yardot... szóval ott azért kaphatott volna egy fülest Calaistól, ha még itt lenne. A DPI-je meg ugye... na mindegy. Ő tényleg gyengus volt, de a támadók nem is kezdtek rosszul. Hasta La Viska kitűnő figura, akár még karrierje is lehetne az NFL-ben, ha nem temetné magába egy ilyen franchise. James Robinsonban meg belelátom MJD-t, meg is keresem a mezét...

Aztán a vége felé a 4&7(vagy 8)-nál az a play, amikor a LB érintés nélkül szaladhatott Minshewra, az valami förtelem volt. Megint nem jött ki a matek??? Titans ellen kulcsszituációban is ez volt (csak szélről Clowneyval), itt meg guard-külsőről átkocogott a csávó. Legalább akkor, amikor nagyon fontos, akkor ne csináljanak ilyet, ez ránézésre is amatőr.

Részemről továbbra is Minshew MAGIC!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai sérült lista - Abry Jones felkerült rá és Linder se edzett továbbra se.

Limitált volt Chark, az új sérült rugónk Hauschka, aki pótolni próbálja a sérült rúgónkat, aki a sérült kezdő rugónkat próbálta pótolni(annyira Rosas szitu, hogy jövő héten már talán ő rúg...) és a frissen felhozott Ekuale. Wash nagyban szopkodta Doug Costint a csütörtöki sajt. tájon,, szóval az UDFA rookiera nagy szerep várhat a Cincy ellen.



MJD is Csodabajusz fan.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
J-ROB LETT A HÓNAP TÁMADÓ ROOKIEJA AZ NFL-BEN! Ahogy mindenki várta a szezon előtt.


Tavaly is Jags játékos volt amúgy a hónap támadója (Csodabajusz). És Freddie T volt egyedül képes ezt RB-ként megnyerni Jags játékosként, szóval még MJD-nek se sikerült anno.


Az anti-Fournette


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hauschka nem edzett ma, megerőltette magát a workouton... Quincy Williams edzett 21 napunk van aktiválni. Linder még mindig nem edzett, és Cann is beteg.


J-Rob historikus számokat produkál.



J-Rob a 6. legjobb rookie a PFF listáján (a vasárnapi ellenfél Burrow 8.)


Ha már vasárnap, ez nem túl jó előjel.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvan ki ment Hauschka miatt és ezt nem láttam jönni. (Narrátor: Taven Byran nála is rosszabb volt eddig idén...)


Itt vannak a mai keretmozgások:


Joe Schobert érkezése nagyon jó tette Myles Jacknek.


Laviska se áll rosszul a rookiek között.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosas két éve konkrétan all-pro volt. Ehhez képest amit 2019 szeptembere óta művel, arra nincsenek szavak. Na de majd itt!
Wyatt
Itt se, Hauschka nyert.



Update: Rosas is leigazolva, csak ő a practice squadba. van vagy 4 kicker a kereten valamilyen státuszban. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rosas két éve konkrétan all-pro volt. Ehhez képest amit 2019 szeptembere óta művel, arra nincsenek szavak. Na de majd itt!

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akikből jövő héten Jaguars kicker lehet. Hauschkat preferálnám ebben a nem túl Rosas szituban.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
Főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy ez egy TNF volt, amin általában a kevés idő és utazás miatt a vendég csapat keresi magát, igen ritka a vendég győzelem.
peterk2005
Abból a szempontból egy atipikus meccs volt ez h a Miami-Jacksonville az amcsi léptékkel nem távolság.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy miért pont ellenünk tudtok mindig hiba nélkül, jól játszani..... Kellett egy "biztos tipp" a trixie-mbe, gondoltam megrakom a Jags +10-et, olyan nincs, hogy _hazai pályán_ 10+ ponttal kikapjatok ettől a Miamitól. Hát .... ezek szerint van.
peterk2005
A többi tipped bejött?
Jags meccsre óvatosan fogadj, hajlamosak vagyunk wtf eredményeket hozni 😀
dioadam
Még nem tudom, a többi meccs holnap lesz. 😊

Egyébként én az idények elején általában szeretek a Jags-re rakni (már ha olyan az ellenfél), mert az utóbbi években a 4-6. hét környékén szokott összeesni a csapat látványosan, az idény eleje egész jó szokott lenni. Látva az első két fordulóban nyújtott játékot, úgy gondoltam, hogy ha egy meglepő vereség esetleg benne is lehet, de a Dolphinstól otthon 10+ pontos vereség azért nem. Tévedtem, pocsék meccset játszott a csapat. Főleg ha azt is figyelembe veszem, hogy ez egy TNF volt, amin általában a kevés idő és utazás miatt a vendég csapat keresi magát, igen ritka a vendég győzelem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leon Jacobsnak ennyi volt a szezon, megy IR-re.

Brandon Wrightnak ágyéksérülése van, új kicker jön hétfőn.
Linder valószínű hadra fogható lesz jövő héten.
Wingardot majd teszteljük hét elején, Doug bizakodó vele kapcsolatban, ugyanez igaz Charkra.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelem és Wash olyan mint a fiúk a Flip reklámban? "Mikor fogtok jól játszani?" "Majd a jövő hónapban."

Tudtam, mikor mindenki ránk tett, hogy terített betli lesz. Elintéztük magunknak a jövő évi 1 TNF-et is (a Jets ellen).

Van 10 nap rendezni a sorokat.

Az UDFA-nk egyelőre úgy játszink mint egy 1/4-es pick. 😊 Mér mst annyi futott TD-je van, mint Lennynek egész évben tavaly!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 681 — tracker ember
2. A védelem eléggé gyenge eddig (megint 30+ bekapott pont). És mérges is vagyok rájuk, mert a draftunk igencsak D heavy volt. Szerintem kéne új DC, hátha hasonlóan jót tenne ennek az egységnek is egy ilyen váltás, akár szezon közben is (bár lehet hülyeség menet közben váltani).Ti kit választanátok és mikor?

dioadam
Ha szezonközi DC-csere lesz (per pill sztem csak erről a lehetőség van értelme beszélni, annyira messze van a szezon vége, nem tudni akkor kik lesznek piacon) akk nyilván vmelyik pozíciós edző fog feljebb lépni.

NFL DC-tapasztalattal a CB-edző Tim Walton bír, az a Rams defense '13-ban, amit ő dirigált az összességében egy NFL-átlag szintre gyak mindenben jó volt (leszámítva azt h sok futott TD-t kaptak, bár a 3.7 yard/carry mutató meg a 3. legjobb volt az egész ligában), labdaszerzésben tartozott a liga élvonalába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
másik oldalról nézve engem meglepett a játékotok. Persze reméltem h a phins nem lesz ótvar szar, mert hétről hétre fejlődgetünk. Nem gondoltam volna h coaching szinten mi kezeljük jobban a rövid hetet. bírókat hagyjuk ész nélkül fújtak minden irányba, pedig ez már a harmadik hét, egyes szabályok lásd kiállítás szimplán túl fekete-fehérek.

van egy sejtésem h a korai hátrány bezavart a gameplannek, második félidő már pofásabb volt, de persze kérdés h mi is mennyire nyomtuk még akkor neki.

legalább most van nektek is mini bye week rendberakni dolgokat

Szerkesztette: Kúrfürst briareos

több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Nem láttam a meccset (ahogy elnéztem az eredménykövetőt jobb is...), ezért kérdeznék tőletek párat.

1. Milyen volt a támadósor? A 13 pont elég kevés 😕
Szeretném azt hinni, hogy Jay Gruden érkezésével jó lesz ez az egység.

2. A védelem eléggé gyenge eddig (megint 30+ bekapott pont). És mérges is vagyok rájuk, mert a draftunk igencsak D heavy volt. Szerintem kéne új DC, hátha hasonlóan jót tenne ennek az egységnek is egy ilyen váltás, akár szezon közben is (bár lehet hülyeség menet közben váltani).Ti kit választanátok és mikor?

3. A szagértők előzetesen azt mondták, hogy lenyomjuk a Dolphins-t. A meccs közben (vagy inkább az elején) volt jel arra, hogy a játékosaink lenézik az ellenfelet? Remélem nem volt ilyen eset,csalódott lennék, ha pár szagértő véleménye miatt túl nagy arca lett volna bárkinek is.

Ezzel a meccs letudtuk a "semmi sem jön össze" napot és előre a 14-2 es alapszakaszért 😊
dioadam
1. Rettenetesen gyengék voltunk, nem lehet leírni, hogy mennyire hiányzott Chark a csapatból. Conley két harmadik kísérletnél is csúnyát droppolt, mindkettőből first down lett volna még a meccs azon szakaszában, amikor lett volna esély visszajönni. Később volt egy buta pass interference is, a végén pedig a Minshew INT-nél is futhatott volna normálisabb útvonalat, de addigra már mindegy volt. Tegyük viszont hozzá, hogy a meccs vége felé a Dolphins rendesen elrontott egy védekezést, Conley teljesen üresen futott az end zone-ba, Minshew viszont alaposan túldobta, ami még úgy is nagy hiba volt, hogy érkezett felé a nyomás. James Robinson jól nyomta megint, elkapásokban is kiemelkedően hasznos volt, Chark után a második playmakerünk az UDFA újonc futó, ami örömteli és egyben szomorú. Cam Robinsont kiállították a bírók, ugyanis egy fumble-nél a spori próbálta nézni, hogy hol a labda, rátenyerelt a Robinson facemaskjére, aki nem tudta ki tehénkedik felette és odébblökte a kezét. Szánalmas kiállítás volt, Will Richardson jött be a helyére, akit talán most már a támadófal minden posztján kipróbáltunk a center kivételével mióta draftoltuk, de sehol nem győzött meg arról, hogy cserejátékosnál több lenne. Ezúttal a playhívással is voltak gondok (kedvencem a talán harmadik és 5-nél egy toss jobbra Chris Thompsonnak, mínusz yardért, majd elrontott negyedik kísérlet egy sackkel), a támadófalnak sem ez volt a legjobb meccse, de Minshew sem vette fel a ritmust.

2. A védelem katasztrófa, folyamatosan négy emberrel támadunk, amiből semmi nyomásgenerálás nem lesz. Egy sackünk volt, de az is kb. azért, mert Fitzpatrick már húzni akarta az időt és a zsebből kipörögve nem dobta ki a labdát, hanem inkább benyelte a sacket, hogy pörögjön az óra. Bár nem tartozik szorosan a mai meccshez, de Taven Bryantől teljesen kivagyok, kőbuta a csávó, minden meccsen van egy bemozdulása, de hogy hova siet, azt nem tudom, mert a játéknak sosincs a közelében. (Igazságtalan vagyok, mert ma kiharcolt egy holding büntetést.) Ha nem lenne első körös pick, és nem állnánk ilyen rosszul védőfalemberekkel, már a ligában sem lenne. Leon Jacobs és Andrew Wingard is megsérült, ha hosszabb időre kidőlnek, az nem fog segíteni, még úgy sem, hogy nem ők a védelem vezérei, de mivel mélység semmi mögöttük, így a védelem ennél csak rosszabb lesz. Összességében egyetlen jó teljesítményt sem tudok kiemelni, komolyan, senkit.

3. Szerintem nem néztük le az ellenfelet, de megint hamar hátrányba kerültünk, amit Chark nélkül és Conley droppok miatt nem tudtunk ledolgozni.

We're on to Cincinnati! Kötelező lenne nyerni, de ahhoz nagyon össze kell kapnunk magunkat, elsősorban a védők oldalán.

több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 548
Hogy miért pont ellenünk tudtok mindig hiba nélkül, jól játszani..... Kellett egy "biztos tipp" a trixie-mbe, gondoltam megrakom a Jags +10-et, olyan nincs, hogy _hazai pályán_ 10+ ponttal kikapjatok ettől a Miamitól. Hát .... ezek szerint van.
peterk2005
A többi tipped bejött?
Jags meccsre óvatosan fogadj, hajlamosak vagyunk wtf eredményeket hozni 😀
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hogy miért pont ellenünk tudtok mindig hiba nélkül, jól játszani..... Kellett egy "biztos tipp" a trixie-mbe, gondoltam megrakom a Jags +10-et, olyan nincs, hogy _hazai pályán_ 10+ ponttal kikapjatok ettől a Miamitól. Hát .... ezek szerint van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 548
Nem láttam a meccset (ahogy elnéztem az eredménykövetőt jobb is...), ezért kérdeznék tőletek párat.

1. Milyen volt a támadósor? A 13 pont elég kevés 😕
Szeretném azt hinni, hogy Jay Gruden érkezésével jó lesz ez az egység.

2. A védelem eléggé gyenge eddig (megint 30+ bekapott pont). És mérges is vagyok rájuk, mert a draftunk igencsak D heavy volt. Szerintem kéne új DC, hátha hasonlóan jót tenne ennek az egységnek is egy ilyen váltás, akár szezon közben is (bár lehet hülyeség menet közben váltani).Ti kit választanátok és mikor?

3. A szagértők előzetesen azt mondták, hogy lenyomjuk a Dolphins-t. A meccs közben (vagy inkább az elején) volt jel arra, hogy a játékosaink lenézik az ellenfelet? Remélem nem volt ilyen eset,csalódott lennék, ha pár szagértő véleménye miatt túl nagy arca lett volna bárkinek is.

Ezzel a meccs letudtuk a "semmi sem jön össze" napot és előre a 14-2 es alapszakaszért 😊
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
de jó hogy nem keltem fel a meccsre
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
Felsorolnám a meccs összes pozitívumát: James Robinson.
Ennyi, nincs több. Szánalmas vereség.

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
valoszinuleg nem erek haza a meccsre, tud valaki egy jo helyet ahol lehet kovetni play-by-play “szovegesen” liveban? nfl.com-on megy meg ez? legjobb lenne ha telefonra lenne optimalizalva.
winston
TheScore app.
steelwolf
igen ez, de nfl.comos is megy még,
briareos
koszi!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 849 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wow, Keelan Cole.


Se Luton, Se Josiah Scott, de barcoo nem aktív. Dede viszont igen.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
valoszinuleg nem erek haza a meccsre, tud valaki egy jo helyet ahol lehet kovetni play-by-play “szovegesen” liveban? nfl.com-on megy meg ez? legjobb lenne ha telefonra lenne optimalizalva.
winston
TheScore app.
steelwolf
igen ez, de nfl.comos is megy még,

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
valoszinuleg nem erek haza a meccsre, tud valaki egy jo helyet ahol lehet kovetni play-by-play “szovegesen” liveban? nfl.com-on megy meg ez? legjobb lenne ha telefonra lenne optimalizalva.
winston
TheScore app.