Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bírnám ha Kahn kapcsolna ès idehozná Robinsont idôvel meg Balfèk balra el 😀 tudom ez csak álom 😊
dande2
Az túl logikus lépés lenne. A Jaguarsról beszélünk. Meg most házon belül van egy jó GM jelölt Balfék helyettese képében, akit sokan tartanak sokra. Csak kár, hogy Trent szvsz még jövőre is itt fog hazardírozni és általában nagyot bukni vele.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bírnám ha Kahn kapcsolna ès idehozná Robinsont idôvel meg Balfèk balra el 😀 tudom ez csak álom 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor és Muma ma se edzett... Pederson azt mondta pár perce a heti rádióműsorában, hogy javul az állapota és továbbra is bízik benne, hogy tud kezdeni. (De maximálisan bízik Beathardben, ha Trevor mégse tudna játszani...)


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor mellett Muma se edzett, Cisco és Zay Jones limitált edzésmunkát végeztek.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor ma nem edzett, de a terv az, hogy játszani fog vasárnap.


Nashvillebe nem nyerni járunk. Utoljára Gus Bradley 1. évében mint HC nyertünk ott... Senki nem volt még kereten a mostani játékosok közül. 3 olyan játékos van kereten, aki valaha nyerni tudott a Titans ellen...
több mint 1 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 024 — Jaguars fan
Kedves gesztus a csapat legrégebbi tagját ilyen módon kicsit a középpontba tolni még ha nem is tart sokáig ez a figyelem, de le lehet írni, hogy ő a legrégebb óta itt élő jaguár. 😊

Btw mutatja, hogy mennyire vakon vagyok ebben a sportban, hogyha valaki azt kínálja szezon előtt, hogy a Jagsnek több győzelme le 12 forduló után mint a Broncosnak vagy a Ramsnek, hát örömmel írtam volna alá reménykedve, hogy az akár egy kétjegyű szám is lehetne az ilyentájt. No meg Zay Jonest se vettem emberszámba. Sorry Zay! És most kicsit félek attól az érzéstől, DfP-ban egyre nagyobb a hitem, mert én Meyert is elhittem. 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legrégebben a csapatnál lévő Tyler Shaltley az év embere jelöltje idén a Jagsnek. (Sajna annyi esélye van a végső 3-ba jutni, mint a Jags-nek a pozitív szezonra - semmi).
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lőrincről van valami hír?
Stoki
Doug azt mondta tegnap, hogy minden úgy alakul, hogy hadra fogható legyen Nashvilleben.

"Not sure yet. I don’t think so. I think things are trending in the right direction, but I won’t have a definite until I get the report later today on his foot and everything," Jaguars head coach Doug Pederson said on Monday when asked if Lawrence's lower-body injury would impact his availability vs. the Tennessee Titans next week.

“It’s really not the knee. It’s actually the foot and the toe area. Knee was checked out today, he’s good there," Pederson said. "No issues. Obviously sore from the hit, but we’re still getting some more testing done on his foot and toe area.”
Yikes.

Ridley mellett kéne hozni még egy WR-t a 2. nap a draftról...

YIKES (mindezt a 2. legdrágább védelem produkálja, ahol 1 hiányzó van IR-en, akit mindenki szeretne jövőre cap casuality-ként látni). Caldwellre kezd nagy lenni a DC kabát...


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
Lőrincről van valami hír?
Stoki
Nyert egy közbeszerzést 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lőrincről van valami hír?
Stoki
Szenttè avatták ès folyót neveztek el róla 😉 Reméljük nem annyira komoly 😊
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 359 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Lőrincről van valami hír?
több mint 1 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
"What has to change to come out with more energy? I don't know. We just gotta go."
Hát jó Josh Allenünk sem tudja, hogy mitől lesz ez jobb, akkor mi sem tudjuk elhinni, hogy az lesz. Annyi mindenre fogtuk már. Lehet Florida egyszerűen nem alkalmas, hogy motiváltak legyenek a srácok. Nincs összhang, nincs csapategység, csak pár jól-rosszul teljesítő fiú. Pedig most már tényleg minden adott, pénz, sapka, paripa, HC, passrush, Trevorka. 🤷‍♂️
#majdjövőre
Ppistike
Relax, jó lesz. Idő kell, hogy összeérjen a történetben minden. DP jó munkát végez.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
"What has to change to come out with more energy? I don't know. We just gotta go."
Hát jó Josh Allenünk sem tudja, hogy mitől lesz ez jobb, akkor mi sem tudjuk elhinni, hogy az lesz. Annyi mindenre fogtuk már. Lehet Florida egyszerűen nem alkalmas, hogy motiváltak legyenek a srácok. Nincs összhang, nincs csapategység, csak pár jól-rosszul teljesítő fiú. Pedig most már tényleg minden adott, pénz, sapka, paripa, HC, passrush, Trevorka. 🤷‍♂️
#majdjövőre
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Jó volt nézni Charkot a meccsen. Rossz volt nézni a helyét a mi oldalunkon. Szeretnék karácsonyra egy mélységi elkapót. A draft első három húzása pedig corner legyen és safety. A passz elleni védelmünk majdnem olyan jó, mint Manning futójátéka volt. Fogalmam sincs, hogy lesz ebből a csapatból jövőre komoly contender.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Etienne és Zay Jones játszik, Cisco és Henderson nem.-
Cisco helyett majd Wingard meg Daniel Thomas bizonyíthat. Ja meg azt hiszem először aktív Tyree Gillespie, mióta claimeltük - szeptember elején... Tre Herndon másodszor egészséges inaktív, neki valószínű lefőtt nálunk a kávé, bár Tyson Campbellt leszámítva az egész CB szoba kétségbe ejtő, és ebben van 2 nagy pénzért szerződtetett FA is (igaz az egyik IR-en van).
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Etienne Pederson szerint játszik, Henderson nem biztos, hogy fog...
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Etienne úgy tűnik jól van. Press Taylor ma azt mondta, Etienen úgy készül, hogy játszik, de majd az orvosi stáb mondja ki a végső szót.



Coughlinnak tetszett, amit tőlünk látott vasárnap, hajnal 5-kor írt Pedersonnak, aki egyből visszaírt és megdicsérte Trevor mellett... Andrew Wingardot is.


Burkolt kritika Devin Lloyd felé.


Burkolt kritika Mike Caldwell és a Jags edzői stábja felé (Prisco-ék is szeretnék, ha Lloyd többet lenne passz siettetőként bevetve):


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boldog 29. szülinapot Jaguars!


Etienne napról napra monitorozzuk, ma limitáltan edzett, ahogy Cisco és Zay Jones is. RRH betegség miatt kihagyta a mai napot.


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Korabbi si.com-os linkem margojara, a sports illustrated T-Law fokusza folyomanyakent, ismet irtak rola:

Roviden: DP-nek vilagos lett par het utan, hogy e a srac meg nagyon nincs keszen, es valoban nyers (ez konszenzus volt az elso profi eve utan, Bill Belichick is valoszinuleg jabuarban ezert nevezte meg mindig "prospectnek"), igy szenvedes neki az atallas az NFL-re, hiszen az egyetemmel szemben itt nem eleg az elso passz opciot olvasni, mivel nics akkora tehetsegbeli kulonbseg a jatekosok kozott, mint volt neki egyetemen.

A mar korabban is emlitett lassu olvasasbol DP szerinte sikerult nemileg kitornie, rengeteg elemeznek vele es a playcallt is elmagyarazzak neki, az ellenfel felallasait stb., es ezek a kis fejlodesek kumulalodtak ossze mostanra annyira, hogy donto kulonbseget tudnak jelenteni egy meccse, lasd most hetvegen a Ravens ellen.

 www.si.com/nfl/2022/11/29/trevor-lawrence-reeducation-paying-dividends
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha most lenne vége a szezonnak. NEM a Top 10-ben választanánk (hanem 1/11en). 😀
Ha jól alakulnak a dolgok vasárnap, akkor jövő héten nagy meccs lehet Nashvilleben. Kár, hogy általában nem szoktak.

A Broncos (léés Texans) meccs elvesztése nagyon fájó pont PO szempontból, de azóta, az elmúlt 3 meccsén Trevor a liga egyik legjobb formában lévő QB-jaként játszik.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zay Jones extra volt, ez nem kérdés. Vagy neki, vagy Marvinnak, vagy Kirk-nek azért ki-ki jön a lépés.
Viszont én megjegyezném, hogy a Hasty gyerek nekem teljesen "ül". Annyira tipikus az a hozzáállása, hogy nincs itt J-Rob, Travis sérültecske mikor tudom megmutatni, ha nem most, és mutogatja is jaguár körmeit, jár neki a pacsi.
Stoki
Azért nem a futásban villogott, ott inkább csak lepattant a falról. A blokk statisztikáját nem tudom milyen volt, szóval inkább azt mondanám, hibrid elkapónak tök jó volt. Nézd meg a Vasasnál pl. Snellt, aki RB2 és lejátszotta a pályáról Harrist (mint futó). Nekem klasszikus értelemben vett futóként egyik backup sem tűnik relevánsnak, bár Hasty még mindig imponálóbb, mint Snoop.
Ppistike
Kapott is múlt héten konkurenciát Henderson személyében, aki extra motivált lesz, mert a következő 6 meccs kb neki egy állásinterjú velünk és a liga másik 30 csapatával =A Ramsbe nem hiszem, hogy visszamenne).
Szcsz szerintem Henderson lesz RB2 és Hasty lehet egy ilyen gadget player RB.

Az megvan, hogy Muma bent volt vasárnap minden snapben a pályán? Ennyit a rotálásról (lloyd akkor volt bent, amikor 3 LB-s formációt alkalmazott Caldwell). Nem is baj, mert Lloyd konkrétan teljesen el van sajna veszve. Őt majd az offseasonban fel kell coacholni, mert jelenleg rendszeres probléma neki az is, hogy hova álljon fel.... Boselli és Prisco szokásos hétfői műsorában megint azt mondták, jobban tenné a Jags, ha idén elsősorban őt már csak pass rusherként használná, és Muma legyen Oloukun párja a hátralévő 6 meccsen.(2. szegmenst érdeme megnézni, de az egész ajánlott).


Szerkesztette: iktriad
több mint 1 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
Zay Jones extra volt, ez nem kérdés. Vagy neki, vagy Marvinnak, vagy Kirk-nek azért ki-ki jön a lépés.
Viszont én megjegyezném, hogy a Hasty gyerek nekem teljesen "ül". Annyira tipikus az a hozzáállása, hogy nincs itt J-Rob, Travis sérültecske mikor tudom megmutatni, ha nem most, és mutogatja is jaguár körmeit, jár neki a pacsi.
Stoki
Azért nem a futásban villogott, ott inkább csak lepattant a falról. A blokk statisztikáját nem tudom milyen volt, szóval inkább azt mondanám, hibrid elkapónak tök jó volt. Nézd meg a Vasasnál pl. Snellt, aki RB2 és lejátszotta a pályáról Harrist (mint futó). Nekem klasszikus értelemben vett futóként egyik backup sem tűnik relevánsnak, bár Hasty még mindig imponálóbb, mint Snoop.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 359 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Zay Jones extra volt, ez nem kérdés. Vagy neki, vagy Marvinnak, vagy Kirk-nek azért ki-ki jön a lépés.
Viszont én megjegyezném, hogy a Hasty gyerek nekem teljesen "ül". Annyira tipikus az a hozzáállása, hogy nincs itt J-Rob, Travis sérültecske mikor tudom megmutatni, ha nem most, és mutogatja is jaguár körmeit, jár neki a pacsi.
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az NFL 12. hetének legtöbb yardot elkapó játékosát úgy hívják, hogy... Zay Jones (145 yard)! Ahogy mindenki várta.

Ha az NFL Films ezt állítja, ki vagyunk mi, hogy megkérdőjelezzük? 😀