Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.
empty taxi
Ugyan már, Wentz egy lista szerint a 10 legjobb rookieba sem fért be 😊 Jó erős ez a class úgy tűnik idén 😛
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.
empty taxi
ez ugy is csak elméleti volt mindenki tudja hogy zeke kapja

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY
Janek
Carson Wentz, Jordan Howard & Michael Thomas don't like this.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Tegnap tettem be a PFF listajat. Oke az csak stat, de ott sem harmadik, meg a csapatbol is Chris jones beelozte. Ennel nagyobb "gondunk" sose legyen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.
ulpianus
ha nem lenne Zeke és Dak simán lehetne a ROY

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Tyreek Hill lett a het ST jatekosa. Immaron harmadszor iden. Ami 1995 ota nem esett meg Chiefs jatekossal.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
John Dorsey valahogy rendszeresen belenyul a tutiba.Vagy mazlista, vagy tudja mit csinal:
 www.profootballfocus.com/pro-top-10-nfl-rookies-this-season/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Reid mar oktoberben nyilatkozta, hogy szte Toubot nem lehet megtartani. De o tamogatja, hogy elorelepjen, megerdemli. Tavaly is volt rola szo, hogy elviszik, csak tul sok HC nincs, aki ST edzobol kozvetlenul lett vezetoedzo. John Haribo sztem egyedul. Ettol meg persze mindenki latja mit muvel evek ota. Es fontosabb a visszahordasoknal, hogy a problemas arcokat be tudja torni, mikor a ligaba kerulnek. A Hc igenis foglalkozik a sztar primadonnakkal, ha minden egyes jatekossal nem is. Szoval mukodhet annak ellenere, hogy eros OC+HC paros kell ala. Azert sztem legtobb jatekos felnez ra, ismerik. Es ki is harcolja, hogy ez igy legyen, eleg kemeny pali. En Reiddel ertek egyet, aki szerint Toub es Sutton (KC DC) is megerett a HC posztra. Nem rosszabbak mint sok mas. Peldaul a tavaly elvitt PEdersonban es sokkal kevesebbet lattam, megis elragadtak a sasmadarak a magasbol lecsapva. Azert a Chiefs tenyleg nem egy elit QB hatan lovagolva er el sikereket, ilyenkor szemezgetnek, ez normalis.
Reid meg fogja talalni a stabjat, effelol mindenki legyen nyugodt. Bar en nagyon orulnek egy minosegi onjaro OCnek, ami nem lesz, ugyhogy ennyi. Reid osszerakta lassan a kis jatekos keszletet offenseben is, Alex pedig ennyit tud kihozni belole, de ez mar masik mese.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Félő, hogy Toub nem marad, hívja a két csoport rivális is állítólag HC-nak. Ha csak fele olyan jó lesz mint ST coachnak, akkor az a csapat nagyon jól jár. Ezért is lenne jó idén minél tovább menni.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Amit kérnék:
3 megnyert meccs zsínórban a következő 50 napban,valamint egy normális szerződés Berrynek,hogy itt fejezze be a játékot.
a többi nem érdekes

több mint 7 éve
mirdal Kansas City Chiefs 559 — Chiefs fan
Örülök, hogy nem a legyek hordták össze ezt a csoportgyőzelmet. Na jó, kellett ehhez szerencse is és a Gayders-nél pár sérülés is. Amit kicsit bánok, mert a puszta szerencsére ott sem fogható a látványos fejlődés...

Jó kis meló volt ez, párszor tövig rágtam a körmöm az alapszakaszban, kiabáltam éjszaka, amikor néztem a meccseket, az asszony meg dühöngött rajtam, mert felébresztettem őt is meg a gyereket is.

De tudjátok mit? Megérte... 😀

Nagyon örülök, hogy a liga fél a Chiefs-től, pontosan a Reid féle apró kis pimaszságok miatt, a kemény és labdaérzékeny D miatt, a remek spec team miatt. És talán Kovács Sanyi miatt is. 😊 Jó munkásember ő, én szeretem a játékát és az alázatos munkáját.

Olyan csapat jött össze, amelyre büszkék lehetünk.

Már csak a Soproni hiányzik a kezükből...

😉
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok fantasztikus amit produkáltatok. Szerintem azzal a prekoncepcióval is le kell számolni a Chiefs tekintetében, hogy gyenge az O. Nem gyenge, hozza mit kell. Legfeljebb nem oly látványos statokkal, de az eredmények önmagukért beszélnek. S igenis elő tud venni jó támadójátékot a csapat amikor kell. Így lesz ez most is. Szerintem foghattok bárkit, akárki jön szembe jó és hosszú PO Journey-t kívánok nektek!!!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Vegul megnyertuk a csoportot, meghozza csoporton belul 6-0as eredmennyel. Ez akkor is jo eredmeny az AFC Westben, ha a Chiefs (a par lehetseges mas kozul) lathatoan a rosteret a csoport ellen epiti. Nem volt konnyu menet. En roppant elveztem, remelem a San Diego Rechargerst lathatjuk jovore, es megint indul a tanc. A POval kapcsolatban lehet most elmelkedni, mindenkinek izlese szerint.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A vegere csak kiderult ki a kiraly! A Chiefs, foleg mert itt jatszik Sorensen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Demetrius Harris 12k$t kenytelen befizetni, mivel szabalytalanul orult Poe, a vilag legjobb csereiranyitoja TDjanak. Igy rend van ujra a ligaban.

Mas. J. Houston nem jatszik vasarnap.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Az elozo meccsunket a Broncos ellen 21.4 millio ember nezte az NBC csatornain. Ez 2011 ota a legnagyobb nezettseg prime time meccseken (akkor a Bears - Packerst neztek tobben).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Probajatekon jart a csapatnal Tre Houston olimpiai (200 m) sikfuto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
Ez Ulpitól egy rövid szösszenet volt csak.


ON:Happy Birthday Eric Berry!

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Alexejevicske Game Manager. Ami erdekes, vagy kulonleges, pont ez. Marmint bebizonyitotta, az nem szitokszo. Nem ugy van, hogy aki nem jo franchise QB az mind game manager, aki egyszer felnohet. Hanem vannak a franchise iranyitok, van a game manager, ami szinten ritka kincs. Illetve a tobbiek akik nem eleg jok, csak probaljak oket mentegetni (inkabb magukat nyugtatni a szurkolok). Marpedig Alex a legjobb game manager, akit mostansag lattunk.
Illetve vannak akik ugy modositjak, hogy ha game manager a fentiek kozul elsonek leirt, akkor Kovacs Sanyi nem az, hanem valami tobb, mas. De ez ugyanaz, csak kodosebb megfogalmazasban.
*******************************************************

A jatekstilusa mas kerdes. Bar megerdemli, hogy rendet tegyunk a kerdesben.
Messzire is dob egyebkent, 2-3 eve fejlesztik, es egyre tobbet hasznaljuk. Amit erdemes kiemelni nala, amitol ez emlitett titulust elnyerte:
1. Kockazatkerulo a jateka. Keves hiba, de keves nagy jatek.
2. Ha baj van vagy hibazik, tovabblep, nem panikol. Ez csapatszinten (nagy a hatrany, mindenki serult, szar OL) is igaz, es egyenileg is (serult, IT volt, rossz elso negyed). Ellenben nagy megtaltosdasai ritkak.
3. 2.5 masodpercen belul passzol. Egyik leggyorsabb (iden konkretan vezetett is harom hete kabe, azota nem lattam uj eredmenyeket). Ellenben amint tullepi ezt az idot, romlanak a szamok. (Ezert pl. lehetetlen lenne belole Air coryell QBt faragni, nem viccbol jatszik West Coastban)
4. Egyik legtobb celponttal dolgozik. Nem ritka, hogy 9-12 ember kap elosztva labdat. Mindnekit lat (vedoket-tamadokat), es aztan gyorsan dont. Tud jatszani akarkire egesz meccsen ha az a taktika, de nem fixal ra az elso celpontra. Ellenben nem dob akkor sem kockazatosat, ha elit celpontja van (Kelce), aki keri a lasztit. Ha o rizikosnak iteli, nem dob az istennek sem.
5. Nem elit runner, de jol fut, es jokor. Nem erolteti, becsuszik inkabb, vetodni csak meccsdonto szituban szokott.
6. Alarendeli magat a csapatnak. Ha hand offokat kell adni fel mecsen, akar optionben igy jon ki-. Vagy blokkolni hatul es elolrebb-. Vagy padozni par playt, akar egesz meccset vagy negyedet-. -neki jo ha a csapatnak jo. Mikor kiossza egy vedo szoban vagy lezuzza, a szabalyok engedte kereten belul szol csak vissza. Ha sietnunk kell, meg azt sem.
7. Vezeti a csapatot. Tudja, nem o a nagy sztar. Tudja minek tartjak. O sem tartja magat elitnek. Nyilatkozik mindig keszsegesen, de ennyi. A meccsen vedoknek gratulal, ugral veluk. Az elkapoknak, a futoknak. Elismeri ha hibazik, de nem csinal abbol sem dramat, nem jatssza a martirt, hogy o mekkora leader volt most. Azonnal tovabblep barmin.
8. Rendkivul gyorsan tanul, es sokat edz, felkeszult mindig. Ez Reidnek elony, mert sokat varialhat, Alex meg fogja tanulni a hetvegere. viszont nem alkalmas minden jatekra, ez mar nyilvanvalo gondolom.


Egyebkent egy normalis, intelligens ficko. Kedvelik a csapattarsai es az edzok. A szurkolok is, akik hajlandok megismerni. Nehez elhinni rola, hogy SBt nyer, nem az a szint. De ha van game managernek eselye manapsag, neki is van. Ez ugy lehet, ha a tobbiek nyernek, es o nem rontja el. Ez mar megint messzire vezet. Lehetne beszelni a meccsek lezarasarol, ami nem megy a Chiefsnek iden. Ha nyerunk, akkor is a vegeig kell kuzdeni. Mindegy, nem kezdem el, de ez mar rajta tulmutat.
ulpianus
Köszi szépen ezt a tartalmas választ!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Terrance Mitchell (CB) beugros lett a serulesek miatt. 2014 ota jarja a gyakorlocsapatokat. November vegen kapott lehetoseget, es az elmult 3 heten a harmadik legeredmenyesebb CB lett a ligaban. Akiket valtott, sem voltak rosszak. mondtam 100x, de Emmitt Thomas a legnagyobb DB edzo a ligaban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Alexejevicske Game Manager. Ami erdekes, vagy kulonleges, pont ez. Marmint bebizonyitotta, az nem szitokszo. Nem ugy van, hogy aki nem jo franchise QB az mind game manager, aki egyszer felnohet. Hanem vannak a franchise iranyitok, van a game manager, ami szinten ritka kincs. Illetve a tobbiek akik nem eleg jok, csak probaljak oket mentegetni (inkabb magukat nyugtatni a szurkolok). Marpedig Alex a legjobb game manager, akit mostansag lattunk.
Illetve vannak akik ugy modositjak, hogy ha game manager a fentiek kozul elsonek leirt, akkor Kovacs Sanyi nem az, hanem valami tobb, mas. De ez ugyanaz, csak kodosebb megfogalmazasban.
*******************************************************

A jatekstilusa mas kerdes. Bar megerdemli, hogy rendet tegyunk a kerdesben.
Messzire is dob egyebkent, 2-3 eve fejlesztik, es egyre tobbet hasznaljuk. Amit erdemes kiemelni nala, amitol ez emlitett titulust elnyerte:
1. Kockazatkerulo a jateka. Keves hiba, de keves nagy jatek.
2. Ha baj van vagy hibazik, tovabblep, nem panikol. Ez csapatszinten (nagy a hatrany, mindenki serult, szar OL) is igaz, es egyenileg is (serult, IT volt, rossz elso negyed). Ellenben nagy megtaltosdasai ritkak.
3. 2.5 masodpercen belul passzol. Egyik leggyorsabb (iden konkretan vezetett is harom hete kabe, azota nem lattam uj eredmenyeket). Ellenben amint tullepi ezt az idot, romlanak a szamok. (Ezert pl. lehetetlen lenne belole Air coryell QBt faragni, nem viccbol jatszik West Coastban)
4. Egyik legtobb celponttal dolgozik. Nem ritka, hogy 9-12 ember kap elosztva labdat. Mindnekit lat (vedoket-tamadokat), es aztan gyorsan dont. Tud jatszani akarkire egesz meccsen ha az a taktika, de nem fixal ra az elso celpontra. Ellenben nem dob akkor sem kockazatosat, ha elit celpontja van (Kelce), aki keri a lasztit. Ha o rizikosnak iteli, nem dob az istennek sem.
5. Nem elit runner, de jol fut, es jokor. Nem erolteti, becsuszik inkabb, vetodni csak meccsdonto szituban szokott.
6. Alarendeli magat a csapatnak. Ha hand offokat kell adni fel mecsen, akar optionben igy jon ki-. Vagy blokkolni hatul es elolrebb-. Vagy padozni par playt, akar egesz meccset vagy negyedet-. -neki jo ha a csapatnak jo. Mikor kiossza egy vedo szoban vagy lezuzza, a szabalyok engedte kereten belul szol csak vissza. Ha sietnunk kell, meg azt sem.
7. Vezeti a csapatot. Tudja, nem o a nagy sztar. Tudja minek tartjak. O sem tartja magat elitnek. Nyilatkozik mindig keszsegesen, de ennyi. A meccsen vedoknek gratulal, ugral veluk. Az elkapoknak, a futoknak. Elismeri ha hibazik, de nem csinal abbol sem dramat, nem jatssza a martirt, hogy o mekkora leader volt most. Azonnal tovabblep barmin.
8. Rendkivul gyorsan tanul, es sokat edz, felkeszult mindig. Ez Reidnek elony, mert sokat varialhat, Alex meg fogja tanulni a hetvegere. viszont nem alkalmas minden jatekra, ez mar nyilvanvalo gondolom.


Egyebkent egy normalis, intelligens ficko. Kedvelik a csapattarsai es az edzok. A szurkolok is, akik hajlandok megismerni. Nehez elhinni rola, hogy SBt nyer, nem az a szint. De ha van game managernek eselye manapsag, neki is van. Ez ugy lehet, ha a tobbiek nyernek, es o nem rontja el. Ez mar megint messzire vezet. Lehetne beszelni a meccsek lezarasarol, ami nem megy a Chiefsnek iden. Ha nyerunk, akkor is a vegeig kell kuzdeni. Mindegy, nem kezdem el, de ez mar rajta tulmutat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 432 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ugyan már SB MVP lesz meglássátok 😉 😊 (de ha nem, akkor is jó QB aki meg tudja csinálni amit kell s az nem kevés)
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sziasztok! Érdekelne, hogy Ti, akik a legtöbbet látjátok Alex Smith-t játszani, hová helyezitek őt a jelenlegi NFL irányítók rangsorában?

Köszönöm a válaszokat!
pahynor21
Én az egyik legalulértékeltebb irányítónak tartom. Szinte divat lett rajta viccelődni, hogy csak game manager QB-nak jó, meg hogy nem lát 5yard-on túl stb., de nekem ő az egyik kedvencem. Nehézkesen indult a karrierje (nem kicsit), majd aztán alig hogy végre beérett Frisco-ban, kidobták Kaepernick miatt (bár akkor még jó volt Colin). Így utólag jobban járt a KC-val, bár ki tudja mire ment volna vele a 9ers a kövi években...

Nálam top10-ben van a jelenlegi mezőnyben, és nem a 10. helyen 😀
több mint 7 éve
pahynor21 Chicago Bears 197
Sziasztok! Érdekelne, hogy Ti, akik a legtöbbet látjátok Alex Smith-t játszani, hová helyezitek őt a jelenlegi NFL irányítók rangsorában?

Köszönöm a válaszokat!
pahynor21
nfl@sport1tv.hu

szívesen
ehh
Természetesen érdekelne Faragó Richárd véleménye is, de most elsősorban a Tiétekre vagyok kíváncsi. 😊
több mint 7 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Sziasztok! Érdekelne, hogy Ti, akik a legtöbbet látjátok Alex Smith-t játszani, hová helyezitek őt a jelenlegi NFL irányítók rangsorában?

Köszönöm a válaszokat!
pahynor21
nfl@sport1tv.hu

szívesen