Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
felreertesz, a mondandod elejevel en is egyetertek ( raadasul a csapatom kinoz DP-el). Persze, hogy nem dol ossze a vilag, de az alapszakasz altalad leirt szorakoztatasa mindenkepp megvan, max a jatek miatt nezel egy masik csapatot is, de igazi emociok a sajat csapatnal vannak ha jok ha rosszak. Total semlegeskent nem volt olyan fantasztikus meccs a tegnapi, de legalabb szoros lett, de erzetre vegig egyeselyes volt, de minden emocio nelkul neztem vegig es vartam a jo jatekot az akaras mellett.
Ti egy jo QB-ra vagytok a szuk elittol. A "szerencses" vagy arra vonatkozik, hogy te egy stabil PO csapatot kivansz, mig masok csucsra probalnak futattni annak az aran is, hogy 3 sikeresebb szezon utan jon egy 3 kevesbbe sikeres rebuild/tool.
no
Én érteni vélem mire gondol Ulpi. Az alapszakasz 17 héten keresztül tart, a playoff wild card rounddal együtt 4 meccs, anélkül 3 meccs maximum. A playoffba jutás a sikerélmény miatt kell, utána 1 csapat örül úgy is csak a végén, a többi szomorú. Szurkolói nézőpontból gyakorlatilag mindegy, hogy egy héttel előbb, vagy később. Én az utóbbi 10 évben 4 superbowl-t éltem meg úgy, hogy "saját csapatom" eljutott oda (2x Colts, 2x Broncos), ebből kettőt nyertek is. A győztes superbowl-ok után se foglalkoztam tovább a győzelemmel, mint a vesztesekkel. Sőt, mint egy sima alapszakasz győzelemmel. Kb. 2 napig érdekelt, amíg végigolvastam/hallgattam a visszatekintőket. Aztán már a jövő kötött le, az edzőkeringő, a FA piac előkészületei, stb. Akár meglepő, akár nem, de tényleg nincs sok különbség.

A meccsel kapcsolatban viszont van bennem kis csalódottság, azt hittem a Chiefs offense az idény végére ennél jobban megtalálta magát. A tegnapi a "szokásos" Chiefs volt, ez annyira - nekem - nem tetszik. (A Steelers se tetszett egyébként. Ennyi esélyt nem lehet bent hagyni. Illetve bent lehet, csak akkor nekem már nem tetszik a látvány 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.
ulpianus
Ezzel ugy kb egyetert mindenki.
no
Akkor egy ellenvélemény:
Nyilvánvalóan jobb a Steelers, az egész szezonban a csoda offenseről volt szó, SB contenderek, mégis szoros meccs lett.
És ez a 2 pont nem Alex Smith sara, és nem hiszem, hogy ő maximum erre elég.
Tegnap ez ellen a Steelers ellen ennyire volt - ez cáfolhatatlan.
De ettől még badarság lenne túltolni az ő szerepét a vereségben. Semmi olyat nem tett, ami miatt törvényszerű lett volna a Chiefs veresége. Egyszerűen az ellenfél komplett csapata erősebbnek bizonyult, de nem Alex volt a kerékkötő, vagy akin bármi is elment volna.
Persze ezt így nem mondta senki, de az alapállítást sem érzem igaznak, miszerint ő csak erre lenne elég.
Sobri Jóska
En az elotte levo mondatokkal ertettem egyet, AS-t inkabb kerdeztem joval elotte de tegnap bizony nem volt jo.
A QB-nak nem nem kerekkotonek kell lennie, neki kellett volna fellepnie es arrol beszelni hogy megcsinalta. A vasas O-KC D# ellen tobbet hozott mint a forditott esetnel, de igazabol nem latom hogy akartak nyerni, mert a visszahordasokra nem lehet PO meccset alapozni. A 2 pont meg jol hangzik, de csaloka ( ez szubjektiv) es ha mar ilyen szorosra jott ossze az O is lehetett volna elesebb. Termeszetesen a vasas kompletten nyert, de a 2 eros egyseg megcsinalta a jatekokat es mindketto fel tud mutatni komoly eredmenyt ( 0 TD vs Bell futott ahogy akart), de a "gyengebb" alakulatoknal a D# egyontetu ( nalam) pontozassal nyert.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Vege a szezonnak, semmi nem szamit:
 pbs.twimg.com/media/C2Rac1nWQAAIOxF.jpg


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
De Berry a védelem vezére is DJ mellett nem? Mellesleg DJ sem lesz már fiatalabb,ha vissza is tud térni egészségesen lassan el kellene kezdeni gondolkodni a pótlásáról nem?? Mondjuk nekem wilson tetszett hajnalban,nyilván nem az a szint,egyáltalán lehet DJ szint???
leksy
DJ amint megserult, azonnal kijelentette, hogy vissza akar terni meg. Azert tette, mert egyaltalan nem biztos, hogy van benne meg par szezon. Ez uzenet volt a vezerkar fele.

Derrick Johnson a liga egyik legjobb ILBje. Wilson egy csereszintu jatekos. Ha tobb lenne benne, azt mar lattuk volna egyetemen es itt is. Lehet jo jatekos belole, de DJ szintu egesz biztosan nem. Nem gond. A gond az, hogy minden vedelemben kell egy playmaker LB is. DJ nelkul jelenleg nincs ilyen. Nem egyszeru talalni olyat, aki playmaker, de mellette nagyon stabil alapember is. Sok csapat evekig keresi, olyan semakba is, ahol sokkal inkabb meghatarozo a szerepe. Itt azert elvagyunk ket romboloval is, de nem ugyanaz. Nem is ez a cel. Szoval meg fogjak probalni, foleg mivel sok lyuk a rosteren nincs. Eddig is hoztak tobb jeloltet olcson. Lehet majd kicsit tobbet szannak ra, akkor tudni fogjuk, hogy DJ karrierjenek kozeledik a vege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Ezzel ugy kb egyetert mindenki. Es a legnagyobb tisztelettel mondom, ha ez igy a PO-ba jutassal teljesult szamodra a szezon, akkor szerencses vagy. Ezt a szintet konnyebb tartani, de biztos erzekeled hogy a legtobb ember szeretne tovabb lepni ( persze lehet hogy tevedek) es nekik nem annyira szerencses a helyzet.
no
A nagybetus cel a SB gyozelem. Minden meccsen a gyozelem. De mar nem vagyok kiakadva, mert tegnap itt lett vege.
Masreszt ez a Chiefs ha SB eselyes lenne, gondolom ki lennek akadva.
Ellenben jelenleg megsem a szenvedest, szopast kell neznem tanacstalan edzokkel evekig. Hanem egy jo csapatnak szurkolhatok, ami nincs a szuk elitben sajnos. De attol meg nem az az egy meccs a lenyeg szamomra, ahol a liga nagy resze kiesett. Hanem van egy 17 hetbol allo szezon, sok sok osszefuggessel, lehetoseggel, rengeteg meccsel, tobb idozonaban. Az szorakoztato szamomra. Lehet szerencses vagyok, igazad van. Lehet akik lajkoltak a hszt egyetertenek velem, es/vagy ok is szerencsesek.
ulpianus
felreertesz, a mondandod elejevel en is egyetertek ( raadasul a csapatom kinoz DP-el). Persze, hogy nem dol ossze a vilag, de az alapszakasz altalad leirt szorakoztatasa mindenkepp megvan, max a jatek miatt nezel egy masik csapatot is, de igazi emociok a sajat csapatnal vannak ha jok ha rosszak. Total semlegeskent nem volt olyan fantasztikus meccs a tegnapi, de legalabb szoros lett, de erzetre vegig egyeselyes volt, de minden emocio nelkul neztem vegig es vartam a jo jatekot az akaras mellett.
Ti egy jo QB-ra vagytok a szuk elittol. A "szerencses" vagy arra vonatkozik, hogy te egy stabil PO csapatot kivansz, mig masok csucsra probalnak futattni annak az aran is, hogy 3 sikeresebb szezon utan jon egy 3 kevesbbe sikeres rebuild/tool.
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
De Berry a védelem vezére is DJ mellett nem? Mellesleg DJ sem lesz már fiatalabb,ha vissza is tud térni egészségesen lassan el kellene kezdeni gondolkodni a pótlásáról nem?? Mondjuk nekem wilson tetszett hajnalban,nyilván nem az a szint,egyáltalán lehet DJ szint???
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Charles par hete mondta, hogy maradna a csapatnal. De erezni lehetett, hogy arra celoz, a csapat nem biztos, hogy ragaszkodik hozza. Utolso serulese ota mar tul sok lett a mutet a terdeben. Mar csak az a kerdes, hogy mikor szakad szet ujra. Meglatjuk. Berrynel csak penzugyi okai vannak, hogy nem kapott hosszutavu szerzodest. De nem ures lesz a kassza, szoval van esely. Poe eselyei konkretan jobbak, elit NTt sokkal nehezebb talalni, mint olyan safetyt, akibol Emmitt Thomas (DB edzo) alkalmas embert farag. Nem lesz egy Berry, senki nem lesz az, de a lenyeg a gyozelmek, nem Berry.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
Most írok először,inkább olvasni szoktam a fórumot - mert én annyira nem értek hozzá - és csatlakoznék ahhoz a véleményhez h én sem vagyok különösebben csalódott,nem voltunk rosszak főleg a D,az O nem volt kompetens formában hajnal,pedig az első drive igazan reménykeltő volt. Meg így is meg lehetett volna de mindegy is. Előre tekintenék inkább FA & draft. Pl. Berry poe nagyon kellene szvsz charles-szal mi legyen?! Milyen posztokra húzzunk majd a drafton
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.
ulpianus
Ezzel ugy kb egyetert mindenki.
no
Akkor egy ellenvélemény:
Nyilvánvalóan jobb a Steelers, az egész szezonban a csoda offenseről volt szó, SB contenderek, mégis szoros meccs lett.
És ez a 2 pont nem Alex Smith sara, és nem hiszem, hogy ő maximum erre elég.
Tegnap ez ellen a Steelers ellen ennyire volt - ez cáfolhatatlan.
De ettől még badarság lenne túltolni az ő szerepét a vereségben. Semmi olyat nem tett, ami miatt törvényszerű lett volna a Chiefs veresége. Egyszerűen az ellenfél komplett csapata erősebbnek bizonyult, de nem Alex volt a kerékkötő, vagy akin bármi is elment volna.
Persze ezt így nem mondta senki, de az alapállítást sem érzem igaznak, miszerint ő csak erre lenne elég.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Ezzel ugy kb egyetert mindenki. Es a legnagyobb tisztelettel mondom, ha ez igy a PO-ba jutassal teljesult szamodra a szezon, akkor szerencses vagy. Ezt a szintet konnyebb tartani, de biztos erzekeled hogy a legtobb ember szeretne tovabb lepni ( persze lehet hogy tevedek) es nekik nem annyira szerencses a helyzet.
no
A nagybetus cel a SB gyozelem. Minden meccsen a gyozelem. De mar nem vagyok kiakadva, mert tegnap itt lett vege.
Masreszt ez a Chiefs ha SB eselyes lenne, gondolom ki lennek akadva.
Ellenben jelenleg megsem a szenvedest, szopast kell neznem tanacstalan edzokkel evekig. Hanem egy jo csapatnak szurkolhatok, ami nincs a szuk elitben sajnos. De attol meg nem az az egy meccs a lenyeg szamomra, ahol a liga nagy resze kiesett. Hanem van egy 17 hetbol allo szezon, sok sok osszefuggessel, lehetoseggel, rengeteg meccsel, tobb idozonaban. Az szorakoztato szamomra. Lehet szerencses vagyok, igazad van. Lehet akik lajkoltak a hszt egyetertenek velem, es/vagy ok is szerencsesek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
En mar evek ota rajottem, hogy az alapszakasz szorakoztatobb. Persze a SB gyozelem nagy orom evekre. De nekem a lenyeg az, hogy a 16 meccsbol nyerjunk 9-10et, legyen jo foci. Elsosorban hajtsanak a sracok, ne lelektelen, egymassal vitazo, penzkereso kamuzas menjen. Se edzokrtol, se jatekosoktol. Legyen jo foci, legyen jo a csoport, legyen rajatszas.
De mar ismerek eleg csapatot, hogy jol szorakozzak. Meg ha a Chiefs egesz mas is nekem nyilvan. Nekem ezert nincs semmi hianyerzetem. Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.
ulpianus
Ezzel ugy kb egyetert mindenki. Es a legnagyobb tisztelettel mondom, ha ez igy a PO-ba jutassal teljesult szamodra a szezon, akkor szerencses vagy. Ezt a szintet konnyebb tartani, de biztos erzekeled hogy a legtobb ember szeretne tovabb lepni ( persze lehet hogy tevedek) es nekik nem annyira szerencses a helyzet.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Hozzateve, az emlitett 4-5, az felnott gondolkodasu aki rendszeresen irogat. Sokkal tobb olvasgat.
Velemenye nem mindenkinek ugyanaz mint nekem. Ami jo. Ez is ugyanabbol fakad. Itt valahogy kifejlett szemelyisegek jottek ossze. Nem elony vagy hatrany, ez ilyen topic lett valahogy a magyar focinetes galaxisban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kb egy holdingon mult az egesz meccs.
Egyik csapat O ja sem mutatott tobbett mint a masik.

Janek
Ez hmm...no comment. Bőven nem ennyin múlt, végig jobb volt a Steelers, ahogy az O-k között elég nagy különbség volt. A KC asszem kétszer volt red zoneban (2TD), a Steelers meg 7 vagy 8 alkalommal...egy átlagos játékkal ott legalább 12-15 ponttal is nyerhetett volna a vendég csapat.
Nem igazán éreztem veszélyben a Steelers győzelmét a meccsen, mert majd mindig eljutottak a pontszerzésig. A KC védelme Bellnek 170! yardot engedett, Brownak meg 100+ -t. A KC-nél meg Kelcén kívül senki nem szerzett 35 yardnál többet...futókkal együtt!
Szóval bőven volt különbség, pont arról van szó, hogy nem jött ki számokban (pontokban).
De abban egyetértek, hogy a Vasas verje meg a Patst 😀
Chargers LT
Lehet sokat beszélni erről bár a győzelmet felesleges a vereséget pedig még feleslegesebb.
Ki szerzett több TD-t? Mert ebben jobb volt a KC O sokkal ....

Az egész szezon ilyen volt ez a csapat nem egy O pontgyár ,hozta amit kellett 0 TD-n tartotta a liga legjobb támadó alakulatát...
Bár lehet rosszul fogalmaztam de ez itt eddig nem volt gond tekintve,hogy kb. 4-5 ember olvasgat itt 😊 és mi ismerjük a csapatot .

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Dominalas az, mikor amit akar egyik, az lesz. Na most akkor vagy nem akart a Steelers TDt szerezni vagy nem volt megse akkora nagy dominancia. A jobb csapat nyert, ahogy Soldi irta a Vasas totyikban, nyilvanvalo. Most nem volt eleg a vedelem jo jateka sem (a futott yardok eddig sem erdekeltek Suttont. A TDok erdeklik, az most sem lett. Nem fejtem ki miert es hogyan tud ez mukodni, de tud).
A Steel Defense is jo volt, csak nekik ment a tamadas is. Igy is kozel voltunk, csak kozel lenni nem eleg.

En mar evek ota rajottem, hogy az alapszakasz szorakoztatobb. Persze a SB gyozelem nagy orom evekre. De nekem a lenyeg az, hogy a 16 meccsbol nyerjunk 9-10et, legyen jo foci. Elsosorban hajtsanak a sracok, ne lelektelen, egymassal vitazo, penzkereso kamuzas menjen. Se edzokrtol, se jatekosoktol. Legyen jo foci, legyen jo a csoport, legyen rajatszas.
De mar ismerek eleg csapatot, hogy jol szorakozzak. Meg ha a Chiefs egesz mas is nekem nyilvan. Nekem ezert nincs semmi hianyerzetem. Tudtam, Alex maximum erre eleg. Sztem ezt mind tudtuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 004 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Nagyon jo szezon volt.
ulpianus
Igen, egészen a mostani meccsig úgy tűnt, hogy nagyon jó szezon lesz. Aztán megint jött a PO-ban 1 & out. Ez már túl sokszor volt, hogy lelkesedjek érte...

Szerkesztette: ender1112
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Kb egy holdingon mult az egesz meccs.
Egyik csapat O ja sem mutatott tobbett mint a masik.

Janek
Ez hmm...no comment. Bőven nem ennyin múlt, végig jobb volt a Steelers, ahogy az O-k között elég nagy különbség volt. A KC asszem kétszer volt red zoneban (2TD), a Steelers meg 7 vagy 8 alkalommal...egy átlagos játékkal ott legalább 12-15 ponttal is nyerhetett volna a vendég csapat.
Nem igazán éreztem veszélyben a Steelers győzelmét a meccsen, mert majd mindig eljutottak a pontszerzésig. A KC védelme Bellnek 170! yardot engedett, Brownak meg 100+ -t. A KC-nél meg Kelcén kívül senki nem szerzett 35 yardnál többet...futókkal együtt!
Szóval bőven volt különbség, pont arról van szó, hogy nem jött ki számokban (pontokban).
De abban egyetértek, hogy a Vasas verje meg a Patst 😀

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Persze ,sok oka volt de nem volt ez olyan ledominalt meccs egyik reszről sem.
Grat a vasasnak verjek meg a peccet.
Innen meg tanulni es egy eredményes tavaszt jo drafttal.

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 209 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Kb egy holdingon mult az egesz meccs.
Egyik csapat O ja sem mutatott tobbett mint a masik.

A run O nagyon nem ment ma.
Kar erte de ilyen a foci.
Janek
szerintem inkább az, hogy amikor Kelcét és Hillt le tudták védekezni, a többiek több fontos passzt is elejtettek. persze futás nélkül a steelers D-nek is könnyebb dolga volt. meg ha jó a 2 pontos, utána még visszajöhetett volna a Pittsburgh.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak Reid annyira megérdemelné a végső győzelmet... de hát ezt sajna nem így mérik 😕 s más is volt akinek járt volna s nem sikerült.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyik csapat O ja sem mutatott tobbett mint a masik.


Janek
Ez azért így nem igaz. Bell futott 170 yardot, több mint 5,5-es átlaggal. Ezzel azért nehéz kikapni, ha nem csinálsz turnoverfesztet.

Szoros meccs volt, de pont az O-k közötti különbség döntött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Kb egy holdingon mult az egesz meccs.
Egyik csapat O ja sem mutatott tobbett mint a masik.

A run O nagyon nem ment ma.
Kar erte de ilyen a foci.

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Alex ilyen. A meccsen mindket vedelem jol jatszott, a vegen az dontott, hogy mindket csapat nem nyerhet. Nyerhettunk volna Alex jatekaval, de 2 pont bent maradt. Sztem ez kivalo szezon ès mecca volt. Nekem ez eleg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 580
Megkerdeztek Alexejevicset, miert lehet, hogy rajatszasban sokkal jobbak a szamai? Ugyanis alapszakasz Alex egy game manager, errol nemreg irtam. Rajatszas Alex azonban 60 yarddal tobbet passzol, melyre is tobbet dob, tobb TD, kevesebb pick (eleve sem dob sokat), batrabban jatszik, kevesbe csak tutira megy.
Azt valaszolta, a tobbiek porgetik fel, mindenki mindent belead, amit o nagyon elvez. A gameplan is mas, illetve nyersz vagy elbuktal. Meglatjuk ebbol mi sul ki, de nem Favre 2 lesz az biztos.
ulpianus
Mivel nem nezek nagyon KC meccseket ezert nem tudom eldonteni, hogy ez milyen meccse volt az atlagahoz kepest, de ma borzaszto lassan es eleg rossszul olvasta a D#-t. PL. amikor THill-t egy kozepso LB fog, azt bizony le kell olvasni es oda is kell tudni dobni, abbol a 2-3 esetbol ( 1 menekulos formacioban volt, de latszott hogy otthonosan csinalja) egy ilyen szoros meccsen donto mozzanatok is lehettek volna, bar a vasasban is maradt nafta boven.
Kelce nagyon tetszett, a fel vasas D# ot fogta ( ezt jobban meg lehetett volna lovagolni) es meg igy is. A PO-ban levo AFC csapatok feleben egy jo(bb) iranyitoval igen utos csapat lehetne a PO-ban is. Ez ratok is igaz. Ha csak egy rosszul kijott meccse volt akkor lehet hajakat kitepni par nap jon.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Kiraly meccs volt. Nagyon jo szezon volt. Nem sokon mult, mindenki megtett mindent.
Most megnezzuk ki lesz a bajnok.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba hogymem jött össze....