Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2017/6/12/15780170/parker-ehinger-film-review-the-chiefs-future-at-guard


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Leigazolta a csapat Cam Thomast (DT).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Lehet tudtak, de lehet vartak a dokikra. Mindenesetre ez van, lehet Conleynak ès Hillnek bizonyitani. Vagy Az egeszet Mahomes talalta ki Alex ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hill speedster ès nem tobb. Maclin viszont egy kivaloan kepzett, minden utat megfuto szelso elkapo. Aki alig hibazik, ket eve egy dropja volt teljes szezonban. Nyilvan azt nem lehetett tartani, de Hill egyelore messze van ettol az nyilvanvalo. Mas a stilusuk is.
Mindenesetre tavaly nem volt Maclin jo, serult volt, nem er ennyit. Mas kerdes, ha visszaterunk a "Nincs WR TD" utra.
ulpianus
Matematikailag lesz mert Hill vagy direkt futásból vagy máshogy nagy játék után szerez majd TDt. De ettől még nem lesz Kelcen kívül akinek passzolni lehet.
Ha viszont tudták ezt akkor nem a 4.körig kellett volna várni a WR draftra.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Hill speedster ès nem tobb. Maclin viszont egy kivaloan kepzett, minden utat megfuto szelso elkapo. Aki alig hibazik, ket eve egy dropja volt teljes szezonban. Nyilvan azt nem lehetett tartani, de Hill egyelore messze van ettol az nyilvanvalo. Mas a stilusuk is.
Mindenesetre tavaly nem volt Maclin jo, serult volt, nem er ennyit. Mas kerdes, ha visszaterunk a "Nincs WR TD" utra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 055 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Spórolni kellett, de egyre kevésbé érzem, hogy a csapatba benne lenne egy erős PO run. Ha lesérül Kelce kinek fog dobálni Smith? Hill baromi ügyes és oldalakat lehet rá építeni a game playból, de nem no1 WR.

Maclin és Howard távozásával is gyengült a csapat. De míg JH esetében a DL legalább most is erős és fel van töltve, az elkapósorban egyedül Kelce aki már valóban több szezonon át bizonyította, hogy jó. És ha még Hill jó is marad akkor is 2 célpont. Édes kevés.
Pénzügyileg értem de sport szempontból nem, ezzel idénre gyengült a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Mahomesnek nem kell WR. Meg ha amúgy se volt, akkor vallaljuk be tisztan.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Maclin cut

Meglepő?
Igazaból az.!De penz az ur.
De azért igy sem volt telitve a wr poszt..
Janek
Majd Chesson odabasz.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 213
Pénzben valóban nem jártak rosszul:
The move, a post-June 1 release, will immediately free up $10 million in salary cap space for the Chiefs, who will split his $7.2 million dead cap money over the next two seasons ($2.4 million in 2017 and $4.8 million in 2018), according to OverTheCap.com.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Maclin cut

Meglepő?
Igazaból az.!De penz az ur.
De azért igy sem volt telitve a wr poszt..

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig zajlik az élet kiraktuk Houstont(is)

azért ne ijedjünk meg van élet nélküle is

 www.chiefs.com/news/article-2/Chiefs-Announce-Roster-Moves/b97f3a47-39df-4982-9b4d-f072a232435d

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Csak mert pang a topik 😊
 bowl.hu/forum/alairasok/kirakat/1635868


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Mahomes sajat magat nem egy szimpla ujabb Air Raid iranyitonak tartja:
 www.arrowheadpride.com/2017/5/4/15542168/chiefs-patrick-mahomes-explains-why-hes-not-just-another-air-raid-quarterback


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 539 — Apu ökölbeszorított keze
JC Bronco lett .
A kedvenc futó volt nekem de azért a KC ellen nem kívánok neki sok sikert,de azért még kedvenc marad.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
A. Reidet megkerdeztek, mennyire gondolja jo erteknek, amit Mahomesert adtak. Szerinte, ha megtalalja egy csapat az iranyitojat, akkor az ar igazabol lenyegtelen. Annyit kell adni, amennyit kell.
ulpianus
Ezért szapuljuk/szapulják Pacet is, pedig jól mondja Reid

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
A. Reidet megkerdeztek, mennyire gondolja jo erteknek, amit Mahomesert adtak. Szerinte, ha megtalalja egy csapat az iranyitojat, akkor az ar igazabol lenyegtelen. Annyit kell adni, amennyit kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Pedig a serulese miatt kuldtek el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Srácok tudtok valamit Howard egészségi állapotáról? Anno azt olvastam hogy valami fizikai teszten nem ment át vagy ilyesmi... Épp nállunk van viziten. Örülnék neki, de még egy injury prone nem hiányzik...

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
 www.youtube.com/watch?v=Sfq78ZNGIqk&feature=youtu.be


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
West eleinte jobb elusive back jatekot mutatott, serulese utan gyenge volt tavaly elegge. Ware mindig is egy atlagos erofuto volt, nem tobb. Egyutt azert ket eve jok voltak. De ne legyenek ketsegek, Hunt is hasonlo szint. De akkor is kellett valaki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Rb is kellett mert sokakkal ellentétben nekem egyáltalán nem tűnik olyan erősnek a Ware-West páros.
KoporShow
ware még szódával elmegy, de west (1-2 megmozdulásán kívül) abszolút feledhető volt tavaly (is).
ehh
Igen, Ware cserének teljesen jó de nem több szvsz. Reméltem, hogy MIxon a nőverés miatt komolyabban csúszik és elvisszük, de ha nincs a trade az első körben és az oda várt Lb-k közül nincs bent senki még az is tetszett volna ha a saját helyünkön Rb-t viszünk.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
Rb is kellett mert sokakkal ellentétben nekem egyáltalán nem tűnik olyan erősnek a Ware-West páros.
KoporShow
ware még szódával elmegy, de west (1-2 megmozdulásán kívül) abszolút feledhető volt tavaly (is).
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Elsőre nem tetszett a Qb pick, de megnéztem pár videót Mahomesről, és azt kell, hogy mondjam megérte kiválasztani. Nem a legbiztosabb választás még poszton belül sem de a "plafon" a teljesítményében olyan magasan lehet mint nagyon keveseknek. (Nem értek hozzá csak úgy prolisan "ránézésre") Igazából a roster erős nagy lyukak nincsenek és ha bejön ez a project akkor léphetünk szintet. Ha nem akkor sincs semmi veszve, lehet újra próbálkozni. Rb is kellett mert sokakkal ellentétben nekem egyáltalán nem tűnik olyan erősnek a Ware-West páros.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 798 — SuperLOL
Nekem tetszik a draft eddig. Mahomes valahogy ugy lehetett, hogy leultek Dorsey (GM) es Big Red, aztan feltettek a nyilvanvalo kerdest, miszerint ha a roster olyan eros, miert nem vagynk megse SB eselyesek? A QB miatt. A rosteren akarmit erosithetunk, a problema ugyanaz. Minden evben nyerunk eleg (9+) meccset, leginkabb POba megyunk, vagy epp nyerjuk az egyik legerosebb csoportot is, aztan ennyi. Akkor pedig mindent erre kell feltenni. Talaltak egy project QBt, ido van, menjen. A lyukak nem veszesek, megoldhato ket ev alatt. Es addig felmentek, ahol biztosan senki nem megy elejuk. Mert nincs B terv, Mahomes kell.

Aztan huztak egy DEt, aki nyers, de ott eleve azt mondjak, mindent ujra kell tanulni, nem gond ha nincs mit elfelejteni, nullarol tanulni szinte. Ezt anno Pioli fejtette ki a DL (kontra OL) jatekosokkal kapcsolatban.
Futobol pedig hoztak egy cserejatekost, a hianyzo posztra. Meg par csere kell, az meglesz. Aztan jovore megint csak potolni kell ezeket, a csapat kesz. Persze ha Mahomes nem jon be, az kellemetlen. Alexejevics egyelore elrianyitja a csapatot, aki emellett jo mentor, ahogy legalabbis mindenki mondogatja a csapatbol (ez a ninersben is igy volt).
Meresz huzas. Reid mikor McNabbet vitte az is sokkolt par embert, pedig ez igy megy. Ha hisznek valakiben vegre, akkor o kell es kesz. Nem hulyeseg ez, mert van 3 speedster elkaponk, egy elit TE, de Alex nem kepes megjatszani a gyors, melyre futo WR sort.
Meglatjuk, van meg egy nap, meg a kukazas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Mennyire reális egy RB pick a második körben?
Állítólag nagyon bele van szerelmesedve a stáb Brian Hill-be (Wyoming), már háromszor meetingeltek vele.
Bazzani
Őt azért nem kell a 2. körben kihúzni.
De amúgy remek futó lehet
Janek
Nincs harmadik körötök és a Vikings listáján is nagyon elöl van állítólag.
Bazzani
Joe Mixon is elég magasan van a Vikings listáján. Egyedül ők mentek a Pro Day-ére.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.