Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Manapsag egy GM kap 3-4 evet, az letelt. Reid megkapta a bizalmat egy szerzodeshosszabbitassal. Most van uj QB, ha nem is azonnal fog kezdeni, de en ugy veltem ez mar egy uj fejezet. Dorsey jo GM szvsz, de annyira nem lepodtem meg. De lehet csak en mar tul regota vagyok felnott, es tudom a biznisz az biznisz. Van ennek elonye es hatranya.
Mindenesetre az uj GM is Reidnek meg kell feleljen, es o a kulcsember. Igy dontott Hunt, de ezt elore leszogezte, mikor Pioli (ki jo GM volt) repult.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow. Ilyenkor nem szokás váltani. És miért is nem akartak vele hosszabbítani? A Chiefs FO jól dolgozott az utóbbi években.

Emögött inkább vagy valamilyen magánéleti indok lehet amit nem akarnak az orrunkra kötni. Vagy méginkább valami olyan ellentét (esetleg Reid-del?) ami nem tűnik a tulaj számára elsimíthatónak. Pl. a Mahomes pick lehet ilyen ok. Elég sokba került ahhoz, hogy ha Dorseynek nem tetszett, akkor hangot adjon házon belül annak, hogy túlságosan lekötötték a kezét. Vagy ki tudja, lehet hogy pont a fordítottja?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
En nem lepodok meg sok mindenen. Ezen vegkepp nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/milfzpgiekl1qif6lv1a
Kansas City Chiefs, GM John Dorsey agree to part ways
The Kansas City Chiefs and general manager John Dorsey agreed to part ways on Thursday, Chiefs Chairman and CEO Clark Hunt announced. Dorsey had been with the team since 2013.


Meglepődünk?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 www.arrowheadpride.com/2017/6/12/15780170/parker-ehinger-film-review-the-chiefs-future-at-guard


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Leigazolta a csapat Cam Thomast (DT).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Lehet tudtak, de lehet vartak a dokikra. Mindenesetre ez van, lehet Conleynak ès Hillnek bizonyitani. Vagy Az egeszet Mahomes talalta ki Alex ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hill speedster ès nem tobb. Maclin viszont egy kivaloan kepzett, minden utat megfuto szelso elkapo. Aki alig hibazik, ket eve egy dropja volt teljes szezonban. Nyilvan azt nem lehetett tartani, de Hill egyelore messze van ettol az nyilvanvalo. Mas a stilusuk is.
Mindenesetre tavaly nem volt Maclin jo, serult volt, nem er ennyit. Mas kerdes, ha visszaterunk a "Nincs WR TD" utra.
ulpianus
Matematikailag lesz mert Hill vagy direkt futásból vagy máshogy nagy játék után szerez majd TDt. De ettől még nem lesz Kelcen kívül akinek passzolni lehet.
Ha viszont tudták ezt akkor nem a 4.körig kellett volna várni a WR draftra.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Hill speedster ès nem tobb. Maclin viszont egy kivaloan kepzett, minden utat megfuto szelso elkapo. Aki alig hibazik, ket eve egy dropja volt teljes szezonban. Nyilvan azt nem lehetett tartani, de Hill egyelore messze van ettol az nyilvanvalo. Mas a stilusuk is.
Mindenesetre tavaly nem volt Maclin jo, serult volt, nem er ennyit. Mas kerdes, ha visszaterunk a "Nincs WR TD" utra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Spórolni kellett, de egyre kevésbé érzem, hogy a csapatba benne lenne egy erős PO run. Ha lesérül Kelce kinek fog dobálni Smith? Hill baromi ügyes és oldalakat lehet rá építeni a game playból, de nem no1 WR.

Maclin és Howard távozásával is gyengült a csapat. De míg JH esetében a DL legalább most is erős és fel van töltve, az elkapósorban egyedül Kelce aki már valóban több szezonon át bizonyította, hogy jó. És ha még Hill jó is marad akkor is 2 célpont. Édes kevés.
Pénzügyileg értem de sport szempontból nem, ezzel idénre gyengült a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Mahomesnek nem kell WR. Meg ha amúgy se volt, akkor vallaljuk be tisztan.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Maclin cut

Meglepő?
Igazaból az.!De penz az ur.
De azért igy sem volt telitve a wr poszt..
Janek
Majd Chesson odabasz.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
Pénzben valóban nem jártak rosszul:
The move, a post-June 1 release, will immediately free up $10 million in salary cap space for the Chiefs, who will split his $7.2 million dead cap money over the next two seasons ($2.4 million in 2017 and $4.8 million in 2018), according to OverTheCap.com.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Maclin cut

Meglepő?
Igazaból az.!De penz az ur.
De azért igy sem volt telitve a wr poszt..

Szerkesztette: Janek

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig zajlik az élet kiraktuk Houstont(is)

azért ne ijedjünk meg van élet nélküle is

 www.chiefs.com/news/article-2/Chiefs-Announce-Roster-Moves/b97f3a47-39df-4982-9b4d-f072a232435d

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Csak mert pang a topik 😊
 bowl.hu/forum/alairasok/kirakat/1635868


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Mahomes sajat magat nem egy szimpla ujabb Air Raid iranyitonak tartja:
 www.arrowheadpride.com/2017/5/4/15542168/chiefs-patrick-mahomes-explains-why-hes-not-just-another-air-raid-quarterback


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 548 — Apu ökölbeszorított keze
JC Bronco lett .
A kedvenc futó volt nekem de azért a KC ellen nem kívánok neki sok sikert,de azért még kedvenc marad.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
A. Reidet megkerdeztek, mennyire gondolja jo erteknek, amit Mahomesert adtak. Szerinte, ha megtalalja egy csapat az iranyitojat, akkor az ar igazabol lenyegtelen. Annyit kell adni, amennyit kell.
ulpianus
Ezért szapuljuk/szapulják Pacet is, pedig jól mondja Reid

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A. Reidet megkerdeztek, mennyire gondolja jo erteknek, amit Mahomesert adtak. Szerinte, ha megtalalja egy csapat az iranyitojat, akkor az ar igazabol lenyegtelen. Annyit kell adni, amennyit kell.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Pedig a serulese miatt kuldtek el.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Srácok tudtok valamit Howard egészségi állapotáról? Anno azt olvastam hogy valami fizikai teszten nem ment át vagy ilyesmi... Épp nállunk van viziten. Örülnék neki, de még egy injury prone nem hiányzik...

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 www.youtube.com/watch?v=Sfq78ZNGIqk&feature=youtu.be


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
West eleinte jobb elusive back jatekot mutatott, serulese utan gyenge volt tavaly elegge. Ware mindig is egy atlagos erofuto volt, nem tobb. Egyutt azert ket eve jok voltak. De ne legyenek ketsegek, Hunt is hasonlo szint. De akkor is kellett valaki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Rb is kellett mert sokakkal ellentétben nekem egyáltalán nem tűnik olyan erősnek a Ware-West páros.
KoporShow
ware még szódával elmegy, de west (1-2 megmozdulásán kívül) abszolút feledhető volt tavaly (is).
ehh
Igen, Ware cserének teljesen jó de nem több szvsz. Reméltem, hogy MIxon a nőverés miatt komolyabban csúszik és elvisszük, de ha nincs a trade az első körben és az oda várt Lb-k közül nincs bent senki még az is tetszett volna ha a saját helyünkön Rb-t viszünk.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "