Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Chiefs waive DT Montori Hughes.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 819 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 nfltraderumors.co/chiefs-signing-veteran-dt-roy-miller-one-year-deal/
ulpianus
Nagyon jó motivátor meccs előtt, meccs alatt meg ha egészséges, akár dominálni is képes a futás ellen. Sajnos mostanság elég sok sérülése volt, és tavaly Achilles szakadással ment a levesbe a szezonja a 6. héten a Raiders ellen. Amíg nálunk volt, többször került underrated listákra. Ha fel tudott gyógyulni teljesen, akkor akár komoly erősítés is lehet, főleg csereként.
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 nfltraderumors.co/chiefs-signing-veteran-dt-roy-miller-one-year-deal/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Az LB DJ Alexandert (aki ST jatekoskent Pro Bowlra ment) elcsereltek a Seahawksszal egy masik LBre, nevezetesen Kevin Pierre-Louisra.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Tambahawk Hali azt tweetelte, hogy beragott, mikor is a rajatszasban kevesebb jatekidot kapott, mint szeretett volna. Ilyen "hirekre" futja, igazan kirughatnanak valakit vagy ilyesmi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 621 — Rise My Nation!
 www.cbssports.com/nfl/news/look-chiefs-qb-alex-smith-helps-a-struggling-raiders-fan-in-wheelchair/
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Nem akartak Dorseyt kirugni. Nem tudtak megegyezni, tul nagy volt az elteres a ket allaspont kozul. Ezert nem idoben repult, ezert nem volt tuti befuto, semmi nem volt. Elkezdtek kapkodni, aztan kineveztek aki eddig is itt volt. Leginkabb azert, mert valakit ki KELL nevezni, addig nem szallnak le az ugyrol. Most van GM, de Veach nem lett ettol okosabb, nem o fogja hozni a donto szot az irodaban. Reid ugy latja, itt az ideje, hogy egyeduralkodo legyen(Allitolag o kerte, hogy olyan nagyon ne keressenek senkit). Meglatjuk ez jo lesz vagy nem. Dorsey amellett jo munkat vegzett, es eleg sokat dolgozott, azt valakinek el kell latni. Reid munkaja sem lett kevesebb. Inkabb tobb, mert o kimondottan szeret a fiatal QBk (Mahommes) fulebe suttogni a szokasos teendoin tul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
"Reid gave Veach his first big shot in the NFL a decade ago with the Philadelphia Eagles. Veach -- then working for the athletic department at his alma mater, the University of Delaware -- joined Reid in Philadelphia as a scout and assistant from 2007 to 2012.

Ten years after landing in Philly, Veach is prolonging his stay with Reid in Kansas City -- he has worked as the team's co-director of player personnel since 2013."


Akkor Reid lesz a főnök, ugye? (Sose tudjuk meg, de kíváncsi lennék nagyon, hogy vajon mekkora szerepe volt az eseményekben a Mahomes picknek....)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Vegul, mivel senkit nem talaltak, vagyis mindig is ezt akartak, Brett Veach lett a GM.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A hajnal Kansas Cityben vorosbe oltozott:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Allitolag (eleg sok velemenyt olvasva) az tunik szamomra hitelesnek, hogy nem tudtak megegyezni a penzben. Dorsey mindenkepp tobb evre szolo komoly penzt akart. Meglatasa szerint osszerakott egy sikerkepes csapatot, mai folyton PO-ert versenyez, tobbnyire el is erik. Tessek megfizetni, hogy ezt osszehozta, es tartani fogja.
Hunt (tulaj) pedig ugy latta, hogy azert kicsit a keszbe ult bele. Illetve Reid valasztotta (es Ballard, meg a tapasztalt pozicios edzok) a bevalt sztarokat. Masreszt Hunt egyertelmuen (nem hibaztathato modon) egyetlen celt jelolt meg, SB gyozelem. Marpedig abban ugyanott tartunk, mint eddig. "Ha lenne elit kozeli QB". Erre nem akar kifizetni meg eveket.
Nem engedett egyik sem, csakhogy a fonok a fonok. Neki a HC a fontos poszt, ebben latja a siker kulcsat, arra koltott is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem az idény kezdettől furának tűnt a Chiefs offseasonja. Kezdve a Tardif hosszabbítással (nekem a neve is alig mondott valamit), de azzal még úgy voltam, az én hibám, hogy nem tudom kicsoda. De aztán azt is furcsálltam, hogy elengedték Poe-t, majd ugyanannyiért - vagy alig kevesebbért - hozták Bennie Logan-t. Hozták, de csak egy évre. Még csak nem is 1+X éves prove it jellegűre, ami egyébként általában szokás. Ha nem bíznak Poe-ban, oké. De ha nem bíznak a cseréjében sem? Aztán jött a draft, a masszív feltrade Mahomes-ért. Végül a Maclin release.

Biztos, hogy egyenként mindegyikben meg lehet találni a logikát, de nekem így együtt olyan érzésem volt már egy ideje, mintha jött volna egy új GM és elkezdett volna elölről csapatot építeni. Egy új GM szokott értékes saját játékosokat elengedni, ha nem férnek bele az új elképzelésekbe. És új GM szokott QB-t is így draftolni, ahogy Mahomes jött. Egy folytonosan építkező franchise, amelyiknek van irányítója az csendben húzogat 2., 3. körben (esetleg elsőben is), és kispadon nevelgetve próbálja megtalálni a legjobbat. Szóval mintha GM váltás lett volna anélkül, hogy tényleg lett volna. (Legalábbis múlt hétig.)

Mindegy, nem akarom túlbeszélni. A Chiefs offseasont csak Ballard miatt figyeltem, az érdekelt, hogy vajon egy önjáró vezetőt kaptunk-e Indyben, vagy pedig a Chiefs rendszerét importáltuk, elhozva egy bábut a sakktábláról, akit éppen Ballardnak hívnak. Szóval nincs hosszabb távú képem.

Akár így, akár úgy, érdekes egy helyzet van most. Kit lehet találni ilyen szokatlan időpontban úgy, hogy az új érkező készen kap egy alig két hónapos "megaprojektet"? A legfontosabb poszton lényegében nem lesz mozgástere évekig.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Albert Breer találgatja Dorsey menesztésének okait:
 mmqb.si.com/mmqb/2017/06/29/kansas-city-chiefs-john-dorsey-fired-nfl-notebook
| Mondjuk olvastam már jobb cikket is tőle, pontosabban nem azt mondom, hogy nem jó, csak a cikk elolvasása után se gondolom szükséges vagy jó döntésnek Dorsey elküldését, igaz nem is feltétlen ez volt a célja. Mindenesetre egy 5. körös pick ami nem válik be nem hinném hogy sokat nyomna a mérlegen, az meg hogy a saját választottjai hamarabb/könnyebben kapták meg a nagy pénzt, engem nem zavarna miután ennek ellenére sikerült megtartani Houstont és Berryt (a cikk Poe-t egyáltalán nem említi, tehát az ő "elvesztését" vagy nem tartja hibának vagy nem Dorsey hibájának tartja) Az egyetlen újdonság amivel magyarázni tudnám a cikk elolvasása után az, hogy nem volt teljes egyetértés házon belül Dorsey és a többiek között, de ez a rész meg inkább tűnt sugallatnak, mint ténynek.
Egy nézőpontnak azért jó, főleg most, hogy nem történik nagyon más...
|

Amúgy én meglepődni meglepődtem rajta, miután az eredmények egy külső szemlélő számára jól működő franchise-ról árulkodott, de nem hinném, hogy komolyabb hatása lenne a csapatra, így hogy Reid maradt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Scott Fitterer is a GM listan van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Ma Ryan Cowden kerult sorra mint lehetseges GM. Megy a kapkodas.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Louis Riddick neme mondott a GM interjura. Brett Veach a kovetkezo kiszemelt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Azt azonnal cáfolták, persze ha nincs más..


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az nem lehet, hogy Reid papa lesz amolyan Belichickes, Chip Kelly-s módra mindenes?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Egyebirant a tipikus "csapatkozeli forrasok" arrol beszelnek, hogy Dorsey tul sok penzt akart es azonnal akarta. Mindegy, ha nem Lombardi mester (vagy hasonlo nimand) jon, akkor annyira nem esek kotsogbe.

Dorseyt kontretan megkerestek tavaly es iden is a Zold obolbol. Ettol meg pofara eshet persze.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Plusz ne feledjük h a Packersnél Ted Thompson lassan nyugdíjba megy és többször megjelentek olyan hírek h Dorseyt szeretnék GB-ben utódnak. Dorsey meg ugye mind játékosként mind a FO tagjaként is bír Packers-gyökerekkel, lehet az volt a helyzet, hogy ha hosszabbít a Chiefsnél, azzal elszállnak a GM esélyei Green Bayben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Manapsag egy GM kap 3-4 evet, az letelt. Reid megkapta a bizalmat egy szerzodeshosszabbitassal. Most van uj QB, ha nem is azonnal fog kezdeni, de en ugy veltem ez mar egy uj fejezet. Dorsey jo GM szvsz, de annyira nem lepodtem meg. De lehet csak en mar tul regota vagyok felnott, es tudom a biznisz az biznisz. Van ennek elonye es hatranya.
Mindenesetre az uj GM is Reidnek meg kell feleljen, es o a kulcsember. Igy dontott Hunt, de ezt elore leszogezte, mikor Pioli (ki jo GM volt) repult.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wow. Ilyenkor nem szokás váltani. És miért is nem akartak vele hosszabbítani? A Chiefs FO jól dolgozott az utóbbi években.

Emögött inkább vagy valamilyen magánéleti indok lehet amit nem akarnak az orrunkra kötni. Vagy méginkább valami olyan ellentét (esetleg Reid-del?) ami nem tűnik a tulaj számára elsimíthatónak. Pl. a Mahomes pick lehet ilyen ok. Elég sokba került ahhoz, hogy ha Dorseynek nem tetszett, akkor hangot adjon házon belül annak, hogy túlságosan lekötötték a kezét. Vagy ki tudja, lehet hogy pont a fordítottja?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
En nem lepodok meg sok mindenen. Ezen vegkepp nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 614 — Raiders fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/milfzpgiekl1qif6lv1a
Kansas City Chiefs, GM John Dorsey agree to part ways
The Kansas City Chiefs and general manager John Dorsey agreed to part ways on Thursday, Chiefs Chairman and CEO Clark Hunt announced. Dorsey had been with the team since 2013.


Meglepődünk?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!