Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Crybaby Riverst ès sanda bandáját hogy átvertük pár jól megtervezett stratégiai vereséggel! Jól becopták!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 www.washingtonpost.com/sf/sports/wp/2017/12/12/ex-nfl-player-larry-johnson-grapples-with-violent-urges-and-memory-loss-he-thinks-its-cte/?utm_term=.8013639ba7d3
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jövő héten csoport döntő (részben) , jó lenne vhogy behúzni
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Reg lattam ennyire egyoldalu meccset. Senkit ne tevesszen meg a garbage timeban szerzett 15 Raiders pont. Motivalatlan lett a Raiders, amint kicsit elhuztunk, es nem sok izgalom maradt utana.
Ragland egyre jobb, emlekezzunk erre. Illetve nyertunk, mikor igazan kellett.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig idén ő sem olyan penge jó lenne ha minden energiát a focira irányítana

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Reid kispadra tette M. Peterst, az ominozus zaszlodobalos eset utan. Kijart neki, es Reidek nem cicoznak, ezt tudjuk. Nem veletlen van rend.
Masreszrol igaza volt Petersnek, tenyleg a birok megnyerettek a meccset a Jetsszel a vegen. Es Peters a sokadik Goal line szitura dobott kamuflagnel kikattant. Vagany volt. Nem bantott senkit, nem lezuzott valakit, nem sertegetett senkit (a zebrat se), csak pbevagta a sargazaszlot a szurkolok koze (ahol keszultek a selfik azonnal a sraccal aki elkapta). Aztan igazabol haza is indult, jelezve, elege van. Az volt meg szep. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Mindenesetre most gyunnek a csoportmeccsek, ott eldol minden. A Chargers van a legjobb formaban. Ugyis mondhatnank, egyedul ok vannak barmilyen normalis formaban. Mindenesetre a Broncos eselye leginkabb elmeleti. Azonkivul a hatosok serege elhomalyositja a jovot.
ulpianus
Homályos itt most sok tekintet és többek jövője is mindkét gárdánál szerintem. Vmi igazi looser találkozó is kisülhet ebből a mostaniból...
Nem hiszem, hogy idegenben tudunk titeket fogni, de ilyen zuhanórepülésnél amiben vagytok végülis bármi megtörténhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Mindenesetre most gyunnek a csoportmeccsek, ott eldol minden. A Chargers van a legjobb formaban. Ugyis mondhatnank, egyedul ok vannak barmilyen normalis formaban. Mindenesetre a Broncos eselye leginkabb elmeleti. Azonkivul a hatosok serege elhomalyositja a jovot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
mégis nyertek

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
A ket roster nem egyforma eros. Ugy konnyu, hogy eleve nem tud kiesni 5 jo jatekos. 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Háát....vhogy veretesebb a Chiefs lista....jó lenne végre nyerni mert aChargers valószínű nem ma bukik.....
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Inaktivok:

CHIEFS

RB Charcandrick West

QB Tyler Bray

S Eric Murray

LB Dee Ford

LB Tamba Hali

OL Jordan Devey

OL Parker Ehinger

JETS

QB Christian Hackenberg

CB Robert Nelson

CB Juston Burris

LB Freddie Bishop

LB Darron Lee

OL Ben Ijalana

OL Jonotthan Harrison

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Big Red probal munkat szerezni neki is. Pedersonnal bejott. Matt Nagy hadnagyot is kerestek mar ez ugyben.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/oe3fxfn8nn6kbm4mxmfc
Andy Reid gives Chiefs' play-calling role to Matt Nagy
Kansas City Chiefs coach Andy Reid handed over play-calling to offensive coordinator Matt Nagy for Sunday's game versus the New York Jets, NFL Network Insider Ian Rapoport reported.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Kivancsi leszek, Revis jatszik-e a Jets ellen.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Chargers LT erdek nelkuli kampanyolasa ellenere nyerhetunk. Ugyanis mindenhol jo, de legjobb otthon a Chiefs. Legalabbis az utolso 27 meccsbol 21et nyertek. Az ilyen szammiszitika pedig mindent ural.
ulpianus
Az érdeknélküliséget nem firtatom 😊 Való igaz, az ellennek drukkoltam, de most legalább mindkét csapatnak a saját kezében a sorsa véglegesen. szokás szerint nagy izgalmak lesznek még....hacsak nem kapunk ki idén is a nyeretlen Brownstól 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Valahogy nem latom az Alex MVP szlogeneket mostansag.
A vedelem amig birta szuflaval, kitartott. Ragland jateka kulon orom a jovore nezve.
Tamadasban surgosen ki kell okumulalni vmit.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 2 999 — Patriots fan
Köszi a mixet.. ja nem.......

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Revesz Dariusz (CB) nem jatszik ma.
 www.chiefs.com/news/article-2/Chiefs-vs-Bills-Inactive-Players/fae2f586-6895-4b96-a364-0d00cd82310a

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Chargers LT erdek nelkuli kampanyolasa ellenere nyerhetunk. Ugyanis mindenhol jo, de legjobb otthon a Chiefs. Legalabbis az utolso 27 meccsbol 21et nyertek. Az ilyen szammiszitika pedig mindent ural.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 784 — SuperLOL
Az AFC PO továbbra is a Honvéd Vasas párosról szól.
Ha már itt tartunk, az NFCben egyetlen erősebb csapat nincs ezeknél. (Ne aggódjatok, tudom a két mantrát. AFC gyenge, az NFL gyenge. Csak elment eszem egy pillanatra.)
És most jöhetnek a bulvárkövető megmondó hozzáértők. Éljen az önálló véleményalkotás!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 311 — Expect the Best !
úgy néz ki kezdenek rendesen pánikolni Reidék..
bár nem hinném hogy már sokat dobna Revis de egy jó Chiefs nagyon kellene ide az AFC PO-ra!
hátha...

Szerkesztette: yooker
több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Champ Bailey nem vállalta

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reméljük itt most a jobbik éne jön elő 😊
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
 twitter.com/chiefs/status/933450644899450885