Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.
Tomcsik
Hírek szerint a 2/8 + Talibot utasított vissza a Chiefs, amiben én egyébként semmi kivetnivalót nem látok.

Ha a Broncos ismét használható QB nélkül marad, akkor jövőre se nagyon lesznek tényezőek, illetve Talib sem akkora érték már 31 évesen (emlékeztetőül Revis 32 éves) ráadásul a 11 milliós fizetése is megterhelné a capet.
ervinator
Nyílván én sem adtam volna csoport riválisnak... Denver majd rámegy Kirk kapitányra a drafton meg behúzza Barkleyt 😊

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.
Tomcsik
Hírek szerint a 2/8 + Talibot utasított vissza a Chiefs, amiben én egyébként semmi kivetnivalót nem látok.

Ha a Broncos ismét használható QB nélkül marad, akkor jövőre se nagyon lesznek tényezőek, illetve Talib sem akkora érték már 31 évesen (emlékeztetőül Revis 32 éves) ráadásul a 11 milliós fizetése is megterhelné a capet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 921
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.

több mint 6 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 018 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fuller twittjei, mikor először hallott a cseréről, amikor még nem lehetett tudni, hogy melyik játékost adja a Redskins pluszba:

Awkward...

Nahh its not me.. I don’t thinkk

Lol im on here tryna find out just like yaa

Mannnnn im safe! I ain’t get traded
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem, hogy az elmúlt négy szezonban másodszor fordult elő, hogy egy szezonon belül mindkét későbbi Super Bowl-résztvevőt megvertétek 😮

Most ugye az első két fordulóban győztetek le minket és az Eaglest, 2014-ben pedig a 4.-ben minket, a 11.-ben a Seahawkst.

Remélem, ezúttal is mi nyerünk ezt követően a Super Bowlban 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 nfltraderumors.co/rams-will-host-chiefs-mexico-year/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
 chiefswire.usatoday.com/2018/01/31/chiefs-players-react-to-alex-smith-trade/
ulpianus
Mennyire utaálták na 😉 😛
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2018/01/31/chiefs-players-react-to-alex-smith-trade/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Mahomes biztosan készen áll, vagy várható hogy valaki olyat hoz mellé a csapat aki ha nagy a baj kezdeni is tud?
Geeri
Ne legyenek ketsegei senkinek. Mahomes a kezdo QB. Moge hoznak valakit, az elkepzelheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
A Browns volt még versenyben. De a skins többet ajánlott. 17m$ szabadult fel, illetve lejön Fuller pénze.
ulpianus
Elképesztő az a franchise. QbguruHueJackson 1/1 és 1/4 pick birtokában tradelne Sanyiért egy 0-16 után, és mindig van munkája. erre nincs szó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 056 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én nem cseréltem volna le Smith, de ez már egy éves sztori. Ha már meglépte a csapat ezt a Mahomes tradet tudni levő volt, hogy 1 éve van még a csapattal Alexijevicsnek (boccs Ulpi ragadós 😊).
Ennek tudatában a kezdő CB és a 3. kör jó érték, ráadásul ahogy írták is már Nfc-be került.
A szerintem rossz alapdöntés után kihozták a helyzetből a maximumot.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 005 — Me for President!
szerintem a Chiefs nyeretesként kerül ki ebből a trade-ből. Még akkor is, ha Mahomes aztán mégsem váltja meg a világot, de 2-3 évig elkaristol mielőtt a rookie szerződése nem lesz meghosszabbítva.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Jól csinálta ezt a Chiefs,odaadta az első NFC-s csapatnak Sanyit aki nem egy marék szotyit kínált érte. Lehet kaptak volna jobb ajánlatokat is AFC-s csapatoktól,de gondolom nem akarták egy potenciális riválishoz tradelni.

Innentől kezdve nézzük mit tud majd Mahomes,Reid nagyon elkötelezte magát hozzá.
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
abszolút korrekt csere, sanyinak megköszönhetjük az elmúlt éveket, főleg az utolsót, de legkésőbb a következő szezon után ment volna és ki tudja jövőre mit hoz/le is járt volna a szerződése, mahomes az edzők szerint készen áll, ill. van még egy offseason, nem hiszem, hogy még egy év padoztatás és tanulás sokat befolyásolt volna nála, megkapta a lehetőséget, nem dobták egyből a mélyvízbe, innen kezdve minden rajta áll, az ellenérték meg kb. a legjobb, mert cb poszton (peters-en kívül) vagy vállalhatlanok voltunk vagy aki még szódával elment az lesérült, fuller erősítés a kb. leggyengébb egységünkre.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Bradford 1.+4.ert ment el hasonló szituációban.
Okosan draftol a Chiefs, de hogy elsőre fixen Fuller szintű CB-t tudnának húzni az nem valószínű.
A 3. meg jobb mint a 4.

Mahomes biztosan készen áll, vagy várható hogy valaki olyat hoz mellé a csapat aki ha nagy a baj kezdeni is tud?
Érdekes sztori lesz ez, majd 20 év alatt Mc.Nabb óta nem nevelt fel irányítót Reid.

Szerkesztette: Geeri

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Ebben a tárgyalásban a chiefs elég szar pozícióban volt, innen nézve korrekt az ellenérték.
peach
egyetértek, mindenki tudta hogy el fogják cserélni vagy kivágják mert kell a hely a fizetési sapka alatt + a drafton van 4-5 jónak mondott QB, ennek fényében a harmadik kör + Fuller kifejezetten jó érték
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Smith trade, ilyen szezon után?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Ebben a tárgyalásban a chiefs elég szar pozícióban volt, innen nézve korrekt az ellenérték.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
A Browns volt még versenyben. De a skins többet ajánlott. 17m$ szabadult fel, illetve lejön Fuller pénze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Sanyi írány Wasington!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Kevin Pierre Louis (LB), megkezdte az off seasont. Letartoztattak marihuana birtoklas miatt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 814 — No es importante
Peldaul Doug Pederson is igy kezdte. Nem volt QB fenomen, oszt' egesz jo edzo lett. Ki gondolta volna, mikor Favre labdatartoja volt?
ulpianus
Matt Nagy ugyanez, úgyhogy 2028 környékén már nem is lenne kafkai fordulat, ha Kafka valahol főedző lenne az NFL-ben

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 799 — SuperLOL
Peldaul Doug Pederson is igy kezdte. Nem volt QB fenomen, oszt' egesz jo edzo lett. Ki gondolta volna, mikor Favre labdatartoja volt?


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 395 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azt tanata ki Reid, hogy a kozeljovoben Mike Kafka lehet a QB coach.
ulpianus
Aki ért hozzá az csinálja, aki nem az tanítja. 😊
gordon
Ezt Kellen Moore kapcsán is gondoltam a Boysnál 😛 😀