Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 410 — Colts fan
Dee Ford elbukta a fizikai felmerot...ulpianus
Miből áll egy ilyen felmérő?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Dee Ford elbukta a fizikai felmerot. Ezzel ugrott a garantalt idei szerzodese. Ettol meg megkaphatja.

Kevin Pierre-Louist emlitik par oldalon, mint akit muszaj lenne ujraszerzodtetni elsosorban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
 twitter.com/DanHellie/status/959288265047097344


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.
Tomcsik
Hírek szerint a 2/8 + Talibot utasított vissza a Chiefs, amiben én egyébként semmi kivetnivalót nem látok.

Ha a Broncos ismét használható QB nélkül marad, akkor jövőre se nagyon lesznek tényezőek, illetve Talib sem akkora érték már 31 évesen (emlékeztetőül Revis 32 éves) ráadásul a 11 milliós fizetése is megterhelné a capet.
ervinator
Nyílván én sem adtam volna csoport riválisnak... Denver majd rámegy Kirk kapitányra a drafton meg behúzza Barkleyt 😊
Tomcsik
Kirkre nem nagyon lesz pénzük, Sanyi viszont logikus move volt a részükről. (Én megmondtam a Broncos topikban btw...)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.
Tomcsik
Hírek szerint a 2/8 + Talibot utasított vissza a Chiefs, amiben én egyébként semmi kivetnivalót nem látok.

Ha a Broncos ismét használható QB nélkül marad, akkor jövőre se nagyon lesznek tényezőek, illetve Talib sem akkora érték már 31 évesen (emlékeztetőül Revis 32 éves) ráadásul a 11 milliós fizetése is megterhelné a capet.
ervinator
Nyílván én sem adtam volna csoport riválisnak... Denver majd rámegy Kirk kapitányra a drafton meg behúzza Barkleyt 😊

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.
Tomcsik
Hírek szerint a 2/8 + Talibot utasított vissza a Chiefs, amiben én egyébként semmi kivetnivalót nem látok.

Ha a Broncos ismét használható QB nélkül marad, akkor jövőre se nagyon lesznek tényezőek, illetve Talib sem akkora érték már 31 évesen (emlékeztetőül Revis 32 éves) ráadásul a 11 milliós fizetése is megterhelné a capet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 922
Állítólag a Denver sokkal jobb ajánlatot tett mint a Skins, de nem akartátok Sanyit riválisnak adni.

több mint 6 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 021 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Fuller twittjei, mikor először hallott a cseréről, amikor még nem lehetett tudni, hogy melyik játékost adja a Redskins pluszba:

Awkward...

Nahh its not me.. I don’t thinkk

Lol im on here tryna find out just like yaa

Mannnnn im safe! I ain’t get traded
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem, hogy az elmúlt négy szezonban másodszor fordult elő, hogy egy szezonon belül mindkét későbbi Super Bowl-résztvevőt megvertétek 😮

Most ugye az első két fordulóban győztetek le minket és az Eaglest, 2014-ben pedig a 4.-ben minket, a 11.-ben a Seahawkst.

Remélem, ezúttal is mi nyerünk ezt követően a Super Bowlban 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 nfltraderumors.co/rams-will-host-chiefs-mexico-year/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
 chiefswire.usatoday.com/2018/01/31/chiefs-players-react-to-alex-smith-trade/
ulpianus
Mennyire utaálták na 😉 😛
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
 chiefswire.usatoday.com/2018/01/31/chiefs-players-react-to-alex-smith-trade/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
Mahomes biztosan készen áll, vagy várható hogy valaki olyat hoz mellé a csapat aki ha nagy a baj kezdeni is tud?
Geeri
Ne legyenek ketsegei senkinek. Mahomes a kezdo QB. Moge hoznak valakit, az elkepzelheto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 950
A Browns volt még versenyben. De a skins többet ajánlott. 17m$ szabadult fel, illetve lejön Fuller pénze.
ulpianus
Elképesztő az a franchise. QbguruHueJackson 1/1 és 1/4 pick birtokában tradelne Sanyiért egy 0-16 után, és mindig van munkája. erre nincs szó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 061 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Én nem cseréltem volna le Smith, de ez már egy éves sztori. Ha már meglépte a csapat ezt a Mahomes tradet tudni levő volt, hogy 1 éve van még a csapattal Alexijevicsnek (boccs Ulpi ragadós 😊).
Ennek tudatában a kezdő CB és a 3. kör jó érték, ráadásul ahogy írták is már Nfc-be került.
A szerintem rossz alapdöntés után kihozták a helyzetből a maximumot.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
rva Dallas Cowboys 4 006 — Me for President!
szerintem a Chiefs nyeretesként kerül ki ebből a trade-ből. Még akkor is, ha Mahomes aztán mégsem váltja meg a világot, de 2-3 évig elkaristol mielőtt a rookie szerződése nem lesz meghosszabbítva.
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Jól csinálta ezt a Chiefs,odaadta az első NFC-s csapatnak Sanyit aki nem egy marék szotyit kínált érte. Lehet kaptak volna jobb ajánlatokat is AFC-s csapatoktól,de gondolom nem akarták egy potenciális riválishoz tradelni.

Innentől kezdve nézzük mit tud majd Mahomes,Reid nagyon elkötelezte magát hozzá.
több mint 6 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 942 — Chiefs fan
abszolút korrekt csere, sanyinak megköszönhetjük az elmúlt éveket, főleg az utolsót, de legkésőbb a következő szezon után ment volna és ki tudja jövőre mit hoz/le is járt volna a szerződése, mahomes az edzők szerint készen áll, ill. van még egy offseason, nem hiszem, hogy még egy év padoztatás és tanulás sokat befolyásolt volna nála, megkapta a lehetőséget, nem dobták egyből a mélyvízbe, innen kezdve minden rajta áll, az ellenérték meg kb. a legjobb, mert cb poszton (peters-en kívül) vagy vállalhatlanok voltunk vagy aki még szódával elment az lesérült, fuller erősítés a kb. leggyengébb egységünkre.
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Bradford 1.+4.ert ment el hasonló szituációban.
Okosan draftol a Chiefs, de hogy elsőre fixen Fuller szintű CB-t tudnának húzni az nem valószínű.
A 3. meg jobb mint a 4.

Mahomes biztosan készen áll, vagy várható hogy valaki olyat hoz mellé a csapat aki ha nagy a baj kezdeni is tud?
Érdekes sztori lesz ez, majd 20 év alatt Mc.Nabb óta nem nevelt fel irányítót Reid.

Szerkesztette: Geeri

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Ebben a tárgyalásban a chiefs elég szar pozícióban volt, innen nézve korrekt az ellenérték.
peach
egyetértek, mindenki tudta hogy el fogják cserélni vagy kivágják mert kell a hely a fizetési sapka alatt + a drafton van 4-5 jónak mondott QB, ennek fényében a harmadik kör + Fuller kifejezetten jó érték
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Smith trade, ilyen szezon után?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 245 — a new hope (again)
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
dande
Ebben a tárgyalásban a chiefs elég szar pozícióban volt, innen nézve korrekt az ellenérték.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk csak szerintem úszták meg marha olcsón...???
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 801 — SuperLOL
A Browns volt még versenyben. De a skins többet ajánlott. 17m$ szabadult fel, illetve lejön Fuller pénze.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 417 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá Sanyi írány Wasington!